Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 02:13:36

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен дневник  (Прочетена 49653 пъти)
 
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 27, 2009, 01:19:21 »

 Не смятам, че имам нерви за пеперудките и сърчицата. Не че не е похвално, просто аз съм доста по - неемоционална или каквото там е. Но за сметка на това за първи път оползотворих новогодишните тефтери, които ме засипват всяка година, и си имам един прекрасен кръчмарски тефтер, в който си драскам и всичко е особено непрегледно, но си кръщавам всеки месец на даден раздел, т.е. януари - гости, февруари - ресторанти, и се надявам да успея и до края на подготовката  информацията да е във вид годен за ползване. Но то ще си покаже. А снимките са ми в папки на компютъра.
Активен
allinka
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #16 -: февруари 28, 2009, 12:57:35 »

и аз си имам такава тетрадка
  всяка страничка си е за отделен списък какво трябва да с екупува и т.н. и от къде, много и се радвам на тетрадчицата а и много по лесно се случват нещата и съм почти сигурна че така нищо няма да забравя
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: март 04, 2009, 14:53:49 »

Аз тетрадка си нямам, но си имам много хвърчащи листове, на които съм принтирала какво ли не. В едно от последните сватбени списания имаше чудесен органайзер за подготовка на всичко по раздели. ПРинтирала съм си и списъци на който отбелязвам какво до къде съм отметнала и списък с допустим бюджет за всяко  нещо
« Последна редакция: март 04, 2009, 14:55:43 от valia_diva » Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: март 04, 2009, 14:59:18 »

Аз се предадох накрая и си купих една малка сладка тетрадчица (тя е като бележнки направо), за да си позапиша някои неща, които после бързо да откривам.
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: март 15, 2009, 17:43:21 »

Браво, момичета!!!
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: март 15, 2009, 18:29:48 »

да и аз мисля, че идеята за сватбен дневник е страхотна. Аз си водя такъв още от началото (при мен е по-скоро нещо като албум) но в него има само информация, като визитни картички на фотографи, сладкарници и т.н. както и снимки на украси, рокли, хотели и ресторанти. Тази книга ми е доста полезна при срещи с флористи, фотографи... Там си държа и всички касови бележки и бонове за депозитите, както и договорите... всичко е на едно място и е доста практично Wink


* DSC02877.JPG (59.78 KB, 440x352 - видяно 4529 пъти.)
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: март 15, 2009, 18:32:51 »

ето и как изглежда вътре


* DSC02879.JPG (69.68 KB, 622x312 - видяно 743 пъти.)
Активен
Crystal
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 189



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: март 15, 2009, 18:33:45 »

и още една smile


* DSC02878.JPG (66.09 KB, 608x379 - видяно 697 пъти.)
Активен
rebeka_sch
Новак
*
Публикации: 12


Най-красивата шаферка.


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: март 21, 2009, 12:14:15 »

Браво на вас колко сте организирани,
а и ще ви остане чудесен спомен във времето.
Аз имам два хвръчащи листа със списъци, загънати в папката която ми дадоха когато записахме датата.
Все пак на папаката пише" Ваша сватба от А до Я" и всичко ми е там.
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #24 -: април 01, 2009, 23:50:59 »

Аз имам един красив дебел тефтер и по определен брой страници вътре са посветени на нещо примерно шаферки, кошнички, късмети, букети, преческа, бугониери и т.н. всеки детаил, който е нужно да се обмисли. Тефтерът уж беше дебел, сега вече не стига, но ще пиша дребно. Записвам и различните варианти за нещата, защото не може всичко да се помни и може някоя ценна идейка да я забравя. Записвам си идеи и за самата организация и протичане на церемониите, премиерно кой кога къде трява да иде, шаферките коя какво да прави в дадем момент и т.н. кои неща къде да се занесат и пратят /особено предния ден/  *YAHOO*страхотен спомен ще ми е!  yahoo
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: април 01, 2009, 23:59:26 »

Да, и аз реших да направя едно дневчице. Първо реших, че ще е просто тефтера в който ще се записва всичко важно, но смятам че е по-оригинално да остане като дневничето за Сватбения ни ден.
Един ден ще има да се смеем smile
Активен
Amelia
Баш Майстор
**
Публикации: 1556



« Отговор #26 -: април 06, 2009, 23:43:04 »

Тефтерът вече е прекалено малък.  sad Ще направя нов - една огромна папка /като за офис/ и вътре ще пиша всичко на бели листи, като тематично ще ги отделям с различен цвят лист или декориран с различни по цвят дребни джунджории, което ще измисля утре + заглавието на разлеа. Така всичко ще си стои в папката, а когато приключа, ще ги сложа в джобчета и пак в нея. Сега, обаче, искам да си измисля как да украся папката отвън. Тя е оранжева, но ми се иска да е нещо сантиментално и сладко като по филмите. Сега съм на вълна изнесени ритуали и всичко ми е едно такова замечтано....помагайте с идеи.  smile
Активен
princesata9
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 530


Най-щастливата Г-жа Узунова


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 07, 2009, 13:15:33 »

Amelia, представих си го като идея и е страхотно. Аз реших тефтера да го използвам за чернова, а след сватбата ще го направя вече по-идейно, тъй като за в момента нямам достатъчно време, за да го правя. А и ми предстоят изпити и главата ми е заета само с тях, вместо с идеи за дневника.
Иначе идейката ти е страхотна, Amelia NO
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 07, 2009, 13:48:49 »

Бебчето_на_мечо идеята ти е много сладка. Ако имаш нерви и търпение да запишеш всичко което си преживяла и почувствала ще е супер и мисля че това ще направи подготовката още по-забавна и запомняща се. Аз лично подходих съвсем като в работата си, направих списък, категоризирах го, подредих отделните категории в папки и подпапки в компа. В един малък тефтер с Мечо Пух си наредих нужните визитки, защипани с телбод да не ги изпозагубя, направих 1 камара списъци и така. Даже имам 1 снимка на сватбата, как съм хванала всичките изпринтени списъци и гледам нещо от втория етаж на ресторанта.  tease
Активен
dreamland
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #29 -: април 11, 2009, 20:09:26 »

Тефтерът вече е прекалено малък.  sad Ще направя нов - една огромна папка /като за офис/ и вътре ще пиша всичко на бели листи, като тематично ще ги отделям с различен цвят лист или декориран с различни по цвят дребни джунджории, което ще измисля утре + заглавието на разлеа. Така всичко ще си стои в папката, а когато приключа, ще ги сложа в джобчета и пак в нея. Сега, обаче, искам да си измисля как да украся папката отвън. Тя е оранжева, но ми се иска да е нещо сантиментално и сладко като по филмите. Сега съм на вълна изнесени ритуали и всичко ми е едно такова замечтано....помагайте с идеи.  smile
Amelia, можеп ли да покажеш тазо папка - тип класьор ли е или обикновена папка? Искам да си подредя едни листи в папка или класьор,но не искам да изглежда все едно съм си подредила докуменитите от офиса. З атова ако можеш покажи папката да почерпя някаква идейка  smile
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines