Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 20:38:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Април,Май,Юни!!! 2  (Прочетена 142595 пъти)
 
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: януари 16, 2009, 16:16:14 »

Didda ако поне видеозона беше 2д ок няма проблем нооо той е 3д не вярвам да не може да се види освен ако бебе е застанало кофти и естествено ако док е кадърен smile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: януари 16, 2009, 17:04:31 »

привет отново и от мен  blum аз нали отидох за сутиенче, а накупихме и други работи, ама тях в темата за покупките  girl_wink
solecito радвам се, че всичко е ОК и не си направила антитела.  Bravo Аз си чакам моите изследвания вече цяла седмица, на теб за колко време ти ги направиха?
Да разкажеш после за покупките Girl_hide
Маги, моите изследвания бяха готови за 2 дни  smile
Активен
Kassi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 117


Нашето съкровище, Валентин


« Отговор #62 -: януари 17, 2009, 13:03:22 »

Мале,колко много сте изписали,аз не съм влизала отдавна,бях малко в болнични лека настинка ама реших да си постоя в къщи,иначе вчера бяхме на консултация и лекарката каза ,че се развиваме много добре,вече сме 25см.В понеделник ще ходя на изследвания за хемоглобин и урина и за антитела,дано всичко е в нормата.И съм малко разочарована ,но лекарката не ни каза пола,защото сега си приличали и момиченцата и момченцата и да не объркала нещо ,ама другата седмица ще ходим с милото и ще го видим вече tease .Стягаме се за сватбата сега и ми е много притеснено и развълнувано,да не забравим нещо, че то не остана скоро ще съм г-жа Дунчева. Целувкки на всички ви.
Активен
paolla
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125



Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: януари 17, 2009, 17:12:09 »

Здравейте smile

Днес сутринта ми взеха кръв за пълна кръвна картина, желязо, отделно и изследване на урина. Сега си проверих резултатите в интернет...и не са от най-добрите , но го очаквах...урината и кръвната захар са идеални, но хемоглобина ми е 102, отделно левкоците са ми 11.2 при максимум 10.5, а и желязото ми се е повишило, все още е в норма, но е по-високо от преди sad Другата седмица в четвъртък съм на консултация при хематолог и се надявм да ми предпише нещо, за да задържа хемоглобина да не пада и да спреме покчаването на желязото, че при моита анемия не е хубаво да се повишава желязото...
В сряда очаквам да излезне и резултата за антитела, дано там всичко е наред nea

Поздрави на всички smile
Активен
liali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


Вещица и половина


« Отговор #64 -: януари 18, 2009, 12:50:49 »

Здравейте сладурани...

 paolla мила, не с притеснявай за хемоглобина, не е толкова нисък, наистина.... Аз мисля, че ти бях писала колко беше паднал моя и дори и тогава хематолога и лекарите не бяха особено притеснени, защото при съчетанието на нашата анемия с бременността е абсолютно нормално!!!!

Сега само трябва да ти кажат с какви лекарства да го поддържаш, че да не пада повече или поне не много повече... най-вероятно ще ти дадат Б комплекс и фолиева киселина, защото ние не можем, да пием никакви препарати с желязо!!!!  Wink

Ти в кой месец си сега? а за антителата стикам палци да няма нищо обезпокояващо... give_rose
Активен
paolla
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125



Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 18, 2009, 13:55:03 »

Да беше ми писала, а и честно казазно въпреки падналия хемоглобин не се чуствам, нито отпаднала, нито зле. Сега съм 5 месец...и по-точно 19 седмица и 1 ден. smile
Активен
liali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


Вещица и половина


« Отговор #66 -: януари 18, 2009, 19:53:16 »

paolla, мила значи реално няма проблем..

първо: важното е, че не се чувставаш зле и отпаднала, което е и нормално, за нас, защото ние сме си свикнали с тези нива на хемоглобин и,

второ: при бременните долната граница е 110, а не 120, както е по принцип, така че 102 е.. си е добре, пък и при това си 5 месец, не е малко...

иначе ти стискам палци за прегледите другата седмица... и после те чакаме с отчет... blush heart
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 19, 2009, 10:31:15 »

Здравейте момичета!
Аз този уикенд успях да замъкна мъжа си по магазините за колички поне да "погледнем" pleasantry yahoo И съм много щастлива , защото единодушно харесахме един модел на Джордани , милото разпитваше продавачката повече от мен  funnytooth Вече поне разбра какво е зимен кош , летен кош и т.н.
Количката е ето тази http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_171/products_id/6560 , но мисля цвета да е зелен или орнажев...
Жената в магазина беше много любезна , тръгнахме си с безброй брошури и бебешки каталози , а милото се радва , че имаме и лепенки за колата banana
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 19, 2009, 10:42:20 »

luv4e избрала си прекрасна количка, наистина е много хубава и си има всичко, аз все още чакам да излязат новите модели на чиполино и по-специално джемата, а преди това с мъжа ми решихме да вземем легълце.
Момичета аз да ви се оплача...отново съм болна, нещо съм настинала и адски много кашлям чак корема ме боли...направо е ужасно, тази нощ почти не съм спала, имам чувството, че болестите не ме оставят  bad дано бебчо да е по-здрав от майка си. Ние сме на консултация на 27 и тогава ще ви пиша по-подробно как се развиваме , а през седмицата ще пусна снимчица на коремчето. Целувки на всички и да се пазите да не настивате като мен  give_rose
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #69 -: януари 19, 2009, 11:42:44 »

Luv4e поздравления за добрия избор, страхотна количка. Моята кумичка е с такава, много е доволна, нейната е червено и сиво.
MMariana лекувай се, стой вкъщи на топличко и дано бързо да се оправиш  give_rose
Аз да ви се похваля, че съм много щастлива, защото най-накрая ми излязоха резултатите от кръвната банка и НЯМАМ АНТИТЕЛА  banana cap danceg
Хубава седмичка на всички с много бебешки ритничета  girl_wink
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: януари 19, 2009, 11:50:50 »

Luv4e количката е мноооого хубава супер попадение ако не е тайна колко струва blush
Мариянака пак ли с тез болести бе милааа ти не те остават настинките ама и то сега идва някакъв вирус който съобщиха недей да ходиш ,многог много и си стой на топло в къщи
Маги радвам се че антителата са добре то и аз скоро трябва май да пускам иследване за това мам ще видим док какво ще каже
Аз да ви се похваля сега си записах за утре час за видеозон да видим бебе как се развива и най вече дали ще ни позволи да го видим какво ще е  danceg
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: януари 19, 2009, 12:02:57 »

Дидето успех утре на видеозона! Good luck А количката струваше 790 лв. След това я видяхме в оранжево за 740 лв , но май беше друг модел , по-старият , но с мнооого минимални разлики , почти 1:1... crazy
Активен
paolla
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: януари 19, 2009, 12:39:04 »

Luv4e, количката е страхотна. И аз харесах същия модел. Доколкото и аз видях към по-новия модел има и чанта и малко повече цветове. Но като функционалност и дизайн е много добра.

Ето и снимка на това, което ми хареса:http://www.simonovi-bgshop.com/tsetska/catalog/product_info.php/cPath/3_171/products_id/5744
« Последна редакция: януари 19, 2009, 12:48:19 от paolla » Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #73 -: януари 19, 2009, 14:28:01 »

Дидето чакаме с нетърпение утре след прегледа да си щастливо мамче на каквото бебче си желаеш.
И после да споделиш, ей...
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: януари 19, 2009, 17:24:29 »

Здравейте!
Марианка, я ти бързо да пребориш тази настинка!!! Аз сега съм се наплашила с грипа, за който само ни плашат по телевизията, да видим, дали ще му се дам или не!!
Лъвче, и на мен много ми хареса количката!! А и цветовете, които си харесала и аз мнохо обичам, искам моята да е бледо зелена! Аз харесах на маг ингланд една, няма зимен кош, но има възможност за пълна легнала позиция и някак отвсякъде да се уплатни при дъжд и вятър, мисля, че модела е принцес дуо, и струва 300лв. има и чанта и кош за кола към нея, лека е и и се обръща дръшката и предните колела са въртящи се, за съжаление не мога да си позволя скъпа количка! Още има да му мисля!
Маги, радвам се, че нямаш антитела.
Дидето, ще чакаме инфо утре и от теб и пола... danceg
При мен всикчо си е наред! Ходя на зъболекар и така....
Прегръдки на всички!
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines