Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 09:36:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив? - 4 част  (Прочетена 150829 пъти)
 
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: февруари 22, 2009, 09:52:19 »

jiveto81 отидете до Раковски за халки, наистина има много модели - желая ти успех с подготовката  danceg
Аз също искам да споделя с вас нашите халки, взехме ги преди няколко дена :


* H4778_7,25g_7mm_4e[1].jpg (12.6 KB, 150x150 - видяно 3124 пъти.)
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: февруари 22, 2009, 21:11:41 »

Момичета, ето ги и нашите халки. Прави ги един златар в Пловдив и сме много доволни от изработката. Ако ви харесат, пишете ми на лични и ще ви дам контакти. smile



За тези на които бях обещала контакти на шивачката на роклята, срам ме е да си призная но не съм ги намерила още. И майка ми е изгубила номера и, изобщо срам и позор  blush blush blush, но на златаря телефона му го имам със сигурност  tease
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: февруари 23, 2009, 13:08:52 »

misskapriss, споко, достатъчно подробни са ти обясненията за шивачката - ще я намерим!!! good

pepina, честити халки!
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: февруари 24, 2009, 12:55:46 »

pepina83 честито и от мен!
elean като станат готови поканите пусни една снимчица да ги видим.Е ако може разбира се... girl_wink
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #409 -: февруари 24, 2009, 13:01:38 »

Момичета, честито за халките  Wink Аз още не съм стигнала до там. Можете ли да ми препоръчате фирма за украса от Пловдив или Асеновград?
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: февруари 24, 2009, 13:56:57 »

pepina83 честито и от мен!
elean като станат готови поканите пусни една снимчица да ги видим.Е ако може разбира се... girl_wink

разбира се, Кате, ще пусна...
То таман днес ми се обадиха от поканите и казаха, че не могат да ми напечатат сръбския текст... Тъй като въвеждали текста на корел дроу, а моят на уърд не им вършел работа. Направо ми се дорева. Обяснявах на едно момиче как си го има сръбския кириличен текст в уиндоуса и как да го инсталира като клавиатура - за да излизат специфичните букви. Инсталираха го. Обаче след това ми се обадиха и казаха, че им било много трудно да търсят всяка една буква... Не знам вече какво да направя, дано успеят да понаправят нещо и ако го направят - да не е сбъркано  cray cray cray
Ще пиша за прогреса, че сега се притесних, че няма да успеят да ми го напишат...
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: февруари 24, 2009, 15:21:15 »

разбира се, Кате, ще пусна...
То таман днес ми се обадиха от поканите и казаха, че не могат да ми напечатат сръбския текст... Тъй като въвеждали текста на корел дроу, а моят на уърд не им вършел работа. Направо ми се дорева. Обяснявах на едно момиче как си го има сръбския кириличен текст в уиндоуса и как да го инсталира като клавиатура - за да излизат специфичните букви. Инсталираха го. Обаче след това ми се обадиха и казаха, че им било много трудно да търсят всяка една буква... Не знам вече какво да направя, дано успеят да понаправят нещо и ако го направят - да не е сбъркано  cray cray cray
Ще пиша за прогреса, че сега се притесних, че няма да успеят да ми го напишат...

сигурна съм че всичко ще е наред! не се разстройвай излишно good
Активен
Misis_T
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: февруари 24, 2009, 15:30:02 »

разбира се, Кате, ще пусна...
То таман днес ми се обадиха от поканите и казаха, че не могат да ми напечатат сръбския текст... Тъй като въвеждали текста на корел дроу, а моят на уърд не им вършел работа. Направо ми се дорева. Обяснявах на едно момиче как си го има сръбския кириличен текст в уиндоуса и как да го инсталира като клавиатура - за да излизат специфичните букви. Инсталираха го. Обаче след това ми се обадиха и казаха, че им било много трудно да търсят всяка една буква... Не знам вече какво да направя, дано успеят да понаправят нещо и ако го направят - да не е сбъркано  cray cray cray
Ще пиша за прогреса, че сега се притесних, че няма да успеят да ми го напишат...


Лелее...срам и позор!На мене на гръцки ми написаха текста, а тези с един сръбски да не могат да се справят!!...Я ги стягай! beating Wink
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: февруари 24, 2009, 17:43:11 »

благодаря момичета, леко поотдъхнах
Набрали са текстовете, ще ни го пратят на някакъв файл да го гледаме за правописни грешки.
Ще си стискам палци, па да видим!!!
Активен
maymunkata
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #414 -: февруари 24, 2009, 22:08:08 »

Момичета, да ви се похваля,вече имаме капарирани видео,фото, изнесен ритуал ,танцьорки за кума и оточняваме DJ. Абе май варвим доста добре с подготовката.Имам и кой да ми направи украсата с балони. Ами това е засега. Успех на всички с подготовките.
Може ли някой да ми каже каде в Раковски се ходи за халки,чета тук там за това място,но нямам идея каде е? Благодаря. give_rose
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: февруари 24, 2009, 23:20:49 »

pepina83 нашите халки са същите, много си ги харесваме и си ги носим с кеф.. радвам се че и вие сте избрали този модел Bravo
Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: февруари 25, 2009, 09:24:06 »

Привет, момичета! smile
pepi, халките ви са много хубави! Bravo
zipper, ориентирай се към Пловдив! В Асеновград не съм чула да има такива фирми за украса!  good
elean,  бооооже, какви са тези изцепки от страна на фирмата. Това си е срамота. Какво означава, че им е трудно да търсят буквите.  beating Ти нали си плащаш в крайна сметка!

При нас нищо ново. Мен ме е налегнала някаква апатия и аз незнам на какво се дължи! cray cray cray
Не ми се подхваща нищо. Но, както и да е!
Поздрави и целувки на всички! air_kiss
Активен
pepina83
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 489


на мама пчеличката


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: февруари 25, 2009, 09:58:43 »

Благодаря ви момичета......Желая на всички успешна подготовка и сбъдване на мечтаната сватба   butterfly
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #418 -: февруари 25, 2009, 10:29:15 »

Sunny_girl , от времето ще е.И мен в този студ в София ме мързи да свърша каквото и да е. С нетърпение чакам да се стопли, за да обиколя за рокля.
Активен
valka83
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #419 -: февруари 25, 2009, 10:43:45 »

Здравейте момичета
Само за ихформация на тези коитто ги интересува поканите срещу църквата "Св. Марина са по евтини от  maji-design,и са не по-малко хубави.Поне мен ме устройва повече и си ги поръчах там.
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines