Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 14:38:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбен дневник  (Прочетена 49399 пъти)
 
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« -: януари 15, 2009, 10:34:59 »

С милото си направихме сватбен дневник! Започнахме го още преди да обявим официално годежа, по-точно аз го започнах, и вече пишем и двамата! Представлява една тетрадка с твърди корици, която ще украся в бяло или ще декорирам корицата да стане "сватбена", и вътре си записваме емоциите около събитието, освен това съм разделила част от нея на темички с цветни листчета и записвам такива важни неща като координати на ДЖ-я, ресторанта, разходите, които правим и предстои да направим, идейки около церемонията или в ресторанта ....Как ви се струва идеята и вие имате ли си нещо подобно? Бихте ли си направили?
Аз като го довърша, ще пусна снимчици!  smile Чакам с нетърпение мнения!!!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 15, 2009, 10:59:09 »

Гери, и ние си имаме една такава тетрадка, която започва със списък на гостите; примерно разположение на масите; покупки, които трябва да се направят и такива неща. Още не са много, защото не сме кой знае колко напреднали с подготовката. Обаче никога не съм се сещала, че може да й дадем такова име - Сватбен дневник  blush Но идеята много ми харесва  Bravo
Мисля този уикенд да направя вътр и чек-листа с всички неща, които трябва да се направят и времевите интервали за изпълнението им. Така ще следя по-лесно да не изоставаме в подготовката  good
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #2 -: януари 15, 2009, 11:03:39 »

Ииии, каква хубава идея!!!

Преди време бях намислила да направя нещо със снимчици на нещицата, как ги правим, как обикаляме по магазини и да го направя на албумче. Вдъхнових се от едно предеване за ремонти, в което подаряваха на хората албумче със снимки от ремонта. Моето ще е в един стил със сватбената книга. Но не мислех, че може да се казва по някакъв начин. Името, което ти е хрумнало е страхотно!!! Блестяща идея!  good  Bravo
« Последна редакция: януари 15, 2009, 11:11:57 от Su_to » Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 15, 2009, 11:13:17 »

То май без систематизиране на нещата - много трудно се организира сватба...
А Сватбения дневник е наистина много лична идея!

Аз също водя нещо такова, но без личните емоции... Мойта половинка портокал е доста несериозен и едва ли би си попълвал емоциите, макар че това би се превърнало в последствие в прекрасен спомен...

При мен всъщност болшинството от нещата по организацията, са като Bookmarks в Mozilla-та, или са ми в отделна папка - WEDDING, в която съм си направила под-папки : Покани, Ресторанти, Рокли, Букети... и всички други джунджурии,за които съм вземала информация от разни места. Така ми е лесно да намирам работите, които търся.

Тефтерът иначе е с мен навсякъде... Сега като ходим в понеделник да разглеждаме ресторанти - именно там ще пиша за впечатленията от ресторантите. Възнамерявам да отделя по 1 страничка за всеки ресторант, към която да прикача с телбот офертата, която ми дадат... а и да пиша нещата, които ми казват.

 girl_wink
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 15, 2009, 13:31:48 »

Мила, и аз така съм направила - имам отделна страничка за всичко  give_rose
Обаче за мен по-важното е, че в Сватбения ни дневник ще се съхрани емоцията - хем следим как върви организацията, хем си записваме и как се чувстваме, какво мислим, идеята ни е един ден като разказваме живот и здраве на децата си за сватбения ни ден, да споделим с тях и дневника, или когато ни домъчнее, просто да го отворим и да се забавляваме, спомняйки си как сте тръпнали в очакване на срещата с ДЖ-я или как сме се смяли при огледите на ресторант..примерно....
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 15, 2009, 13:54:49 »

Привет момичета!
И аз си взех един тефтер, който ще ми служи за сватбен дневник, но и аз като ble6tu4ka,  не вписвам емоции. Просто си отбелязвам какво съм запзила, къде ккакво капаро съм оставила и кое, кога трябва да се направи.
Абе изобщо трябва да си записва човек, че те едно и две неща да са, да ги запомниш, а те са сумати!
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 16, 2009, 18:03:39 »

И аз имам тетрадка,не толкова официална,в нея записвам координати(на магазини),идеи(като например да не забравим да си намерим стар фотоапарат с лента),гостите;колко от тях са моми;как ще ги групирам ,за да ги настаня по двойки в хотела и т.н.А в компютъра имам папка"сватба",където хвърлям всички снимки,които ми харесват-на украси,рокли,костюми.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 17, 2009, 18:19:41 »

Много хубаво и идилично звучи тази идея за дневник, красиво, декорирано, вътре всичко ти е написано, просто прекрасно, но...е за хора с време. А аз с такова не разполагам особено. Искам ми се да си имам дневник, но май ще си водя записките само на айпода.
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 17, 2009, 21:53:09 »

 Е да , то и аз имам бая иформация на компа ( повечето снимки май) за сватбата, обаче и имам една тетрадка голям формат. Първо имах един тефтер ама стана мнооо кръчмарски нещо. Там пишех " от главата за краката", лудо зачеркване и въобще  "мамата си трака". Ся тая втората ми тетрадка е голям формат и на всяка страница или за някои неща съм оставила 2-3(4) стараници- пиша" рокля, DJ-любими песни , забранени песни и т. н. , схеми на гостите по масите, какво ми е необходимо за ритуалната и църквата и т. н. и т.н. и т.н.        tease tease tease
« Последна редакция: януари 17, 2009, 21:56:56 от nia » Активен
mojebi
Любопитен
*
Публикации: 26


« Отговор #9 -: януари 17, 2009, 23:21:27 »

Иха,и аз започнах в едно тефтерче уж само да запиша гостите(раширен списък),но после започнах да добавям какво още ми остава да организирам покрай сватбата(музика,снимки,разхотка,кола,цветя...)записвам и какви идеи ми идват.И така малко по малко реших това да е моята "дясна ръка" за нашата сватба.Мисля,че наистина нещо такова ще е от полза за всяка една бъдеща булка!Най-малко после ще ви остане за спомен,пък и мойе да помогните и на някоя приятелка по нататък,ако има нужда.
А идеята която моха да ви дам е:
Ние с моето слънчице си направихме "СЕМЕЕН ДАТНИК" отново едно симпатично тефтерче с твърди корици,в което си записваме всичко,което ни се случва на двамата за първи път заедно.Например-първата коледа заедно(с две думи как е минала) първата ни почивка заедно в Париж...кога беше годежа,кога ми предложи,първата ни среща......
Мисля,че това е хубаво,защото с това бясно ежедневие понякога забравяме доста важни неща,а като ги имаме записани,ще ги помним винаги,или можем да си ги припомняме,като четем girl_wink
Дано ви хареса тази идея и дано ви свърши някаква работа! Wink
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 19, 2009, 10:12:57 »

 Снимките вече ги има в галерията ми! Направих го от съвсем обикновена тетрадка с твърди корици!
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #11 -: януари 19, 2009, 11:55:44 »

Браво, много е красив! А вътре с тези странички с пеперудки, отделните етапи от подготовката ли ще разделяш?
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 19, 2009, 12:41:43 »

Мила, отделила съм отделните странички за подготовката с едни сърчица, на върха на които е изписано заглавието на страничката - ДЖ, списък на гостите, и тн....Пеперудките вътре са просто за настроение  smile
Активен
maia_svet
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 275



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 24, 2009, 22:14:38 »

Здравейте !
Идеята е много добра ,още утре мисля да си направя такава .
Ще си описваме всичко ,това ще остане много хубав спомен. smile smile
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 25, 2009, 13:23:45 »

Чакаме снимки  smile
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines