Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:26:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли булки от Пловдив? - 4 част  (Прочетена 150981 пъти)
 
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: февруари 17, 2009, 17:44:22 »

Благодаря ви за съветите, misskapriss и Misis_T smile give_rose give_rose give_rose
Лошото е, че не остава никакво време напоследък. Надявам се по празниците - края на февруари и началото на март, да започна великата обиколка, че и да се стопирам на определен дизайнер. Тогаз ще е бумът на абитуриентите, ама това е...
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: февруари 17, 2009, 18:12:37 »

eli, добре дошла при нас! Успешна подготовка!  give_rose

Аз бързам да попитам - някой има ли идея откъде бих могла да си наема светеща завеса?

Един съвет !По добре си я поръчай от агенция но да ти я сложат защото не се слага толкова лесно ,да не говорим че не винаги може да се качи на прозорец в р-та и в такъв случай агенцията си имат стойки на които се закача и отгоре се пуска воал ! Тази услуга не е толкова скъпа и с втория враиант ще си спестиш нерви !
Активен
maymunkata
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #377 -: февруари 17, 2009, 23:27:39 »

Момичета май утре ще имаме ресторант.Двоумим се между Лайпцик и Камен град в Тракия,определено условията в Камен град са по-добри пък и разликата в менютата ,които сме избрали е почти 10 лв. в Лайпцик си направихме сборно меню за 35лв включена такса за внесен алкохол и чупливост т.е. 1,50 лв.,а в Камен град няма да ми вземат такси за тези неща и менюто е 26,50лв. с доста повече ядене.Работното време е до 01:00 и можем да почнем от 17:00 т.е има достатъчно време за купона.Освен това срещу ресторанта имат параклис,който много ми хареса и там ще може да се направи църковния ритуал,има и градина за гражданския.Утре ще водя и свекито да го види и да вземем окончателно решение,но май ще е там,някой,ако има отзиви за там,моля да ми пише.ще ви кажа утре какво е станало. girl_wink Bravo
Активен
valka83
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #378 -: февруари 18, 2009, 14:27:53 »

Здравейте,момичета!Аз съм се омъжвала преди 10г. ама сега ми предстои да ставам кума,закоето много се радвам,но и се притеснявам защото булката не е в Б-я и  се доверява на мен да и организирам нещета.Честно казано незнам от къде да започна.Моля ви помагайте.
« Последна редакция: февруари 18, 2009, 16:11:27 от maria_lakova » Активен
23
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 376



Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: февруари 18, 2009, 14:30:40 »

Здравей, Валкаsmile
Първо може да започнеш с малко инфо! Кога, къде ще е сватбата, колко човека? Неща от сорта!
Ние ще помагаме с каквото можем!  good
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #380 -: февруари 18, 2009, 17:46:36 »

Misis_T,сега се сетих,че ти ми беше споменала за Феде.Май беше излезнала обаче доста скъпа роклята.Как се движат цените на готовите рокли там? За Симон и Одета имам впечатления само от 1-2 списания:))
misskapriss, роклята наистина е хубава. girl_wink

Аз също мога да кажа само хубави неща за ФЕДЕ smile моделите и платовете са невероятни, но и цените също sad роклята, която аз бях харесала струваше към 2000лв (предполагам 4е има и с по-ниски цени) и се отказах, но ако можеш да си го позволиш определено няма да съжаляваш smile
Активен
valka83
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #381 -: февруари 18, 2009, 19:38:51 »

Здравей, Sunny_girl! Да,права си ,че трябваше да почна с ихфо,ама като не се сещам.Сватбата ще е на 22.08.Предпочитам да е в Марица,но незнам още дали ще е свободно.Утре ще ходя да проверя.Около 120 човека,това родителите ще си го организират.За мен са фото,видео,диджей,украса,покани,букет,торта,пиле,подаръци за гости и за сега не се сещам друго.Чета във форума само за тая Тереза-тя ли е най-добрата в града бе?Чух обаче ,че имали много работа и не се знае дали ще е свободно.Една колежка ми каза за някаква фотографка Руска Иванова,гледала е неин албум и и харесал.Обеща да ми го донесе.А оператора бил Пламен и него не го знам.Абе нищо не знам.Надявам се като се срещна с един поне и да потръгнат нещата ,а и вашето мнение да си кажете.Макар че няма много време да сядам  на компа,но ще проверявам.Може би и от Марица ще ми предложат нещо.За сега събирам ихформация.Чудя се дали да наема агенция или сама да си търся,дали ще са добри всички.Влизах в разни сайтове,ама то там всеки може да качи каквото си иска,а крайния резултат да е съвсем различен.За водещата Бояна какво ще кажете,дали изобщо да е с водеща или не?Поне си запазих час за подписите и църква.Днес я свърщих тази работа и съм доволна.
Активен
maymunkata
Новак
*
Публикации: 9



« Отговор #382 -: февруари 18, 2009, 20:06:28 »

момичета вече имаме ресторант,в крайна сметка се спряхме на Камен град.Днес поговорихме и с агентката,която ми помага и уточнихме фото,видео,ди джей не ги знам ,кои ще са,но това ще го уточним по-късно май. ох незнам напрово,толкова много неща има,че е адски объркващо и натоварващо да взимаш толкова решения и моя мъж не взима почти никакво участие,оставил е всичко на мен и незнам какъв да ми е случая?!
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: февруари 18, 2009, 20:42:46 »

Здравей, Sunny_girl! Да,права си ,че трябваше да почна с ихфо,ама като не се сещам.Сватбата ще е на 22.08.Предпочитам да е в Марица,но незнам още дали ще е свободно.Утре ще ходя да проверя.Около 120 човека,това родителите ще си го организират.За мен са фото,видео,диджей,украса,покани,букет,торта,пиле,подаръци за гости и за сега не се сещам друго.Чета във форума само за тая Тереза-тя ли е най-добрата в града бе?Чух обаче ,че имали много работа и не се знае дали ще е свободно.Една колежка ми каза за някаква фотографка Руска Иванова,гледала е неин албум и и харесал.Обеща да ми го донесе.А оператора бил Пламен и него не го знам.Абе нищо не знам.Надявам се като се срещна с един поне и да потръгнат нещата ,а и вашето мнение да си кажете.Макар че няма много време да сядам  на компа,но ще проверявам.Може би и от Марица ще ми предложат нещо.За сега събирам ихформация.Чудя се дали да наема агенция или сама да си търся,дали ще са добри всички.Влизах в разни сайтове,ама то там всеки може да качи каквото си иска,а крайния резултат да е съвсем различен.За водещата Бояна какво ще кажете,дали изобщо да е с водеща или не?Поне си запазих час за подписите и църква.Днес я свърщих тази работа и съм доволна.
Само няколко думи за Руска Иванова защото видях че доста питания има ! Добра е като фотограф и стила и е много близък до този на Тереза Якова ! Има още една фотографка с този стил в града и тя е Мария Йончева ! А колкото до Бояна само две думи абсолютен професионалист ! Има много водещи но начина по който тя представя всеки ритуал е повече от тържествен и очарователен . Този Пламен не знам за кой става въпрос . По мое лично мнение колкото и да е добър даден човек важното е на теб да ти хареса като човек !
Активен
tonibonboni
Сватбар
***
Публикации: 173



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: февруари 19, 2009, 08:36:47 »

 zipper, не мога да ти пиша на лични, защото излиза съобщение, че лимитът ти е свършил.
 Кукличките ги купихме чрез дистрибутор, който е познат на наши познати. Цената по магазините е 10лв. (взависимост от вида им), но тъй като ние купихме много бройки и ни направиха гляма отстъпка. Така че идеята е да търсиш дистрибутора или направо в магазин да питаш при много бройки каква отстъпка ще ти направят.Видях ги за първи път в подлеза на ЦУМ, а след това и на летището. Цената беше почти една и съща...
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: февруари 19, 2009, 14:23:05 »

момичета трябва да ви се похваля!милото ей сега ми се обади че чашите ни са пристигнали/поръчахме ги по интернет/ yahoo yahoo yahoo нямам търпение да се прибера и да видя дали всичко е наред. милото обеща да не ги пипа без мен blush
Активен
zipper
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 135



« Отговор #386 -: февруари 19, 2009, 17:04:58 »

И на мен кумата ми е купила чаши  danceg,но ще ги видя чак март месец,като си дойде от Щатите.Нямам търпение  blush
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #387 -: февруари 19, 2009, 18:14:54 »

момичета трябва да ви се похваля!милото ей сега ми се обади че чашите ни са пристигнали/поръчахме ги по интернет/ yahoo yahoo yahoo нямам търпение да се прибера и да видя дали всичко е наред. милото обеща да не ги пипа без мен blush

Честито за чашите, цвет!
Дано ви харесат и ако можеш - пусни снимка smile
Активен
tsvet_3
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 484



Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: февруари 19, 2009, 18:34:21 »

ето ги Bravo само че са сребристи, а не златисти. осветлението беше лошо.


* 1.jpg (45.34 KB, 300x400 - видяно 2604 пъти.)
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: февруари 20, 2009, 00:24:26 »

ето ги Bravo само че са сребристи, а не златисти. осветлението беше лошо.
Много са стилни !  Bravo Bravo Bravo Колко ви излезнаха с доставаката ?
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines