Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 04:48:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Моите номер едно за Варна  (Прочетена 104672 пъти)
 
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« -: май 01, 2007, 10:32:22 »

Искам да споделя с вас всички хора,благодарение на които нашата приказка стана реалност:
*фото и видео-Fotevstyle-Живка и Венци Фотеви-изключителен професионализъм,най-добрите във Варна.Двд-тата са с кристално качество,а снимките....нямам думи. *INLOVE*Специални благодарности :
*грим,прическа и маникюр-студио за красота Хубава жена
http://www.hubavajena.com/6.html
*dj-Венелин Мутафчиев-направи тържеството ни запомнящо се
*ресторант-хотел Аква-най-доброто обслужване и прекрасни оферти,страхотна украса!!!Благодарим им за невероятния подарък-президентския апартамент.Специално да спомена организаторите-Димитър и Краси млади и амбициозни хора,които правят всичко което поискаш реалност!!!
http://www.aquahotels.com/varna/bg/
Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #1 -: юни 29, 2007, 16:36:32 »

1. Църквата Свети Николай - прекрасни мили хора (включително служителката в канцеларията), прекрасен ритуал, страхотен хор, попа беше супер, говореше ясно, накрая каза няколко думи от себе си, усмихваше се, мил човек. В нито един момент не са просели дарения, платихме 20 лв. за право да снимат гостите, без значение колко фотоапарата ще снимат.

2.Прическа - доверих се тук на ilusion - студио за красота Хубава жена. Без пробна прическа, семпла и нежна, точно както я исках и издържа докрай. Даже когато махнах фибите стоеше, но в нито един момент не личеше, че имам толкова лак на косата.

3.Гримьор - знам само първото име - Маруся, гримьор на Боржуа. Без пробен грим, направи ме много нежно в меки светли тонове. Имам мазничка кожа по принцип, до края издържа грима, не ми лъщеше кожата.

4.Ресторанта на хотел Одесос - много пъргав и точен персонал, направо хвърчаха на моменти, прясна свежа храна, много вкусна.

5.Сладкарница Юлинел - поръчахме тортата от петък за събота, в последния момент и оставихме да я украсят по тяхна преценка. Беше страхотна и много лека и вкусна.
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 29, 2007, 16:41:19 »

krem4e може ли координати на маруся
« Последна редакция: юни 29, 2007, 22:44:09 от maria_lakova » Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #3 -: юни 30, 2007, 09:13:31 »

ще потърся телефона, че сестра ми я уреди
ето я как изглежда  smile


* svatba_kremena&yuli 007.jpg (91.41 KB, 640x480 - видяно 1558 пъти.)
« Последна редакция: юни 30, 2007, 09:15:37 от krem4e » Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 30, 2007, 14:44:19 »

Здравейте момичета!Най-сетне да видя една заформила се групичка от Варна,че се помъчих да се включа в други теми на форумна с въпроси за Варна,но никой не отговаря,а аз съм в малък стрес,защото мислим да се женим през септември,а си нямаме нищо и тук много благодаря за споделеното от вас-от голяма полза ми е good
Така че ще съм ви безкрайно благодарна,ако споделите с мен добри идеи за място на сватбата,украса,булчинската рокля....изобщо всичко за което се сетите и мислите, че може да ми е от полза, че във Варна май изборът си е ограничен....
За Маруся и аз имам страхотно мнение.Преди години работих в една телевизия и дори лично Мис Бони ме е гримирал,но не бях никак очарована,а когато се наложи да ме гримира Маруся бях много скептична,но ме направи страхотня и бях много доволна.По-късно се оказа че тя гримира и кумицата ми я направи като кино звезда-не можах да я позная,а същевременно изглеждаше естествена,така че и аз мисля да я ползвам обезателно.
Това е засега момичета и очаквам с нетърпение най-после някой да се отзове на молбата ми за помощ... blush
Активен
krem4e
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 51


« Отговор #5 -: юни 30, 2007, 17:08:43 »

наистина няма да е лошо и другите, на които вече са им минали сватбите да се включат активно в тази тема, а и и да се направят теми и за другите градове
хората, които са си свършили добре работата трябва да бъдат препоръчвани. от една страна това е още една благодарност към тях, а от друга ще бъдат полезни и на други

да подкрепим хората, които си вършат съвестно работата  smile
« Последна редакция: юни 30, 2007, 17:13:19 от krem4e » Активен
Stelka
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #6 -: юли 15, 2007, 09:17:33 »

Здравейте мили момичета. Ето моите номер едно за Варна. Нашата сватба беше на 070707 и първо искам да отбележа, че въпреки големия брой сватби, организацията в ритуалната зала беше перфектна. Влязохме навреме и никой не ни препираше. Ритуалът в църквата св.Атанасий беше прекрасен. След това в ресторант Панорама на хотел Черно море, въпреки големите разправии преди това, си свършиха чудесно работата. Всичко беше много вкусно, беше хладно и не беше задимено. А за нашето настроение се погрижи прекрасният DJ Иво. Беше страшно весело,останахме до 03:00 ч.
А за моя външен вид се погрижиха,както винаги безупречно, Милена и Маруся. Торта - Амбелино - супер. Украса - "Мирена" - супер.
Фото и видео супер. Всичко беше толкова хубаво, че мина на един дъх и ми се иска отново да го преживеем.
Успех на всички!
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: юли 15, 2007, 15:40:48 »

Стелка много се радвам,че всичко е минало перфектно и се надявам и при нас да е така girl_wink
Искам да ви попитам каква ви беше украсата и колко ви струваше,а така също и кой ви беше оператор.Ще се радвам и на разни съвети,които ще бъдат от полза на всички бъдещи булки в сватбения ден.Благодаря предварително и на добър час! give_rose
Активен
Stelka
Новак
*
Публикации: 10


« Отговор #8 -: юли 21, 2007, 09:15:11 »

Здравей Тонита, извинявай,че чак сега пиша, но се върнах на работа и чак сега намирам време да видя какво става. Надявам се,че не е късно. Украсата ни беше от салон "Мирена". Намира се на улицата на ритуалната зала. Продават и булчински рокли. Цените са различни в зависимост какво искаш. Нашата беше  400 лв. и включваше калъф с панделка за всеки стол (80), като те специално ушиха за нашата сватба панделка в златно, тъй като аз не исках синьо или розово. Също така имаше цветя на всяка маса, балонна арка нада нас, както и балони на оливерниците и на колоните и т.н. И булчинската маса беше красиво аранжирана. На мен, а и на всички гости много им хареса. Ако ти трябва нещо друго питай.  Wink
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юли 23, 2007, 08:50:24 »

Благодаря ти много за отговора,не е късно,тъй като аз малко позабавих подготовката,че малко ме пооперираха тази седмица,но сега гледам да се възстановявам и да събирам нови сили :danceg:Може би ще се отбием да видим какво предлагат,но най-малкото тази информация ми е полезна за сръвнение.
Чао за сега girl_wink
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: август 01, 2007, 14:20:57 »

варненки  help дайте координати на гриьорки give_rose
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #11 -: август 02, 2007, 14:27:11 »

Моята кума ще ме води точно в салон Хубава жена. Аз ходих да ме подстрижат там и останах доволна, а тя е много доволна от маникюра там. Но нямам никаква информация за гримирането. Аз си мислех за този салон за красота Beauty Academie (така се казва) за грима, но не съм решила още.
Активен
didi_vla1983
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 808


най-прекрасния син на света!!!!!!!!!!!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: август 17, 2007, 09:22:18 »

Стелка нямаш ли снимки от ресторанта да видим как е украсата?
Активен
vanilla
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #13 -: август 21, 2007, 08:34:16 »

Здравейте и от мен smile искам да се похваля със страхотната идея, която ми подхвърлиха - направиха ми сватбена листа и си пръчахме всичко, което искахме да си купим като подаръци :DANCE:Фирмата е варненска - казва се НЕРА и са много мили-жалко, че се занимават само с подаръчната част, а не с цялата организация, но затова пък нищо не се заплаща Wink
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: август 21, 2007, 09:14:03 »

Радвам се да го чуя,особено за Варна!Само жалко,че ние няма да можем да се възползваме,на финалната права сме, а и си имаме вече две обзаведени къщи и май предпочитаме парички...Но иначе се радвам, за откритието ти!
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 7  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines