Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 10:02:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Грижа за лицето  (Прочетена 147224 пъти)
 
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #30 -: май 06, 2007, 17:28:29 »

Слагам от тази термална вода когато се сетя /през деня/,защото имам малък флакон в чантата. Сутрин я ползвам вместо крем,и при все че имам "нетолерантна",но чувствителна кожа, не се нуждая от крем. Вечер крема,който ползвам е TOLERANCE EXTREME, пак на AVENE. Дават го за 3-седмично лечение, но аз повтарям курса с още 3 седмици - много удобно е направен- в малки,стерилни опаковки,като едната ми е винаги в чантата. Той също е на базата на термална вода, и още само 8 съставки, но няма оцветители,ароматизатори,пълнежи и консерванти. Затова и опаковките са малки, за по 3-4 нанасяния, стерилно капсуловани,за да не поема кислород-"страничен ефект" от липсата на консерванти:)

Tedyemo не стискам пъпки,защото нямам. Старите,които бяха преди лечението изгоряха сами, а черни точки-аз и преди нямах много,с изключение  малко на носа, сега са незабележими. Не се маже,защото е малък флакон като дезодорант и само си попива.
Факт е,че втора седмица не съм слагала ФДТ, и сега като нямам какво да ми се разтича по лицето, всеки път като бръкна за цигара в чантата пръскам и малко водичка-като избягвам очите и спиралата:) smile
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #31 -: май 06, 2007, 18:34:29 »

много ти благодаря за изчерпателната информация, аз мажа с Акне аут, но нещо много ми изсушава кожата и се чудя с какво да мажа, иначе имам още капсули с витамин С и после и крем трябва да купувам, не че нямам още 2, ама какво пречи DANCE
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: май 06, 2007, 22:28:47 »

mwpo
каква е тази термална вода че неможах да разбера
мерси
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #33 -: май 07, 2007, 06:18:25 »

mwpo
каква е тази термална вода че неможах да разбера
мерси
термалната е много силно пречистена вода,която е патент на AVENE,обаче,момичета-на VICHY също има такава серия с термална вода! good
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #34 -: май 07, 2007, 07:19:51 »

аз за Виши нищо хубаво не съм чула crazy не че Авен е кой знае какво, само слънцезащитните съм гледала понеже подозирам че ще ми ги предпишат и затова се интересувах не можах да я намеря обаче тази вода в аптеката ще търся още DANCE
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #35 -: май 07, 2007, 09:54:18 »

Роси,аз мога да ти препоръчам ФДТ този който ползвам не само заради това че на мене ми харесва, но и защото мои познати които го ползват редовно,вече не искат друг.Става въпрос за ФДТ срещу годините на Орифлейм-18,90 от серията Джордани.В момента имат нов продукт в каталога който не съм го пробвала- адаптиращ се ФДТ .Казаха ми че е също толкова добре покривен колкото предишния.Дори бил по добър.


* FDT.JPG (29.52 KB, 576x520 - видяно 389 пъти.)
« Последна редакция: май 07, 2007, 12:05:59 от vanis » Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #36 -: май 07, 2007, 10:09:42 »

да серията Джордани по принцип е малко по- скъпа но откъм качество е  good
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #37 -: май 07, 2007, 11:44:00 »

а знаете ли,че преди години бяхме чели ж интернет,че Орифлейм е забранена в Швеция. Много странно ми прозвуча-малко отклонение.

Видях,че има термална вода и на VICHY, но аптекарката ми препоръча тази-в интерес на истината,беше малко по евтина даже.
Във Варна-вече се убедих-купувам медицинска козметика само от аптека МАНОЛОВА / Санита също има качествен внос, но в Манолова цените са с лева по-надоло/. Никога не купувайте от ЕЛИТИС,коревнна разлика в шампоана купен от Манолова и от Елитис.

П.С. Не работя в Манолова:)
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #38 -: май 07, 2007, 12:23:00 »

аз май все там ходя да пазарувам, а Орифлейм не са забранени в Швеция, скоро даже гледах филмче че там имат магазин crazy
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: май 07, 2007, 19:45:39 »

Сега съм си взела един овлажняващ крем на AVON и , въпреки че не очаквах, се оказа много добър. Не е мазен и овлажнява кожата ми много добре  smile
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #40 -: май 07, 2007, 19:56:22 »

аз сега гледах новия на Орифлейм, пак си харесах крем danceg само че е за изгоряла кожа, да възвърне влажността и тн, много го харесах danceg
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #41 -: май 14, 2007, 13:40:38 »

нищо лично към никой, но посмъртно не бих си избрала крем от този вид каталожна търговия и още повече да си го слагам. Нямам никакво доверие на тези каталозии техните така прехвалени стоки.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: май 14, 2007, 13:42:17 »

когато става въпрос за крем за лице и аз не се доверявам на каталози на която и да е фирма goodпредпочитам да си вляза в козметичния магазин да си взема такъв какъвто ми трябва Wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: май 14, 2007, 13:47:15 »

аз откакто си удулжих косата се обедих че масовите продукти са пулни боклуци,сега съм си поръчала всичката неопходима козметика за коса само от професионални серии и мисля за напред да се доверявам само на тях а и не само за косата но и за лицето.тези реклами по телевизиите само ни лъжат Mad girl
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: май 14, 2007, 13:48:10 »

Момичета, забравих да се похваля, че и аз си купих тази термалната вода на  AVENE, и кремчето за червенини по лицето, и не знам втълпявам ли си, но като че ли има ефект  girl_wink
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines