Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 02:40:02

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен дневник  (Прочетена 49696 пъти)
 
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: декември 19, 2010, 04:13:32 »

Да звучи много добро като идея. Инче и аз имам една тетрадка, където пиша, а на компютъра хиляди снимки и файлове, НО обещавам, че ще си направя нещо подобно и без това подготовката започва след НГ, така че имам време.
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #61 -: декември 19, 2010, 20:09:27 »

Да не говорим, че искам да си съхранявам всички разписки и квитанции в тефтера, че от време на време параноясвам да не ги изгубим  pleasantry

CabuHka , успокои ме, че не сме единствените, които отлагат подготовката за след НГ...гледам че  вие сте седмица след нас  Wink
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: декември 19, 2010, 21:15:02 »

Дам, а и сватбената агентка така каза, че след като е запазен ресторант, фото, дж и видеозаснемане другото е след НГ. Просто сега няма какво да се прави.
Активен
svekarva
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4023



« Отговор #63 -: декември 29, 2010, 16:30:58 »

Моят тефтер си остана черен- нещо като черна кутия  Wink. Събрах всичко на дискове, само някои неща са на хартиен носител. Много ми беше удобен органайзера, че хем беше малък, хем има и визитници, хем влиза в чанта. Няма да го подарявам- за да ти е скъпо нещо, трябва сам да си минал по пътя. След време, ако някой има нужда от списъци и координати, ще му го дам
Активен
franzelkata
Ентусиаст
**
Публикации: 79


« Отговор #64 -: януари 06, 2011, 11:05:14 »

на мен милото ми направи един excel, вътре по sheet-ове са подредени всички неща, например един за Булката, един за Младоженеца и т.н вътре се смята бюджет и др. неща smile
Активен
AnGeL oF lOvE
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 155



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: февруари 28, 2011, 05:27:30 »

Ние сме направили кобинацията от компютър и дневник.  На компютъра е списъка с гостите, снимки (рокли, покани, табелки и всякакви джунджутийки) а в тетрадката записвам какво е запазено, бюджет, какво вече е платено, идеи които са ми дошли спонтанни (например докато чета из форума) и всякакви такива по-малки нещица  pardon
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: март 01, 2011, 03:50:42 »

Моят дневник е компютърен. Имам папка с квитанциите и разписките само. Иначе и аз съм си направила едно отчетно ексел-файлче. Имам доста уърдовски с всякаква информация. Имам и файлчета с плана за Големия ден  smile и с план какво трябва да се свърши преди това. Отделно списък с всичко неочходимо. Отделно лист на магазините, които трябва да посетя по-натам. Да не говорим колко снимки имам. Абе някой като види какво количество информация ми е папката със сватбените работи и ми казва, че съм  crazylaugh
Активен
CabuHka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 378



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: март 01, 2011, 04:10:53 »

Аз щеше да правя папка... ех добри проекти, добри идеи, ама да има някой да го почне. Иначе хвърчащи листчета, файлове в компютъра, снимки. Но всичко изчиствам периодично, като вече съм се спряла на определено нещо и е капарирано и отметнато - всичко друго се трие /да не би да почна да се чудя, ами ако беше това, а не това което избрахме/.
Активен
soulless
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 619



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: март 04, 2011, 23:17:27 »

Като ви чета, изглежда, че аз съм най-скромната откъм писаници и снимки на тема "сватбата" - всъщност имам само един сватбен каталог, в който си държа квитанциите, резервацията на гражданския брак, картончето от църквата и май това е всичко засега. Всички неща, които сме купували или предстои да купуваме и плащаме грижливо ги описвам в един уърдовски файл, в Ексел не ми е толкова удобно да дописвам, задрасквам... Снимки на нещата, които сме накупили, качвам директно в албум в Пикаса, а разни прически, рокли и пр. мятам в една папка само за снимки и ... това е всичко. Направо съм изумена от себе си, толкова да съм скромна blum
Активен
V_e_S_i
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 879



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: април 12, 2011, 15:46:51 »

И аз по принцип за сега всичко на компютъра водя. най-вече снимки, идеи, сайтове и т.н..А и от сватбеното изложение насъбрах каталози и брошури, книжката от Пиротска и това е май за сега crazy
Още имам време и тепърва ще се залавям да правя списък на всичко необходимо, за да не забравя нещо накрая  girl_wink

Ааа и мисля също така да си направя и един списък с любими песни, който да дам на DJ-я. Аз дори съм го започнала и го обновявам постепенно като се сетя за някоя готина песен. smile
« Последна редакция: април 12, 2011, 15:50:28 от V_e_S_i » Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #70 -: април 15, 2011, 12:04:02 »

Ох, аз като гледам съм най-разхвърляна  cray.

Имам един обикновен тефтер, в който уж си записвам всичко. Милото направи една екселска таблица, но нещо не мога да и свикна, пък и винаги трябва да нося лаптоп с мен.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: февруари 07, 2012, 16:29:24 »

аз имам един тефтер само с драсканици , планове, кое колко струва и т.н
Отделно в една папка се опитвам да държа на едно място квитанции, касови бележки .решила съм след сватбата да си направя сватбен албум от разходи  pleasantry laugh - ще налепя в една тетрадка всички касови бележки  LAUGHTER Xixixi
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: февруари 07, 2012, 16:58:30 »

smile Аз  по принцип не водя тефтери, но с този за сватбата съм много активна, малък от дома за радостни обреди ни го дадоха smile  Там пиша всичко, програмата, с асовете, запазените вече неща smile на кои дати са следващите ни срещи  smile и в една папка съм сложила всички бележки за платеното капаро smile Определено мисля да си ги оставя smile Преди да си направя мой тефтер използвах записките и листчетата на моята сестра , за да се ориентираме и много ни помогнаха :0 Дано да съм полезна и на моите приятелки след време  give_rose
Активен
Kiwi
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1003



« Отговор #73 -: февруари 07, 2012, 17:23:19 »

Имам си аз сватбен тефтер с най-важните телефони и дати винаги с мен, отделно папка на компютъра със снимки и идеи и естесвено пощата, през която ми минава задължително кореспонденцията с главните действащи лица.

Фотоапарата ми е пълен с неща, които съм гледала и пробвала, но за съжаление не винаги е с мен по време на "находки" smile

Сега ме подсещате, че е е хубаво да си подисгуря още едно хартиено копие на най важните телефони, което да връча на някой от главните герои в сватбата.
Активен
_Ezra_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1114


много обичана


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: февруари 25, 2012, 18:03:21 »

И аз използвах в началото тефтера на сестра ми от нейната сватба преди две години. После направих мой - с разни идеи, телефони и това което трябва да се направи. После го направих поотделно по месеци, на отделни листи напечатах вс. гости; На едно място си държа в плик всички платени нещица до сега; визитките в портмонето; А на компютрите имам на всеки ( и у нас, и на лаптопа, и при наште стария компютър) по 1-2 папки  smile smile с разни идеи smile
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines