Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:16:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: какво да правя-как беше при вас
? - 3 (50%)
2 - 2 (33.3%)
? - 1 (16.7%)
Общ брой гласове: 6

Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: как беше при вас- незнам какво да правя  (Прочетена 9863 пъти)
 
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: октомври 30, 2008, 09:50:05 »

Е сватбата  трябва да е приятно изживяване и за двама ви!Не мисля, че ако направите сватба въпреки,че мъжът ти е против самата ти ще можеш да се отпуснеш и да бъдеш истински щастлива.Затова аз смятам, че трябва да говорите на тази тема дълго и търпеливо.Дай му време да осмисли всичко.Не се карайте няма нужда от нерви и сълзи.Няма нужда от грандиозни сватби, направете си скромно тържество на което ще се чувстате добре и щасливи и двамата.Правете комромиси , но повярвай ми мила, за всичко се иска ТЪРПЕНИЕ..Разбирам  те защото знам, че всяка жена  още от малка мечтае за две неща- да бъде булка и  майка. Искрено се надявам да пишеш във форума и да се похвалиш че сте определили датата на сватбата  good
Активен
salasar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 67



« Отговор #16 -: декември 05, 2008, 00:44:57 »

ех.защо са такива тези мъже!Нормално да имате разминавания в представите си за сватба-хората са различни.Но искам само да ти кажа.че при такъв тип мъже е трудно докато те разберат-не искам да те отчайвам.напротив.....Моя е от същия типаж и хвърлих огромен труд докато го науча да разговаряме.да обсъждаме всичко най-спокойно;всичко.което мислиш и чувстваш да не го събираш в себе си да ти тежи и т.н........но уви мога да кажа.че освен съпруг имам до себе си прекрасен приятел-само не ме питай какво ми струваше това!!! crazy :girl_impossible:Успех ти пожелавам от сърце и да знаеш Компромисът.Тактичността.Откровеността и Търпението понякога вършат чудеса!!! Wink
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: декември 18, 2008, 13:17:56 »

При мен има някакъв подобен проблем. И ябълката на раздора са парите. Милото не иска да дава пари за сватба и не иска ад е център на внимание. Техните първо искаха умопомрачителна сватба, която моите родители да платят в по-голямата част  crazy, после започнаха да ме разубеждават да сме подпишели само без празненство.

Аз бях категорична, защото знам какво искам. И изтъкнах една поредица доводи срещу родителите му: че не съм направила нищо нередно, че да се крия от хората, нито е имало някакви изневери, нито ми е втори брак (аз не мисля че това има значение, казах им го на тях само да ги ядосам), нито съм вдовица и нека те ми кажат причина да не правим сватба, ако са крили нещо от мене, да ми го кажат веднага (яяя, как млъкнаха веднага - бре, бре, бреееей). На милото му казах че съм съгласна да не правим празник, но ще си направя грандиозно моминско парти и ще си поканя всички, които бих поканила на сватба. Той каза, че това също щяло да бъде скъпо, аз пък казах, че щом не е сватба няма да е толкова скъпо, а и хората ще са на половина, защото няма да го карам да идва и да си кани гости, щом толкова му е проблем. Усмихнах се миличко и казах, че съм готова да направя всичко за да бъде щастлив и сватбата да е такава, каквато той иска.  pleasantry

Нямаше скандал, нямаше сух режим, нищо такова нямаше. При мен проработи. Вече сме предплатили и ресторант и църква. Сигурно ще имам още 100 проблема, вече свекървата прави на въпрос роклята ми, вероятно няма да мога и да сънувам украса на ресторанта или каквито и да са допълнителни разходи, освен ако не успея да си направя нещичко сама. Но ще имам сватба.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: декември 18, 2008, 15:21:07 »

ооо при нас беше истинска лудница  yahoo yahoo yahoo такъв купон вдигнахме, нямахме проблеми в нито едно отношение. Обичаме да сме в центъра на вниманието винаги сме били така и ще продължаваме.  yahoo вдигнахме една голяма и шумна сватба с много приятели и роднини.

пъпеш твоето положение е много деликатно, хвани и поговори с родителите му и с него най- вече защото това е вашия- в случая твой празник и нямаш намерение да го разваляш само защото те са тесногръди. Кажи му че така или иначе ще поканиш всички, без които неможеш и най- вече че това е сватба а не погребение.  beating
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines