Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:57:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен дневник  (Прочетена 49762 пъти)
 
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #30 -: април 11, 2009, 22:22:11 »

Папката си е обикновена папка - с механизъм за захващане и затваряне. Но аз смятам да си я декорирам отвън, за да не е като в офис. Едната ми едия е да взема парче дунапрен и а го поставя отпред и отстрани, а отгоре да ушия красив калъф от сатен, декориран с пандели и други неща като на поканите. а другата ми идейка е да я оставя така, защото е много красив цвят и само дя  декорирам според цвета й.Последната идея, към която се придържам е плана с дунапрена и отгоре красиви пеперуди, различни цветове. Но пеперудките са направени от тел и нещо като материята на чорапогащниците...много са нежни и изчистени, не са кичозни. Та взех си такива след дълго търсене и мисля така да направя корицата - с тях върху белия плат/ или жълт.   Girl_hide  Каквото и да е отвън, отвътре имам 17 раздела, като всеки започва с различен цвят картон и надпис.  :girl_wink:На тези картони също ще има декорация. След съответния цвят картон има листи с описание, идеи и там акквото си записвам по темата. За сега разделите са 17, но са с тенденция да се увеличават. Което не ме радва, защото ще трябва да търся още нюанси картон.  girl_impossible
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #31 -: април 14, 2009, 20:03:05 »

Ето рабонтия вариант на дневничето. Скоро ще си има и украса отвън.


* DSC00274.jpg (45.98 KB, 800x600 - видяно 734 пъти.)
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: април 14, 2009, 21:11:33 »

Браво, страхотна идея за сватбения дневник smile после може да се ползва от приятелки-бъдещи булки. Тъй като ние едновременно търчим и за апартамента, и за сватбата, аз разделих един хубав тефтер с кожени корици на два големи раздела - апартамент и сватба,  и ми стои постоянно в дамската чанта (да не съм на нейно място sad ). Иначе на лаптоп-а си имам папка Сватба и в нея в подпапки за разпределени снимки и файлове за всяко по-важно нещо. А отделно имам едно джобче с касови бележки и ордери от всички направени досега разходи. За съжаление няма да имам време да отделям внимание за декорации и подредби, но това остава чудесен спомен за предсватбените емоции ...
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #33 -: април 14, 2009, 23:02:27 »

Да, споменът ще  епрекрасен. Сега съм на върха на щастието, че ще имам още година да го попълвам и дооформям и да се радвам на предсватбена треска. Май сестра ми е по-въодушевена от мен  girl_wink нали ще ешаферка, та имах един тефтер, но тай се оказа малък и го даох на нея, а аз направих папката, за да не съм ограничена в писането.
За папка Сватба на компютъра и аз имам и ми се иска да си принтирам някои неща, по-точно да ги извадя във фото, но време остава ли, а пари...
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: април 16, 2009, 09:52:10 »

Браво, момичета, идеите ви са прекрасни! Аз много се чудех като пусках темата дали има и други ентусиасти с време като мен, обаче явно има и съм много щастлива за това! Успех!!!
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #35 -: май 26, 2009, 00:55:17 »

Ето каква декорация за различните раздели на дневника сътворих! Ето от това: всъщност има още няколко такива черни табли с различни формички  yahoo


* DSC01464.jpg (66.79 KB, 700x525 - видяно 619 пъти.)
« Последна редакция: май 26, 2009, 00:58:39 от Amelia » Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #36 -: май 26, 2009, 00:56:19 »

Станаха различни разделчена / 25 понастоящем/  blum
Ето примерно:


* DSC01470.jpg (50.39 KB, 800x600 - видяно 608 пъти.)
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #37 -: май 26, 2009, 00:56:47 »

И още едно:


* DSC01482.jpg (43.38 KB, 800x600 - видяно 651 пъти.)
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #38 -: май 26, 2009, 00:57:23 »

И последно:


* DSC01484.jpg (58.14 KB, 800x600 - видяно 645 пъти.)
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 29, 2010, 00:28:12 »

Я да подбутна малко тази хубава темичка girl_wink

Без да искам и аз си направих сватбен дневник. Не като показаните от вас по-горе, а една обикновена тетрадка, в която си записвах всичко по дни. Като приключа с писането ще й направя красиви корици и ще си я прибера за спомен. Имам и папка на компютъра с различни събрани снимки. Ще ги кача на диск и ще го прикрепя към дневника. Само не знам какво да правя с оставащите празни страници отзад. Някакви идеи?
Активен
savka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 270



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юли 19, 2010, 10:41:10 »

Страхотна идея !!!!!
Ние не водихме дневник -но за сметка на това аз пребрах и най -малкото листче на което сме писали,визитки на Принцесс ,на р-та,схеми ва масите, всички фактури дори и за на-дребното разходче  smile и т.н
Нищо не изхвърлих  smile 
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 19, 2010, 10:44:50 »

savka, можеш да залепиш тези листчета тематично и да описваш сега по спомен вълненията около всяко. Така ще си направиш своеобразен дневник за спомен. Аз като писах върху тетрадка и още не съм измислила с какво да я дозапълня и как да я украся huhhuh.gif Обмислям вариант да препиша всичко в красиво направен дневник, но да видим кога ще намеря време.
Активен
pepche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 250



« Отговор #42 -: юли 19, 2010, 13:51:33 »

Страхотна идея е този дневник  Bravo Аз не съм правила подобно нещо, но понеже няма да пускам книга за пожелания си мислех, ако получим картички с пожелания да си залепя в подобна тетрадка за да ми останат за спомен, иначе ще се разпилеят някъде  nea, но ми дадохте страхотна идея да залепя и всичко което съм събрала от подготовката  tease
lionelsa можеш както си записваш и да лепваш по някоя снимка, примерно на халките или обувките,букета и т.н  smile а може и да си оставиш място, когато направите сватбено тържество да запишеш и тези вълнения  Girl_hide
Активен
posum
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 22, 2010, 19:04:55 »

И аз имам такъв. Интересно ми е какви раздели сте сложили huhhuh.gif
Активен
_Ava_
Ентусиаст
**
Публикации: 149



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: октомври 28, 2010, 09:46:50 »

В търсене на съвсем друга тема, се радвам, че открих тази  yahoo
Това с дневника е много, много добра идея. Така или иначе всички булки тук споделят, че им липсва еуфорията от приготовленията преди големия ден. И съм склонна да им повярвам.
Та - воденето на дневник е един страхотен начин да съхраним спомена за тази предсватбена емоция, защото иначе ще има само "доказателствен материал" от крайния резултат (сватбата), но не и от всичко, през което сме преминавали месеци наред. "Важен е пътят, а не крайната цел."
Страхотна идея, като съвсем спокойно тук може да се брои за водене на дневник е и сватбеният блог (или друга електронна форма), където да описваме докъде сме я докарали, въпреки, че на хартия е някак си по-въздействащо.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines