Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 06:34:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Грижа за лицето  (Прочетена 147184 пъти)
 
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« -: май 02, 2007, 06:20:28 »

аз нямам разни петна, ама пустите черни точки и като я бутна и тя на другия ден цирей станала shok, ама ще взема това новото сега почистващото, разбира се като си свърша стария ексфолиант, въпреки че такива леки дефекти с грим си се покриват идеално, ама не искам да ги има все пак crazy
ако става въпрос за този ексфолиант на Johnson, аз го ползвам вече от около една седмица ( а може и повече да е) и смело мога да кажа , че има резултат  good само че внимавай да не го ползваш повече от 2 -3 пъти в седмицата, защото иначе изтощава кожата и ще постигнеш точно обратен ефект  smile
« Последна редакция: май 02, 2007, 20:27:02 от fiibi_bg » Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #1 -: май 02, 2007, 07:18:00 »

ексфолиант не се ползва повече от 2 пъти седмично знам аз Wink, а става въпрос за Clean&Clear не го знам дали е на Джонсън, но мисля да го взема, сега почнах пак да мажа с Акне аут, лятото се бях изчистила от него обаче много ми изсуши кожата и сега по- внимателно ще карам good
Активен
katia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 647



« Отговор #2 -: май 02, 2007, 07:52:59 »

ексфолиант не се ползва повече от 2 пъти седмично знам аз Wink, а става въпрос за Clean&Clear не го знам дали е на Джонсън, но мисля да го взема, сега почнах пак да мажа с Акне аут, лятото се бях изчистила от него обаче много ми изсуши кожата и сега по- внимателно ще карам good
скъпа,ако имаш акнетична или дори само мазна кожа-не си взимай-Клийн клиър,защото частиците са му много нежни и няма да ти послужи! good
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #3 -: май 02, 2007, 09:52:11 »

добре ами Акне аута същото ли е? аз ползвам ексфолиант но той е с оризови частици и е супер нежен и много съм доволна crazy
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 02, 2007, 10:02:59 »

скъпа,ако имаш акнетична или дори само мазна кожа-не си взимай-Клийн клиър,защото частиците са му много нежни и няма да ти послужи! good
а какво да ползваме?
« Последна редакция: май 02, 2007, 10:11:20 от maria_lakova » Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #5 -: май 02, 2007, 12:11:49 »

вероятно нещо с по- твърди частици, аз например пробвах един ексфолиант, който е на прах и се разтваря във вода, мали много хубав да ви кажа ама много силен ми се стори въпреки че като нищо и него ще си взема DANCE
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 02, 2007, 12:58:11 »

tedyemo
за кой става въпрос?
Активен
tedyemo
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 760


щастливо влюбени


« Отговор #7 -: май 02, 2007, 13:20:04 »

ами как да ти го кажа, на Орифлейм е, понеже имам едни капсули с витамин С и тази серия има ексфолиант, та консултантката ми ми даде да го пробвам тя самата серия е не толкова за почистване а за освежаване на кожата и за избистряне на тена, нямам опит с други марки понеже нямам време да ходя по магазините а тука така  ме глезят DANCE
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #8 -: май 02, 2007, 17:39:06 »

А аз съм чела много, че когато става въпрос за кожа с акне, особено ако е чувствителна, не се препоръчва нищо с груби частици, защото разранява пъпчиците и има опасност от инфекция.
Аз например не мога да използвам никакви груби ексфолианти на моята кожа. Единственият ексфолиант, който ми харесва засега, е 7-day-scrub на Clinique. Той е много нежен и е почти като крем.
« Последна редакция: май 02, 2007, 20:27:37 от fiibi_bg » Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 02, 2007, 20:28:25 »

Момичета направих нова темичка,защото се поотплеснахте,а и май има за какво да се говори тук!  Wink
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #10 -: май 02, 2007, 21:45:51 »

Съгласна съм с новата темичка.
Активен
Marina
Професор
****
Публикации: 489



« Отговор #11 -: май 02, 2007, 22:02:16 »

И аз съм много доволна от новата темичка. Аз също ползвам козметика на Clinique, но все още не съм преминала на "тежката артилерия" - кремовете против бръчки... ползвам отскоро овлажняващ крем за кожата около очите. Смятам да си закупя екфолианта днес, след като Диди е доволна...  Bravo

Ако имате повечко пъпки и черни точки, пробвайте козметиката на Proactiv Solution; премахва напълно тези проблеми.  good
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 02, 2007, 22:27:38 »

Аз позвам засега кремчета на Garnier.Много са свежи и си чувствам много добре лице с тях.Ползвам и пилунг маска на Avon  и скраб на Freeman с екстракт от ягодки
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #13 -: май 03, 2007, 15:55:39 »

Аз позвам засега кремчета на Garnier.Много са свежи и си чувствам много добре лице с тях.Ползвам и пилунг маска на Avon  и скраб на Freeman с екстракт от ягодки

И аз съм много доволна от продуктите на Freeman. good
Активен
selin
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 18



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 03, 2007, 16:22:17 »

И моето лице е проблено аз също ползвам ексфолиант на Johnson, но само веднъж в седмицата понеже много ми изсушава лицето, а за пъпчиците акне аут само върху проблемния участък и през ден. за всекидневна грижа съм си взела пяната за измиване на лице пак на Johnson и хидратиращ дневен крем на Loreal.
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines