Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 11:33:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Април,Май,Юни!!! 2  (Прочетена 139667 пъти)
 
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 13, 2009, 11:40:41 »

Оф , аз сега се връщам от кръв и урина , но съм супер изнервена от толкова чакане , понеже моята док. беше на операция по спешност и чаках доста време,докато се появи,  а след това сестрите в лабораторията бяха изключително нелюбезни и те ме ядосаха! diablo diablo diablo Освен това бях гладна заради изследванията , а чак след това разбрах, че  не е задължително да се правят на гладно...Мериха ми кръвното и на мен 110 на 70 , после док. ме изпрати да ми намажат с нещо носа , тъй като и се оплаках , че напоследък имам кръв ...Било от разширени капиляри през бременността... Казах и , че имам понякога болки ниско долу , каза, че си е нормално да не се притеснявам , нищо не ми изписа. Ще видим изследванията като излязат. И ме хвана яд , че и казах, че скоро бяхме на 4Д пак при нея и този път не ми пусна да видя бебка на ехографа , само сърчицето чухме на Доплер diablo Ако знаех , нямаше да и казвам! Абе общо взето не съм доволна този път , дано изследванията да са добри поне!
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 13, 2009, 12:19:13 »

Luv4e,явно днес е ден да н нервят тия доктори beating Ние днес с милото така се канихме и се надявахме че най-накрая може да видиме какво ще е нашето мушмороче...и че ще си го видиме....А моя доктор само на вагиналния ехограф ме гледа  и вика тоя път няма да гледа на другия diablo Направо ни умряха усмвките с милото...Иначе главичката си е на долу,коет е добре.Само в урината ми имало бели кръвни телца...и той вика че ако е някакъв инфект трябвало да имам болки като ходя до тоалесната...а аз никакви такива болки нямам и сега след 2 дни трябва да им нося урина beating А иначе след 2 седмци сме пак на преглед  се надявам най-пасле да ни кажат вече нещо че  SUICIDE  и тогава ще слушаме  тоновете за първи път  pardon...Та така днеска с -моя доктор diablo
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 13, 2009, 12:21:28 »

Майче много гадно така да се надяваш да чакаш и  накрая неееееее пак за другия път ужасно е ама  sad
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 13, 2009, 12:25:10 »

И на мен ми казаха, че ниското кръвно е нещо нормално при бременност и изобщо да не се притеснявам. И моето си стои на 45/80 като цяло. Преди месеци ми се въртеше и ми беше едно шантаво, но сега се чувствам добре.
Лъвче, и аз не казах на моя лекар, че ходя на 4Д на друго място да гледаме бебчето. Май го приемат мн лично  nea .
И последния път когато бях при личния и го питам: "Вижда ли се вече полът?" А вече от 1 месец поне знаехме, че ще е baby_boy и той: "Амииии, без да съм на 100% сигурен, и не залагайте на това, но ще е момче." И ние с таткото: "Ами, ок". Без емоция  tease  tease  tease.
Дори следващия път, когато ходим, трябва да извадя от папката резултатите от другия лекар, за да не ги гледа  Yes
Майче, вашето бебе май много се крие... smile срамежливко или срамежливка ще е  girl_wink
Не сте ли ходили на 3 или 4Д да го гледате?
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 13, 2009, 12:28:03 »

Диде,не сме ходили,защото тук това е доста скъпичко без направление  sad и не можеме да си го позволиме в момента...а направление даваг само ако има нещо нередно...
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 13, 2009, 13:41:08 »

Сега видях , че са ми излязли изследванията . Хемоглобина този път ми е по нисък 117, другите неща незнам какво означават girl_impossible
За урината пише : Белтък отрицателен, Билирубин отрицателен, Уробилиноген неувеличен,
 4-5 левкоцита, плоски епителни клетки crazy crazy Някой знае ли какво значи това дали е добре или лошо ?
Утре ще и ги занеса на док. да ги види , дано няма пак много хора  beating
Активен
paolla
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 13, 2009, 13:45:08 »

4-5 левкоцита, плоски епителни клетки crazy crazy Някой знае ли какво значи това дали е добре или лошо ?
Утре ще и ги занеса на док. да ги види , дано няма пак много хора  beating

Спокойно това е нормално, най-вероятно са ти изследвли урина, а не "стерилна урина", нормално е да има плоски епителни клетки9-това са мъртви кожички, по отношение на левкоцитите спокойно- и аз имах и док. каза че е нормално.
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 13, 2009, 15:19:47 »

Мерси за инфото paolla blum
Инъче са ми завишени левкоцитите
 WBC ( Левкоцити ) 13.2 G/L (3.5 -10.5 )
и някакви гранулоцити...
GRAN% ( Гранулоцити - % ) 81.4% (30.0 - 70.0)
 crazy crazy
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 13, 2009, 15:50:27 »

Лъвче, дано всико е наред, а за изнервянето, има ги и тези неща по поликлиниките ни!!
Майче, много жалко, че не сте разбрали пола на бебчето! Но имате още момент на изненада!!
Моите изследвания не са от най-добрите, нищо тревожно, но ще пия пак нещо за урината, желязо, че имам свободен желязо свързващ капацитет и глобулки също ще слагам!! Но здраве да е, важно е всичко да е наред!!
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #24 -: януари 13, 2009, 15:59:30 »

Luv4e и на мен така, било нормално да са повишени левкоцитите през бременността, епит. клетки са нормални. Аз имам понякога бактерии, което е зле за урината.

maj4eto в това, да не се вижда пола на бебето има такава романтика и момент на изненада... аз самата дори мислех да не го разбирам до раждането, но милото настоя.

И един въпрос- моята лекарка е много стриктна, млада и амбициозна. Праща ме на всевъзможни изследвания, за да е спокойна. Принципно и аз съм ЗА. Ходих на първа фетална през 12г.с., после на биохимичен скрининг, резултатите ми са отлични. Каза ми да се запиша на втора фетална в 20г.с. и после във 22г.с. на ехокардиография. Мислите ли, че е трябва да отида, при положение, че няма никакви съмнения за някакви проблеми на феталната? Приемам мнения всякакви  give_rose
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 13, 2009, 16:01:56 »

Luv4e не са ти лоши изследванията, не се притеснявай за повишените левкоцити, аз последният път като си пуснах урина имах 16 левкоцита, но бях минала и една бъбречна криза, уж се излекувах ама... целувки  give_rose
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 13, 2009, 16:11:29 »

Ами щом казвате Мариянка , Vanilly и mmagi , няма от какво да се притеснявам! girl_wink give_rose Ще видим утре докито какво ще каже и така... Girl_hide
Днес пак ходих да гледам тайничко количките! yahoo Искам вече да започвам пазаруването на бебешки неща , ама милото все ме спира!
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 13, 2009, 16:24:20 »

Лъвче и аз съм като теб  girl_wink
И аз все дърпам Димитър по детските магазини да ходим, той - рано било.
За сега сме купили само едни терлички с мечета и ги бяхме сложили под елхата. Ами, не може за всички да има по нещичко, само за малкия човек - нищо  tease
Но иначе миналата седмица му напоръчах доста дрешки от LaRedoute.
Спря ли се вече на някоя количка? Аз съм набелязала няколко като: Loola на Bebe Confort, Byzz 4 на Quinny и още ... забравих. Но ще чакам да видим какви нови модели ще излязат за 2009. Изобщо до април ще гледам и решавам  danceg
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 13, 2009, 17:11:28 »

маги, моето мнение е, че няма смисъл, аз лично си правя само най-необходимото и на мен от феталната морфолофия ми казаха да ида и в 30 седмица, но моята лекарка каза, че няма смисъл, няма никакъв проблем, а само май се разминавам с ретина, и трабва според феталната морфология да родя 1 седмица по-рано и определено няма да ходя, но ти сама си преценяваш!!
Момичета, направо ви завиждам, че скоро ще купувате неща за бебетата, аз с този ремонт на колата съм предвидила финансово да иамам възможност да напазарувам всичко най-необходимо към началото на Април, още като взема заплата на 01.04 се юрвам с милото по магазините. Колкичка смо ще оставя за май месец, като се е родило бебчето.
Дайте ми адреси на магазини или поне имена, аз ще потърся в нета за всички покупки, предпочитам по-големите в които всичко е на едно място! За количка не съм гледала, ноискам да е до максимум 600 лв, да има летен и зимен кош, чанта и кошница за колата!
Активен
bebZz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #29 -: януари 13, 2009, 17:42:55 »

mmagi на мен изрично ми каза, че щом нямам никакви проблеми на изследванията от 12-13г.с. няма нужда да ходя на други   smile Бяхме си днес във фемина и ще си имаме момченцее много съм доволна  blum Bravo yahoo yahoo yahoo
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines