Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 09:46:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моите номер едно за Варна  (Прочетена 104661 пъти)
 
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: ноември 21, 2009, 17:36:54 »

Халки - едно забутано ателие до пощата, в уличките там ( хвалено е тук). Ужас. Да по евтино е, но съжалявам, че спестих точно от това пари. Некадърна изработка имат. Първо ми отказаха да ми обърнат внимание, но след като отидох с мъжа ми станаха много мили и ни ги претопиха и правиха на ново. Не препоръчвамnea

Ресторант "Бриз 2" - Едно от нещата, които ми направи лошо впечатление беше това, че 10 мин преди да се настаним излезе, че имаме още две деца за гости - тоест още два куверта, които майка ми заяви в този момент, 5 мин по късно разбрахме, че пък един гост няма да дойде и тя поиска да откаже единия куверт, но и отказаха, вече се правило. В крайна сметка не ги правят 80 куверта едновеременно. Другото - отказвали да приберат тортата в хладилник (а все пак беше лято), нямало да си вадят бирите заради нашата торта, направо паднах. Та по принцип бих препоръчала да си потърсите друг ресторант.  huhhuh.gif

фото и видео - Фотевстайл. За Венци и Живка ми е много трудно да пиша. Тук са доста хвалени и прехвалени. Харесах снимките от булки, които са публикували тук и им се доверих напълно, но се разочаровах. Да снимките и видеото са хубави, НО...
Моята грешка беше, че се доверих за музиката към видеото на Венци. Грешка беше от моя страна, че си помислих, че подхождат индивидуално към всяка една сватба, че това е изкуство и той ще съобрази на коя сцена каква музика съответстваща да пусне. Но не. Извинявам се, но това се нарича музикална инвалидност. Докато се снима фотосесията ни и се снимаме с гостите, тече песента на Roxette - It must have been love, but it's over now (Трябва да е било любов...Но тя сега си отиде....). В началото започва с една тъжна френска песен, пак за раздяла и завършва диска с The show must go on - която също не е любовна. Толкова ли е трудно да си преведат 3-4 песни, пълно е с любовни, но не за раздяла песни, повечето на Уитни Хюстън, на Енрике Иглесиъс са такива. По принцип мислех, че фотото и видеото са изкуство, но при Фотевстайл, а и за съжаление при много от българските такива фирми нещата са на конвеир. Заложени еднакви макети и рамки и само се сменят младоженците. А иначе всички такива фирми искат солидна сума, а същност на среща се получава не нещо уникално, а поредното копие. Живка дори ми намекна по телефона дни преди сватбата, че ние сме били на ниската цена разбираш ли, а сега цените били други ( и това защото като се уговаряхме от колко да дойдат аз викам мисля, че от 14.15 е добре, а тя не, щяла да дойде в 14.30, разправии за 15 мин.) В крайна сметка ни отказаха да ни подменят музиката на видеото, и останах огорчена от тях. Не ги препоръчвамangry

П.С. Тук написах и хората, от които съм разочарована тъй като не видях подходяща тема.
П.С. 2. Публикувах в албума си няколко снимки  - на хубавата и вкусна торта, на красивия, но скъп и разпадащ се букет и други.
« Последна редакция: ноември 21, 2009, 17:38:54 от Sisilla » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: ноември 23, 2009, 17:54:55 »


По отношение на снимките - оказах се доста вдървена за фотосесия. Въпреки това, Фотеви намериха начин да ме отпуснат и като резултат - на всички снимки съм усмихната. Не знам какво разбира Sisilla под "Заложени еднакви макети и рамки", но и аз като много други варненски булки исках снимки на вълнолома, да се вижда моренцето, и в някоя градина. Какво от това, че всички правили така? Това е моят сватбен ден и моите снимки и аз си ги исках такива!


да и при мен беше така,затова много съм им благодарна Живка и Венци  give_rose give_rose,и днес майка като гледа снимките и вика:"Ама как те омагюсаха тези фотографи,че си така хубаво усмихната на сватбените снимки,а все друг път на снимки се толкова скована и смешна pardon"
Активен
darina1980
Ентусиаст
**
Публикации: 53


« Отговор #92 -: март 14, 2012, 23:14:52 »

Без да влизам в излишни конфликти и размяна на думи, искам да споделя, че при срещата си с Фотеви, останах с впечатление, че са приятни като хора. Техниката, с която разполагат също е на ниво, снимките ми допадат до някъде, но видеото, което предлагат не ми хареса. Мисля, че Фотеви са име, защото са от дълги години на пазара. На мнение съм, че има млади и талантливи имена, които като, че ли ги изместват. Пример за това са:
 КА Студио - макар, че цената им не е за всеки джоб, включително и моя - работата им много добра.
 Крум - мисля, че снима и във Варна, инъче е от София - също ми харесва. За цена - не знам, предполагам, че е висока.
 Деян Стоев - страхотни снимки, цената е достъпна.
 Красимир Ламбов - за видео мисля, че в момента това е търсеното име.
 Ангел Ненов - кой ли не говори за неговите снимки:)

Честно казано много проучвах, искам сватбения ми ден да бъде заснет професионално, защото май това ще ни остане - спомените, които, ако са запечатани от професионалисти - ще им се радваме за цял живот.
 *STOP*и много моля да се има в предвид, че мнението си е мое и не го натрапвам, макар, че съм сигурна, че професионалистите ще се съгласят с мен danceg danceg danceg.
И не правя реклама на никой, защото не взимам процент yahoo това в кръга на майтапа. Ако все пак някой не е съгласен с мен, да заповяда:) Шегувам се:)
Активен
Страници: 1 ... 5 6 [7]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines