Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 13:21:11

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Грижа за лицето  (Прочетена 147240 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #105 -: октомври 26, 2007, 09:00:53 »

днес ще взема и другите 2 продукта от серията за да е пълна комбинацията
Eucerin Измиващ гел за лице
-За ежедневно почистване и профилактика на проблемна,предразположена към акне кожа.
-Отлична ефикасност и добра поносимост от проблемна кожа.
-Почиства кожата,като нежно отстранява излишния себум.
-Регулира нарушените функции на кожата



* reinigungsgel[1].jpg (10.58 KB, 200x373 - видяно 8288 пъти.)
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #106 -: октомври 26, 2007, 09:01:41 »

Eucerin Почистващ тоник за лице
За ежедневно почистване на проблемна,предразположена към акне кожа.
-Отпушва порите и предотвратява появата на черни точки(комидолитичен ефект).
-Регулира нарушените функции на кожата,матира я и й придава видимо по-чист и свеж вид.
-Акти


* gesichtstonic[1].jpg (11.16 KB, 200x362 - видяно 8478 пъти.)
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #107 -: октомври 26, 2007, 09:07:35 »

момичета, помагайте  Cray откакто започнах новата работа направо не мога да си изчистя лицето. Никога не съм имала много пъпки. Понякога се появяват 2-3 , но като ги махна  след това нямам проблеми. А тук от 2 месеца направо съм се видяла в чудо......  cray Една колежка казва, че това се дължи на стреса от работата и че и тя има същия проблем. Аз обаче откачам - слагам фон-дьо-тен всеки ден (предо ползвах съвсем малко и рядко) и ...... направо не знам. Мия си лицето с пяна, чистя го с ексфолиант и въпреки това резултат няма  cray cray cray cray cray
Миличка вземи си Зинерит лосион - много е добръ и лекува пъпките а не само да ги гори  good
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #108 -: октомври 26, 2007, 15:10:19 »

Освен Зинерит, много добър е и Далацин Т, даже на мен специално ми действа по-добре,защото не изсушава толкова кожата ми и не ми става груба! Но така е при мен, но което и да вземеш няма да сгрешиш, това са си антибоитици, които повлияват много добре при пъпчици! good Wink
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #109 -: октомври 26, 2007, 16:51:26 »

Да Baby е права, аз днес пак се охарчих яко, тая сватба не ми влия добре  Girl_sing
Взех си Зинерит и покрай него много друга медицинска козметика, добре че дружката работи в добра Аптека и ми прави остъпки, че .........  hysteric
Активен
nori
Ентусиаст
**
Публикации: 67



« Отговор #110 -: октомври 27, 2007, 11:17:12 »

аз също съм ползвала Зинерит, първият път ми повлия много добре на следващите вече никакъв ефект след две седмици същата мъка cray , но това е за мойта кожа тя е просто отвратителна като и дойде времето нищо не помага, иначе продукта е добър за акне,но като всички антибиотици колкото помага толкова и вреди smile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #111 -: октомври 27, 2007, 21:52:42 »

момичета, много благодаря за съветите   kiss2 kiss2 give_rose give_rose give_rose аз зинерит съм ползвала, но нещо не ми действа  huhhuh.gif сега си взех на Avene тоник да видим дали ще има ефект. От вчера го ползвам, но определено като цяло добре действа на кожата ми - за пъпките ще видя след няколко дни  pardon
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #112 -: октомври 28, 2007, 00:30:16 »

Здравейте момичета! Аз съм нова тук но вие сте много готини и забавни и искам да се включа в темата.Миглите на снопчета стоят много естествено но после трябва да ги изчакате сами да паднат а ако ви излезе пъпка преди сватбата си купете от аптеката DALACIN 1%  и се мажете няколко пъти на ден когато се сетите на почистено лице гарантирам,че за 2 дни пъпките няма да ги има.Аз ходих на козметик 3 дни преди сватбата и бях на рани а това ме спаси,лицето ми беше като порцелан.Ще се радвам ако съм ви била от помощ.

Това е от темата за грима на сватбата, аз съм също за Далацин Т!!! Bravo
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #113 -: октомври 28, 2007, 19:36:19 »

Аз да ви кажа, след раждането доста ми се поичисти лицето, незнам от какво точно, но много се радвам, че се получи така!!! yahoo
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #114 -: октомври 28, 2007, 19:58:28 »

Момичета аз напоследък започнах да ползвам натурална, природна козметика и да ви кажа много добре ми се отразява. А срещу пъпки бих препоръчала маска за лице с водорасли и хума.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #115 -: октомври 28, 2007, 20:01:38 »

... водорасли и хума.

Водораслите определено действат много благоприятно на лицето (и на целия организъм)!!! good
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #116 -: октомври 29, 2007, 19:56:01 »

Момичета аз напоследък започнах да ползвам натурална, природна козметика и да ви кажа много добре ми се отразява. А срещу пъпки бих препоръчала маска за лице с водорасли и хума.

prin4ipessa, би ли споделила какво точно ползваш? Защото доре ми звучи идеята да се ползват натурални неща. good give_rose give_rose
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #117 -: октомври 29, 2007, 23:51:28 »

Ами аз от време на време си купувам от едно квартално магазинче, козметиката я правят в домашни условия една немска фамилия билкари (нещо като домашен бутик за натурални продукти), така че няма как да ти я препоръчам, но мисля че и в България е започнала вече да навлиза козметика на натурална основа, мисля че Булечка може да знае повече по въпроса. Съжалявам, че не можах да бъда много полезна!  blush  pardon
Активен
Bamby
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #118 -: декември 19, 2007, 21:55:45 »

С много проблемна кожа съм като спрях противозачатъчните и изведнъж така хубаво се изпъстрих,като калинка станах!Понах едни хомеопатични и се оправих,но беше нещо страшно!Сега си мия лицето с 3 те стъпки на Клиник и довършвам едно гелче на Ла Рош,френска медицинска козметика.
Виши-то нормадерм много са ги развалили ,купих си го наскоро и започна да ми се бели кожичката на люспи!УжасТ!Подарих го на майка ми!!!
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #119 -: декември 28, 2007, 17:13:22 »

С много проблемна кожа съм ...По4нах едни хомеопатични и се оправих....

Бамби, кажи ми моля те за какви хомеопати<ни става въпрос? Колко време ти трае<е ле<ението?
Активен
Страници: 1 ... 6 7 [8] 9 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines