Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 23:49:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моите номер едно за Варна  (Прочетена 104674 пъти)
 
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 21, 2007, 09:19:29 »

Видео и форо - Фотев
Хотел-ресторант Аква
Прическа - Али справи се повече от перфектно -салон Дани
Маникюр - салон Дани
Педикюр-салон Дани
Грим - Криси невероятен професионалист
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #16 -: август 22, 2007, 15:13:32 »

Момичета здравейте от мен, аз от време на време попрочитах форума но не съм пускала до сега. Нашата сватба беше на 14 юли във Варна.  Виждам че голяма част от вас се лутате толкова колкото и аз.

При мен беше още по-зле тъй като не живеем в България, също и за чужденец се ожених, имахме много гости от чужбина и въобще беше лудница... ето моите впечетления:

Сватбената ни агентка - Дора Канева, фирма свят за двама. Заслужаваше всяка стотинка която и платихме че да си призная и повече!! Не само защото беше перфектна в изпълнението, и че отне огромна част от напрежението което повечето булки изпитват или прехвърлят на близките си, но Дора намери най-изгодното като цена от страна на украса и изпълнение... тя организира почти всичко автобуси за гостите, колата ни, бутонери, букети, венчавки... абсолютно всичко!! През цялото време беше усмихната, с идеи и предоложения които само човек който е минал по този път може да има... Това е една жена с много опит, с прекрасен вкус и никога не натрапчива... Мога да си призная че въобще не съм очаквала такова нещо, мислех че ще и се доверя за неща които за без огромно значение за мен, но които са си тежест, но тя пое нещата по такъв начин че изцяло се доверих на нея... и тя се справи невероятно!

Само да кажа че аз съм доста критична и знам какво искам, малко съм и остра но с Дора беше удоволствие!

DJ Уили - човек с опит и чувство за хумор, единственото ми съжеление е че сватбата не беше по-дълга да танцуваме по-дълго на избраната от него музика.

Фотографа ни Любенов - той е от София, но едно прекрасно момче, много точно и с невероятен талант! Благодаря се че точно той дойде! Снимките са перфектни! Само искам да допълня че неговия стил е журналистическа фотография и е доста различно от другите фотографи, не можахме да намерим такъв във Варна и затова си го "взехме" от София.

Ето снимките ни от него
http://www.lyubenov.com/clients/main.php - най-прекрасните снимки но предопреждавам мнооооого са! Отидете на login горния десен ъгъл и ето детайлите:

user name roumena
password 123456

Филм - Студио Х - за ДВД-то и другите снимки. Снимките на студио Х са добри но са стандартни. Ето ги и тях http://www.arcbox.com/main.php?g2_itemId=2065
Водещия ни на сватбата, имахме нужда тъй като повечето гости бяха от чужбина, от някое радио беше но не се сещам за името му.

Цветята от магазин (май че беше Джунгла) към гарата от страна на морска администрация... букета ми беше страхотен както и украсата и всички детайли... на много добри цени.

Фризиорката ми Валенти салона и се намира на улица Солун тя е фризиорката на майка ми и общо взето тя сама си измисли прическата и бях много доволна.

Гримиорката ми Златина - една страшно готино момиче, учила се е във Франция, там е работила, има световно известни гримове, аз много и благодаря за търпението бях с много изисквания но тя всичко прие и направи точно това което исках макар и тя да не беше съгласна с мен

Хотел Палас на Слънчев Ден... перфектно изпълнение, по време на коктейла и по време на вечерята, изпълниха всичко както бяхме уговорили! А и мястото е страхотно! Всичките ни гости останаха много възхитени.
Ето украсата в ресторанта (благодарение на агентката) http://www.arcbox.com/main.php?g2_itemId=2248

http://www.arcbox.com/main.php?g2_itemId=2254

А това е от терасата където ни беше религиозната венчавка и коктейла за гости
http://www.arcbox.com/main.php?g2_itemId=2263


Покани и подаръци - приятелката ми Диляна която направи поканите, табъл картичките и подаръчетата (те бяха пълни със слъчогледове семе и инструкции как да си засадиш слънчогледи http://www.arcbox.com/main.php?g2_itemId=2260... тя се занимава с дизайн на рекламни матерлияли главно... но има невероятен нюх към красивия дизайн и има контактите дизайна да бъде изпълнен, и тя направи наистина уникални покани, свързани с тематиката на сватбата - слънчогледи, но в същото време не изглеждаха че не са правени от професионалист!

Май че това е... ако някой иска координати казвайте.

Доста дълго стана, дано не съм ви омръзнала много  girl_wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 22, 2007, 15:18:48 »

били ми дала коордионати на гримюрката и фризюрката Wink
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 22, 2007, 15:23:38 »

Колко парички ти излезоха ако не е тайна услугите на Дора?Ако искаш ми пиши на личния.Било е невероятно красиво всичко  Bravo Bravo Bravo Поздравления и мерси за информацията. И аз съм се ориентирала към фотостудио Х. А забравих да споделя, че на Дора и звъня постоянно на мобилните и не ми вдига никога, не мога да я открия, за да поговоря с нея.. cray
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 22, 2007, 16:03:40 »

А забравих да те питам за координатите на твоята приятелка Диляна - наистина изглеждат много професионално направен вашите тейбъл карти  Bravo Bravo Bravo И аз искам! Моля те ако може ме свържи с нея..
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #20 -: август 22, 2007, 16:22:22 »

Дано сте ми получили личните smile че още свиквам с форума smile

Може да разгледаш снимките на студио х, хубавото им е че се бутат на всякъде... особено във важните моменти... но пък качеството на сниките не е много добро... например техните снимки са около 1.5 мег а на другия ни фотограф са 4.5 -6.5 мег... може да си поговорите с тях просто и да им кажете изискванията си smile тоест им кажете ще си платя повече но ми и направете повече!
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 22, 2007, 16:30:42 »

получих ти писмото и ти отговорих. Благодаря за съвета за Студио Х, ще те послушам!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 22, 2007, 16:40:30 »

Радвам, се да чуя още едно добро мнение за Дора,тъй като тя се занимава с подготовката и на нашата сватба.Наистина подхожда много добре към нещата и прави така,че да не се шашкаш,някак действа успокоително...Чак се притеснихме дали е достатъчно надеждна и сериозна по едно време.Но нещата вървят добре и се надявам и аз да ви пусна скоро еднио хубави снимки на украсата направена от нея.Но е вярно,че не си вдига телефона и много трудно контактуваме и дори се бяхме притеснили вече-това си е малко неприятно,но е много заета,а и работи и на друго място.Та предимно си пишем на имейлите,поне тях ги чете girl_wink
Rou да ти кажа и Дора ни разказа за вашата сватба и съм гледала снимки,тъй като каза,че е била интересна и нестандартна,а и на мен слънчогледите са ми много любими.Искам да ти кажа,че всичко по твоята сватба много ми харесва-стилно,изискано и премерено,а и на Палас си е супер за сватба.Поздравления! Bravo give_rose
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #23 -: август 22, 2007, 16:54:49 »

Тони не си сбъркала!!

Но в началото и аз имах същите съмнения за нея, но последните две седмици преди сватбата като запретна ръкави беше страшна фога!!

Малко се повтарям с личните, но тя ни спести парички от страна на украсата с вази с намиране на транспорт. А и ДЖ Уили е страшен наистина много добър сватбен дж!

Най-хубавото на Дора и въобще на агентката е че има някой който да мисли вместо вас,  мислеше кое кога да се случи... прибра ни цветята и подаръците... залипи обувката ми smile и въобще всички други детайли които трябваше да възложа на някой друг...

Хихи радвам се че е споменала сватбата ни, не знам колко нестандартна беше,  но беше адски весело, но това го направиха приятелите ни. А, венчавката на терасата на Палас беше нестандартна... беше адски красиво да те венчае един толкова вещ човек колкото отец Попов и да гледаш синьото небе и море зад него!!
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 22, 2007, 16:56:59 »

тони на теб не ти писах какво е станало (нали ти ми каза за свят за двама), защото не мошех да се свържа с нея... Днес й се обадих пак и тя нямаше обхват и каза, че ще ми звънне...И аз още чакам...Малко е изнервящо..
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 22, 2007, 17:06:01 »

Да Диди,разбирам те напълно.и ние се ядосваме така...много съжелявам и дано да успееш да се свържеш.Тя каза,че днес й е много натоварено,а и аз чакам да ми пише за час на срещата ни утре,че трябва да ходим и за торта....
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #26 -: август 22, 2007, 17:07:37 »

И аз още чакам...Малко е изнервящо..

Охх аз много се бях изнервила... но дори и да мога да се върна назад и да избера който и друг агент пак на нея бих се доверила... защото на самия ден и за деня тя си свърши работата перфектно. Просто в един момент и се доверих и си казах каквото толкова в крайна сметка ще се оженим, всичкото другото са детайли (а и да си призная в това време ни пристигаха всичките приятели и сме били по дискотеки до 6ч сутринта да пием и после ставане в 8 ч да се ходи по гримове пробрни прически и прочие... кой от гостите се разболял кой не знам си какво ... и точно какви са цветятя или какво има отгоре колата беше последния ми проблем  laugh )
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #27 -: август 22, 2007, 20:49:38 »

Миличка сватбата ти е била много хубава- а за терасата за венчавката да кажа че е била разкошна е слабо казано  give_rose Поздравления  Bravo Само ако ми позволите да вметна, без да искам да обидя някой, аз съм гледала снимки на Фотосудио Х от сватабата на една моя колежка и те бяха прекрасни!!! Не може и дума да става за лошо качество или нещо друго- просто бяха супер good Също така те ни показвах и други снимки правени от тях- и дума не може да става че снимките не са хубави- напротив бяха страхотни  give_rose
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #28 -: август 22, 2007, 20:56:39 »

Благодаря много за милите думи, а за Студио Х наистина са много добри, само че стила им е по друг, тоест е по-стандартен... просто на Любенов (от София) стила му е съвсем по различен и как да се изразя по-динамичен.... но искам да подчертая че не бих заменила нито едните с другите, просто при нас те се допълниха страшно добре! А видеото на Х е страхотно! Мога да си го гледам всеки ден!  girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 08, 2007, 18:36:25 »

Аз искам да кажа моите номер едно,за това ще спомена само тези,от които съм доволна тук,а другите съм ги наклепала в други теми laugh
Та-страшно съм доволна от х-л "Корал"!Наистина се получава страхотно сватбата там,а и сватбеният апартамент беше просто.....,обслужването и храната също!Така че не се колебайте за там! good
Гримът ми беше направен от Маруся и трябва да ви кажа,че както си ходя постоянно гримирана и се притеснявах,че няма да има много голяма разлика,така всички просто бяха възхитени от визията ми!А тя гримира за 10 минути,със страшен замах и е адски мила!И двете с кумата нямахме никакви грижи през цялата вечер!Няма да съм се дооправяла и догримирала-всичко си стоеше непокътнато,а на снимките изглежда....нямам думи!
Фризьорката ми е Калина от салон Карина в кв."Чайка" и искам да ви кажа,че прави невероятни неща!Аз я издирих в последния момент и се притеснявах много,но тя......справи се перфектно и има нестандартен метод на работа!Прическата не помръдна,а и се съобразява с желанието на клиентите си!
Букета и украсата на колата ги направи една жена,която има магазин "Бел фльор" май се казваше с/у гарата и трябва да ви кажа,че й занесох снимки от форума и тя направи нещата не същите,а много по-добри!Страхотна е!
А сватбената рокля.....тази приказна дреха закупих от 'Росица котюр" и както писах в подходящата тема просто съм очарована от всичко и съм безкрайно благодарна и на тях!
Ами май това е,ако се сетя още нещо ще пиша пак girl_wink
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines