Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:34:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: През кой сезон искате да бъде вашата сватба?
пролет - 95 (29.5%)
лято - 165 (51.2%)
есен - 54 (16.8%)
зима - 8 (2.5%)
Общ брой гласове: 319

Страници: [1] 2 3 ... 14   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подходящ месец за сватба  (Прочетена 127551 пъти)
 
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« -: юни 05, 2006, 15:29:37 »

Не е известно дали тези факти са от достоверни статистики или народни вярвания, но там е прието, че това е така. А на вас остава да вярвате или не.

Януари – Съществува опасност от ранно овдовяване.

Февруари
– Добър месец за женитба. Ще живеете в съглашение с мъжа си.

Март – Бъдете внимателни! Живота може да се завърти така, че мъжа ви да бяга по чуждо.

Април – Отношенията ви бъдат сложни, с променлив успех.

Май – Един от неудачните месеци. Ще се измъчвате през целият си живот...

Юни – Най-идеалният месец за брак. Меденият месец ще продължи цял живот.

Юли – Ще имате и добри и лоши моменти в живота си, които ще преживеете.

Август – Още един прекрасен месец. Партньора ви ще бъде вашият възлюбен и приятел за цял живот.

Септември – Ако вие сте по характер уравновесени хора, то вас ви чака тих и спокоен живот с любимият човек.

Октомври – Не ви съветвам да се жените в този месец. Вашият живот може да бъде труден и тежък.

Ноември – Желаещите да забогатеят се омъжват именно в ноември. Особено, ако се женят за обезпечен човек.

Декември – Също отличен вариант. Звездите на любовта ще сияят с всяка година все по-ярко и ярко за вас двамата.

 Blush
« Последна редакция: юни 05, 2006, 15:49:31 от Teo » Активен
mariya
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 304


Горда мама


« Отговор #1 -: юни 07, 2006, 16:20:47 »

Септември – Ако вие сте по характер уравновесени хора, то вас ви чака тих и спокоен живот с любимият човек.

без коментар kiss Dance
Активен
animoni_78
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #2 -: юни 08, 2006, 10:26:27 »

Май – Един от неудачните месеци. Ще се измъчвате през целият си живот[/color]...

Хм,
като знам колко хора се женят през май, трябва да е пълно с измъчени двойки...
 crazy Нещо не ми се вярва...

Все пак ние нали сме през декември... blum
Активен
Persiana
Професор
****
Публикации: 409



« Отговор #3 -: юни 08, 2006, 13:07:25 »

остана отнякъде да се извади и статистика, колко от нещата описани тук са верни smile drinks Няма лош месец за мен. Всеки сам си избира (ако може  blum)
Активен
Ianka
Професор
****
Публикации: 449


Бъди прав или човек , който се изправя


« Отговор #4 -: септември 29, 2006, 22:56:29 »

Август – Още един прекрасен месец. Партньора ви ще бъде вашият възлюбен и приятел за цял живот.

 hiphip след време ще си проличи дали е вярно това.
А моето мнение е ,че не зависи от месеца ,а от хората  любов заедно
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: октомври 02, 2006, 14:56:52 »

Ние сме септемврийски деца-младоженци!!! blush
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: октомври 27, 2006, 18:03:32 »

Охо незнаехме,че ноември предвещава парички drinks,но ние нали се  любов заедно това е важното hiphip
Активен
Яни
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 526



« Отговор #7 -: октомври 27, 2006, 18:38:21 »



Септември – Ако вие сте по характер уравновесени хора, то вас ви чака тих и спокоен живот с любимият човек.


Май не сме от най-уравновесените, но пък нещата се получават за момента... Blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: октомври 30, 2006, 09:07:45 »

Септември – Ако вие сте по характер уравновесени хора, то вас ви чака тих и спокоен живот с любимият човек.

Май не сме от най-уравновесените, но пък нещата се получават за момента... Blush

И ние сме така blush
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: октомври 30, 2006, 15:08:06 »

Звездите ще сияят все по-силно и по-силно за нас!!! (декември) Curtsey Curtsey Curtsey
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: ноември 27, 2006, 15:14:25 »

Всеки сезон си има своето очарование.Всеки сезон носи своя заряд от енергии и емоции.За всички ни е ясно , че сватбата е неповторима когато и да е!Но всеки един от нас е мечтал за своята свтаба години наред и си я е представял зимна,бяла и пухкава или слънчева,зелена и ароматна.Аз не можах да планирам нашата сватба дълго време.Всичко ни връхлетя и завъртя!В кой сезон трябва да бъде вашата мечтана сватба?Кажете.......................... give_rose
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: ноември 27, 2006, 16:08:37 »

Хубава тема, мерси fiibi_bg  LOVING
Аз си мечтая за сватба на открито. Обожавам лятото, когато е топло и слънчево  Sunshine Представям си купон на открито, може в градината на някой ресторант или дори около басейн  Swiming danceg Обожавам да разглеждам снимки, които са направени в слънчев ден, има толкова положителен заряд в тях и цветовете са някак по-топли и меки  Sunshine
През лятото, дори и да завали дъжд за малко, не става студено и мрачно, може даже да разпали повече купона  rains Знам за няколко места в София, където може да се направи такова парти, надявам се да не излезе прекалено скъпо  blum Засега имаме намерение сватбата да е през май, вече май прескачаме и към юни 2007, така че може и да успея да реализирам тази си мечта  dance
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: ноември 27, 2006, 16:37:46 »

Въпреки че много обичам пролетта  girl_in_love и аз като Ита си мечтая за сватба на открито...вечер...край басейн или просто в някоя прекрасна градина и за това също съм се спряла на лятото...А и това беше сезонът, в който срещнах моя любим...така че лятото ще е...  danceg И ние сме се спрели на юни - даже края  Curtsey
Съжалявам за off-а  blush , но Ита ше може ли да ми кажеш /по-добре на лични да не отклоняваме темата тук/ на кои места в и около София може да се осъществи това, че аз тепърва започвам да търся...а нямам още много идеи
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 28, 2006, 11:28:52 »

Аз пък си мечтаех за зимна сватба. :)Красиво е особенно ,когато си на място където има много сняг.А ако вали на самата сватба ще е още по-хубаво!А ако е от онзи пухкав и мек сняг още по-добре!Топлината в сърцето и студа навън конрастират и взаимно се допълват.Тържеството после в някой малък ресторант с камина,червено вино и т.н.Украсата също не е проблем ,защото сега има цветя през всеки сезон.А първата брачна нощ представяте ли си?Топлината и уюта .............Няма жега ,няма задух - всичко е само огън,топлина и пухкав сняг навън! give_rose
Активен
seny
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 643


щастлива мама на двама


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: ноември 28, 2006, 11:42:00 »

А какво стана с отговорите от вчера?  pardon tease
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 14   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines