Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 03:58:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Април,Май,Юни!!! 2  (Прочетена 139745 пъти)
 
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: февруари 24, 2009, 13:42:23 »

Ето ме и мен след консултацията smile Слушахме тоновете и да ви кажа моето мъниче какви номера въртя на сестрата...като взе да се пърти и да раздава шутове   blum жената не може да си намести апаратурата smile накрая я намести и ние се разхълцахме  pardon Та всичко си е наред и в нормата,само мама си е липнала малка гъбична инфекция  pardon но не е нещо страшно и ще взимам едни таблетки 6 дни...Та отивам аз в аптеката да си те взема и се оказва че не трябва да ги плащам и че здравната ми каса ги поема.... pardon и хайде тогава викам на малко шопинг терапия blum Та купих някоя и друга дрешка на шушулката  smile
Така като ви слушам-значи не съм сама с болежките си...аз го отдавам и на това че цяла нощ лежа на една страна и може би доста натежава на едно място... crazy Ама така ще е  pardon
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #436 -: февруари 24, 2009, 13:44:40 »

Значи и не съм само аз с този проблем с срамната кост също както ссте описали вечер е ад като се обръщам и като ставам едва престъпвам но на не съм питала док но като отида непременно ще кажа че наистина понякога чак и се просълзявам от болка cray
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: февруари 24, 2009, 13:46:05 »

Майче браво на вашта принцеса бе много палва ще е важното е да сте добре ти  и тя пък палава не палава ......
Нормално е с гъбите малко хапченца и ще си пушка няма страшно  good
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: февруари 24, 2009, 13:55:33 »

Майче,
момиченце ли ще е???  Girl_hide Показа ли се вече срамежливката? Честитооо Flower
Хайде, покажи и покупките  smile
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #439 -: февруари 24, 2009, 13:57:35 »

didda,козват ни 65 про за момиченЦе,но още не е много сигурно pardon
Активен
zuzanka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 260


Имам си една принцеска .......


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: февруари 24, 2009, 16:38:14 »

Момичета, болките в срамната кост са от разтягането на таза в подготовката му за излизането на бебето. Нормални са. Аз ги имах тези болки и 20 дни след раждането докато костите си дойдат на старото място така да се каже. Така че, спокойно.
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: февруари 24, 2009, 17:39:56 »

Здравейте мамички ! Днес и ние бяхме на ЖК новините са все хубави! Единственото притеснително беше , че кръвното ми е малко високо , а аз по принцип съм си с ниско кръвно и доста се учудих , мисля , че е било нещо моментно... Затова другата седмица пак ще отида да ми го измери , а на 25.03 ще ми е готов и болничния и всички документи за родилното! Бебо е пораснал много , доки каза , че ще е дълго бебе blum Потвърди , че ще е момченце , без да съм и казвала , че ходих при друга док. и знаем вече. Като каза "Момченце ви казах нали ?" , а пък аз и викам : " мнеее момиченце , ама то беше рано още сигурно... " И тя тогава взе да го разглежда доста по прицизно м/у краката , направи ни снимка на тестесите и вече сме 100% сигурни , че малчо е момченце! heart girl_wink Вече е с главичката надолу попитах дали има вероятност да се обърне пак , но доки каза , че почти не , с плацентата също всичко е на ред , така, че за сега раждането върви към нормално! yahoo yahoo
Ох, нямам търпение да минат тези седми и осми месеци! Особенно осми ми е много гаден и притеснителен , нямам търпение да вляза в 9-ти ! Поне вече съм си в къщи почивам си повече и ходя по разходки , избираме кошарка blum
И аз ги имам тези болки за които говорите вечер като се обръщам , спя с три възглавници вече! crazy crazy
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: февруари 24, 2009, 17:45:02 »

Пете,браво за резултатите Bravo Радвам се,че сте наред двамата smile Сега си почивай като можеш  smile и аз като тебе,само че с 2 възглавници съм  blum
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #443 -: февруари 24, 2009, 18:18:41 »

Пете, много се радвам, че всичко с теб и бебо е добре! Внимавай с кръвното и си го следи  give_rose
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #444 -: февруари 24, 2009, 21:25:34 »

Лъвче много хубаво, че всичко с вас е наред  yahoo
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #445 -: февруари 25, 2009, 08:37:18 »

 Лъвче, чудесни новини! И при мен така беше се вдигнало повече кръвното, не го мисли!
 Добре, че споделих за болежките си, сега виждам, че не е толкова необичайно smile
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #446 -: февруари 25, 2009, 12:40:23 »

Luv4e, поздравления за страхотните новини,
пожелавам ти 7 и 8 месец да минат неусетно  danceg, да не вдигаш повече кръвно и да се чувстваш прекрасно give_rose give_rose give_rose
Много хубаво, че вече знаете на 100% пола, измислихте ли му име на вашия малък мъж??? blush
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #447 -: февруари 25, 2009, 12:41:46 »

Благодаря ви момичета! give_rose give_rose
mmagi да , ще се казва Александър heart
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #448 -: февруари 25, 2009, 12:44:26 »

 yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Любимото ми име за момченце yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Когато първоначално ни бяха казали, че е момче нашето бебче, аз също му избрах това име girl_wink
Брависимо!!! danceg danceg danceg
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #449 -: февруари 25, 2009, 12:48:26 »

И на нас ни е любимо даже си го бяхме избрали още преди да забременея yahoo yahoo yahoo
Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30] 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines