Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 03:10:21

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Април,Май,Юни!!! 2  (Прочетена 139828 пъти)
 
bebZz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #420 -: февруари 22, 2009, 11:17:55 »

Vanilly и аз съм избрала нея, има един черен десен с бели цветя, и него съм си го заплюла, просто ме грабна от пръв поглед, а и освен че е тежка друга грешка няма! А и за тия пари  Bravo
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: февруари 22, 2009, 11:19:29 »

Мили чакаме снимки на новите пидобивки !!!  smile smile smile smile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: февруари 22, 2009, 11:19:42 »

Мили, браво на теб, много си експедитивна с покупките  Bravo Чакам снимки с нетърпение   blum
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: февруари 22, 2009, 19:03:12 »

Вече имам снимки в галерията ми на покупките!! Дано да ви харесат!
Иначе аз съм си експедитивна, от сумати време правя списък, проучвам кое къде, какво, защо, направих списък с магазините и така. Оставаше само да имаме пари и да напазаруваме.
Всичко най!!
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: февруари 22, 2009, 19:08:26 »

Аз освен едно портбебе нищо друго не виждам.....
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: февруари 23, 2009, 09:02:14 »

Мили,и аз само една снимка виждам sad
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #426 -: февруари 23, 2009, 10:25:49 »

Мили,
честито за покупките, да си ги ползвате със здраве  yahoo Разкажи как мина при Жекова, какво се разбрахте, вече по-често ли ще ходиш на консултации? Кога точно ти е термина?

Аз засега спрях с покупките за беб до 4.03, когато сме на преглед и чакам да ни потвърдят вече това, което на 4Д лекарката твърдеше със 100% убеденост- че е момиче или да го опровергаят, но да се разбере веднъж завинаги.  Даже казах на тати, че ако се окаже принцеса, трябва подарък и на бебка за 8.03  Wink , така че още една седмица съм на stand by и после  yahoo yahoo yahoo по магазините.
Хубава седмичка, сладурки  give_rose give_rose give_rose
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #427 -: февруари 23, 2009, 18:21:34 »

Маги, чакаме резултати тогава на 4-ти  blum

Ние днес бяхме на тонове - много са добри. Единственото притеснително е, че кръвното ми беше малко по-височко, а и пулсът така..... ама ще се нормализират нещата  smile Другият петък ( на 6.03 ) съм на тонове пак, но този път ще правим и ултразвук, та нямам търпение да разбера колко е пораснал нашият младеж  danceg То това най-вероятно ще е последният ултразвуков преглед преди раждането  yahoo Днес си взех 45 -дневния болничен заедно с направлението за хоспитализация и обменната карта и .... вече нямам търпение да минава това време и да идва края на март  tease
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #428 -: февруари 23, 2009, 18:41:00 »

еееее, Пете, ти кръвното и пулса от вълнение си ги вдигнала, нямаш търпение вече да го гушкаш малкия мъж, а  Wink Wink Wink Още малко и това ще стане.  След ултразвука на 6.03 ще чакаме размери smile
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #429 -: февруари 23, 2009, 18:58:05 »

нямам, нямам  Girl_hide а то сега времето най-бавно тече  pardon
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #430 -: февруари 24, 2009, 08:34:20 »

Пете не се притеснявай за кръвното-сигурно нещо си се притеснила или наистина вече нямаш търпение Wink Разбирам те напълно smile
Маги ще чакаме после да казваш какъв ще е бонбона  baby_girl или  baby_boy   Wink
Аз днес съм пак на тонове в 9.30 и после ще пиша как сме  smile А да ви се оплача-много ме боли таза-особено сутрин sad
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #431 -: февруари 24, 2009, 09:59:28 »

Пете аз пък ще ти кажа, да си следиш редовно кръвното , при положение, че е високо си е опасно !!!! гледай да не се притесняваш и изнервяш !!!!!  good good good и го мери постоянно

аз си взех изследванията и хемоглобина ми се е качил от 86 на 105, макар и още нисък си е голямо постижение, продължаваме с желязото обаче и май ще си го пия  и след раждането !!!!  pleasantry

Майче чакаме отчетче, а за таза мен пък вечер ме боли !!!  blum
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #432 -: февруари 24, 2009, 12:34:04 »

 Аз се притеснявах да споделя, но мен ме боли срамната кост, вечер с нощим като се обръщам, направо е ужас cray
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #433 -: февруари 24, 2009, 12:54:54 »

Уж го следя, ама да видим..... майка сега ми каза един "илач", който помагал, ще разбера тези дни дали е така  blum
Костите и мен си ме болят, ама пък и аз съм си бая тежичка  blush  Нищо, още съвсем малко остана  blum
Ели, браво за хемоглобина - 105 е мноооого по-добре от 86  Bravo
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #434 -: февруари 24, 2009, 13:36:41 »

Момичета, за болките в таза и срамната кост - и аз имах такива миналия месец, ужааасни.  VIATICUM Не можех да се обръщам вечер в леглото, а сутрин едва стъпвах, като някоя стара баба, ревеше ми се.
Моят доктор ми предписа 15 дена по 2 на ден Невробекс /Това е комбинация от витамини Б1, Б2 и Б12/ и следващите 15 дена по 1 на ден. Пия ги вече около 20-ина дни и положението е вече търпимо.  declare
Питайте и вашите лекари и си вземете - това са витамини и са безвредни за плода.
Аз съм в четвъртък на ЖК и да видим дали ще ми каже да продължавам да ги пия или да спра ...
Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29] 30 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines