Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:18:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Очакваме нашите съкровища месец Април,Май,Юни!!! 2  (Прочетена 138696 пъти)
 
Rossistela
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1863



Моят сватбен албум

« -: януари 12, 2009, 12:41:15 »



Месец Април

MMariana - 1 април
Alannah - 4 април
solecito- 6 април
Ели . - 7 април

renka_87 - 15 април
maj4eto - 25 април
Vanilly - 27 април

heart heart heart heart heart

Месец Май


miims - 6 май
Luv4e -9 май
didda - 19 май
Kassi - 30 май

 
heart heart heart heart heart

Месец Юни

paolla - 14 юни
Nelkata - 22 юни
dideto - 26 юни
mmagi - 30 юни

 
heart heart heart heart heart
« Последна редакция: февруари 23, 2009, 10:20:12 от goldi » Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 12, 2009, 13:20:54 »

Марянка и теб ли те тормози това повръщане и аз главно от него не качвам кг., сутрин съм си редовна, а напоследък и вечер започва да ми става гадно и хапвам много малко, за сметка на това наблягам на хубав обяд и задължително поне половин шоколад следобед, че съм с ниско кръвно, постоянно поддържам 100/70 !!!! sad като забременях бях 72 кг., свалих до 62кг., сега съм 67 кг.

Дида това с фрешчетата е много хубаво !! мен милото ме тормози с по един изцеден лимон всеки ден !!! доза витамин С !!!  Макс ли ще се казва бебчо ???
аз се чудя ако нашата сладурка живот и здраве си я кръстим Тея (на свеки - Таня), означава ли, че днес ще има имен ден? хи хи хи tease tease tease
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 12, 2009, 13:36:33 »

Ели, Марианка, вие от самото начло, та до сега ли така повръщате???  huhhuh.gif
И какво казва доки, няма ли нещо, което да облекчи това положение???
Аз не съм го почувствала това нещо изобщо, искрено ви съчувствам.
Да, бебо ще се казвам Максим, с ударение на "а", галено ще е Макс  danceg.
Ако беше момиче, щеше да е Мартина.
На баба си Маргарите ще е кръстен, живот и здраве пак да кажа ....  twohearts
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 12, 2009, 13:42:58 »

Ели, сутринне ми е лошо, но вечер не мога да сложа нищо в устата си...ужасно е  bad Но каквото такова, още малко
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 12, 2009, 13:52:17 »

didda обяснението на лекарите за мен, че плацентата ми била така да се каже много тясна и трудно разтеглива и един вид първите месеци и сега на бебка й е било много тясно и направо си се бори, рита и бунтува за да си направи място, моята е и предна ! така ми го обясниха по прост начин, другото което, че явно наследявам от майка ми, тя е била така и с двете бремености !!!

на MMariana не знам какво обяснение са дали ??? 

Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 12, 2009, 13:54:30 »

Момичета аз си мислех,че вече ви се е  размнало с това неразположене girl_impossible Но още малко остана и това ще мине...
didda  много хубаво име сте си избрали  good
Активен
paolla
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 125



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 12, 2009, 14:01:11 »

За повръщането:
Аз повръщах от началото на втория месец до средата на 4...сега съм началото на 5 и пак ми се повръща. Единственото, което спира повръщането е, че ям много бавно и усетя ли че ми става лошо лягам в леглото и това "спасение" срещу повръщането работи от около 2 седмици, преди това всяка сутрин си повръщах. Явно си е до организъм. Майка ми с първата бременност е повръщала до 3 месец, после като е била бременна с мен почти не е повръщала.

Аз днес за малко да повърна, но устисках.....Имам чуството, че някой просто си повръщаме непрекъснато и това ще е до края. sad
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 12, 2009, 14:34:46 »

И на мен от известно време ми се повръща вечер, а понякога си и повръщам, ама не е много често. Но в тези месеци е нормално да не ни е супер вечерта, все пак бебчовците растат ( при някои като мен даже мнооооого бързо растат  tease ) и нямаме кой знае колко много място  girl_wink така поне си го обяснявам аз....   pardon



 Offtopic Роси, благодаря за новата темичка  give_rose Картинката в началото е много сладурска   heart
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 12, 2009, 15:21:16 »

solecito точно това е и обяснението на моят лекар, каза, че сега матката е максимално високо разположена и притиска и деформира стомахаа, апък и вечер това е по-ясно изразено, та затова ние е лошичко
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 12, 2009, 16:30:48 »

Аз се радвам, че до сега не съм повръщала , но от известно време ме мъчат киселини! Преди незнаех даже какво е това ,  но сега разбрах колко е гадно bad
Активен
Ел
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 999


Консултант по кърмене към НКК


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 12, 2009, 20:34:12 »

 И при мен киселините се появиха в шестия месец и с изненада установих какво ужасно нещо са те. Трябваше ми време да разбера от кои храни са по-агресивни и когато това стана, нещата се поуталожиха. Не зная дали е индивидуално, но ще посоча - мазни храни в /т.ч баклава, баница cray/, лютеница, пикантни храни, боза, мармалад.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 12, 2009, 20:50:41 »

Аз от сега имам предимно вечер киселини ама не са чак толкова силни но всепак са доста неприятни не съм установила все още от кои храни ми се получават ама и това ще науча smile
Момичета вие имали ли сте сърцебиене аз имам доста голямо незнам на какво се дължи надявам се да е нормално ама......
Активен
bebZz
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 71



« Отговор #12 -: януари 12, 2009, 21:46:00 »

на мен лекарят не ми мери кръвното и откак съм бременна само веднъж съм го мерила - беше някъде около 100 на 40 и нещо, а пулсът ми беше 100, странно е с това ниско кръвно и с толкова висок пулс, сега пия 3в1 повече и почти всеки път като ми е зле ми помага  Bravo попринцип ниското кръвно било често срещано при бременните и от това съм го получавала това..  blush
Някоя от вас ходила ли е/ще ходи ли на онези училища за раждане?  pardon
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 13, 2009, 09:16:34 »

bebZZ по-добре да си с ниско кръвно, от колкото с високо !!! smile
а за киселините знам, че бременните могат да пият Талцид !!! smile
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #14 -: януари 13, 2009, 10:05:36 »

Привет момичета,
вчера след 2ч и 40 мин чакане успях да вляза при моя лекар за бъбреците, много съм доволна, нямам нито един камък  danceg good Само малко песъчинки, които ще изкарваме със сок от магданоз и лимон, разреден с вода. Успех на всички и се пазете в това ледено време.  give_rose give_rose give_rose
Диди, Максим ми е едно от любимите имена за момче  good
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines