Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 18, 2024, 08:23:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моите номер едно за Варна  (Прочетена 104644 пъти)
 
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 13, 2009, 11:30:37 »

Момичета, и аз не мога да си редактирам поста, затова пък ще отбележа с големи букви:
ФОТЕВ ФИЛМ са нашите фотографи. По-горе направих малка грешка...  pardon
Фотев ФИЛМ са хората, от които останах толкова доволна, в петък си взехме и филма smile
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: октомври 01, 2009, 13:19:32 »

Време е май и аз да се разпиша тук и да благодаря на всички който ни помогнаха сватбения си ден в едно прекрасно изживяване:
Роклята-Росица котюр. Една страхотна дреха, която беше готова след само една проба и един месец.Отношението е безупречно.give_rose
Хотел Нептун – и обслужването и посрещането бяха на ниво. Въпреки многото критики който има за г-жа Ставрева във форумите аз мога да ги опровергая на 100%. Държа се много добре с нас, персонала не спираше да следи дали гостите имат нужда от каквото и да било. Посрещането в градината на хотела е едно от най-хубавите. Храната беше топла, сервирана на време и вкусна(поне според гостите защото на нас не ни остана много време да я пробваме)  Bravo
Цветя –Вили, справи се страхотно, както с моя букет, украсата за колата, бутониерите. Така и с цветята за масите в ресторанта
Украса на ресторанта- Даря от магазинчео на ул. Шипка. Много мило момиче на което единственото нещо което казах е че искам украсата да е в златно. А когато взязахме в ресторанта просто останах без думи. Всичко беше много красиво.
Музика – DJ Уйли, най-добрия. Препоръчвам го на всички на който им предстой сватба.
Музиканти за извеждане - Ганчо (акордеон) и един млад гайдар, които се правиха перфектно. Въпреки че и двамата с мъжа ми не бяхме сигурни дали искаме музиканти при извеждането. Но след всичко вече съм убедена че трябва да има музика  tease
Прическа- Калина от фризьорски салон Карина в кв. Чайка. Най-добрата фризьорка. Има собствен подход на работа. Прическата ми беше готова за час а не мръдна цяла вечер, даже и на края на вечерта ми беше жал да я разваля. А да не говорим за отношението, от сутринта ми преповдигна настроението и през целия ден не можах да спра да се смея smile
Грим - Маруся , страхотна както винаги:)
Тортите  - Сладкарница Амбелино, вкусна и при това и красиви торти.
Кетъринга - както за нас така и за кумовете и младоженеца беше от Чир Голдън Рест. Красиви и вкусни. Приготвиха и питките за разчупването и петела с който се играя на кума.
Ритуална зала Варна – ритуала беше много хубав-битов и не сме имали каквито и да е проблеми, даже и ни оставиха повече време в залата за поздравления, така че спокойно да можем да приемем всички поздравления да се снимаме и да пренесем букетите след това.
Фото- Петко, наш приятел. Както вестниците писаха на скоро за него фотоснайпериста на позванете:), мисля че няма какво да кажа нужно е само да видите снимките
Видео –Краси Стоянов. Видеото е страхотно, просто нямам думи. Хванал е всички важни моменти. И като обработка и като качество филма е много хубав.  А отношението на Краси към нас беше просто невероятно.
Св. Атанасий и отец Дончо–страхотен ритуал, а отец Дончо през цялото време ни напътстваше какво точно трябва да правим. Организацията беше много добре.

Масля че това са всички който се погрижиха деня ни да стане незабравим. Благодаря Ви give_rose
Активен
margito
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #77 -: октомври 08, 2009, 18:36:28 »

Време е и аз да благодаря на всички, които активно участваха в подготовката и протичането на сватбения ми ден и се погрижиха той да бъде най-прекрасния ден в живота ми:

1. На първо място искам да изкажа сърдечните си благодарности към екипа от ресторанта на Бриз 2 - бяха страхотни. Обслужването беше на ниво, храната беше вкусна и прясна. Имаше обедна сватба преди нашата, която свърши по-късно от колкото трябваше, но от ресторанта бяха толкова експедитивни, че ние дори и не разбрахме че има някакво забавяне. Искам да подчертая, че нищо не ни липсваше на сутринта - върнаха ни всичкия алкохол до последната бутилка и дори учтиво ни изчакаха да си допием още 30-40 минути въпреки че беше станало 3.30 ч. без да ни искат да си доплашаме. За тези, които сега избират ресторант искам горещо да им препоръчам този и мога от собствен опит да гарантирам, че там работят само професионалисти.
 
2. Едно голямо благодаря и на сладкарница Синчец - тортата ни беше разкошна. На външен вид беше точно такава каквато си я представяхме, а на вкус беше много лека и прясна. Сметаната върху нея беше може би малко повече от необходимото, но въпреки това много от гостите ни, които дори не помирисват торта, си бяха облизали чиниите. Служителките в сладкарницата също са много любезни, а и тортите им са на изключително сносни цени.
 
3. Сърдечни благодарноси и на сватбена агенция Пертито, които ни осигуриха красива арка и ни направиха разкошен изнесен ритуал край басейна на ресторанта.
 
4. Не на последно място искам да благодаря и на двете прекрасни момичета от "Сватбен ден", които работят с много търпение и такт и благодарение на които изглеждах толкова прекрасна smile Благодаря им, че изтърпяха всичките ми прищевки и накрая ми сглобиха рокля от два модела, която изглеждаше точно такава каквато си я представях.
 
5. Голямо благодаря и на козметичен салон Аси, което се намира на ул.Феликс Каниц 4. Момичетата ми направиха разкошна прическа и страхотен маникюр и педикюр. Цените са много достъпни, а това което получаваш на среща наистина е красиво smile
 
6. Горещи благорадности и на Борислава Серкизова, която ни направи страхотни бутониери,булчински букет и украса за колата. Букета ми беше страхотен - малък, нежен и със страшно свежи рози. Украсата за колата също беше много свежа и кокетна и не мръдна през целия път smile
 
7. Да не пропусна и най-важния човек, който запечата сватбения ни ден за винаги - нашия видео-оператор Краси Стоянов. От всички професионалисти, които бяха ангажирани с нашата сватба,
Краси беше най-големия smile По време на цялото тържество, той винаги беше в готовност и в центъра на събитията, което си пролича и от ДВД-то, което изгледахме със затаен дъх и което завърши с прекрасен финален клип, който просто ни просълзи. Филмът е с много хубаво качество и съдържа абсолютно всички важни моменти, което искаме да запомним от този ден. Личи си, че Краси е вложил всичките си умения и целия си професионализъм в заснемането на сватбата и изработката на нашето филмче. От него се усеща цялата емоция и вълнение, с които беше изпълнено тържество ни.Сърдечно му благодаря за красивия спомен, който изработи за нас и горещо го препоръчвам на всяка бъдеща булка, защото съм убедена, че всеки, който работи с него ще остане очарован и повече от доволен.
 
Колкото до фотографа - Реджи - последното му място е в графата Номер 1 за Варна, така че за него ще пиша на по-подобаващо място, а именно в черния списък, но това ще стане след няколко дена. Първо искам да се успокоя малко и да подбера какво ще напиша, защото кажа ли всички неща, с които Реджи ме разочарова, то аз ще бъда последната му клиентка, сигурна съм!!!! Тук само ще спомена, че целият ми сватбен ден беше прекрасен и протече перфектно и единствения ми ужасен спомен от този ден ще си остане Реджи и само той успя да развали за няколко минути чудесното ми преповдигнато настроение в този вълшебен ден. Не бих го препоръчала и на най-големия си враг, защото даже и той не заслужава такава злочеста съдба да работи с Реджи!!!!!!!!

 Дано съм помогнала и накрая искам да пожелая на всички бъдещи младоженици да имат нашия късмет и да попаднат на такива големи профедионалисти като нас (е, само един от тях да не е Реджи, разбира се), които да превърнат сватбения им ден в една вълшебна приказка! Успех!!!
Активен
pobre_diabla
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: октомври 14, 2009, 16:40:52 »

Здравейте и от мен...
И аз като всички останали искам да се похваля от работата на хората,помогнали ни "Сватбения ни ден" да се превърне в един вълшебен и незабравим миг от живота ни.На първо място ще похваля фризиорката ми Невяна Петрова (фризиорски салон "Неви"-до "Хъшове" на Колохозния пазар),справи се чудесно,изпълни всичките ми прищевки и прическата повярвайте ми издържа до сутринта без да мръдне и една къдричка,е естествено попа в църквата се постара да я поразвали на места,но това е друга история...На следващо място е гримьорката Албена,за съжаление не знам фамилията й,но ако някой се интересува винаги мога да го свържа.При нея ходих на предварителен грим и предложението за визията ми беше изцяло нейно...ами изглеждах адски променена,но същевременно и мн естествена.Гримът беше лек,ненатрапчив и приятен(казвам го защото има гримове,които кожата ми не понася).Не мога да не изкажа и благодарностите си към Красимир Стоянов(видео- http://www.infovarna.com/krassy/ ).Този човек беше до нас през цялото време,подкрепяше ни всякакъв начин и по-скоро го чувствахме като близак приятел,а не като непознат.Аз лично съм човек,който не обича да се снима и изглеждам поразително ужастно на снимки,но той си разбира наистина от работата.Предразполагаше ни,укоражаваше ни,подкрепяше ни....и след всичко това получихме един прекрасен букет от снимки и DVD.Успял е да подбере най-най-най-хубавото и да направи една сватба,взета всякаш от приказките.Не на последно място искаме да изкажем благодарност и към нашя DJ- Венелин Мутафчиев ( http://www.djvenelin.com/ ),човек,който си разбира от работата и знае как да забавлява хората-имаше от всичко по малко(хора,диско,поп фолк,регетон,хард и т.н.)наистина се справи чудесно и силно се надявам,че дори и гостите ни са останали очаровани от работата му.И не на последно място,благодарности към г-н Калин Проданов управителя на ресторант "Бриз-2".Справиха се чудесно с украсата на залата,на булченската маса,а храната беше превъзьодно приготвена и много вкусна....Отново едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички,помогнали ни да се почувстваме истински щастилви в този ден.БЛАГОДАРЯ!!!!!!!!
Активен
sezgo
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #79 -: октомври 20, 2009, 13:01:59 »

Здравейте,

Вероятно съм един от малкото мъже, които пишат във сватбени форуми, но искам да напиша и аз няколко реда за моето мнение относно Варненските фотографи, с които аз се сблъсках покрай моята сватба миналия месец.

Видео - Красимир Стоянов - още един път му благодаря за чудесното филмче, което направи. Момчето се справя добре, почти не изпуска моменти за заснемане, накрая филмчето е много интересно и весело за гледане без усещане на времето... просто се изживява момента отново и отново smile Препоръчвам го с двете ръце!

Фото - Реджи - професионална техника с непрофесионален оператор! Този фотограф според мен не става за сватбена фотография. Има друго виждане и поглед върху нещата, не си спазва обещанията, пропуска моменти за заснемане, не изпълнява желанията на младоженците или на гостите. Абе снима което му е интересно на него, без да се интересува, че не е неговата сватба... Освен това, за да се застрахова, прави често по 5-6 еднакви кадъра, в което по принцип няма нищо лошо, но иска после сопълнително пари, защото се "амортизирала техниката му" над 2000 кадъра... ОК, фотографе, ама от тези 2000+ кадъра под 400-500 са уникалните... Не пожела на направи обща снимка, което е непростимо, не ни казваше как да застанем, не гледаше детайли... с две думи - ако случайно се объркате или подлъжете да го изберете - разгледайте 100 албума на други младоженци, за да знаете как да заставате, но на него може пак да не му хареса и да ви убие желанието за пози... а номера с изнудването за 50лв по средата на вечерта беше уникален! Дадох му шанс да си помисли за тях, като преди да пост-вам тези факти съм му ги написал, но след като според него това е в реда на нещата и се е справил добре... съжалявам Реджи, но да беше преценил нещата, имаше шанс! Не очаквайте от него каквато и да е елементарна обработка върху снимките... просто ги записва на дискове и това е! В тази цена не влиза обработване на снимки... Щрака и записва на диск, професионалист, нали? В момента на купуване на булката моите шафери се бяха издокарали с черните костюми, с черните очила, слизат от черното БМВ с куфарче с пари (фалшиви, разбира се), завързано с белезници за "Компира", баща ми му казва да им направи няколко снимки... онзи се прави на приятно разсеян... и нито една не направи! Добре, че имаше любителски кадри! Сами го накарахме насила да си направим и фотосесия на плажа до Корабчето, след уговаряне се нави и там се получиха много хубави кадри, щеше и това да "пропусне тактично"... абе - препоръка - за да не се ядосвате - не го избирайте този Реджи!!!

ДЖ - Венелин Мутафчиев - справи се отлично с поставените задачи, добре говори по време на ритуалите. За съжаление пуска много своя музика, която в нашата сватба ни допадна, но зависи каква сватба ще правите. Ние бяхме предимно млади хора и се веселихме до зори на всичко. Апаратурата му е сравнително добра. Направи грешка да поиска двойно повече пари за овъртайм, които, разбира се, получи, но ето сега го пост-вам като лош коментар тук!!! Уговорките с Венелин Мутафчиев ги забравете - ще ви каже друга цена след това, поне за овъртайма, просто го имайте впредвид! Въпреки това, в сравнение с другите ДЖ, цената му пак е по-достъпна, затова го препоръчвам. Други грешки не е правил smile

ресторант БРИЗ 2 - след толкова хубави коментари - само още един - страхотен ресторант, страхотен управител Калин, каквото сме се договорили - това получихме! Няма проблеми с овъртайма с хотела - може да се празнува до зори без намаляне на музиката. Облужването е на ниво, условията и храната също!

Ами... това са моите впечатления, ако някой има въпроси да ги пост-не тук smile
Активен
Redgi_Video
Регистриран

Публикации: 0


« Отговор #80 -: октомври 21, 2009, 00:45:57 »

Здравейте всички!

Наложи се да се регистрирам в този сайт, за да отговоря на Маргарита и Светлозар които се ожениха на 21 септември тази година.

Шокирам съм от поведението на тези младоженци, и вече много съжалявам, че се запознах с тях! Още в първия си мейл започнаха с въпроса дали мога да им направя отстъпка от цените на които работя. Съжалих ги, помислих че са хора със скромни възможности и направих сериозна отстъпка от 300 лева. Обещах им, да снимам на сватбата им през цялото време, с цялата си техника, и да им дам поне 2000 кадъра за цената която се уговорихме. Нищо, че беше празника Рамазан Байрям и трябваше да прекарам тоя ден със семейството си, реших да направя добро и да снимам сватбата на тези младоженци.
Снимах ги, всичко беше нормално, през целия ден не спирах да търся интересни моменти, за да направя подробен репортаж от сватбата им. Тя се състоеше предимно от млади хора, и имаше какво да се снима.
Колегата Красимир Стоянов цял ден нямаше настроение докато работехме, защото са го изнудили да свали допълнително цената на филма, и да им направи няколко презаписа безплатно. През целия ден се уверявахме колко дребнави хора са ни наели, но това не попречи на стремежа ни да си свършим добре работата. С много уговорки успяхме да ги убедим, че е желателно след като сме ползвали терена на Гранд хотел Варна около 25-30 минути, да седнат и изпият поне по едно кафе там. Естествено и колегата Стоянов беше ожаднял, но напразно се надяваше някой да го попита дали иска нещо за пиене. Следваше църковния ритуал, след това още 1 фотосесия, още един ритуал пред басейна на Бриз-2 и ресторантската част на тържеството.
В 22:30 уведомих младоженеца, че няма да успея да се събера в уговорените 2000 кадъра ако продължавам да снимам всички интересни моменти на сватбата. Споменах му цифрата от 50 лева, за допълнителната амортизация на апаратурата ми, без дори да смятам труда си в тях. Той отговори, че е съгласен и да не спирам да снимам до края. Някой от гостите започнаха да ме питат дали мога да им изкарам снимките веднага срещу заплащане, но им обясних, че не се занимавам с такъв род фотография и има други колеги които извършват такава услуга в ресторантите. Краси Стоянов предложи да извика колегите си от фирма "ТЕНТ" с които работел, но аз му предложих да извикам друг колега, който после ще ми преотстъпи файловете които е направил и аз ще ги приложа в диска с мойте снимки от сватбата като вид бонус. Така и направихме, обадихме му се, той дойде, засне гостите и си тръгна. Когато младоженеца забеляза, че хората си купуват снимките по-късно, реши да се направи на хитър, като предупреди останалите които още не бяха закупили снимки, да не го правят. Естествено, колегата неможа да си прораде по-голямата част от снимките, и на мен ми беше неудобно след това да искам файловете от него. Та 10 дена след като мина сватбата, разбирам от колегата Стоянов, че младоженците са се опитали да намерят кусури във филма и да свалят цената допълнително. Не се изненадах от това, но не предполагах че ще започнат да изнудват и мен по същия начин. Уговорихме се с младоженеца да дойде, и да си получи дисковете със записани всички кадри от деня. Преди да се разплатим, беше видимо доволен от това което му показах и си тръгна с усмивка, ентусиазиран, пожелахме си всичко добро и до нови срещи и така докато колеги не ми звъннаха да ми съобщят, че в този форум някой недобросъвестен колега се опитва да опетни репутацията която градя над 15 години с измислени обвинения. Преди да видя написаното от Марги, бях получил един мейл от нея, в който тя ме упреква как съм бил развалил настроението и вечерта, как на фотосесията само те си позирали, аз не съм бил деен и как в църквата имало една снимка на която била мигнала, а младоженеца не бил. Имаше още няколко забележки в същия стил, но заключението на писмото разкри същината на идеята и. Тези хора ме уведомиха, че ако не им върна пари, ще ме пишат във всички сайтове където някой е писал нещо за мен. Обясних им, че според мен кадрите които са получили от мен си заслужават минималната цена която им бях взел и така приключихме взаимоотношенията си.
Уважаеми Марги и Сезго, аз като един джентълмен ще предложа да спрете да пишете негативни отзиви за мен, защото не съм посветил целия си ден на сватбата Ви, за да стигнем до тук. На всички им стана ясно, че сте недоволни от заплащането и липсата на файлове от експресния фотограф в ресторанта, а не от качеството на снимките ми.

Благодаря на Мая и Георги, които са ме подкрепили, и са написали нещо мило относно мен и моята работа.

Надявам се, и колегата Красимир Стоянов да потвърди написаното от мен горе.

с уважение
Реджеб Шабанов (Реджи)
« Последна редакция: октомври 21, 2009, 02:02:55 от redgivideo » Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 21, 2009, 12:06:25 »

Не бих коментирал мненията, защото като модератор нямам право.
Но лошо отношение към клиенти и професионализъм, с това не мога да се съглася. От личен опит като гост на сватби и мнения между хората, с които е работил.  smile
Явно нещо са ви са се разминали очакванията.


 Offtopic Ще помислим за нови правила в тази секция и основното е нови потребители да не могат да пускат мнения. Ясно е, че регистрацията отнема по-малко от 20 сек.
Активен
sezgo
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #82 -: октомври 21, 2009, 14:32:55 »

Здравей Реджеб,

Казвам се Светослав, а не Светлозар. Това, че всички съжаляваме, че сме работили заедно вече стана ясно на всички.

"Нищо, че беше празника Рамазан Байрям и трябваше да прекарам тоя ден със семейството си, реших да направя добро" - прилича ми на отговор на таксиметров шофьор, който работи на Нова Година за доброто на хората... Извинявай, че съм християнин и не ви знам празниците, но след като си направил оферта за дадена дата и дадена цена - трябваше да си удържиш на думата(цената не се променя, помниш ли, че така ми каза?!). Когато получаваш пари срещу тази услуга, не знам как го определяш като "добро". Всички са ни правили отсъпка за това, че сватбата ни беше в понеделник. Твоята отстъпка не бе 300лв, тъй като си заснел на 21Mp само фотосесията(700лв), а останалото на 11Mp(500лв). И с тези допълнителни 50лв, с които ме изнуди по средата на вечерта (кой би казал - "няма да дам 50лв, спри да снимаш" по време на сватбеното си тържество?!) ти дефакто се доближи до реалните си цени без отстъпка. "помислих че са хора със скромни възможности" - съжалявам, че 700лв за фотограф ми се струват много. "Колегата Красимир Стоянов...го изнудили да свали допълнително цената на филма" - знам, че с Краси сте приятели, или поне добри познати, но въпреки това съм сигурен, че и той може да потвърди, че каквото сме се договорили с него, така и е станало. Филма от него е прекрасен, цената не бе променяна спрямо договорената в началото, просто коректен човек! Допълнителни презаписи не сме искали - получихме си два комплекта ДВД-та за нас и за кумовете, Краси може да потвърди всичко. Сега забелязвам думите ти тук "да им дам поне 2000 кадъра" - последно договорената цена "до 2000 кадъра ли беше или поне 2000 кадъра", че нещо не ми става ясно? И има нещо друго - понеже ми бе първа сватба(и надявам се последна lol и не знам по принцип колко кадъра се правят на сватба от сватбения фотограф, ти ми каза, че е най-добре да изберем максималния пакет, който е около 2000 кадъра и е достатъчен, като никога не си ми казвал какво се получава ако тези кадри се надвишат (е, разбрахме после какво се получава след това - изнудване...).

Не знам с какво право наричаш някого дребнав при положение че ти си този професионалист, който си иска 50лв за "амортизация на техниката (без труда!, както се изрази)" над 2000 кадъра... Аз ти ги платих после, защото си удържах на думата от сватбената си вечер при твоето увътане за пари. И момента, в който ти казах, че тези 50лв са незаслужени бе след като видях снимките вкъщи - от над 2600 кадъра дали има 500 уникални кадри?! Всъщност ти броиш количеството, а не качеството, нали?!

Много добре знаеш, че е нямало гости, които да те попитат за изваждане на снимки моментално. Когато те попитах колегата ти за какво снима ти ми каза, че "ти помага". След това те помолих ти да заснемеш хората по масите, т.е. да си свършиш работата, но ти каза, че после "ще вземеш файловете от него" и "няма за какво да се дублират кадрите ви". Когато взех снимките от теб ми каза, че "той не ти ги е дал" (имам го на емайл), защото от 100 били продадени само 22 снимки по 4 лева. По мои сметки над 35-40 снимки са продадени, но това няма значение. Сега пишеш, че "беше неудобно след това да искам файловете от него"... последно, кое е вярното, че нещо се обърках?!

продължение...
Активен
sezgo
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #83 -: октомври 21, 2009, 14:34:20 »

продължение...

"...разбирам от колегата Стоянов, че младоженците са се опитали да намерят кусури във филма и да свалят цената" - Краси, наистина те моля да си кажеш обективното мнение - има ли и най-малък опит за сваляне на цената на филма заради кусури?! Знам, че не можеш да си напълно обективен заради това, че с Реджеб сте приятели и си снимал сватбата му, но с тези обвинения Реджеб вече прекалява! Първо, че лъже, второ, че по филма просто нямаше кусури - както ти се изрази - наистина филма е чудесен!

"репутацията която градя над 15 години с измислени обвинения" - първо, тези "обвинения", (които аз наричам "факти") ти бяха изпратени на емайл, за да имаш време за реакция и отговор и евентуално да обясниш своите действия. Ако бяха измислени нямаше да ти ги пращаме на емайл. За всеки от тези факти си има доказателства и ти много добре го знаеш. Ще копирам само част от твоя професионален отговор на емайла по отношение на снимките на фотосесията: "Снимката докато се дърпате не сметнах за уместна във вашия случай, защото не бяхте достатъчно артистичен тип младоженци. Въпреки, че я заснехме, не мисля че е много впечатляваща.".Именно тази снимка, както и други, които сами си избрахме да направим, са най-хубавите и оригиналните от всички снимки. Не само според нас, а според всички приятели и роднини. Реджеб, ти за коя нестандартна поза ни помогна да направим? Накрая добре, че се съгласи да направим и няколко снимки до морето, защото си спомняш, че първоначално отказа - аз ли трябва за всичко да те моля? И още едно "измислено обвинение" - къде е общата снимка, за която те бяхме помолили (отново те молим!) в деня на сватбата да направиш?

Не искам да занимавам повече хората с нашите проблеми, все пак на тях им предстои радостно събитие, а не да ги отегчаваме. Тук е място да се пишат отзиви, ние написахме нашите, всеки сам си решава след това кое мнение взема под внимание и кое не.

Уважаеми Реджеб, аз като джентълмен не си позволявам да пиша нещо различно от реалното, отзива не е негативен, а обективен. Просто който те наеме трябва да знае как снимаш ти и да знае да ти каже върху кое да наблегнеш, кое е важно за него, какво иска от теб, дано поне с техните желания се съобразиш. Успех!

С уважение,
Светослав
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: октомври 23, 2009, 13:57:37 »

Може би спорът ви вече приключи и ще дадете възможност и на други да споделят мненията си относно хората, които са работили за тях.  give_rose
Започвам с човекът, който може би направи най-много за нас. Това е Деница от сватбена агенция Органза
Нямам думи да изкажа възхищението си от това момиче. Подходих със страх, честно казано, но не съжалявам нито за миг, че се спрях на нея. В началото бях решила да я наема само за украсата на ресторанта. Знаех какво точно искам, представях си много точно и ясно всичко и ми трябваше човек, който да го направи. Това обаче означаваше, че щях да съм още по-критична... Няма да навлизам в подробности, само ще кажа, че като влязохме в ресторанта се разплаках- не само, че беше успяла, но и всичко изглеждаше в пъти по-добре от представите ми. Та както по-горе казах в началото мислих да я наема за украсата само, но след като се срещнахме ми се стори добра идея да има някой, който да координира нещата в деня. Не знам как се справи с всичко, но нямах никаква забележка за нищо (което не е присъщо за мен, честно казано). Знаете ли, има много дребни неща, които на мен лично ми направиха огромно впечатление, неща, които не й влизаха в задълженията, дори не й се плащаше да тях, но тя ги правеше. И когато й кажех нещо отговорът й беше "Ми исках да ви изненадам, да те зарадвам" Търчеше с мен, купуваше неща и вършеше други... Просто работеше със сърце! Не знам дали е така, защото тепърва започва, но исрено се надявам да остане такава в работата си. Защото понякога ние като клиенти освен добре свършена работа искаме да видим и работа, свършена от сърце. Препоръчвам  Деница с две ръце!!!

Грим- Криси. За 15 минути ме направи неузнаваема, изключително ведро момиче и професионалист. Препоръчвам я с две ръце и нея!

Прическа- Кина от салон "Изида".  Направи прическата, която исках, без да съм ходила на пробни такива и беше изключително щастлива, че "няма да ме колосва". Много готина мацка! Професионалист! Препоръчвам и нея!

Торта- Галя от "Ламур"- страхотна торта с божествен вкус! Не съм виждала по-красиви торти във Варна, не съм и опитвала по-вкусни! Всички гости и персонала на ресторанта бяха на това мнение! Цената беше също много добра! Тортата се доставя на място, без да се оскъпява допълнително! Галя е много симпатична жена с невероятна усмивка! Препоръчвам я с две ръце!!!

Анни фото и видеобяха хората, които се погрижиха да имаме невероятен филм и страхотни снимки. (фотограф-Ваня и оператор Анна Ралчева) Работиха от сърце, забавляваха се и ни предразположиха много- просто не ги забелязвахме! Страхотно отношение към клиентите и висок професионализъм! Препоръчвам и тях!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 23, 2009, 14:19:16 »

Извинете, че се получи дълго, но имам още pardon
Ресторант "Бялата къща"- Нямаме никакви забележки към тях! На време сервирана и топла храна, големи порции, чисти пепелници, изнасяше се лед постоянно.  Торта имаше за всички гости, парчетата бяха нормално големи (разбира се бяхме предвидили и по парче за персонала). сметката- абсолютно точна и коректна. Имахме овъртайм 1 час, но останахме до 03;00часа - не са ни искали стотинка отгоре. Персонала беше усмихнат през цялото време и естествено получиха доста добър бакшиш накрая. Препоръчвам ги!

Най- накрая ще кажа нещо за DJ Съни - доста хвален из форумите, на когото се спряхме и ние. Страхотни думи като ни посрещнаха в ресторанта, много закачки, говореше през цялото време, имаше изненада за младоженеца, на която се забавлявахме много, с тортата се получи също много добре...
всичко беше страхотно, с изключение на едно нещо - Някак мина доста време, преди да "усети" гостите.Може би вината е моя, че не отидох при него със списък от 1000 песни и да кажа "ей тея ги искам". Мислих, че е достатъчно да му кажа, че не искам "мазни кючеци", не искам сръбска музика и не искам хеви метъл, не искам "Огън от Любов" (имаше я де). И така. Може би не сме се разбрали както трябва и грешката е моя, но не съм сигурна, че ако ми се наложи бих повторила избора си. Иначе е много готин, усмихнат, приказлив... Не мога да кажа "не съм доволна", но можеше и по-добре!

Най-важното за нас е, че се получи страхотен празник и че всички освен, че работиха се и забавляваха и бяха много усмихнати, затова благодарим на абсолютно всички от сърце!
« Последна редакция: октомври 23, 2009, 17:15:56 от mucito » Активен
asinka
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #86 -: октомври 24, 2009, 11:55:21 »

Здравейте,

дойде време и ние да споделим нашите впечатления след сватбата wedding.

Църква - Успение Богородично/или позната като Малката Богородица/ - ритуалът водеше отец Тодор - много мили и топли думи каза и всички се разчувстваха. Много добър избор, изключителна атмосфера.

Ресторант  - "Бялата къща"
Персоналът им беше на ниво, весели и много лъчезарни, учитиви и коректни (не само по време на тържеството, но и при предварителните срещи и уговорки). Храната - гостите бяха впечатлени от качество и количество, изключително вкусна и поднесена топла.

Фото и Видео - "Прима Парти"
Тези момчета бяха страхотни hurrah, постараха се с видеото и снимките, а през цялото време бяха до нас, снимаха с 2 камери едновременно при взимането и подготовката и допринесоха за настроението на снимките и веселбата в ресторанта. Само хубави думи за тях!
А като резултат - повече от това, което сме си мечтали.
Препоръчваме ги горещо!!! good

Торта - сладкарница "Никол"
Тук искам да спомена, че ние заложихме на стандартна сватбена торта като вкус - брюле. Но на всички мога да препоръчам торта добуш ЯГОДА - такава беше за кумата. Страхотна!!!

Грим и прическа - салон "Финес"(на пазар Чаталджа)
Малко си наложиха виждането и не спазиха предварително уговорената пробна прическа, но все пак - крайнията резултат беше много добър. Специално за грима на Девора - както исках - лек и ненатрапчив, и без лицето да изглежда като маска.

Рокля - бутик "Алба"(срещу Ритуална зала)
исках рокля по модел от интернет, но пробвах техен модел, който изглеждаше невзрачен и закътан отзад на манекените - но това беше роклята. Ушиха я по мои размери, също много коректни и на приемливи цени.

Другите номер едно бяха гостите ни - но тях си ги пазим за нас  Bravo DANCE

Активен
polita_BG
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #87 -: ноември 14, 2009, 11:55:08 »

Здравейте, след като и моят сватбен ден мина, искам да споделя с бъдещите булки от Варна моя опит и впечатления.
1. Веселото събитие се състоя в ресторант Термал на Златни пясъци - управителката Вили е страхотно момиче, които следеше всичко да мине перфектно. Много и благодаря!!! Храната е невероятна, сервитъорките са мили и сръчни и всички са супер коректни! Кума и кумата ги взимахме от хотела, от страна на управителите нямаше никакъв проблем въпреки голямата дандания blum
2. Виновникът, че не успяхме да седнем и за секунда е DJ Съни - страхотен водещ, страхотна музика и невероятно настроение!!!!!
3. Фотограф - Ангел Ненов. Всеки път като си гледам снимките, се просълзявам!!!! Съжелявам, че нямахме време за допълнителна фотосесия в друг ден след сватбата, а трябваше да се задоволим само със снимките от деня на сватбата, но живеем в Пловдив и трябваше да се прибираме.
4. Видео - Esta Vision, оператор Роди. При срещата с него той ми допадна като човек и начин на работа и му се доверихме без много, много да мислим и не съжалявахме! Хванал е детайли, които ние не бяхме забелязали на самата сватба.
5. Торта - сладкарница Ла Море в Галата. Невероятна красота и толкова вкусно, че някои хора си нарушиха желязната диета заради тия пастички.
6. Грим - Маруся. Много весела мадама и невероятен професионалист! Гримът не мръдна до 5 сутринта.. след това си легнах и трябваше да се отгримирам.
7. Рокля - единственото, което не беше от Варна. Ателие Версай Асеновград... след цялата трагедия там има уникални рокли...е, малко по-скъпички, но не много и си заслужават! И кумска рокля съм си харесала от там, само чакам да ни поканят:)       
8. Църковен брак - храм св. Атанасий Варна. Прекрасна церемония, невероятна атмосфера и думи, които ни просълзиха.
9. Прическа - Зори. Салонът и се намира близо до площад Чаталджа.
10. За да бъде сватбеният ни ден наистина приказен се погрижи агенция Вашата приказка и нейната собственичка Зина - украсата беше стилна и изискана, както си я бяхме пожелали! и нещо повече.
11. Взимане на булката - вила Виница в квартал Виница. Аз съм от Пловдив и трябваше да ме вземат символично от някъде. Собствениците са много мили хора и самата къща е перфектна за взимане на булка.                                                                                   
12. Ансамбъл - мисля, че се казват Добруджа и са от Добрич. Направиха невероятно шоу!!!!!!!!!!!!!!

При интерес мога да ви дам координатите им, пишете ми на - [email protected]
« Последна редакция: ноември 14, 2009, 11:57:36 от polita_BG » Активен
gerda19
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #88 -: ноември 19, 2009, 15:29:36 »

Здравейте на всички варненски булки!  smile

Ето и моите фаворити за гр. Варна:

Ритуал - Обреди - Варна.  Много ми хареса битовия ритуал, гостите също много го харесаха. Доволна съм от ритуалната зала и отношението към нас. Снимките им също са добри.

Ресторант - "Камелия"- Варна http://kamelia-company.com/ Приятен ресторант подходящ за малки и средни сватби (не повече от 90-100 човека). Доволна съм от украсата на сватбената маса и ресторанта. Храната беше добра и вкусна, поднесена на време. Сервитьорите бяха много мили и любезни. А кувертите са супер изгодни. Ако се двоумите за ресторант този мога спокойно да ви препоръчам.

Дисководещ - Иво  (Иво Фолка)  http://partydjs-bg.com/ Прекрасен дисководещ, разбира си от работата. Много ми хареса посрещането, имаше индивидуален подход към нас и успя да усети сватбата. Много съм доволна, а и гостите също от музикалния репертоар, който поднесе Иво. Купонът беше на макс. Благодарим!

Видеозаснемане - Красимир Стоянов http://www.stoyanov.bgfree.com/ Мисля, че тук в темата достатъчно е писано за видеооператора, който си избрахме. Мога само да потвърдя написаното от другите клиенти за Краси Стоянов. Прекрасен професионалист и прекрасен филм имаме. Повече от доволна съм от резултата. Препоръчвам ви го горещо!
Благоданости към Краси Стоянов. good

Благодаря и на сватбения сайт http://www.svatbata.bg/ за полезните теми, които са във форума. Bravo

Пожелавам на всички бъдещи булки и младоженци да изживеят една незабравима приказна сватба!
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: ноември 21, 2009, 17:36:24 »

Дълго се чудих дали да споделя впечатленията си, но мисля че в крайна сметка това е още една гледна точка за хората, които тепърва ще избират.

Дж Уили - доволни сме. В него ми хареса точността му, с приятна дикция е и води много хубаво празненството, стилно, без излишни приказки и се съобрази с желанията ни относно музиката. Препоръчвам smile

Торта - сладкарница Никол - страхотна торта и на вид и на вкус - препоръчвам. smile

Грим - Маруся. Доста грим слага, но в крайна сметка се получава нежно и приятно излъчване. Препоръчвам. smile

Прическа - Максим от Ескейп. Направи ми точно прическата, която исках.Препоръчвам. smile

Рокля - бутик "Дженита Блаца". Разкош. Много си харесвам роклята. Малко имахме спор относно обръча, да има ли един отдолу или да няма. В крайна сметка склоних и сложихме един мъничък долу уж за да не ми се заплита роклята в краката, но в един момент той се пречупи и се избавих от него и се почуствах супер, хихи. Препоръчвам smile

Църковен брак - храм св. Атанасий. Хм, изрично питах дали може да е някой от двамата млади попове, тъй като знам, че стария е често фиркан и ме увериха, че се съобразяват с желанията на младоженците. Е познайте беше стария, доста се ядосах, но в крайна сметка стана забавно, някой дори много им допадна разчупената церемония. smile Минус беше и това, че церемонията ни закъсня с 30 мин., което за нашия план график беше от значение, а ни уверяваха, че има междутък между сватбите и не се получават такива измествания на часове. Така, че имайте впредвид това и също, ако държите да е еди си кой поп, че явно не се съобрязат много много, но иначе е приятен храма и има много красива градина.   huhhuh.gif

Букета - магазин "Флореста" - на Ген. Колев едно лъскаво магазинче. Изрично исках да знам каква ще е цената на букета, тъй като не исках да товаря кумата, а и много ме дразнят всички, че в този момент гледат само как да те "издоят". Та говорихме за една цена, а накрая са удрусали кумата ми друга цена. Цветя като цветя. Значи показвам им една красиво аранжирана с шарени цветя кошничка, която е препълнена с цветя и им казвам искам ей такъв букет като кошничката. Е добре ама кошничката е 17 лв, те ми искат 60 лв, щото щели да направят букета с специални цветя свежи.Дрън дрън. Какви ти свежи цветя. Букета се разпадаше на китки, а бутонерата на мъжа ми увяхна супер бързо. Не препоръчвам.  nea....
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines