Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 09:33:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Меден месец в Амстердам!  (Прочетена 35887 пъти)
 
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юни 27, 2007, 10:12:13 »

Хехе, браво на Фани за чудесната идея!  Bravo Подкрепям предложението й с две ръце!  good Ще обявим нашето сладко pleasure-че за Паисий на форума и ще направим фонд, в който ще съберем пари да я пратим в някой красив град, че като се върне да ни спретне още една такава фантастична приказка? Какво ще кажеш pleasuregirl_wink
Хехе laugh...благодаря за предложението....приемам разбира се..... yahoo
Може да направим темичка, за интересните места на които сме били  yahoo....и така...да се пишат пътеписчета...но май ще се отдалечим от сватбената тематика...... Girl_sing Трябва май модераторското тяло да се произнесе по въпроса..... Girl_hide
ами ако темата е "меден месец в ........." всеки ще си разказва за вълнуващия меден месец..... ало модератори, в Русия сме, има ли такава тема  за медения месец?
« Последна редакция: юни 27, 2007, 10:14:45 от fanimira » Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юни 27, 2007, 10:41:33 »

ами ако темата е "меден месец в ........." всеки ще си разказва за вълнуващия меден месец..... ало модератори, в Русия сме, има ли такава тема  за медения месец?
Тук Модератор maria_lakova  bye (аз пък съм в София  Tongue)
Доооста се отдалечихте от темата, но все пак ние си имаме тема за медения месец, в която всеки може да разказва колкото си иска как го изкарал и къде е ходил!  good
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юни 27, 2007, 12:14:48 »

 blum тук Русия:Прието, модератор Лакова!!!!! извиняваме се за отклонението и  thank you за информацията, вече започнах да пиша в темичката посочена от Мария!!! Offtopic Край!!!
Активен
pleasure
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1975


love is in the air....


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 27, 2007, 12:29:52 »

ами ако темата е "меден месец в ........." всеки ще си разказва за вълнуващия меден месец..... ало модератори, в Русия сме, има ли такава тема  за медения месец?
Тук Модератор maria_lakova  bye (аз пък съм в София  Tongue)
Доооста се отдалечихте от темата, но все пак ние си имаме тема за медения месец, в която всеки може да разказва колкото си иска как го изкарал и къде е ходил!  good
Ахааа......има резон, само дето аз вече писах за меден месец... crazyи останалите места за които евентуално бих разказвала....едва ли ще са ми меден месец..... tease...освен ако всички посещения , които правя от тук нататък все да са ми меден месец.... yahoo....не че бих имала нещо против де..... laugh
« Последна редакция: юни 27, 2007, 15:33:00 от pleasure » Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines