Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 10, 2024, 05:50:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Април,Май,Юни!!! 2  (Прочетена 142641 пъти)
 
liali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


Вещица и половина


« Отговор #45 -: януари 15, 2009, 14:37:46 »

Радвам се момичета, че съм ви била полезна с инфо-то за таласемията минор.

Vanilly хемоглобина ти засега е добре... направо супер за нашите анемични нива blush но не забравяй, че все още има доста време да бременееш и може да падне дори повече.
 
Моя хемоглобин в края на седмия- в началото на осмия месец беше 72 и благодарение на лечението с фолиева киселина и витамини Б комплекс си го вдигнах до 86, което всички доктори казват, че е супер....
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: януари 15, 2009, 14:41:00 »

liali остана ти много малко я кажи кй ти е щъркелчето
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: януари 15, 2009, 19:14:13 »

 При мен е само предположение за таласемия минор, но желяза 22 от 26 горна граница и хемоглобин 108 в 6тия месец, ми говори за това. За съжаление не се е проверил съпругът ми, тъй като при мен до сега не е имало повод да ми се изследва кръвта и да се забележи, че имам по-нисък хемоглобин. Дано да няма проблем с нашето бебе.
Активен
liali
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 115


Вещица и половина


« Отговор #48 -: януари 15, 2009, 23:18:29 »

ами Дидето признавам, че до скоро не знаех, че трябва да си избирам някого за добър вестоносец.... но сега го измислих.... give_rose моето Щъркелче ще бъде "СОЛИСИТО" danceg Girl_hide
така или иначе тя ме доведе тук при вас... така че дано ми е на късмет и за раждането и съобщаването на новината  blush
Активен
paolla
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: януари 16, 2009, 09:08:38 »

*Elle*, погледни си резултатите от изследването на кръвта и ако MCV и MCH са с по-ниски стойности, тогава може да се предполага наличието на таласемия минор. , т.е. освен хемоглобина и желязо важни са и тези два показателя. Ако в изследванията ти не пише, какви са нормалните стойности на тези показатели, може да надникна в моите резултати, там има отбелязани и нормалните граници за всеки показател.
А и щом не е имало повод за изследвания най-вероятно нямаш good
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: януари 16, 2009, 10:46:24 »

Здравейте аз тъкмо се връщам от преглед малко съм доволна и малко ядосана но както и да е видях си бебчето *YAHOO*всичко с него се развива перфекно броийме пръстчета огледаха го за някакви малформации но всичко е наред за което се радвам много измериго и ми каза че излиза да съм в 18гс големичко е затова и каза много различен термин досега 17 юни а беше последно 26 разлика голяма
Споменах и да види пола тя се съгласи и каа че ще го погледне после ноооооо в този момент и звънна мъжа и и възложи някакви работи да прави и до там с прегледа :bqsnasym:аз и напоминих и какво ми каза  diablo diablo аааа то е рано още за пола и бебе е малко няма да се види чак 5 месец
Е нали сам в 5 месец какво всичко е че имаше работа това е направо съм бясна и за пореден път се обеждавам че трябва да си платиш за да ти обърнат внимание
Но както и да е да не ви занимавам повече
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #51 -: януари 16, 2009, 10:52:00 »

Диде, не се ядосвай...
Важното е, че бебчето е ОК и при теб нещата се развиват добре. Пола ще го научиш скоро...
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: януари 16, 2009, 10:52:47 »

Дидето не се ядосвай  girl_wink Важното е , че с бебчето всичко е на ред и се развива както трябва , а пола все някой път ще го разберете , най-вероятно следващия път вече ще го знаеш girl_wink
На нас ни казаха в 21г.с , че ще е бебка  heart
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: януари 16, 2009, 11:06:21 »

Аз не се ядосвам от това че не съм могла да го науча а от отношението и начина по ойто ме прегледа за това но без пари толкоз  pardon
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: януари 16, 2009, 11:26:51 »

ами Дидето моето Щъркелче ще бъде "СОЛИСИТО" danceg Girl_hide
така или иначе тя ме доведе тук при вас... така че дано ми е на късмет и за раждането и съобщаването на новината  blush
първо Благодаря  give_rose и второ... нямам търпение да съобщя новинатаааааааа  yahoo направо вече ме сърбят пръстите да пиша, че малката бонбонка се е родила  tease


Да ви се похваля за изследванията - вчера ходих да ги видя ( бях писала за хемоглобина, но бях забравила да питам как стоят нещата с антителата, понеже кръвната ми група е с отрицателен резус фактор  pardon ). Та , според изследванията  не съм направила антитела, което изключително много ме радва  Yes
Аз снощи малко се попритесних, че нашият момък беше слязъл много надолу и ритането си беше болезнено... и това цял следобяд  girl_impossible но пък днес, слава богу, всичко е наред  good Сега отивам до един магазин уж да си взема само сутиен, ама като се знам........ ще изкупя де що има бебешки дрешки там  tease После ще пускам снимки в съответната тема  blum

Целувки по сладките коремчета от мен  kiss .... аз изчезваааам  disappear
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: януари 16, 2009, 12:57:12 »

Дидето и солесито, браво за хубавите резултати и занапред само така!!!
Дидето, не се ядосвай,но за парите си права, повече внимание обръщат часните лекари или познатите, на мен още в 3 месец ми казаха пола, но един близък на нашите ме прегледа!!
Успех ан всички!
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #56 -: януари 16, 2009, 13:11:44 »

solecito радвам се, че всичко е ОК и не си направила антитела.  Bravo Аз си чакам моите изследвания вече цяла седмица, на теб за колко време ти ги направиха?
Да разкажеш после за покупките Girl_hide
Активен
bebZz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #57 -: януари 16, 2009, 13:20:11 »

Дидето толкова ли много искаш да го знаеш, аз първите месеци изгарях от желание да знам какво е и после като осъзнах че като разбера и вече няма да я има тая тръпка да се чудя непрекъснато и ми се искаше да не знам, само че милото държеше и така заради него искахме да ни кажат  sad Но пък сега съм много щастлива  yahoo Последния път случайно успяхме да видим че е момченце, и преди е опитвал докторът, само че бебо се криеше ту с ръчички ту с пъпната връв, а сега съвсем за малко си махна ръката оттам последния път, така че ниищо не ти гарантира че и да може и да иска пак ще види, наслаждавай се на неизвестността  good
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: януари 16, 2009, 16:01:18 »

Дидето,
И моят лекар така ми каза: ще видим пола към 6-ия месец  tease. Понеже апаратурата му това позволява ...
Аз, лично, нямах търпение да разбера какво ще е бебето и отидох на 4Д, където първото нещо, което се видя, беше пишата    Wink
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: януари 16, 2009, 16:12:24 »

didda , а ти при кой лекар си?
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines