Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:01:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Грижа за лицето  (Прочетена 147223 пъти)
 
papirus4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 96



« Отговор #120 -: януари 24, 2008, 11:56:07 »

Ето нещо доста интересно,може да е от полза на някой @}->--извинявам се ако не му е мястото тук,но не успях да намеря подходяща темичка, в която да го пусна blush


http://store3.data.bg/sooma/Knizhki/Kniga%20za%20Grimut%20-%20BG.pdf
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: октомври 09, 2008, 10:20:59 »

момичета опитвам се да намеря къде в нета мога да си напарвя теста на Клиник за кожата, нещо се умотах и не мога да го открия, ще помогнете ли?
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: октомври 10, 2008, 09:07:04 »

Здравей ! Мисля че сайта на клиник е това -http://www.dmgclinic.com но нещо не успях да открия тук такъв тест  sad  Аз лично съм си правила теста на Нивея в нета и съм доволна  www.nivea.bg това е сайта . Отиди на съвети и там ще те консултират за типа кожа  smile Дано да съм ти била полезна  good
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #123 -: октомври 11, 2008, 17:00:58 »

Ехааа ,от кога търся темичка за козметика.Аз ползвам на лореал в момента и съм доволна,Моята кожа е понякога е чувствителня и от нивея например ми се появяват такива грозни червени петна направо ужас.Обаче искам да сменя марката сега какво ще препоръчате
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: октомври 12, 2008, 15:19:00 »

Всяка сутрин и вечер си чистя лицето с тоник! Кремът, който ползвам за лице е La Roche! Всяка събота си правя маска. В повечето случаи домашно приготвена, та било то и само с мед. През 2-3 месеца ходя на козметик за почистване на лицето! girl_wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #125 -: октомври 12, 2008, 16:18:16 »

Тоникът няма почистващо действие  pardon
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: октомври 13, 2008, 07:57:20 »

Да права си Ина!  give_rose Изразила съм се погрешно. Тоникът, който ползвам е заради проблеми с кожата!   blush
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: октомври 13, 2008, 09:47:52 »

Като стана дума за тоници - гледах един на Гарние - зелен за нормална кожа. Дали е добър? Аз не разбирам много, но нещо кожата на лицето ми току се омазнява, току се изсушава и се чудя какво точно да я правя. Не съм се мазала с нищо до сега, не обичам кремове хич.
Активен
Miri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1748



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: октомври 13, 2008, 19:53:03 »

Има един тоник на Neutrogena - Pore Refining Toner, който съдържа гликолова киселина. Смалява порите, а ида ви кажа при мен регулира себума, за което съм много доволна.
Мацки незнам дали ще одобрите или не, ама днес си направих .... Ботокс  blush Имам едни бръчици около очите и какви ли не кремове опитвах , ама никакъв резултат, да видим дали ботокса ще помогне.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: октомври 23, 2008, 12:21:06 »

Да попитам момичетата, които пият фолиева киселина - от едно известно време ми се появиха множество ситни пъпчици по лицето /и не само/ подобни на акне. Аз никога не съм имала пъпки, дори в най-тежките години на пубертета, но сега като навързах нещата горе долу пъпките се появиха малко след като започнах да пия редовно фолиева киселина и не изчезват. Прочетох една статия в интернет, че е една от вътрешните причини за появата на акне е редовния прием на витамини от В-групата, а нали фолиевата киселина е синтетичен В-9. Та исках да попитам само аз ли имам такъв проблем?
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: октомври 24, 2008, 14:54:00 »

Аз пия фолиева киселина от повече от година и нямам такъв проблем pardon отделно ми предписаха три месеца да пия В6 витамин и няма такъв ефект nea
Може би ползваш крем , който не ти понася crazy ако не отиди на козметик да ти почистат лицето и готово girl_wink
Имам един приятел, най редовно си ходи на козметик за почистване на лицето за което  Bravo  и си е доста мъжествен, но е практичен Girl_hide
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: октомври 24, 2008, 14:59:19 »

Zahira, при мен пък се наблюдава обратната тенденция - откакто я пия, по-малко пъпки ми излизат, а преди имах често такива проблеми. Може и да няма връзка, ама това са фактите при мен.
Ама то аз я пия много отпреди да почна с бебеправенето, защото ми е изписана за анемия, недостигът при мен е голям и даже пия по 0.800 мг на ден, така че аз съм друг случай. 
Активен
nudi
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #132 -: ноември 19, 2008, 11:57:41 »

Аз имам проблем с кожата на лицето. Молучават ми се екземи - брадавични! Моята кожна лекарка ми исписа крем, който наистина много ми помага. Но лошото е това, че екземите се скриват, и след време примерно при някакво притеснение ми излизат на ново. Направо не знам ............
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: ноември 26, 2008, 13:14:06 »

А питала ли си твоята лекрка защо не ти ги махне с течен азот, за да ги премахне завинаги, а не само временно с кремчето? Аз също имах подобен проблем, те са заразни, моите специално и така ми ги махна, защото дори една да имаш, много лесно стават повеяе при ползване на пилинги с твърди частички,  или от гъбичка на ФДТ и т.н. huhhuh.gif
Активен
nudi
Любопитен
*
Публикации: 46



« Отговор #134 -: ноември 26, 2008, 15:07:18 »

аз ходих горе долу година на процедури, горесе а оцентна киселина и азот, махнаха се ............ но при най малкото притеснение ми излизат на ново............ужасно е
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines