Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 07:55:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моите номер едно за Варна  (Прочетена 104668 пъти)
 
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« -: май 01, 2007, 10:32:22 »

Искам да споделя с вас всички хора,благодарение на които нашата приказка стана реалност:
*фото и видео-Fotevstyle-Живка и Венци Фотеви-изключителен професионализъм,най-добрите във Варна.Двд-тата са с кристално качество,а снимките....нямам думи. *INLOVE*Специални благодарности :
*грим,прическа и маникюр-студио за красота Хубава жена
http://www.hubavajena.com/6.html
*dj-Венелин Мутафчиев-направи тържеството ни запомнящо се
*ресторант-хотел Аква-най-доброто обслужване и прекрасни оферти,страхотна украса!!!Благодарим им за невероятния подарък-президентския апартамент.Специално да спомена организаторите-Димитър и Краси млади и амбициозни хора,които правят всичко което поискаш реалност!!!
http://www.aquahotels.com/varna/bg/
Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #1 -: юни 29, 2007, 16:36:32 »

1. Църквата Свети Николай - прекрасни мили хора (включително служителката в канцеларията), прекрасен ритуал, страхотен хор, попа беше супер, говореше ясно, накрая каза няколко думи от себе си, усмихваше се, мил човек. В нито един момент не са просели дарения, платихме 20 лв. за право да снимат гостите, без значение колко фотоапарата ще снимат.

2.Прическа - доверих се тук на ilusion - студио за красота Хубава жена. Без пробна прическа, семпла и нежна, точно както я исках и издържа докрай. Даже когато махнах фибите стоеше, но в нито един момент не личеше, че имам толкова лак на косата.

3.Гримьор - знам само първото име - Маруся, гримьор на Боржуа. Без пробен грим, направи ме много нежно в меки светли тонове. Имам мазничка кожа по принцип, до края издържа грима, не ми лъщеше кожата.

4.Ресторанта на хотел Одесос - много пъргав и точен персонал, направо хвърчаха на моменти, прясна свежа храна, много вкусна.

5.Сладкарница Юлинел - поръчахме тортата от петък за събота, в последния момент и оставихме да я украсят по тяхна преценка. Беше страхотна и много лека и вкусна.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 29, 2007, 16:41:19 »

krem4e може ли координати на маруся
« Последна редакция: юни 29, 2007, 22:44:09 от maria_lakova » Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #3 -: юни 30, 2007, 09:13:31 »

ще потърся телефона, че сестра ми я уреди
ето я как изглежда  smile


* svatba_kremena&yuli 007.jpg (91.41 KB, 640x480 - видяно 1558 пъти.)
« Последна редакция: юни 30, 2007, 09:15:37 от krem4e » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 30, 2007, 14:44:19 »

Здравейте момичета!Най-сетне да видя една заформила се групичка от Варна,че се помъчих да се включа в други теми на форумна с въпроси за Варна,но никой не отговаря,а аз съм в малък стрес,защото мислим да се женим през септември,а си нямаме нищо и тук много благодаря за споделеното от вас-от голяма полза ми е good
Така че ще съм ви безкрайно благодарна,ако споделите с мен добри идеи за място на сватбата,украса,булчинската рокля....изобщо всичко за което се сетите и мислите, че може да ми е от полза, че във Варна май изборът си е ограничен....
За Маруся и аз имам страхотно мнение.Преди години работих в една телевизия и дори лично Мис Бони ме е гримирал,но не бях никак очарована,а когато се наложи да ме гримира Маруся бях много скептична,но ме направи страхотня и бях много доволна.По-късно се оказа че тя гримира и кумицата ми я направи като кино звезда-не можах да я позная,а същевременно изглеждаше естествена,така че и аз мисля да я ползвам обезателно.
Това е засега момичета и очаквам с нетърпение най-после някой да се отзове на молбата ми за помощ... blush
Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #5 -: юни 30, 2007, 17:08:43 »

наистина няма да е лошо и другите, на които вече са им минали сватбите да се включат активно в тази тема, а и и да се направят теми и за другите градове
хората, които са си свършили добре работата трябва да бъдат препоръчвани. от една страна това е още една благодарност към тях, а от друга ще бъдат полезни и на други

да подкрепим хората, които си вършат съвестно работата  smile
« Последна редакция: юни 30, 2007, 17:13:19 от krem4e » Активен
Stelka
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #6 -: юли 15, 2007, 09:17:33 »

Здравейте мили момичета. Ето моите номер едно за Варна. Нашата сватба беше на 070707 и първо искам да отбележа, че въпреки големия брой сватби, организацията в ритуалната зала беше перфектна. Влязохме навреме и никой не ни препираше. Ритуалът в църквата св.Атанасий беше прекрасен. След това в ресторант Панорама на хотел Черно море, въпреки големите разправии преди това, си свършиха чудесно работата. Всичко беше много вкусно, беше хладно и не беше задимено. А за нашето настроение се погрижи прекрасният DJ Иво. Беше страшно весело,останахме до 03:00 ч.
А за моя външен вид се погрижиха,както винаги безупречно, Милена и Маруся. Торта - Амбелино - супер. Украса - "Мирена" - супер.
Фото и видео супер. Всичко беше толкова хубаво, че мина на един дъх и ми се иска отново да го преживеем.
Успех на всички!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 15, 2007, 15:40:48 »

Стелка много се радвам,че всичко е минало перфектно и се надявам и при нас да е така girl_wink
Искам да ви попитам каква ви беше украсата и колко ви струваше,а така също и кой ви беше оператор.Ще се радвам и на разни съвети,които ще бъдат от полза на всички бъдещи булки в сватбения ден.Благодаря предварително и на добър час! give_rose
Активен
Stelka
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #8 -: юли 21, 2007, 09:15:11 »

Здравей Тонита, извинявай,че чак сега пиша, но се върнах на работа и чак сега намирам време да видя какво става. Надявам се,че не е късно. Украсата ни беше от салон "Мирена". Намира се на улицата на ритуалната зала. Продават и булчински рокли. Цените са различни в зависимост какво искаш. Нашата беше  400 лв. и включваше калъф с панделка за всеки стол (80), като те специално ушиха за нашата сватба панделка в златно, тъй като аз не исках синьо или розово. Също така имаше цветя на всяка маса, балонна арка нада нас, както и балони на оливерниците и на колоните и т.н. И булчинската маса беше красиво аранжирана. На мен, а и на всички гости много им хареса. Ако ти трябва нещо друго питай.  Wink
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 23, 2007, 08:50:24 »

Благодаря ти много за отговора,не е късно,тъй като аз малко позабавих подготовката,че малко ме пооперираха тази седмица,но сега гледам да се възстановявам и да събирам нови сили :danceg:Може би ще се отбием да видим какво предлагат,но най-малкото тази информация ми е полезна за сръвнение.
Чао за сега girl_wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 01, 2007, 14:20:57 »

варненки  help дайте координати на гриьорки give_rose
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #11 -: август 02, 2007, 14:27:11 »

Моята кума ще ме води точно в салон Хубава жена. Аз ходих да ме подстрижат там и останах доволна, а тя е много доволна от маникюра там. Но нямам никаква информация за гримирането. Аз си мислех за този салон за красота Beauty Academie (така се казва) за грима, но не съм решила още.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 17, 2007, 09:22:18 »

Стелка нямаш ли снимки от ресторанта да видим как е украсата?
Активен
vanilla
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #13 -: август 21, 2007, 08:34:16 »

Здравейте и от мен smile искам да се похваля със страхотната идея, която ми подхвърлиха - направиха ми сватбена листа и си пръчахме всичко, което искахме да си купим като подаръци :DANCE:Фирмата е варненска - казва се НЕРА и са много мили-жалко, че се занимават само с подаръчната част, а не с цялата организация, но затова пък нищо не се заплаща Wink
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 21, 2007, 09:14:03 »

Радвам се да го чуя,особено за Варна!Само жалко,че ние няма да можем да се възползваме,на финалната права сме, а и си имаме вече две обзаведени къщи и май предпочитаме парички...Но иначе се радвам, за откритието ти!
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: август 21, 2007, 09:19:29 »

Видео и форо - Фотев
Хотел-ресторант Аква
Прическа - Али справи се повече от перфектно -салон Дани
Маникюр - салон Дани
Педикюр-салон Дани
Грим - Криси невероятен професионалист
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #16 -: август 22, 2007, 15:13:32 »

Момичета здравейте от мен, аз от време на време попрочитах форума но не съм пускала до сега. Нашата сватба беше на 14 юли във Варна.  Виждам че голяма част от вас се лутате толкова колкото и аз.

При мен беше още по-зле тъй като не живеем в България, също и за чужденец се ожених, имахме много гости от чужбина и въобще беше лудница... ето моите впечетления:

Сватбената ни агентка - Дора Канева, фирма свят за двама. Заслужаваше всяка стотинка която и платихме че да си призная и повече!! Не само защото беше перфектна в изпълнението, и че отне огромна част от напрежението което повечето булки изпитват или прехвърлят на близките си, но Дора намери най-изгодното като цена от страна на украса и изпълнение... тя организира почти всичко автобуси за гостите, колата ни, бутонери, букети, венчавки... абсолютно всичко!! През цялото време беше усмихната, с идеи и предоложения които само човек който е минал по този път може да има... Това е една жена с много опит, с прекрасен вкус и никога не натрапчива... Мога да си призная че въобще не съм очаквала такова нещо, мислех че ще и се доверя за неща които за без огромно значение за мен, но които са си тежест, но тя пое нещата по такъв начин че изцяло се доверих на нея... и тя се справи невероятно!

Само да кажа че аз съм доста критична и знам какво искам, малко съм и остра но с Дора беше удоволствие!

DJ Уили - човек с опит и чувство за хумор, единственото ми съжеление е че сватбата не беше по-дълга да танцуваме по-дълго на избраната от него музика.

Фотографа ни Любенов - той е от София, но едно прекрасно момче, много точно и с невероятен талант! Благодаря се че точно той дойде! Снимките са перфектни! Само искам да допълня че неговия стил е журналистическа фотография и е доста различно от другите фотографи, не можахме да намерим такъв във Варна и затова си го "взехме" от София.

Ето снимките ни от него
http://www.lyubenov.com/clients/main.php - най-прекрасните снимки но предопреждавам мнооооого са! Отидете на login горния десен ъгъл и ето детайлите:

user name roumena
password 123456

Филм - Студио Х - за ДВД-то и другите снимки. Снимките на студио Х са добри но са стандартни. Ето ги и тях http://www.arcbox.com/main.php?g2_itemId=2065
Водещия ни на сватбата, имахме нужда тъй като повечето гости бяха от чужбина, от някое радио беше но не се сещам за името му.

Цветята от магазин (май че беше Джунгла) към гарата от страна на морска администрация... букета ми беше страхотен както и украсата и всички детайли... на много добри цени.

Фризиорката ми Валенти салона и се намира на улица Солун тя е фризиорката на майка ми и общо взето тя сама си измисли прическата и бях много доволна.

Гримиорката ми Златина - една страшно готино момиче, учила се е във Франция, там е работила, има световно известни гримове, аз много и благодаря за търпението бях с много изисквания но тя всичко прие и направи точно това което исках макар и тя да не беше съгласна с мен

Хотел Палас на Слънчев Ден... перфектно изпълнение, по време на коктейла и по време на вечерята, изпълниха всичко както бяхме уговорили! А и мястото е страхотно! Всичките ни гости останаха много възхитени.
Ето украсата в ресторанта (благодарение на агентката) http://www.arcbox.com/main.php?g2_itemId=2248

http://www.arcbox.com/main.php?g2_itemId=2254

А това е от терасата където ни беше религиозната венчавка и коктейла за гости
http://www.arcbox.com/main.php?g2_itemId=2263


Покани и подаръци - приятелката ми Диляна която направи поканите, табъл картичките и подаръчетата (те бяха пълни със слъчогледове семе и инструкции как да си засадиш слънчогледи http://www.arcbox.com/main.php?g2_itemId=2260... тя се занимава с дизайн на рекламни матерлияли главно... но има невероятен нюх към красивия дизайн и има контактите дизайна да бъде изпълнен, и тя направи наистина уникални покани, свързани с тематиката на сватбата - слънчогледи, но в същото време не изглеждаха че не са правени от професионалист!

Май че това е... ако някой иска координати казвайте.

Доста дълго стана, дано не съм ви омръзнала много  girl_wink
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: август 22, 2007, 15:18:48 »

били ми дала коордионати на гримюрката и фризюрката Wink
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: август 22, 2007, 15:23:38 »

Колко парички ти излезоха ако не е тайна услугите на Дора?Ако искаш ми пиши на личния.Било е невероятно красиво всичко  Bravo Bravo Bravo Поздравления и мерси за информацията. И аз съм се ориентирала към фотостудио Х. А забравих да споделя, че на Дора и звъня постоянно на мобилните и не ми вдига никога, не мога да я открия, за да поговоря с нея.. cray
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: август 22, 2007, 16:03:40 »

А забравих да те питам за координатите на твоята приятелка Диляна - наистина изглеждат много професионално направен вашите тейбъл карти  Bravo Bravo Bravo И аз искам! Моля те ако може ме свържи с нея..
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #20 -: август 22, 2007, 16:22:22 »

Дано сте ми получили личните smile че още свиквам с форума smile

Може да разгледаш снимките на студио х, хубавото им е че се бутат на всякъде... особено във важните моменти... но пък качеството на сниките не е много добро... например техните снимки са около 1.5 мег а на другия ни фотограф са 4.5 -6.5 мег... може да си поговорите с тях просто и да им кажете изискванията си smile тоест им кажете ще си платя повече но ми и направете повече!
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: август 22, 2007, 16:30:42 »

получих ти писмото и ти отговорих. Благодаря за съвета за Студио Х, ще те послушам!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: август 22, 2007, 16:40:30 »

Радвам, се да чуя още едно добро мнение за Дора,тъй като тя се занимава с подготовката и на нашата сватба.Наистина подхожда много добре към нещата и прави така,че да не се шашкаш,някак действа успокоително...Чак се притеснихме дали е достатъчно надеждна и сериозна по едно време.Но нещата вървят добре и се надявам и аз да ви пусна скоро еднио хубави снимки на украсата направена от нея.Но е вярно,че не си вдига телефона и много трудно контактуваме и дори се бяхме притеснили вече-това си е малко неприятно,но е много заета,а и работи и на друго място.Та предимно си пишем на имейлите,поне тях ги чете girl_wink
Rou да ти кажа и Дора ни разказа за вашата сватба и съм гледала снимки,тъй като каза,че е била интересна и нестандартна,а и на мен слънчогледите са ми много любими.Искам да ти кажа,че всичко по твоята сватба много ми харесва-стилно,изискано и премерено,а и на Палас си е супер за сватба.Поздравления! Bravo give_rose
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #23 -: август 22, 2007, 16:54:49 »

Тони не си сбъркала!!

Но в началото и аз имах същите съмнения за нея, но последните две седмици преди сватбата като запретна ръкави беше страшна фога!!

Малко се повтарям с личните, но тя ни спести парички от страна на украсата с вази с намиране на транспорт. А и ДЖ Уили е страшен наистина много добър сватбен дж!

Най-хубавото на Дора и въобще на агентката е че има някой който да мисли вместо вас,  мислеше кое кога да се случи... прибра ни цветята и подаръците... залипи обувката ми smile и въобще всички други детайли които трябваше да възложа на някой друг...

Хихи радвам се че е споменала сватбата ни, не знам колко нестандартна беше,  но беше адски весело, но това го направиха приятелите ни. А, венчавката на терасата на Палас беше нестандартна... беше адски красиво да те венчае един толкова вещ човек колкото отец Попов и да гледаш синьото небе и море зад него!!
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: август 22, 2007, 16:56:59 »

тони на теб не ти писах какво е станало (нали ти ми каза за свят за двама), защото не мошех да се свържа с нея... Днес й се обадих пак и тя нямаше обхват и каза, че ще ми звънне...И аз още чакам...Малко е изнервящо..
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: август 22, 2007, 17:06:01 »

Да Диди,разбирам те напълно.и ние се ядосваме така...много съжелявам и дано да успееш да се свържеш.Тя каза,че днес й е много натоварено,а и аз чакам да ми пише за час на срещата ни утре,че трябва да ходим и за торта....
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #26 -: август 22, 2007, 17:07:37 »

И аз още чакам...Малко е изнервящо..

Охх аз много се бях изнервила... но дори и да мога да се върна назад и да избера който и друг агент пак на нея бих се доверила... защото на самия ден и за деня тя си свърши работата перфектно. Просто в един момент и се доверих и си казах каквото толкова в крайна сметка ще се оженим, всичкото другото са детайли (а и да си призная в това време ни пристигаха всичките приятели и сме били по дискотеки до 6ч сутринта да пием и после ставане в 8 ч да се ходи по гримове пробрни прически и прочие... кой от гостите се разболял кой не знам си какво ... и точно какви са цветятя или какво има отгоре колата беше последния ми проблем  laugh )
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #27 -: август 22, 2007, 20:49:38 »

Миличка сватбата ти е била много хубава- а за терасата за венчавката да кажа че е била разкошна е слабо казано  give_rose Поздравления  Bravo Само ако ми позволите да вметна, без да искам да обидя някой, аз съм гледала снимки на Фотосудио Х от сватабата на една моя колежка и те бяха прекрасни!!! Не може и дума да става за лошо качество или нещо друго- просто бяха супер good Също така те ни показвах и други снимки правени от тях- и дума не може да става че снимките не са хубави- напротив бяха страхотни  give_rose
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #28 -: август 22, 2007, 20:56:39 »

Благодаря много за милите думи, а за Студио Х наистина са много добри, само че стила им е по друг, тоест е по-стандартен... просто на Любенов (от София) стила му е съвсем по различен и как да се изразя по-динамичен.... но искам да подчертая че не бих заменила нито едните с другите, просто при нас те се допълниха страшно добре! А видеото на Х е страхотно! Мога да си го гледам всеки ден!  girl_in_love
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: септември 08, 2007, 18:36:25 »

Аз искам да кажа моите номер едно,за това ще спомена само тези,от които съм доволна тук,а другите съм ги наклепала в други теми laugh
Та-страшно съм доволна от х-л "Корал"!Наистина се получава страхотно сватбата там,а и сватбеният апартамент беше просто.....,обслужването и храната също!Така че не се колебайте за там! good
Гримът ми беше направен от Маруся и трябва да ви кажа,че както си ходя постоянно гримирана и се притеснявах,че няма да има много голяма разлика,така всички просто бяха възхитени от визията ми!А тя гримира за 10 минути,със страшен замах и е адски мила!И двете с кумата нямахме никакви грижи през цялата вечер!Няма да съм се дооправяла и догримирала-всичко си стоеше непокътнато,а на снимките изглежда....нямам думи!
Фризьорката ми е Калина от салон Карина в кв."Чайка" и искам да ви кажа,че прави невероятни неща!Аз я издирих в последния момент и се притеснявах много,но тя......справи се перфектно и има нестандартен метод на работа!Прическата не помръдна,а и се съобразява с желанието на клиентите си!
Букета и украсата на колата ги направи една жена,която има магазин "Бел фльор" май се казваше с/у гарата и трябва да ви кажа,че й занесох снимки от форума и тя направи нещата не същите,а много по-добри!Страхотна е!
А сватбената рокля.....тази приказна дреха закупих от 'Росица котюр" и както писах в подходящата тема просто съм очарована от всичко и съм безкрайно благодарна и на тях!
Ами май това е,ако се сетя още нещо ще пиша пак girl_wink
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #30 -: септември 08, 2007, 19:46:35 »

Ето ме и мен да дам отчет, че съвсем забравих да се разпиша тук!
Много съм доволна от ресторанта ни Казино Черно Море в хотел Черно море- всичко беше перфектно. И обслужването и храната- всички останаха много доволни и казаха че е било много вкусно good
Прическа, грим и маникюр- салон "Хубава Жена"- мацките са много готини и се справиха чудесно. И гримът и маникюрът и прическата бяха страхотни и с кумата и жената на брата на милото сме много доволни  give_rose Гримираха ме точно както исках- че и по- хубаво Bravo
Роклята беше от магазин Холидей Сона- много красива (е поне аз си я харесвам де  Girl_hide) и удобна!!!
А сладки забравих да кажа за тортата-сладкарница "Краев Експрес" до пазара- беше много вкусна и не много скъпа и на всички гости много им хареса и продължават да я хвалят good
« Последна редакция: септември 08, 2007, 19:48:19 от veselyshko » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: септември 08, 2007, 20:49:03 »

Ами да-ето,че ъсм забравила някой :laugh:Маникюристката ми беше невероятна също,казва се Цвета и който има нужда мога да давам координати-страшно е мила, а и е художничка,което е много важно в случая!
А тортата беше от сладкарница "Никол"-доволни сме,а и хората също! girl_wink
Активен
Vesy
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 25



« Отговор #32 -: септември 10, 2007, 14:11:41 »

Макар да не съм писала много във форума пускам тема с впечатленията от сватбата ми
като се надявам да съм полезна на някого!  smile

София
1. Роклята и костюма- Румина Елегант    good
Варна
2. Църква - Успение на Пресвета Богородица - невероятно местенце
3. Ресторант Панорама, хотел Черно море   heart  - направо съм очарована - всичко мина като по вода - храната беше вкусна, обслюжването перфектно и накрая за сметката - напълно коректно. Всички гости много го харесаха - препоръчвам го горещо!
4. Украса - балонна от фирма Бижу и от Даря - излезе ми по-малко от 300 лв - в това число букет за булката, за колата два, за хвърляне, за украса на булченската маса и масите на гостите + късметчета, кошнички, цветчета за закичване, свещи, чаши ... много съм доволна!
5. Фризьор - Светла - на китайската стена до квартал Чайка - много хубаво ме направи. Гримьор - Нина - позната на Светла - дойде в салона. Много добре се справиха и двете.
Маникюр - във фризьорски салон номер 5 до червения площад. Жената се казва Звезда и се отнесе толкова хамалски съм пръстчетата ми - докато оправяше кожичките чак кръв ми тръгна на 3 места. Ужас!     Mad girl
6. DJ Пламен Трушев - много, много благодарности! Толкова им хареса на гостите - след петия час само двама си бяха тръгнали - на останалите хич не им се ходеше. Та имаше и овъртайм!   
7. Торти и сладки - Краси Бекярова - беше се постарала наистина - вкусно и много красиво!
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #33 -: септември 11, 2007, 08:16:37 »

Ами да ето какво съм забравила а как съм могла направо незнам  Girl_hide И моята украса за ресторанта и градината я прави Даря- страшно талантливо момиче, мило и добро, а и цените му са доста приемливи много ама много съм доволна от нея  girl_in_love give_rose give_rose
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: октомври 03, 2007, 15:12:50 »

моите номер едно са:
Живка и Венци Фотеви good,страхотно мили хора!сигорно и снимките ще са страхотни
Пламен Трушев-който ни направи страхотен купон в ресторанта
агентакат ни Наталина-тя ме накара да се разплача от радост като видях украсата в градината и ресторанта
студио за красота"евелин стил"-просто нямам думи колко са невероятни тези хора  give_rose
всичките ни цветя са от Дима,всичко беше невероятно,но букета ми направо ми спря дъха като видях give_rose
сладкарница"Анджелика"-напавиха ни специално стойка какво искахме,страхотна украса от живи цветя,а вкуса беше супер,щом милото не яде торти,а от тази искаше допълнително Wink
благодаря много и на сватбен салон"свтабен ден"-където ми направиха булото girl_in_love,само имам зъбележки към тях за жартиера и роклята на кумата
ресторант "Казино"-едно голямо благодаря give_rose,храната била много вкусна(аз не хапнах нищо от вълнение и танци,но гостите казаха че била страшно вкусна)
« Последна редакция: октомври 03, 2007, 15:14:31 от maslinka » Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: ноември 10, 2007, 00:29:29 »

Искам да благодаря на 3-ма варненски професионалисти, които помогнаха сватбата ми да остане незабравима. Моите номер едно за Варна са:

Дисководещ: Галин Алексиев - човек с изискана и много добре организирана и разпределена във времето програма, много фино и приятно чувство за хумор и с усет към хубавата музика. Спретна ни страхотна програма без разни глупави изцепки и много добре подредена във времето. Имаше от всичко по малко - ритуали, игри и танци. И най-важното гледа да се съобрази най-вече с изискванията и желанията на младоженците!

Фотограф: Любомир Бенковски, който по принцип е известен фото-репотер във Варна и не се занимава със заснемане на сватбени тържества, но ако успеете да го убедите да заснеме вашата сватба, ще го направи по невероятен начин. Успява да улови мига и емоцията и най-важното е успял да улови всеки най-малък детайл от развитието на сватбения ден. Имаме по 2-3 снимки от действия, които са били светкавични, така че и техниката, с която работи е достатъчно бърза, за да няма пропуски, за които може да съжалявате.

Оператор: Реджеб Шабанов, който въпреки дългото забавяне на филма успя да ни направи един малък шедьовър. Има специфичен подход към всяка двойка, добавя чудесен музикален фон и прави интересни заставки. Има различно виждане за нещата и ги прави много разчупени и раздвижени. Работи с изключително качествена и професионална техника, което много допринася за качеството и визуалния ефект на сватбения ви филм!
« Последна редакция: ноември 10, 2007, 00:32:42 от prin4ipessa » Активен
didkata78
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #36 -: декември 03, 2007, 16:40:29 »

Ресторант "Аква" и по-специално Краси (момичето, което се занимава с организираните тържества) поставям на първо място. Мисля, че те най-добре си свършиха работата и нямам абсолютно никакви забележки към тях.
"Фотеви" поставям на 2-ро място като добре свършена работа. От DVD-то съм много доволна наистина, от снимките имам малки забележки към някои, но на фона на голямата бройка и качественото DVD не се задълбавам в това.
Букета и украсата на колата и бутониерите - Магазин "Джунглата"- Много добре се представиха и по-специално Деси, която всъщност прави нещата.
Прическа- Миглена Стоянова- Студио "Капела" наистина съм много доволна.
Грим- Елена Вичева- като изключим, че закъсня резултата беше много добър.
Роклята- "Сватбен ден"- Мисля, че 2-те жени, които работят там са родени да работят с хора. Много отзивчиви и мили и нямам забележки спрямо изпълнението.
DJ Пламен Трушев- най-слабото звено в организацията. Като музикално оформление- Да, като отношение и наблюдателност- Не. След няколко гафа от негова страна като например обявяването на края на сватбеното тържество след 5-тия час БЕЗ преди това да ни попита искаме ли овъртайм (в крайна сметка ние сме младоженците и не си гледаме часовниците и като е видял, че времето е минало логично е първо да ни попита, а не след това да обчвява, че продължава. 2-ри гаф- обявяване на ритуала "Хвърляне на букет" без младоженеца да е в залата в момента. И 3-тия най-сериозен- от ресторанта искаха да ни поздравят с едно изпълнение на живо и точно на тази песен той се издъни с качеството на звука. Не, че тези гафове ни попречиха да си изкараме един незабравим ден, но мисля, че можеше и без тях да минем.
Дано не съм забравила нещо и успех на всички, които сега преглеждат форума, защото и най-добрите се дънят, както и най-некъдърните имат проблясъци smile дано сте сред късметлиите.
« Последна редакция: декември 03, 2007, 16:45:05 от didkata78 » Активен
bayche
Новак
*
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: март 13, 2008, 09:52:53 »


Здравейте мили момичета,
Преди да ви разкажа за моите  N 1 за Варна, бих искала да кажа, че не съм си и помисляла, че ще попадна на най-големите професионалисти в града и ще случа на страхотен Февруарски ден, и прекрасна организация, и отношение от страна на персонала в ресторанта. ВЪЗХИТЕНА СЪм!!!! За това че те направиха моят сватбен ден, като приказка - сърдечен поклон и искренни благодарности... Victory first thank you
И така:
Ресторант "Корал" - Страхотно разположение, много красиво и невероятно удобно място. Всичко е с ветрини. Масите са разположени така, че всички гости могат да виждат и дансинга и младоженците. Управителката беше много лубезна, персонала беше толкова ненатрапчив, 4е никой не разбра кой кога се сервира и отсервира.Всчко беше доставено навреме и гостите не бяха лишени от обслужване и внимание.
Сватбената украса - Дария - Открих я съвсем слу4айно, като попаднах на нейния сватбен ден. Ресторанта беше забележителен. Нямаше как да не се забележи. Веднага попитах: Кой е правил украсата тук? И .... Така се свързах с нея. Мога да кажа само хубави неща. Наистина много талантлива, мила, отзивчива. Справя се перфектно и има много интересни идеи. Не взема скъпо а ще направи и организира всичко перфектно. Препоръчвам ъа на всички от сърце. Браво Дари! Bravo
Сватбената торта - Сладкарски цех "Селена 10". И тази фирма открих случайно. Очарована съм . Бях доста скиптично настроена, когато отидох, но резултата беше наистина поразителен. Поръчах от тях всичко  - и питите и сладките, кумската торта и разбира се сватбената торта. Всичко беше приготвено точно преди сватбата - сочно и прясно. А колко беше вкусно....Не мога да ви опиша...., но колкото пъти се сетя, полу4авам слункоотделяне. Всички ме питаха - Абе от къде я поръчахте тази торта.... ?  good Браво!!!
DJ Галин Алексиев беше водещ на моята сватба. За него мога да кажа че се справи страхотно също. Професионалиста си е професионалист - 2 думи по въпроса няма. Много добре водеше. Аз му казах че оставям музиката на неговата преценка и няма да му се меся в работата. Резултатът е: Всички на дансинга, всички се забавляваха страшно много и нямаше 1 който да е останал разочарован. Благодаря ти Гальо! Bravo

Не на последно място по важност искам да спомена моят фото и видео оператор, без който този ден нямаше да остане запаметен във времето и за поколенията.
 - Реджеб Шабанов или "Реджи Фото и Видео". Може да са ви препоръчвали много фотографи, но НОМЕР 1 за Варна е той. Повярвайте! Страхотен човек, стархотен професионалист, забележителна личност. Има много опит, перфектна техника и нюх към красивото. Може сами да се уверите от снимките, които сме публикували. Стархотни са. И моментите, които е уловил, и фотосесията и самото качество на снимките и на филма. Аз гласувам с 2 ръце за него.Може да му се доверите без притеснение. Благодаря и на теб РЕДЖИ Bravo

И така.... Май доста се улисах в писане и обяснения, но сега стоейки и спомняйки си за този прекрасен ден, отново започнах да се вълнувам. Затова благодаря на всички тези хора, защото без тях и тезния опит и човещина, нямаше да се получи толкова красива сватба. wedding
Активен
sasedi
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #38 -: април 09, 2008, 21:58:18 »

Кой е за предпочитане Реджи видео или Венци и Живка "Фотев стил" ?
Активен
bayche
Новак
*
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: април 10, 2008, 09:07:37 »

Здравей Саседи,
Наблюдавала съм работата на Венци и Живка, гледала съм и техни творби. Да, те са много добри професионалисти, но Реджи според мен се справи неверояатно на моята сватба. Филма, снимките, отношението към нас и гостите, апаратурата, всичко е на високо ниво. Още когато влезеш в изрядно подредения му офис и можеш да си направиш първите впечатления... Според мен срещни се с Реджи, срещни се и с Фотеви и след това вземи окончателното си решение...
Поздрави и успех good
Активен
sasedi
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #40 -: април 10, 2008, 11:23:54 »

А цени евентуално да знаете, ние повече харесваме май Венци и Живка Фотеви, тяхната работа много ни допада
Активен
bayche
Новак
*
Публикации: 9



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: април 10, 2008, 12:07:22 »

А трудове на Реджи виждали ли сте?
Цената която сме договорили е 350лв за филма- 3 оригинала
Снимките са 400лв, над 3500бр. на ДВД и 35 проявени на хартия - 10/15 и 10на бр А4 формат.
Цената е добра.
Фотеви не зная колко вземат. За мен беше по-важно качеството,а не толкова 50-те спестени лева.
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: април 10, 2008, 12:28:10 »

А цени евентуално да знаете, ние повече харесваме май Венци и Живка Фотеви, тяхната работа много ни допада
август месец дадохме 200лв за снимки и 280лв за видео
Активен
sasedi
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #43 -: април 10, 2008, 13:26:22 »

Да гледали сме и на Реджи неща
Активен
sasedi
Регистриран

Публикации: 5


« Отговор #44 -: април 10, 2008, 13:28:16 »

На Фотеви качеството е прекрасно
Активен
vasilisa
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 60



« Отговор #45 -: юли 10, 2008, 19:40:08 »

Здравейте smile
Разгледах всички мнения тук,защото и на мен ми предстои "големия ден" Wink
Можете ли да ми дадете малко координати на Дария,за украса,както и на оператори и DJ-и,за които знаете,че се справят добре?Благодаря girl_wink
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: октомври 28, 2008, 19:10:53 »

Нека и аз да напиша кои са хората, помогнали нашият ден да се превърне в красива приказка.
Първо започвам със роклята - благодаря на сватбен салон "Контеса", които ми изработиха перфектната за мен рокля. Много си я харесвам, нямам никакви забележки. Момичетата винаги са били страшно любезни. Дори последните дни бях поотслабнала и това не ги притесни - справиха се блестящо, като си получих роклята точно в деня в който желаех.  Bravo Bravo Bravo "Контеса".
Прическата ми - Дияна, салон Дияна в Дом Младост. Страшен професионалист. Направи ми прическа мечта, като даже добави малко въображение и довърши творението си без капка притеснение и закъснение. Всичко изпълни до последната минута и съм най-доволна от факта че прическата не мръдна цял ден.
Гримът - Маруся. Само мога да кажа едно голямо  Bravo Bravo Bravo. Няма поправки, освен малко пудричка от време на време. До края на деня бях перфектна, за което много се тревожех предварително честно казано.
Маникюр - салон Хубава жена. Петя и Ани се погрижиха ноктите ми да бъдат страхотни и обект на постоянни погледи през целият ден. А през този ден погледите най-вече към халката са хиляди...
Букетът, бутониерите и букетът за колата са дело на магазин "Джунглата" - благодаря много за всичко. Цветята бяха приказни, просто нямам думи да изкажа благодарност. Много добри професионалисти.
Украсата на ресторанта - Зина от агенция "Вашата приказка". Направи точно копие на това което исках, даже ме изненада страшно приятно като направи и като бонус масата за тортата. Много добра работа, перфектна организация... Bravo Bravo Bravo
Фотограф и видео оператор - Кольо Маринов и Таня от Добрич. Не съм си видяла все още видеото, но от това което виждам от снимките мога да кажа 100% че от фотото съм много доволна. Страхотно качество, бистри снимки без никакви точици.  Bravo. А и като екип бяха страхотно лесни за работа и компания. Даваха ни невероятни идеи, напътстваха ни в позирането и помагаха във всички ситуации. Едно голямо Благодаря.
Всякакви джунджурийки (шампанско, сватбена книга, държачи за свещи и т.н.) - агенция Бижу. Много идейни момичета. Нямаше нещо, което да са ми отказали. Направиха много красиви неща за сватбата ни и то на много ниски цени. просто са незаменими и много се радвам че благодарение на форума ги намерих и успях да ги включа доста активно в подготовката smile
Също така искам да добавя тук и фирма Оникс, Добрич, която ни приготви невероятна торта и пастички към нея за гостите. Всички много са ги харесали, били са пресни, сладки и добре сиропирани. Тортата беше много красива, направена с всички корекции които бях изискала и докарана точно на минутата в ресторанта.
За настроението на гостите се погрижи оркестър "Извор" (или т.н. Гочетата) от Добрич. Също голямо thank you. Не спряха да свирят през цялото време, имаше две певици, които водиха различни ритуали и така става още по-интересно и разнообразно.
Ами, това са горе-долу най-важните хора които помогнаха в организацията и изпълнението на сватбата.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: октомври 30, 2008, 11:34:22 »

Една малка поправка - незнам защо, но съм сгрешила името на фотографът - казва се не Кольо Маринов, ами Кольо Ганчев...
Извинявам се искрено за грешката. Наистина не беше нарочно  sad sad sad
Активен
Leila
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 14


Аз искам!


« Отговор #48 -: ноември 06, 2008, 12:35:00 »

Здравейте момичета!
Моята сватба мина преди месец,но и аз мога да помогна с това онова. :girl_wink:Аз съм от Варна.
Нашата сватба я снимаха Мирела видео и съм много доволна от тях.Препоръча ни ги наша позната,а и не бях се интересувала за други.700 лв фото и видео.Сватбата ни е 3 диска.Имаме 2 копия.Снимки 1650,понеже на всяка 2 мигах,но и тези са ми прекалено достатъчни.
За Диджей малко бяхме закъсняли с търсенето.Оказа се ,че два месеца преди сватбата,когато се сетихме да търсим всички бяха поели ангажименти 6 месеца назад.От Мирела ни намериха и останах много доволна от него,макар и вече да не е практикуващ,направи ни голяма услуга за сватбата.Ако някой го интересува имам тел. girl_wink
Тортата беше от сладкарница ''Никол''.На вкус беше супер.Добуш платки с крем брюле.За вида,аз си я избрах много семпла,бяла,с едни бродерии по нея.
Има и други неща,но да не се оливам.Ако има нещо с което да помогна на драго сърце. good
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: ноември 13, 2008, 11:42:05 »

Агенция Пертито- Дж Алекс и Тито   направиха нашият ден незабравим изпълнен с приятни емоции,много танци и забавни моменти.Благодаря Ви! danceg yahoo
Сладкарница Крамер- невероятно изглеждаща торта,вкусна и стилна точно както си я представяхме.
Грим- Маруся,тази мацка е неверотна не само в грима,но и в отношението и персонално към всеки!
гардения-булчински букет,един от най красивите "аксесоари" които имах Bravo give_rose както и букета в/у колата
Видео- ESTA VISION- Rodi,няма такъв оператор   good изобщо не разбрахме че присъства освен по време на фотосесията  Ни.Благодарим му ужасно много,стил качество и професионализъм! girl_wink
Украса-агенция Бижу- който може го може,Албена е жена която е много на Ти с всичко което ще поискате   give_rose препоръчвам я много силно!
Прическа- салон Пепи,косата ми не мръдна,фиби и форкети не съм усетила нито за миг.Ужасно доволна съм!
Фотограф-Мето,оставихме се изцяло в ръцете му,няма момент който да не е запечатал,а снимките са перфектни,м/у другото от 1500 снимки имаме две три в които Ни е "уловил" мигнали  Bravo
 Ресторант Астера-всичко беше на ниво,останахме ужасно доволни от персолана,обслужването и каквото още се сетите smile
Рокля -булчински салон Сияна,Те направиха моята претенция,реалност.Малко ме изнервиха с чакането,но си заслужаваше

Халки-Тринкетс,за мен най добрите майстори в занаята !
Джунджурийки-салон Десислава Варна,бутониери,свещи,кърпа за извеждането и кой знае още колко неща-голям избор и добро обслужване!
« Последна редакция: ноември 13, 2008, 12:03:35 от kikolina » Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: ноември 16, 2008, 22:11:17 »

Момичета, макар че мина само ден от сватбата ни, но искам да благодаря на...

... моя мил приятел Митко Горчев, който без грам колебание прие да води сватбата ни и направи един истински купон. През цялото време следеше за организацията и даде всичко от себе си. Колегите ми даже помислиха, че наистина работи като длъжностно лице по гражданско състояние. Благодаря ти приятелю!
... на всички момичета в Angel Face, погрижиха се да се чувствам наистина специална! Грим, прическа, релкасираща терапия, масаж, маникюри и педикюр - благодаря им!
... на Илиан от Фотостудио Х и на оператора, който той ни избра! Мисля, че всички се забавлявахме. Сигурна съм, че снимките ни ще бъдат страхотни! Вярвам беше искрен в това, че сме били уникално щури и се е забавлявал с нас!
... на DJ Уили, защото беше перфектен! Съобрази се с всичките ни желания и си личеше, че работи с удоволствие.
... на Парти Джак за хубата украса и на хотел ресторант Термал, за добрата организация!
... на сладкарница Гес, за вкусната и красива торта + сватбените ни пастички!

На всички Вас за помоща и на Ади, за насоките, препоръките и милите думи!
Активен
merito67
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 2



« Отговор #51 -: февруари 06, 2009, 09:27:02 »

[color=green
здравеите някои може ли да ми препоръча добър фризьор и да ми даде координати girl_wink
Активен
betina
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 107



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: февруари 22, 2009, 01:16:25 »

добре де някой ще даде ли координати на Маруся, силно ме заинтригува
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: февруари 22, 2009, 02:24:52 »

пратих ти на лични
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: март 14, 2009, 10:13:52 »

Кажете нещо повече за Даря! Как мога да свържа с нея? И къде мога да разгледам нейни украси?
Tks предварително  give_rose
Активен
mihneva
Любопитен
*
Публикации: 21


« Отговор #55 -: април 07, 2009, 13:00:15 »

Къде работи Даря? В Ескейп ли?
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: април 14, 2009, 10:53:31 »

Не, тя е дизайнер, има магазинче на ул. "Шипка"
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: април 17, 2009, 15:08:33 »

Може ли точни кординати на Даря и на DJ Уили. И двамата ги търсех в интернет и не мога да намеря кординати  sad
Активен
antoinette
Ентусиаст
**
Публикации: 125


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: април 21, 2009, 14:05:22 »

Даря - ул. "Шипка" 20
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: април 23, 2009, 10:24:28 »

DJ Уили - тел. 0888 63 71 94   good
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: април 23, 2009, 11:28:25 »

Много ви благодаря момичета, страхотни сте, но сега издирвам още един DJ  blush , моля дайте кординати ако имате на DJ Съни  pardon
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: април 23, 2009, 14:02:26 »

0888 204838 Svetlin se kazva Wink (syni)
Активен
helenche
Новак
*
Публикации: 15



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: май 16, 2009, 18:59:46 »

Да кажа и аз... Моята сватба беше на 02.05.2009 - мина повече от страхотно, за което осбени заслуги имат следните хора:
 - фото и видео - Венци и Живка Фотеви - просто страхотни и като хора и като професионалисти - снимките и филма са много хубави и като монтаж и като качество. Просто нямам думи.
 - DJ Уили -  справи се страхотно с настроението и веселбата. Дансинга не остана празен - всички много харесаха музиката и начина по който водеше тържеството. Професионалист от всякъде.
 - ресторант "Термал" - страхотно отношение, управителката на ресторанта - Вили е невероятна. Храната беше много вкусна и поднесена топла както трябва да бъде.
- торта от Амбелино - много вкусна и прясна.
- ателие "Алба" се погрижиха за моята страхотна и невероятно удобно рокля, специални благодарности на Даниела за търпението и професионализма и.
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юни 14, 2009, 17:59:48 »

И аз държа да похваля хората, които наистина се постараха, за да сме доволни ние и гостите ни на сватбата. Те не просто си свършиха работата, те се стараха и ни се усмихваха през цялото време. Това са, по реда, в който ги видях на деня:
 -прическа - Деница от Естетико, не мръдна!
 -грим - едно супер сладко момиче, на което като му разбера името ще го напиша непременно. Препоръча ми го сватбената ни агентка, Деница от Органза.
 -Тони от Органза - беше с нас през целия ден и даваше така необходимите напътствия на заблудените младоженци и сватбари и хиляди дребни и незабележими неща, които осигуриха безпроблемното протичане на деня.
 -фотографът Дидо от Блясък - страхотно лъчезарен и симпатичен, всички гости бяха очаровани от него, споменават го без да съм ги питала, тази седмица ще си вземем снимките, но не се съмнявам, че ще са страхотни.
 - Дени от Органза, която се погрижи за украсата, справи се с неориентираното множество от гости и й останаха сили да ни приготви изненада в стаята в хотела, благодаря!
 -управителката Красимира на ресторанта на хотел Странджа - тя направи и невъзможното да ни настани удобно, гостите бяха възхитени от храната, аз мога само да свидетелствам за предястието, една чушка бюрек, която беше много вкусна и почти я изядох. Друго не съм опитвала. Ако бях, сигурно и него щеше да ми се наложи да изям Wink. Изобщо целият екип и на ресторанта и на хотела бяха много отзивчиви и коректни и препоръчвам с 2 ръце мястото.
 -тортата от Юлинел - и за нея получавам отзиви, като "това е първата вкусна торта, която ям на сватба". Тортата я опитах, даже изядох почти 2 парчета - първото и моето си. Страхотна беше! И тази сладкарница препоръчвам с 2 ръце.
 -за роклята... Какво да ви кажа - Росица Котюр - можеше и по-добре, говоря за ушиване, имаше някои забележки, сроковете им бяха разтегливо понятие, но, рокличката на малката шаферка беше приказна и й заспа без да я е пробвала. Тук им казвам ЕВАЛА! И като повледених тона за да им кажа, че ми трябва рокля за 06, не за 13-ти юни, те не ми се развикаха, което за нашите условия си е достойно за похвала.
 Дано не съм пропуснала някого, ако съм ще дописвам
Активен
margito
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #64 -: юли 21, 2009, 10:31:37 »

Хеи момичета, виждам тук само един коментар за ДЖ Венелин Мутафчуев - има ли други от вас, които имат някакви впечатления от работата му? Ние се срещнахме с него и ни хареса, но все пак ще е по-добре ако чуя и няколко чужди мнения.

Благодарности smile
Активен
sildicheva
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24



« Отговор #65 -: юли 23, 2009, 11:09:05 »

Започвам с Украсата - ПЕРФЕКТНА, ИЗПИПАНА и НЕПОВТОРИМО КРАСИВА - дело на НАТАЛИНА! ПОлучи се тояно това, което исках, нямаше нещо, което да не ми хареса.

Ресторанта - БРИЗ - 2 - отначало добре, но като дойде време за сметката ние се опулихме, защото в нея имаше написани едни 150 лв, които не знаем от къде дойдоха. Изчезна бутилка уиски, която никой от сервитьорите не знаеше къде е, а един от гостите ни е видял сервитьора Росен да си налива от нея. Изчезнаха и няколко бутилки вино, ракия и водка, но това е нещо нормално, защото почти навсякъде го правят. След като съпруга ми започна да му държи сметка къде са тези алкохоли, Росен се разгорещи, изкара тортата, която беше останала от хладилната витрина, сложи я на една от масите и каза, че нямало да ни съхранява боклуците за през нощта. Когато на другия ден гледахме внимателно касовия бон от ресторанта, забелязахме, че е начислен алкохол и за децата. Накрая когато се прибирахме по стаите след сватбата, съпруга ми и наши прители казват на Росен "Приятна вечер", а той се обърна и каза: На вас пък неприятна". Пропуснах да кажа, че след 12 ч някой спря климатика и всички гости бяха доста "позагряти".  Просто си отваряйте очите!!! На мен лично нищо не ми развали настроението, но като цяло не е приятно.

Кухнята на Бриз - 2 - успях да опитам само едно парченце домат от салатата и от основното (пилешко филе със сос от 4 сирена) - беше добре.

Музиката" DJ SUNNY - много сме доволни от него. Интелигентен, забавен...СУПЕР!

Тортата: КРАСИ БЕКЯРОВА - НИКОГА НЕ ПОРЪЧВАЙТЕ ПРИ НЕЯ!!!!!!!!! Срещахме се, обяснявахме си, изпратих й снимка на тортата, която искам, а получих нещо, което дори не беше подобие на така желаната от нас торта. Беше супер грозна, по нея трябваше да има малки слънчогледи, а те бяха големи и с ужасно грозни тичинки, тортата беше бяла, вместо жълта, беше наслагала едни грозни захарни пеперуди....ТРАГЕДИЯ! А предната вечер преди сватбата й се обадих притеснена и исках да й обясня още веднъж и да й напомня да гледа снимката, когато прави тортата. Тя ме увери, че всичко ще е наред, но.,...уви. И това не беше всичко. Минути преди да се играе на кумата с тортата ми казаха, че тортата я няма, просто не са я доставили. След скандал с "неповторимата" Краси, се достави една торта със слънчогледи, жълта и спасихме положението.

Видео и фото: Алекс вижън - за тях не мога още нищо да кажа, тъй като още не са ни готови нещата. Надявам се тази седмица да станат.

Прическа и грим: най - веселият и слънчев фризьор - ЧОЧО. Млад (на 21 г), но определено знае какво да направи и как да го направи. Работи на добри цени. Поздравления!!!!!!!!!!!

Активен
Eva_2008
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #66 -: август 06, 2009, 20:47:18 »

И аз да се включа... имам малко време за интернет... Реших да напиша тези от които съм доволна:

храм "Свети Атанасии" - прекрасен ритуал, воден от отец Дончо, систематизиран, небанален... супер!

Булченка рокля - МR TYLER - Sofia - почувствах се като принцеса!

Грим и прически - Креми и фризиора от салон Стилист Капанов - невероятни!

Торта -  Краси Бекярова - красива  и вкусна! Браво!

Украса - "Парти Джак" - перфектно! Специална благодарност на Живко! Той беше и клоун на едно детско парти - рожден ден на детето на наши приятели - направи страхотно шоу!

Фотографи - нашите приятели. Имам страхотни дигитални снимки!

Видеофилм - Красимир Стоянов /Стоянов видео и фото/ - много готино и симпатично момче, а филма ни е уникален като видеооператорска работа, монтаж и звук! С удоволствие си го гледаме с милото! Благодарим!  Bravo

Активен
stoyanov
Професор
****
Пол: Мъж
Публикации: 320


"Всяка случайност е скрита форма на необходимост!"


« Отговор #67 -: август 10, 2009, 19:11:25 »

Хеи момичета, виждам тук само един коментар за ДЖ Венелин Мутафчуев - има ли други от вас, които имат някакви впечатления от работата му? Ние се срещнахме с него и ни хареса, но все пак ще е по-добре ако чуя и няколко чужди мнения.

Благодарности smile

Здравей, margito!
Ще ти отговори момче (поребител съм на форума от самото му създаване)... Аз съм видеооператор и фотограф от Варна. Познавам работата на DJ Венелин Мутафчиев от доста години, били сме многократно по сватбени тържества. Представя се чудесно и работи на изключително изгодни цени! Ако все още не е късно и не сте ангажирали DJ може да му се доверите. Благодаря и на Eva_2008 за изказаното мнение за мен! Благодаря още веднъж!
Активен
blagovesta_i_toni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 34



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: август 14, 2009, 09:06:51 »

Така нека и аз да добавя моите впечатления. Нашат асватба беше на 27.06.2009г. Доволни сме от:
Фографите, които като гледам нямат нужда от реклама  yahoo Живка и Венци разбира се,
DJ, Румен Черкезов, купона беше един път,
Парти агенция "Романтика", невероятна украса, хора,  Oh my ..., като жлязохме в ресторанта,   гостите също, ето едно линкче, но на снимките е много по - посно. http://ukrasa-bg.com/default.aspx
Сладкарница L'amor, за там вече нямам думи, изпълниха желанието ни една към с моята снимка, а за вкуса  good
Няма да сбъркате ако се доверите на тези хора!
Активен
siiu
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125


Happy bride


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: август 24, 2009, 14:30:50 »

Така да се включа и аз...
1. Сватбена рокля - Bridal Boutique Boriana - справиха се, роклята беше това което исках!
2. Сватбена Агенция "Вашата Приказка" - колкото и да ми е симпатична главната им агентка Зина, трябва да дам един минус, тъй като, украсата поръчана от тях беше както за изнесения ритуал на плажа, така и за ресторанта. В деня на сватбата (забележете) ми се обади отговорничката за нашата сватба и ми каза че нямало как да украси ресторанта веднага след церемонията (имахме притеснения за дъжд и трябваше да стане в последния момент) и ме пита какво да прави  shok Изключително не професионално. Наложи се управителя на ресторанта да свърши половината от тяхната работа  crazy
3. Ресторант SeaSide, с управител Йордан Йорданов - пълно 10 по десетобалната система. По-добре не можеше да бъде, не само менюто беше прекрасно, не само се погрижиха нищо да не ни липсва, не само отношението им бе изключително професионално, но и се включиха на време във възникналия проблем с агентката и се погрижиха за наетата от нас украса! Благодарни сме им от все сърце!
4. Водещ на изнесения ритуал - Димитър Горчев. На него също сме много благодарни, защото без дори да знае немски научи написания от нас текст за церемонията, който беше и да двата езика! Единствоно трябва да спомена че импровизацията не е неговата силна черта. На церемонията, когато трябваше да отговорим с "да" и нешо от сорта на "аз обещавам", аз разбираемо се бях притеснила и забравих какво трябва да кажа, а той съответно не ми и каза... но това беше забелязано само от мен и болното ми перфекционистко съзнание  smile Още веднъж, много му благодарим!
5. DJ - Уили - по-добър няма сигурни сме! Стана единствено малко гаф защото се бяхме разбрали той да е с негов колега, който знае немски (или поне така ни бе казано) и да превежда на немската част, а в последствие същия се оказа че знае 2-3 думи на немски явно научени на плажа  shok но това не ни попречи да се забавляваме на макс! Към Уили като DJ нямам обсолютно никакви забележки, справи се отлично, единствено не разчитайте ако ви трябва "немскоговорящия" му колега!
6. Фотограф - Ангел Ненов - това е може би човека на който сме най-благодарни! Невероятни снимки, уловени моменти, мило и професионално отношение. Дори се наложи да се срещнем в 12 през ноща защото лаптопа ни беше старичък и не можеше да се справи с големия размер на двд-итата, направи ни нов комплект ( за което не сме плащали разбира се ) и за миг не се поколеба, а подходи изключително професионално! Препоръчваме го на всички бъдещи булки!
7. Сватбена торта - Ламур, сладкар Галя - тук много се двуомих какво да кажа, Галя е много мил човек, и ни обърна достатъчно внимание, когато уговаряхме подробностите за тортата, но за голямо наше съжаление, тя не беше това, което искахме. Първо цвета на тортата и на панделката не беше това за което се бяхме разбрали и второ поставката не беше тази, която избрахме на място  sad
Вкуса беше ок, но не и като да не съм яла такива торти.
8. Грим - Маруся - мило момиче и невероятен гримьор. 10 и за нея. Освен това два дена преди сватбата, след пълния провал на пробната ми прическа, се включи веднага с предложения и ме насочи към ...
9. Прическа - Ивона, салон Ивона - невероятна професионалистка и добър човек! Прическата ми бе точно това, което исках!Благодаря!
Активен
taq666
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #70 -: август 31, 2009, 11:01:01 »

Auto-Performance -ретро rent a car 

 Mercedes 67 - просто всичко перфектно
 Bravo
 


* Снимка0067.jpg (23.28 KB, 314x235 - видяно 6802 пъти.)
Активен
siss
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: август 31, 2009, 15:06:58 »

Дойде време и аз да се разпиша. С нетърпение искам заслужено да похваля хората направили моят празник такъв, че да ми казават, че трябва да се учат от нас good
На първо място искам да благодаря за прекрасната работа на агенцията с която работих http://galexanimato.com. Думи нямам да опиша колко прекрасно се справи Жасмина. Всичко което уговорихме беше така както го исках, че и отгоре. Безкрайно съобразителна напр. въпреки че в послединят момент останах без поставка за пръстените тя беше готова с такава. Ползвах нейните услуги като координатор на събитето. Чудесна работа. Два дена след сватбата ми се обаждат хората за да похвалят украсата и работата и. Беше като невидима фея в ресторанта. Отстраняваше всички повреди. Погрижи се да няма загаснала свещ (а свещи имаше много...), което трогнало гостите. Въобще много мога да говоря и описвам в детайли. Но да неставам досадна просто ще кажа - №1 са! И да незабравя напарви букета, който искам така както го виждах в представите си. Всичко беше перфектно - от подаръчетата, тейбълките, номерцата на масите...всичко, всичко, всичко....
DJ - Ники и Деси Дочеви - чудесно се справиха. Удовлетвориха всичките ни желания. Гостите бяха впечатлени от очарователната усмивка на водещата, което е съсздало добре настроение - разбира се че ти е приятно насреща да има човек пръскаш чар и обаяние. Деси ни води изнесеният ритуал. Обясних и ситуацията при нас каква е и тя сътвори прекрасна реч - официална и специално за нас. Така не се усети нищо фалшиво в изнесеният ритуал. Представи нещата така както са - че ние сме подписали, сега се обричаме преди пирятели и семейство. Получи се страхотно.
Торта от Амбелино - Аз си знаех, че е невероятна и така се оказа. Всички я похвалиха. На външен вид - точно това което исках. Те за мен отдавна са най-добрите.
ресторант МАКСИМ - впредвид обсатановка, надминаха очакванията ми. Проявиха пълно съдействие. Яденето беше вкусно и порците големи. Обслужването можеше да е на по-високо ниво, но яз знаех как стоят нещата с персонала и не го отчитам като минус. Постараха се. Недостигаха чинии за торта и вилички - но капацитета им е такъв, котео също ненамирам за проблем. Отзевчиви и усмихнати бяха. Нямахме проблеми със сметката. Не съжалявам за избора си, а имаха и хотелска част която ни беше от голяма полза.
Грим - Маруся - има ли смисъл да описвам, че беше перфектен.
Фотограф - Краси Делчев, наш приятел, но тук го отбелязвам най-вече като професионалист, какъвто е. ние си знаехме за него, че е страхотен yahoo
Това са хората на които съм безкрайно благодарна и на които несъжалявам че съм се доверила.
БЛАГОДАРЯ ВИ give_rose
Забравих да поднеса благодарноста си към Галин Алексиев. Ние неползваххме неговите ислуги като DJ, както е известен - той има още много други таланти. Реализира изненадата която бях намислиа към моя съпруг по начин за които дълго ще се говори за нас. Въобще оказа ми съдействие при избора на DJ и с удоволствие ползвах тяхната агенция.
« Последна редакция: август 31, 2009, 16:14:53 от siss » Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: август 31, 2009, 21:16:58 »

Май е крайно време да се разпиша тук smile
Агенцията - Наталина. Много съм доволна, използвахме я за почти всичко, което можете да се сетите, без нея никога нямаше да се справим, изобщо не искам и да си го представям. Тя се грижеше за всичко, в деня на сватбата включително и просто не знам какво да кажа, освен че без нея никога нямаше да се случи тази сватба.
Изнесен ритуал - Seaside. Мястото е прекрасно, там не виждам какво да коментирам, просто ние имахме ужасния късмет да вали дъжд, благодарение на което и досега като си го спомня мястото ме хваща яд. Имахме кетъринг там от тях, но аз не успях да опитам нищо, малко хаос беше заради дъжда и ми е трудно да дам оценка, но мисля, че всичко мина добре.
Ресторанта - Хотел Мелиа, балната зала Ермитаж. За тях какво да кажа, на мен залата си ми харесваше, с украсата беше много красиво, но обслужването им куцаше малко. Както Наталина ми каза след това, използвали студенти, персоналът им постоянно се сменял и това се отразява. Една от масите дълго време не е била обслужена и се опитаха да си приберат почти половината ни торта, след като раздадоха на гостите ужасно малки парчета, това беше основното. И една от камериерките се е държала ужасно нагло и се е опитала да открадне вещ на кумата ни, но това няма много връзка с ресторанта. В общи линии впечатленията ми са смесени, хубаво беше, но обслужването им определено е далеч от това, което би трябвало да има в 5-звезден хотел.
DJ - Съни, страхотен беше!!! Много сме доволни, никакви забележки нямаме.
Фотограф - Ангел Ненов. От него също сме много доволни като цяло. Е, трудно ми е да не кажа, че ако ме питате и повече исках, но предвид всичко нямам оплаквания и съм доволна. Снимките са страхотни.
Видео - Фотостудио Х, обаче и да ме питате, не знам кой точно го снима blush Агентката ни го уреди и изобщо не съм обърнала внимание и не съм запомнила името на мъжа. Като цяло сме доволни, снимаха ни с HD камера и ще ни направят запис и на blue ray. Целият филм все още не сме изгледали, че сега го взехме, но съм доволна, хубаво е станало и има всички моменти.
Тортата - Галя от L'amor, доволни сме, супер си беше тортата и на вид и на вкус, лично на мен много ми хареса.
Грим - Грета, невероятна е, не можех да спра да се гледам, много се харесах.
 
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: септември 01, 2009, 10:19:13 »

Е, момичета, мина и нишият ден, а ето и списък на заслужилите едно голямо Благодаря!

Цветята - момечетата от магазина в блока срещу цветята на Чаталджа. Просто невероятно добре се справиха с украсата на колата, моя букет, букета за хвърляне, бутониерите...  Bravo Просто чудесни! Само на две, на три им обясних какво горе-долу исках, а резултата надмина очакванията ми. Напълно съвпадна с вкуса ми. Цените също ме изненадаха доста приятно, предвид това, което имах като предварителна нагласа от чутото тук-там. Да кажа, че ги избрах съвсем случайно - просто всеки път като минавам покрай магазинчето има много нежни букетчета и аранжировки и така реших да ги попитам дали не правят булчински букети. Предвид, че до срядата преди сватбата не бях решила къде да поръчам букета си (направо си бях и забравила, да си кажа честно), отреагираха невероятно и учтиво и бързо, и коректно... Супер! Мнооого голямо БРАВО!
Музиканти за извеждане - Тошко (акордеон) и един млад гайдар smile -  перфектни като визия, държане и свирба.
Грим - Маруся - коментарите са излишни, защото няма да кажа нищо ново от това, което вече е изписано за нея smile
Халките - Любо - малко златарско ателие, близо до Икономическия университет (на ул. Княз Борис) - без забележки по изработка и срокове.
Тортата - Галя от L'amur. И при нея поръчах в сряда следобяд  pardon и въпреки че вече беше поела три ангажимента и буквално беше готова да ми откаже, направи всичко възможно да остана доволна. Справи се чудесно. Гостите бяха очаровани.
Ритуална зала Аксаково - чудесно отношение, от първото обаждане за дата, до самия подпис. (имат само една малко по-сърдита служителка, която приема документи, но не й обърнах много внимание, защото всички останали са чудесни като отношение)
Фото и видео - Фотев стил - Фотко и Ива - просто невероятно отношение, при положение, че Фотко не се чувстваше много добре. Неотлъчно до нас, не изпускаха нищо. И гостите споделиха добри впечатления за това, че хем са навсякъде, хем са толкова ненатрапчиви като присъствие. Очаквам и крайния резултат, но нямам съмнения какъв може да бъде. Просто невероятни. Съобразяваха се и с моите капризи.
Изнесен ритуал - "Министерство на купоните" - приеха всичките ми забележки и допълнения към ритуала, който правят и така се получи нещо много уникално за нас двамата. Водещата ни - Катя, се справи перфектно, аранжировката на градината беше без забележки.
Останалите, които не споменавам бяха почти перфектни.
Единственото разочарование е манастирчето на Св. Св. Константин и Елена - Попа първо ни се накара как така ще имаме ритуал в двора, при положение, че от самия манастир ни го предложиха и дълго преди това си уговаряхме нещата по организацията. После беше супер намръщен, буквално не искаше да ни бракосъчетава; Когато попитах кога да си запалим свещите последва второ конско, което започна с въпроса "Ти мен ли ще ме учиш какво да правя?"  shok А аз само исках да зная, защото не ни каза нищо. Резултата - до края на венчавката си държахме незапалени свещи, не обикаляхме маса. Напих се с вино, защото когато трябваше да се отпива от чашата първо пи съпруга ми, а той само близнал и попа каза, че аз трябва да изпия останалото до дъно... и ми помогна да го направя. Ей така, както щях да се разплача до преди това, напуши ме един смях, едва се сдържах. Това е съвсем на кратко за там. До колкото разбрах това не е бил свещеника, който обичайно обслужва храма, но мисля, че нямаше право на подобно отношение. Ако някой иска име - на лични. Както казах - това беше издънката на целия ден.

 
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: септември 04, 2009, 19:39:46 »

Не мога да си редактирам поста, така че ще допълня.
Кетъринг - Мистър Баба, мнооого вкусно, много красиво, донесено в красиви подноси, които после сами минаха да си приберат. Всички сме много доволни от тях.
Активен
gtgg
Ентусиаст
**
Публикации: 132


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: септември 13, 2009, 11:30:37 »

Момичета, и аз не мога да си редактирам поста, затова пък ще отбележа с големи букви:
ФОТЕВ ФИЛМ са нашите фотографи. По-горе направих малка грешка...  pardon
Фотев ФИЛМ са хората, от които останах толкова доволна, в петък си взехме и филма smile
Активен
Maya820528
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: октомври 01, 2009, 13:19:32 »

Време е май и аз да се разпиша тук и да благодаря на всички който ни помогнаха сватбения си ден в едно прекрасно изживяване:
Роклята-Росица котюр. Една страхотна дреха, която беше готова след само една проба и един месец.Отношението е безупречно.give_rose
Хотел Нептун – и обслужването и посрещането бяха на ниво. Въпреки многото критики който има за г-жа Ставрева във форумите аз мога да ги опровергая на 100%. Държа се много добре с нас, персонала не спираше да следи дали гостите имат нужда от каквото и да било. Посрещането в градината на хотела е едно от най-хубавите. Храната беше топла, сервирана на време и вкусна(поне според гостите защото на нас не ни остана много време да я пробваме)  Bravo
Цветя –Вили, справи се страхотно, както с моя букет, украсата за колата, бутониерите. Така и с цветята за масите в ресторанта
Украса на ресторанта- Даря от магазинчео на ул. Шипка. Много мило момиче на което единственото нещо което казах е че искам украсата да е в златно. А когато взязахме в ресторанта просто останах без думи. Всичко беше много красиво.
Музика – DJ Уйли, най-добрия. Препоръчвам го на всички на който им предстой сватба.
Музиканти за извеждане - Ганчо (акордеон) и един млад гайдар, които се правиха перфектно. Въпреки че и двамата с мъжа ми не бяхме сигурни дали искаме музиканти при извеждането. Но след всичко вече съм убедена че трябва да има музика  tease
Прическа- Калина от фризьорски салон Карина в кв. Чайка. Най-добрата фризьорка. Има собствен подход на работа. Прическата ми беше готова за час а не мръдна цяла вечер, даже и на края на вечерта ми беше жал да я разваля. А да не говорим за отношението, от сутринта ми преповдигна настроението и през целия ден не можах да спра да се смея smile
Грим - Маруся , страхотна както винаги:)
Тортите  - Сладкарница Амбелино, вкусна и при това и красиви торти.
Кетъринга - както за нас така и за кумовете и младоженеца беше от Чир Голдън Рест. Красиви и вкусни. Приготвиха и питките за разчупването и петела с който се играя на кума.
Ритуална зала Варна – ритуала беше много хубав-битов и не сме имали каквито и да е проблеми, даже и ни оставиха повече време в залата за поздравления, така че спокойно да можем да приемем всички поздравления да се снимаме и да пренесем букетите след това.
Фото- Петко, наш приятел. Както вестниците писаха на скоро за него фотоснайпериста на позванете:), мисля че няма какво да кажа нужно е само да видите снимките
Видео –Краси Стоянов. Видеото е страхотно, просто нямам думи. Хванал е всички важни моменти. И като обработка и като качество филма е много хубав.  А отношението на Краси към нас беше просто невероятно.
Св. Атанасий и отец Дончо–страхотен ритуал, а отец Дончо през цялото време ни напътстваше какво точно трябва да правим. Организацията беше много добре.

Масля че това са всички който се погрижиха деня ни да стане незабравим. Благодаря Ви give_rose
Активен
margito
Любопитен
*
Публикации: 27


« Отговор #77 -: октомври 08, 2009, 18:36:28 »

Време е и аз да благодаря на всички, които активно участваха в подготовката и протичането на сватбения ми ден и се погрижиха той да бъде най-прекрасния ден в живота ми:

1. На първо място искам да изкажа сърдечните си благодарности към екипа от ресторанта на Бриз 2 - бяха страхотни. Обслужването беше на ниво, храната беше вкусна и прясна. Имаше обедна сватба преди нашата, която свърши по-късно от колкото трябваше, но от ресторанта бяха толкова експедитивни, че ние дори и не разбрахме че има някакво забавяне. Искам да подчертая, че нищо не ни липсваше на сутринта - върнаха ни всичкия алкохол до последната бутилка и дори учтиво ни изчакаха да си допием още 30-40 минути въпреки че беше станало 3.30 ч. без да ни искат да си доплашаме. За тези, които сега избират ресторант искам горещо да им препоръчам този и мога от собствен опит да гарантирам, че там работят само професионалисти.
 
2. Едно голямо благодаря и на сладкарница Синчец - тортата ни беше разкошна. На външен вид беше точно такава каквато си я представяхме, а на вкус беше много лека и прясна. Сметаната върху нея беше може би малко повече от необходимото, но въпреки това много от гостите ни, които дори не помирисват торта, си бяха облизали чиниите. Служителките в сладкарницата също са много любезни, а и тортите им са на изключително сносни цени.
 
3. Сърдечни благодарноси и на сватбена агенция Пертито, които ни осигуриха красива арка и ни направиха разкошен изнесен ритуал край басейна на ресторанта.
 
4. Не на последно място искам да благодаря и на двете прекрасни момичета от "Сватбен ден", които работят с много търпение и такт и благодарение на които изглеждах толкова прекрасна smile Благодаря им, че изтърпяха всичките ми прищевки и накрая ми сглобиха рокля от два модела, която изглеждаше точно такава каквато си я представях.
 
5. Голямо благодаря и на козметичен салон Аси, което се намира на ул.Феликс Каниц 4. Момичетата ми направиха разкошна прическа и страхотен маникюр и педикюр. Цените са много достъпни, а това което получаваш на среща наистина е красиво smile
 
6. Горещи благорадности и на Борислава Серкизова, която ни направи страхотни бутониери,булчински букет и украса за колата. Букета ми беше страхотен - малък, нежен и със страшно свежи рози. Украсата за колата също беше много свежа и кокетна и не мръдна през целия път smile
 
7. Да не пропусна и най-важния човек, който запечата сватбения ни ден за винаги - нашия видео-оператор Краси Стоянов. От всички професионалисти, които бяха ангажирани с нашата сватба,
Краси беше най-големия smile По време на цялото тържество, той винаги беше в готовност и в центъра на събитията, което си пролича и от ДВД-то, което изгледахме със затаен дъх и което завърши с прекрасен финален клип, който просто ни просълзи. Филмът е с много хубаво качество и съдържа абсолютно всички важни моменти, което искаме да запомним от този ден. Личи си, че Краси е вложил всичките си умения и целия си професионализъм в заснемането на сватбата и изработката на нашето филмче. От него се усеща цялата емоция и вълнение, с които беше изпълнено тържество ни.Сърдечно му благодаря за красивия спомен, който изработи за нас и горещо го препоръчвам на всяка бъдеща булка, защото съм убедена, че всеки, който работи с него ще остане очарован и повече от доволен.
 
Колкото до фотографа - Реджи - последното му място е в графата Номер 1 за Варна, така че за него ще пиша на по-подобаващо място, а именно в черния списък, но това ще стане след няколко дена. Първо искам да се успокоя малко и да подбера какво ще напиша, защото кажа ли всички неща, с които Реджи ме разочарова, то аз ще бъда последната му клиентка, сигурна съм!!!! Тук само ще спомена, че целият ми сватбен ден беше прекрасен и протече перфектно и единствения ми ужасен спомен от този ден ще си остане Реджи и само той успя да развали за няколко минути чудесното ми преповдигнато настроение в този вълшебен ден. Не бих го препоръчала и на най-големия си враг, защото даже и той не заслужава такава злочеста съдба да работи с Реджи!!!!!!!!

 Дано съм помогнала и накрая искам да пожелая на всички бъдещи младоженици да имат нашия късмет и да попаднат на такива големи профедионалисти като нас (е, само един от тях да не е Реджи, разбира се), които да превърнат сватбения им ден в една вълшебна приказка! Успех!!!
Активен
pobre_diabla
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: октомври 14, 2009, 16:40:52 »

Здравейте и от мен...
И аз като всички останали искам да се похваля от работата на хората,помогнали ни "Сватбения ни ден" да се превърне в един вълшебен и незабравим миг от живота ни.На първо място ще похваля фризиорката ми Невяна Петрова (фризиорски салон "Неви"-до "Хъшове" на Колохозния пазар),справи се чудесно,изпълни всичките ми прищевки и прическата повярвайте ми издържа до сутринта без да мръдне и една къдричка,е естествено попа в църквата се постара да я поразвали на места,но това е друга история...На следващо място е гримьорката Албена,за съжаление не знам фамилията й,но ако някой се интересува винаги мога да го свържа.При нея ходих на предварителен грим и предложението за визията ми беше изцяло нейно...ами изглеждах адски променена,но същевременно и мн естествена.Гримът беше лек,ненатрапчив и приятен(казвам го защото има гримове,които кожата ми не понася).Не мога да не изкажа и благодарностите си към Красимир Стоянов(видео- http://www.infovarna.com/krassy/ ).Този човек беше до нас през цялото време,подкрепяше ни всякакъв начин и по-скоро го чувствахме като близак приятел,а не като непознат.Аз лично съм човек,който не обича да се снима и изглеждам поразително ужастно на снимки,но той си разбира наистина от работата.Предразполагаше ни,укоражаваше ни,подкрепяше ни....и след всичко това получихме един прекрасен букет от снимки и DVD.Успял е да подбере най-най-най-хубавото и да направи една сватба,взета всякаш от приказките.Не на последно място искаме да изкажем благодарност и към нашя DJ- Венелин Мутафчиев ( http://www.djvenelin.com/ ),човек,който си разбира от работата и знае как да забавлява хората-имаше от всичко по малко(хора,диско,поп фолк,регетон,хард и т.н.)наистина се справи чудесно и силно се надявам,че дори и гостите ни са останали очаровани от работата му.И не на последно място,благодарности към г-н Калин Проданов управителя на ресторант "Бриз-2".Справиха се чудесно с украсата на залата,на булченската маса,а храната беше превъзьодно приготвена и много вкусна....Отново едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички,помогнали ни да се почувстваме истински щастилви в този ден.БЛАГОДАРЯ!!!!!!!!
Активен
sezgo
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #79 -: октомври 20, 2009, 13:01:59 »

Здравейте,

Вероятно съм един от малкото мъже, които пишат във сватбени форуми, но искам да напиша и аз няколко реда за моето мнение относно Варненските фотографи, с които аз се сблъсках покрай моята сватба миналия месец.

Видео - Красимир Стоянов - още един път му благодаря за чудесното филмче, което направи. Момчето се справя добре, почти не изпуска моменти за заснемане, накрая филмчето е много интересно и весело за гледане без усещане на времето... просто се изживява момента отново и отново smile Препоръчвам го с двете ръце!

Фото - Реджи - професионална техника с непрофесионален оператор! Този фотограф според мен не става за сватбена фотография. Има друго виждане и поглед върху нещата, не си спазва обещанията, пропуска моменти за заснемане, не изпълнява желанията на младоженците или на гостите. Абе снима което му е интересно на него, без да се интересува, че не е неговата сватба... Освен това, за да се застрахова, прави често по 5-6 еднакви кадъра, в което по принцип няма нищо лошо, но иска после сопълнително пари, защото се "амортизирала техниката му" над 2000 кадъра... ОК, фотографе, ама от тези 2000+ кадъра под 400-500 са уникалните... Не пожела на направи обща снимка, което е непростимо, не ни казваше как да застанем, не гледаше детайли... с две думи - ако случайно се объркате или подлъжете да го изберете - разгледайте 100 албума на други младоженци, за да знаете как да заставате, но на него може пак да не му хареса и да ви убие желанието за пози... а номера с изнудването за 50лв по средата на вечерта беше уникален! Дадох му шанс да си помисли за тях, като преди да пост-вам тези факти съм му ги написал, но след като според него това е в реда на нещата и се е справил добре... съжалявам Реджи, но да беше преценил нещата, имаше шанс! Не очаквайте от него каквато и да е елементарна обработка върху снимките... просто ги записва на дискове и това е! В тази цена не влиза обработване на снимки... Щрака и записва на диск, професионалист, нали? В момента на купуване на булката моите шафери се бяха издокарали с черните костюми, с черните очила, слизат от черното БМВ с куфарче с пари (фалшиви, разбира се), завързано с белезници за "Компира", баща ми му казва да им направи няколко снимки... онзи се прави на приятно разсеян... и нито една не направи! Добре, че имаше любителски кадри! Сами го накарахме насила да си направим и фотосесия на плажа до Корабчето, след уговаряне се нави и там се получиха много хубави кадри, щеше и това да "пропусне тактично"... абе - препоръка - за да не се ядосвате - не го избирайте този Реджи!!!

ДЖ - Венелин Мутафчиев - справи се отлично с поставените задачи, добре говори по време на ритуалите. За съжаление пуска много своя музика, която в нашата сватба ни допадна, но зависи каква сватба ще правите. Ние бяхме предимно млади хора и се веселихме до зори на всичко. Апаратурата му е сравнително добра. Направи грешка да поиска двойно повече пари за овъртайм, които, разбира се, получи, но ето сега го пост-вам като лош коментар тук!!! Уговорките с Венелин Мутафчиев ги забравете - ще ви каже друга цена след това, поне за овъртайма, просто го имайте впредвид! Въпреки това, в сравнение с другите ДЖ, цената му пак е по-достъпна, затова го препоръчвам. Други грешки не е правил smile

ресторант БРИЗ 2 - след толкова хубави коментари - само още един - страхотен ресторант, страхотен управител Калин, каквото сме се договорили - това получихме! Няма проблеми с овъртайма с хотела - може да се празнува до зори без намаляне на музиката. Облужването е на ниво, условията и храната също!

Ами... това са моите впечатления, ако някой има въпроси да ги пост-не тук smile
Активен
Redgi_Video
Регистриран

Публикации: 0


« Отговор #80 -: октомври 21, 2009, 00:45:57 »

Здравейте всички!

Наложи се да се регистрирам в този сайт, за да отговоря на Маргарита и Светлозар които се ожениха на 21 септември тази година.

Шокирам съм от поведението на тези младоженци, и вече много съжалявам, че се запознах с тях! Още в първия си мейл започнаха с въпроса дали мога да им направя отстъпка от цените на които работя. Съжалих ги, помислих че са хора със скромни възможности и направих сериозна отстъпка от 300 лева. Обещах им, да снимам на сватбата им през цялото време, с цялата си техника, и да им дам поне 2000 кадъра за цената която се уговорихме. Нищо, че беше празника Рамазан Байрям и трябваше да прекарам тоя ден със семейството си, реших да направя добро и да снимам сватбата на тези младоженци.
Снимах ги, всичко беше нормално, през целия ден не спирах да търся интересни моменти, за да направя подробен репортаж от сватбата им. Тя се състоеше предимно от млади хора, и имаше какво да се снима.
Колегата Красимир Стоянов цял ден нямаше настроение докато работехме, защото са го изнудили да свали допълнително цената на филма, и да им направи няколко презаписа безплатно. През целия ден се уверявахме колко дребнави хора са ни наели, но това не попречи на стремежа ни да си свършим добре работата. С много уговорки успяхме да ги убедим, че е желателно след като сме ползвали терена на Гранд хотел Варна около 25-30 минути, да седнат и изпият поне по едно кафе там. Естествено и колегата Стоянов беше ожаднял, но напразно се надяваше някой да го попита дали иска нещо за пиене. Следваше църковния ритуал, след това още 1 фотосесия, още един ритуал пред басейна на Бриз-2 и ресторантската част на тържеството.
В 22:30 уведомих младоженеца, че няма да успея да се събера в уговорените 2000 кадъра ако продължавам да снимам всички интересни моменти на сватбата. Споменах му цифрата от 50 лева, за допълнителната амортизация на апаратурата ми, без дори да смятам труда си в тях. Той отговори, че е съгласен и да не спирам да снимам до края. Някой от гостите започнаха да ме питат дали мога да им изкарам снимките веднага срещу заплащане, но им обясних, че не се занимавам с такъв род фотография и има други колеги които извършват такава услуга в ресторантите. Краси Стоянов предложи да извика колегите си от фирма "ТЕНТ" с които работел, но аз му предложих да извикам друг колега, който после ще ми преотстъпи файловете които е направил и аз ще ги приложа в диска с мойте снимки от сватбата като вид бонус. Така и направихме, обадихме му се, той дойде, засне гостите и си тръгна. Когато младоженеца забеляза, че хората си купуват снимките по-късно, реши да се направи на хитър, като предупреди останалите които още не бяха закупили снимки, да не го правят. Естествено, колегата неможа да си прораде по-голямата част от снимките, и на мен ми беше неудобно след това да искам файловете от него. Та 10 дена след като мина сватбата, разбирам от колегата Стоянов, че младоженците са се опитали да намерят кусури във филма и да свалят цената допълнително. Не се изненадах от това, но не предполагах че ще започнат да изнудват и мен по същия начин. Уговорихме се с младоженеца да дойде, и да си получи дисковете със записани всички кадри от деня. Преди да се разплатим, беше видимо доволен от това което му показах и си тръгна с усмивка, ентусиазиран, пожелахме си всичко добро и до нови срещи и така докато колеги не ми звъннаха да ми съобщят, че в този форум някой недобросъвестен колега се опитва да опетни репутацията която градя над 15 години с измислени обвинения. Преди да видя написаното от Марги, бях получил един мейл от нея, в който тя ме упреква как съм бил развалил настроението и вечерта, как на фотосесията само те си позирали, аз не съм бил деен и как в църквата имало една снимка на която била мигнала, а младоженеца не бил. Имаше още няколко забележки в същия стил, но заключението на писмото разкри същината на идеята и. Тези хора ме уведомиха, че ако не им върна пари, ще ме пишат във всички сайтове където някой е писал нещо за мен. Обясних им, че според мен кадрите които са получили от мен си заслужават минималната цена която им бях взел и така приключихме взаимоотношенията си.
Уважаеми Марги и Сезго, аз като един джентълмен ще предложа да спрете да пишете негативни отзиви за мен, защото не съм посветил целия си ден на сватбата Ви, за да стигнем до тук. На всички им стана ясно, че сте недоволни от заплащането и липсата на файлове от експресния фотограф в ресторанта, а не от качеството на снимките ми.

Благодаря на Мая и Георги, които са ме подкрепили, и са написали нещо мило относно мен и моята работа.

Надявам се, и колегата Красимир Стоянов да потвърди написаното от мен горе.

с уважение
Реджеб Шабанов (Реджи)
« Последна редакция: октомври 21, 2009, 02:02:55 от redgivideo » Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: октомври 21, 2009, 12:06:25 »

Не бих коментирал мненията, защото като модератор нямам право.
Но лошо отношение към клиенти и професионализъм, с това не мога да се съглася. От личен опит като гост на сватби и мнения между хората, с които е работил.  smile
Явно нещо са ви са се разминали очакванията.


 Offtopic Ще помислим за нови правила в тази секция и основното е нови потребители да не могат да пускат мнения. Ясно е, че регистрацията отнема по-малко от 20 сек.
Активен
sezgo
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #82 -: октомври 21, 2009, 14:32:55 »

Здравей Реджеб,

Казвам се Светослав, а не Светлозар. Това, че всички съжаляваме, че сме работили заедно вече стана ясно на всички.

"Нищо, че беше празника Рамазан Байрям и трябваше да прекарам тоя ден със семейството си, реших да направя добро" - прилича ми на отговор на таксиметров шофьор, който работи на Нова Година за доброто на хората... Извинявай, че съм християнин и не ви знам празниците, но след като си направил оферта за дадена дата и дадена цена - трябваше да си удържиш на думата(цената не се променя, помниш ли, че така ми каза?!). Когато получаваш пари срещу тази услуга, не знам как го определяш като "добро". Всички са ни правили отсъпка за това, че сватбата ни беше в понеделник. Твоята отстъпка не бе 300лв, тъй като си заснел на 21Mp само фотосесията(700лв), а останалото на 11Mp(500лв). И с тези допълнителни 50лв, с които ме изнуди по средата на вечерта (кой би казал - "няма да дам 50лв, спри да снимаш" по време на сватбеното си тържество?!) ти дефакто се доближи до реалните си цени без отстъпка. "помислих че са хора със скромни възможности" - съжалявам, че 700лв за фотограф ми се струват много. "Колегата Красимир Стоянов...го изнудили да свали допълнително цената на филма" - знам, че с Краси сте приятели, или поне добри познати, но въпреки това съм сигурен, че и той може да потвърди, че каквото сме се договорили с него, така и е станало. Филма от него е прекрасен, цената не бе променяна спрямо договорената в началото, просто коректен човек! Допълнителни презаписи не сме искали - получихме си два комплекта ДВД-та за нас и за кумовете, Краси може да потвърди всичко. Сега забелязвам думите ти тук "да им дам поне 2000 кадъра" - последно договорената цена "до 2000 кадъра ли беше или поне 2000 кадъра", че нещо не ми става ясно? И има нещо друго - понеже ми бе първа сватба(и надявам се последна lol и не знам по принцип колко кадъра се правят на сватба от сватбения фотограф, ти ми каза, че е най-добре да изберем максималния пакет, който е около 2000 кадъра и е достатъчен, като никога не си ми казвал какво се получава ако тези кадри се надвишат (е, разбрахме после какво се получава след това - изнудване...).

Не знам с какво право наричаш някого дребнав при положение че ти си този професионалист, който си иска 50лв за "амортизация на техниката (без труда!, както се изрази)" над 2000 кадъра... Аз ти ги платих после, защото си удържах на думата от сватбената си вечер при твоето увътане за пари. И момента, в който ти казах, че тези 50лв са незаслужени бе след като видях снимките вкъщи - от над 2600 кадъра дали има 500 уникални кадри?! Всъщност ти броиш количеството, а не качеството, нали?!

Много добре знаеш, че е нямало гости, които да те попитат за изваждане на снимки моментално. Когато те попитах колегата ти за какво снима ти ми каза, че "ти помага". След това те помолих ти да заснемеш хората по масите, т.е. да си свършиш работата, но ти каза, че после "ще вземеш файловете от него" и "няма за какво да се дублират кадрите ви". Когато взех снимките от теб ми каза, че "той не ти ги е дал" (имам го на емайл), защото от 100 били продадени само 22 снимки по 4 лева. По мои сметки над 35-40 снимки са продадени, но това няма значение. Сега пишеш, че "беше неудобно след това да искам файловете от него"... последно, кое е вярното, че нещо се обърках?!

продължение...
Активен
sezgo
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #83 -: октомври 21, 2009, 14:34:20 »

продължение...

"...разбирам от колегата Стоянов, че младоженците са се опитали да намерят кусури във филма и да свалят цената" - Краси, наистина те моля да си кажеш обективното мнение - има ли и най-малък опит за сваляне на цената на филма заради кусури?! Знам, че не можеш да си напълно обективен заради това, че с Реджеб сте приятели и си снимал сватбата му, но с тези обвинения Реджеб вече прекалява! Първо, че лъже, второ, че по филма просто нямаше кусури - както ти се изрази - наистина филма е чудесен!

"репутацията която градя над 15 години с измислени обвинения" - първо, тези "обвинения", (които аз наричам "факти") ти бяха изпратени на емайл, за да имаш време за реакция и отговор и евентуално да обясниш своите действия. Ако бяха измислени нямаше да ти ги пращаме на емайл. За всеки от тези факти си има доказателства и ти много добре го знаеш. Ще копирам само част от твоя професионален отговор на емайла по отношение на снимките на фотосесията: "Снимката докато се дърпате не сметнах за уместна във вашия случай, защото не бяхте достатъчно артистичен тип младоженци. Въпреки, че я заснехме, не мисля че е много впечатляваща.".Именно тази снимка, както и други, които сами си избрахме да направим, са най-хубавите и оригиналните от всички снимки. Не само според нас, а според всички приятели и роднини. Реджеб, ти за коя нестандартна поза ни помогна да направим? Накрая добре, че се съгласи да направим и няколко снимки до морето, защото си спомняш, че първоначално отказа - аз ли трябва за всичко да те моля? И още едно "измислено обвинение" - къде е общата снимка, за която те бяхме помолили (отново те молим!) в деня на сватбата да направиш?

Не искам да занимавам повече хората с нашите проблеми, все пак на тях им предстои радостно събитие, а не да ги отегчаваме. Тук е място да се пишат отзиви, ние написахме нашите, всеки сам си решава след това кое мнение взема под внимание и кое не.

Уважаеми Реджеб, аз като джентълмен не си позволявам да пиша нещо различно от реалното, отзива не е негативен, а обективен. Просто който те наеме трябва да знае как снимаш ти и да знае да ти каже върху кое да наблегнеш, кое е важно за него, какво иска от теб, дано поне с техните желания се съобразиш. Успех!

С уважение,
Светослав
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: октомври 23, 2009, 13:57:37 »

Може би спорът ви вече приключи и ще дадете възможност и на други да споделят мненията си относно хората, които са работили за тях.  give_rose
Започвам с човекът, който може би направи най-много за нас. Това е Деница от сватбена агенция Органза
Нямам думи да изкажа възхищението си от това момиче. Подходих със страх, честно казано, но не съжалявам нито за миг, че се спрях на нея. В началото бях решила да я наема само за украсата на ресторанта. Знаех какво точно искам, представях си много точно и ясно всичко и ми трябваше човек, който да го направи. Това обаче означаваше, че щях да съм още по-критична... Няма да навлизам в подробности, само ще кажа, че като влязохме в ресторанта се разплаках- не само, че беше успяла, но и всичко изглеждаше в пъти по-добре от представите ми. Та както по-горе казах в началото мислих да я наема за украсата само, но след като се срещнахме ми се стори добра идея да има някой, който да координира нещата в деня. Не знам как се справи с всичко, но нямах никаква забележка за нищо (което не е присъщо за мен, честно казано). Знаете ли, има много дребни неща, които на мен лично ми направиха огромно впечатление, неща, които не й влизаха в задълженията, дори не й се плащаше да тях, но тя ги правеше. И когато й кажех нещо отговорът й беше "Ми исках да ви изненадам, да те зарадвам" Търчеше с мен, купуваше неща и вършеше други... Просто работеше със сърце! Не знам дали е така, защото тепърва започва, но исрено се надявам да остане такава в работата си. Защото понякога ние като клиенти освен добре свършена работа искаме да видим и работа, свършена от сърце. Препоръчвам  Деница с две ръце!!!

Грим- Криси. За 15 минути ме направи неузнаваема, изключително ведро момиче и професионалист. Препоръчвам я с две ръце и нея!

Прическа- Кина от салон "Изида".  Направи прическата, която исках, без да съм ходила на пробни такива и беше изключително щастлива, че "няма да ме колосва". Много готина мацка! Професионалист! Препоръчвам и нея!

Торта- Галя от "Ламур"- страхотна торта с божествен вкус! Не съм виждала по-красиви торти във Варна, не съм и опитвала по-вкусни! Всички гости и персонала на ресторанта бяха на това мнение! Цената беше също много добра! Тортата се доставя на място, без да се оскъпява допълнително! Галя е много симпатична жена с невероятна усмивка! Препоръчвам я с две ръце!!!

Анни фото и видеобяха хората, които се погрижиха да имаме невероятен филм и страхотни снимки. (фотограф-Ваня и оператор Анна Ралчева) Работиха от сърце, забавляваха се и ни предразположиха много- просто не ги забелязвахме! Страхотно отношение към клиентите и висок професионализъм! Препоръчвам и тях!
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: октомври 23, 2009, 14:19:16 »

Извинете, че се получи дълго, но имам още pardon
Ресторант "Бялата къща"- Нямаме никакви забележки към тях! На време сервирана и топла храна, големи порции, чисти пепелници, изнасяше се лед постоянно.  Торта имаше за всички гости, парчетата бяха нормално големи (разбира се бяхме предвидили и по парче за персонала). сметката- абсолютно точна и коректна. Имахме овъртайм 1 час, но останахме до 03;00часа - не са ни искали стотинка отгоре. Персонала беше усмихнат през цялото време и естествено получиха доста добър бакшиш накрая. Препоръчвам ги!

Най- накрая ще кажа нещо за DJ Съни - доста хвален из форумите, на когото се спряхме и ние. Страхотни думи като ни посрещнаха в ресторанта, много закачки, говореше през цялото време, имаше изненада за младоженеца, на която се забавлявахме много, с тортата се получи също много добре...
всичко беше страхотно, с изключение на едно нещо - Някак мина доста време, преди да "усети" гостите.Може би вината е моя, че не отидох при него със списък от 1000 песни и да кажа "ей тея ги искам". Мислих, че е достатъчно да му кажа, че не искам "мазни кючеци", не искам сръбска музика и не искам хеви метъл, не искам "Огън от Любов" (имаше я де). И така. Може би не сме се разбрали както трябва и грешката е моя, но не съм сигурна, че ако ми се наложи бих повторила избора си. Иначе е много готин, усмихнат, приказлив... Не мога да кажа "не съм доволна", но можеше и по-добре!

Най-важното за нас е, че се получи страхотен празник и че всички освен, че работиха се и забавляваха и бяха много усмихнати, затова благодарим на абсолютно всички от сърце!
« Последна редакция: октомври 23, 2009, 17:15:56 от mucito » Активен
asinka
Новак
*
Публикации: 15


« Отговор #86 -: октомври 24, 2009, 11:55:21 »

Здравейте,

дойде време и ние да споделим нашите впечатления след сватбата wedding.

Църква - Успение Богородично/или позната като Малката Богородица/ - ритуалът водеше отец Тодор - много мили и топли думи каза и всички се разчувстваха. Много добър избор, изключителна атмосфера.

Ресторант  - "Бялата къща"
Персоналът им беше на ниво, весели и много лъчезарни, учитиви и коректни (не само по време на тържеството, но и при предварителните срещи и уговорки). Храната - гостите бяха впечатлени от качество и количество, изключително вкусна и поднесена топла.

Фото и Видео - "Прима Парти"
Тези момчета бяха страхотни hurrah, постараха се с видеото и снимките, а през цялото време бяха до нас, снимаха с 2 камери едновременно при взимането и подготовката и допринесоха за настроението на снимките и веселбата в ресторанта. Само хубави думи за тях!
А като резултат - повече от това, което сме си мечтали.
Препоръчваме ги горещо!!! good

Торта - сладкарница "Никол"
Тук искам да спомена, че ние заложихме на стандартна сватбена торта като вкус - брюле. Но на всички мога да препоръчам торта добуш ЯГОДА - такава беше за кумата. Страхотна!!!

Грим и прическа - салон "Финес"(на пазар Чаталджа)
Малко си наложиха виждането и не спазиха предварително уговорената пробна прическа, но все пак - крайнията резултат беше много добър. Специално за грима на Девора - както исках - лек и ненатрапчив, и без лицето да изглежда като маска.

Рокля - бутик "Алба"(срещу Ритуална зала)
исках рокля по модел от интернет, но пробвах техен модел, който изглеждаше невзрачен и закътан отзад на манекените - но това беше роклята. Ушиха я по мои размери, също много коректни и на приемливи цени.

Другите номер едно бяха гостите ни - но тях си ги пазим за нас  Bravo DANCE

Активен
polita_BG
Регистриран

Публикации: 1



« Отговор #87 -: ноември 14, 2009, 11:55:08 »

Здравейте, след като и моят сватбен ден мина, искам да споделя с бъдещите булки от Варна моя опит и впечатления.
1. Веселото събитие се състоя в ресторант Термал на Златни пясъци - управителката Вили е страхотно момиче, които следеше всичко да мине перфектно. Много и благодаря!!! Храната е невероятна, сервитъорките са мили и сръчни и всички са супер коректни! Кума и кумата ги взимахме от хотела, от страна на управителите нямаше никакъв проблем въпреки голямата дандания blum
2. Виновникът, че не успяхме да седнем и за секунда е DJ Съни - страхотен водещ, страхотна музика и невероятно настроение!!!!!
3. Фотограф - Ангел Ненов. Всеки път като си гледам снимките, се просълзявам!!!! Съжелявам, че нямахме време за допълнителна фотосесия в друг ден след сватбата, а трябваше да се задоволим само със снимките от деня на сватбата, но живеем в Пловдив и трябваше да се прибираме.
4. Видео - Esta Vision, оператор Роди. При срещата с него той ми допадна като човек и начин на работа и му се доверихме без много, много да мислим и не съжалявахме! Хванал е детайли, които ние не бяхме забелязали на самата сватба.
5. Торта - сладкарница Ла Море в Галата. Невероятна красота и толкова вкусно, че някои хора си нарушиха желязната диета заради тия пастички.
6. Грим - Маруся. Много весела мадама и невероятен професионалист! Гримът не мръдна до 5 сутринта.. след това си легнах и трябваше да се отгримирам.
7. Рокля - единственото, което не беше от Варна. Ателие Версай Асеновград... след цялата трагедия там има уникални рокли...е, малко по-скъпички, но не много и си заслужават! И кумска рокля съм си харесала от там, само чакам да ни поканят:)       
8. Църковен брак - храм св. Атанасий Варна. Прекрасна церемония, невероятна атмосфера и думи, които ни просълзиха.
9. Прическа - Зори. Салонът и се намира близо до площад Чаталджа.
10. За да бъде сватбеният ни ден наистина приказен се погрижи агенция Вашата приказка и нейната собственичка Зина - украсата беше стилна и изискана, както си я бяхме пожелали! и нещо повече.
11. Взимане на булката - вила Виница в квартал Виница. Аз съм от Пловдив и трябваше да ме вземат символично от някъде. Собствениците са много мили хора и самата къща е перфектна за взимане на булка.                                                                                   
12. Ансамбъл - мисля, че се казват Добруджа и са от Добрич. Направиха невероятно шоу!!!!!!!!!!!!!!

При интерес мога да ви дам координатите им, пишете ми на - [email protected]
« Последна редакция: ноември 14, 2009, 11:57:36 от polita_BG » Активен
gerda19
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



« Отговор #88 -: ноември 19, 2009, 15:29:36 »

Здравейте на всички варненски булки!  smile

Ето и моите фаворити за гр. Варна:

Ритуал - Обреди - Варна.  Много ми хареса битовия ритуал, гостите също много го харесаха. Доволна съм от ритуалната зала и отношението към нас. Снимките им също са добри.

Ресторант - "Камелия"- Варна http://kamelia-company.com/ Приятен ресторант подходящ за малки и средни сватби (не повече от 90-100 човека). Доволна съм от украсата на сватбената маса и ресторанта. Храната беше добра и вкусна, поднесена на време. Сервитьорите бяха много мили и любезни. А кувертите са супер изгодни. Ако се двоумите за ресторант този мога спокойно да ви препоръчам.

Дисководещ - Иво  (Иво Фолка)  http://partydjs-bg.com/ Прекрасен дисководещ, разбира си от работата. Много ми хареса посрещането, имаше индивидуален подход към нас и успя да усети сватбата. Много съм доволна, а и гостите също от музикалния репертоар, който поднесе Иво. Купонът беше на макс. Благодарим!

Видеозаснемане - Красимир Стоянов http://www.stoyanov.bgfree.com/ Мисля, че тук в темата достатъчно е писано за видеооператора, който си избрахме. Мога само да потвърдя написаното от другите клиенти за Краси Стоянов. Прекрасен професионалист и прекрасен филм имаме. Повече от доволна съм от резултата. Препоръчвам ви го горещо!
Благоданости към Краси Стоянов. good

Благодаря и на сватбения сайт http://www.svatbata.bg/ за полезните теми, които са във форума. Bravo

Пожелавам на всички бъдещи булки и младоженци да изживеят една незабравима приказна сватба!
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: ноември 21, 2009, 17:36:24 »

Дълго се чудих дали да споделя впечатленията си, но мисля че в крайна сметка това е още една гледна точка за хората, които тепърва ще избират.

Дж Уили - доволни сме. В него ми хареса точността му, с приятна дикция е и води много хубаво празненството, стилно, без излишни приказки и се съобрази с желанията ни относно музиката. Препоръчвам smile

Торта - сладкарница Никол - страхотна торта и на вид и на вкус - препоръчвам. smile

Грим - Маруся. Доста грим слага, но в крайна сметка се получава нежно и приятно излъчване. Препоръчвам. smile

Прическа - Максим от Ескейп. Направи ми точно прическата, която исках.Препоръчвам. smile

Рокля - бутик "Дженита Блаца". Разкош. Много си харесвам роклята. Малко имахме спор относно обръча, да има ли един отдолу или да няма. В крайна сметка склоних и сложихме един мъничък долу уж за да не ми се заплита роклята в краката, но в един момент той се пречупи и се избавих от него и се почуствах супер, хихи. Препоръчвам smile

Църковен брак - храм св. Атанасий. Хм, изрично питах дали може да е някой от двамата млади попове, тъй като знам, че стария е често фиркан и ме увериха, че се съобразяват с желанията на младоженците. Е познайте беше стария, доста се ядосах, но в крайна сметка стана забавно, някой дори много им допадна разчупената церемония. smile Минус беше и това, че церемонията ни закъсня с 30 мин., което за нашия план график беше от значение, а ни уверяваха, че има междутък между сватбите и не се получават такива измествания на часове. Така, че имайте впредвид това и също, ако държите да е еди си кой поп, че явно не се съобрязат много много, но иначе е приятен храма и има много красива градина.   huhhuh.gif

Букета - магазин "Флореста" - на Ген. Колев едно лъскаво магазинче. Изрично исках да знам каква ще е цената на букета, тъй като не исках да товаря кумата, а и много ме дразнят всички, че в този момент гледат само как да те "издоят". Та говорихме за една цена, а накрая са удрусали кумата ми друга цена. Цветя като цветя. Значи показвам им една красиво аранжирана с шарени цветя кошничка, която е препълнена с цветя и им казвам искам ей такъв букет като кошничката. Е добре ама кошничката е 17 лв, те ми искат 60 лв, щото щели да направят букета с специални цветя свежи.Дрън дрън. Какви ти свежи цветя. Букета се разпадаше на китки, а бутонерата на мъжа ми увяхна супер бързо. Не препоръчвам.  nea....
Активен
Sisilla
Ентусиаст
**
Публикации: 83



Моят сватбен албум

« Отговор #90 -: ноември 21, 2009, 17:36:54 »

Халки - едно забутано ателие до пощата, в уличките там ( хвалено е тук). Ужас. Да по евтино е, но съжалявам, че спестих точно от това пари. Некадърна изработка имат. Първо ми отказаха да ми обърнат внимание, но след като отидох с мъжа ми станаха много мили и ни ги претопиха и правиха на ново. Не препоръчвамnea

Ресторант "Бриз 2" - Едно от нещата, които ми направи лошо впечатление беше това, че 10 мин преди да се настаним излезе, че имаме още две деца за гости - тоест още два куверта, които майка ми заяви в този момент, 5 мин по късно разбрахме, че пък един гост няма да дойде и тя поиска да откаже единия куверт, но и отказаха, вече се правило. В крайна сметка не ги правят 80 куверта едновеременно. Другото - отказвали да приберат тортата в хладилник (а все пак беше лято), нямало да си вадят бирите заради нашата торта, направо паднах. Та по принцип бих препоръчала да си потърсите друг ресторант.  huhhuh.gif

фото и видео - Фотевстайл. За Венци и Живка ми е много трудно да пиша. Тук са доста хвалени и прехвалени. Харесах снимките от булки, които са публикували тук и им се доверих напълно, но се разочаровах. Да снимките и видеото са хубави, НО...
Моята грешка беше, че се доверих за музиката към видеото на Венци. Грешка беше от моя страна, че си помислих, че подхождат индивидуално към всяка една сватба, че това е изкуство и той ще съобрази на коя сцена каква музика съответстваща да пусне. Но не. Извинявам се, но това се нарича музикална инвалидност. Докато се снима фотосесията ни и се снимаме с гостите, тече песента на Roxette - It must have been love, but it's over now (Трябва да е било любов...Но тя сега си отиде....). В началото започва с една тъжна френска песен, пак за раздяла и завършва диска с The show must go on - която също не е любовна. Толкова ли е трудно да си преведат 3-4 песни, пълно е с любовни, но не за раздяла песни, повечето на Уитни Хюстън, на Енрике Иглесиъс са такива. По принцип мислех, че фотото и видеото са изкуство, но при Фотевстайл, а и за съжаление при много от българските такива фирми нещата са на конвеир. Заложени еднакви макети и рамки и само се сменят младоженците. А иначе всички такива фирми искат солидна сума, а същност на среща се получава не нещо уникално, а поредното копие. Живка дори ми намекна по телефона дни преди сватбата, че ние сме били на ниската цена разбираш ли, а сега цените били други ( и това защото като се уговаряхме от колко да дойдат аз викам мисля, че от 14.15 е добре, а тя не, щяла да дойде в 14.30, разправии за 15 мин.) В крайна сметка ни отказаха да ни подменят музиката на видеото, и останах огорчена от тях. Не ги препоръчвамangry

П.С. Тук написах и хората, от които съм разочарована тъй като не видях подходяща тема.
П.С. 2. Публикувах в албума си няколко снимки  - на хубавата и вкусна торта, на красивия, но скъп и разпадащ се букет и други.
« Последна редакция: ноември 21, 2009, 17:38:54 от Sisilla » Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #91 -: ноември 23, 2009, 17:54:55 »


По отношение на снимките - оказах се доста вдървена за фотосесия. Въпреки това, Фотеви намериха начин да ме отпуснат и като резултат - на всички снимки съм усмихната. Не знам какво разбира Sisilla под "Заложени еднакви макети и рамки", но и аз като много други варненски булки исках снимки на вълнолома, да се вижда моренцето, и в някоя градина. Какво от това, че всички правили така? Това е моят сватбен ден и моите снимки и аз си ги исках такива!


да и при мен беше така,затова много съм им благодарна Живка и Венци  give_rose give_rose,и днес майка като гледа снимките и вика:"Ама как те омагюсаха тези фотографи,че си така хубаво усмихната на сватбените снимки,а все друг път на снимки се толкова скована и смешна pardon"
Активен
darina1980
Ентусиаст
**
Публикации: 53


« Отговор #92 -: март 14, 2012, 23:14:52 »

Без да влизам в излишни конфликти и размяна на думи, искам да споделя, че при срещата си с Фотеви, останах с впечатление, че са приятни като хора. Техниката, с която разполагат също е на ниво, снимките ми допадат до някъде, но видеото, което предлагат не ми хареса. Мисля, че Фотеви са име, защото са от дълги години на пазара. На мнение съм, че има млади и талантливи имена, които като, че ли ги изместват. Пример за това са:
 КА Студио - макар, че цената им не е за всеки джоб, включително и моя - работата им много добра.
 Крум - мисля, че снима и във Варна, инъче е от София - също ми харесва. За цена - не знам, предполагам, че е висока.
 Деян Стоев - страхотни снимки, цената е достъпна.
 Красимир Ламбов - за видео мисля, че в момента това е търсеното име.
 Ангел Ненов - кой ли не говори за неговите снимки:)

Честно казано много проучвах, искам сватбения ми ден да бъде заснет професионално, защото май това ще ни остане - спомените, които, ако са запечатани от професионалисти - ще им се радваме за цял живот.
 *STOP*и много моля да се има в предвид, че мнението си е мое и не го натрапвам, макар, че съм сигурна, че професионалистите ще се съгласят с мен danceg danceg danceg.
И не правя реклама на никой, защото не взимам процент yahoo това в кръга на майтапа. Ако все пак някой не е съгласен с мен, да заповяда:) Шегувам се:)
Активен
Страници: 1 2 3 ... 7 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines