Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 10:33:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Грижа за лицето  (Прочетена 146656 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 03, 2007, 18:58:48 »

Аз позвам засега кремчета на Garnier.Много са свежи и си чувствам много добре лице с тях.Ползвам и пилунг маска на Avon  и скраб на Freeman с екстракт от ягодки

И аз съм много доволна от продуктите на Freeman. good
О да на Freeman имах и пилинг маска от боровинки.Убийствена е!
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #16 -: май 04, 2007, 07:25:26 »

аз сега ги чувам Wink
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 04, 2007, 08:09:04 »

Аз на Freeman продукти за лице все още не съм използвала, но както ги хвалите.... ще взема да се снабдя с нещо  blum Използвала съм един лосион за тяло на тази марка и направо се влюбих в него ( с черешка)  girl_in_love
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #18 -: май 04, 2007, 08:46:54 »

в дреогериите ли ги има тези чудесии?
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #19 -: май 04, 2007, 08:52:30 »

Момичета,аз съм казвала вече че моята кожа е много чувствителна и проблемна-мазна.Но всяка кожа е различна и докато съм слушала и изпълнявала "от това минава-пробвай" мина доста време,че и лекарите не ми помогнаха.След толкова проби-грешки  вече съм намерила начин да я поддържам чиста и без пъпки.
Измивам я сутрин и вечер с гел за мазна кожа,ползвам на Нивеа и Орифлейм.Вечер я почиствам с лосин специално приготвен за  мен от аптека.Изполвзам крем за лице пак на Нивеа-дневен овлажняващ и на Орифлейм-за мимически бръчки.Не ползвам кърпа за лице а салфетки.Това е,доволна съм и нямам проблеми.
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #20 -: май 04, 2007, 08:58:25 »

аз ползвам измиващия с алое на Орифлейм и съм много доволна
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 04, 2007, 22:32:40 »

в дреогериите ли ги има тези чудесии?
да,иам ги на много места
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #22 -: май 05, 2007, 20:44:23 »

благодаря ти, ще разгледам, ако вляза случайно в такъв магазин че се дразня на отношението на магазинерките beating
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #23 -: май 05, 2007, 21:19:33 »

много "проблемна" тема:)преди месец прецених,че трябва  да си сменя козметиката на La Roche Possay, и реших това да е AVENE. Много ми хареса рекламното изречение НЕТОЛЕРАНТНА КОЖА, а не акнеична:)
Аптекарката ми предложи да не купувам цяла серия-лосион,екфолиант,дневен и нощен крем,ами да си купя само един крем и една термална вода. От близо месец не съм се сещала за козметик и за по4истване на черни "нетолерантни" точки. Спрях да ползвам мазила разни и кожата ми има страхотен блясък.
Тази вода се дава за прилагане като основен продукт при ле4ение на розацея, изгаряния от хими4ни пилинги, възпалителни дерматози,себореен дерматит,и дори след лифтинг. В момента ви чета брошурата,защото не мога да го запомня. Купила съм си и 50мл. флакон,които стои в чантата ми. Много съм учудена от ефекта на тази чиста вода. А и цената не е лоша, 150мл е към 30 лева. Като ви казвам,че с нея замених лосион,ексфолиант и дневен крем.
Активен
сиска
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2533


Така ми е добре...


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 05, 2007, 22:54:45 »

благодарим за полезната информация give_rose
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #25 -: май 05, 2007, 23:12:09 »

аз малко не разбрах, без крема, само с тази вода нямаш никакви черни точки, ми те козметиците няма ли да фалират laugh и как я ползваш през деня като се сетиш нанасяш или сутрин и вечер, иначе стискаш ли пъпките и черните точки или само мажеш, наистина много полезно, тези Авен имат серия за слънчеви продукти и мислех да взема от нея, ама сега ще видя и тази термална вода, така се води нали crazy give_rose
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: май 05, 2007, 23:36:07 »

Аз позвам засега кремчета на Garnier.Много са свежи и си чувствам много добре лице с тях.Ползвам и пилунг маска на Avon  и скраб на Freeman с екстракт от ягодки
И аз ползвам ексфолианти на Фрийман и на Суис формула,с кайсия,а и пилинг-маските с отлепване са им чудесни и водят до търсения ефект good .От години си мия лицето само с подходящи за него пяни и гелове,най-различни,обичам да сменям,но когато нещо ми хареса се връщам често към него,едно време това беше Johnson ph5.5,сега взех да пробвам серията на Виши нормадерм,но е малко "лека" за моята кожа,т.е. подходяща е за по-мазна.
Препоръчайте ефективен крем за мимически бръчици около очите,че вече ще трябва да престана да се смея и усмихвам girl_impossible
Кажете и някой хубав ФДТ,нещо ми писна от тези макс фактор,виши,мейбълин Girl_sing
Активен
shtastliva
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 770


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 05, 2007, 23:56:31 »

Rossistela, на мен много ми харесва на REVLON ColorStay , траен, добро покритие, не стои като маска, сносна цена good
Активен
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: май 06, 2007, 00:05:10 »

spirit,мерси!Определено не искам да стои като маска,нито като пудра,искам да е мек и нежен,но същевременно покривен без напластяване.Не искам много,нали pardon
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #29 -: май 06, 2007, 14:49:03 »

аз с моя ФДТ и пудра като ги сложа, много добре покриват, иначе не си личи и колежките незнаеха че ползвам такива неща докато не им казах страшно ми харесват точно този ефет искам, да се матира кожата леко, да се скриват недостатъците, но и да не е като глинено DANCE
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines