Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 15:46:16

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Според вас - Дневна или вечерна сватба?
Дневна
Вечерна
Нямам мнение по въпроса

Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневна или вечерна сватба?  (Прочетена 235488 пъти)
 
kremi_91
Новак
*
Публикации: 9


« Отговор #120 -: май 25, 2007, 10:36:04 »

Аз също съм за вечерните сватби.Те са някак по тържествени. А докато дневните свършват точно тогава когато започват вечерните. smile
Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: май 25, 2007, 10:38:53 »

а моята сватба ще почва след обед и мислим да продължи до 4-5 сутринта!!!(поне на сватбите които съм присъствала беше така!!!!)
Активен
BaBy
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1071



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юли 12, 2007, 09:20:28 »

Аз пък съм за дневните сватби! Какво по красиво има от това да станеш сутринта, да започнеш да се оправяш, по желание на времето, ако има слънце да имаш красиви дневни и слънчеви снимки! DANCE
Една събота, бяхме на вечеря в Метеора и там имаше сватба, която започваше в седем часа, когато първо времето беше лошо, което не зависи от никой, и второ беше почнало да притъмнява, а към десет часа, младоженците излязоха да си правят снимки в градината!?!?!?!? Десет вечерта, когато навън се беше вече тъмна нощ-е как да свържа една бяла приказна рокля и сватба с тумницата?!?!? Аз не го разбирам, или съм виждала зимата, когато се стъмва доста по-рано коли-6-7 часа, отиват към ресторанта, или току-що са взели булката, по-тъмно?!?!? Аз харесвам дневни сватби и смятам,ч е и тогава става страхотен купон, то когато хората са весели и щастливи, няма значение коя част от денонощието е! Плюс това, подкрепям с две ръце "американския модел", където повечето сватби са дневни! И на повечето, не всички знаменитости, сватбите повечето са през деня! Това е моето мнение и не обвързвам никого с него! blum blum blum
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юли 12, 2007, 20:26:13 »

Много хубаво го каза BaBy, че няма никакво значение коя част от денонощието е! Купон става и през деня и вечерта, важно е доброто настроение!  good  DANCE Но аз май клоня повече към вечерните сватби, но това си е мое предпочитание!  Wink
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 12, 2007, 20:33:56 »

Аз първоначално разсъждавах по същия начин като BaBy, но откакто се наложи сватбата ни да е вечерна, започнах да откривам все повече предимства и преимущества. Най-вече времетраенето, защото наистина би било кофти ако трябва да се приключи сватбата в 5 часа следобед, само защото в ресторанта има и вечерна сватба. За снимките и аз много държах да са по светло (ние ще имаме и такива), но колкото повече се ровичкам в интернет, толкова по-хубави нощни снимки на сватби откривам. После може да пусна няколко, за да потвърдя мнението си.  girl_wink
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юли 12, 2007, 20:43:32 »

Да prin4ipessa права си. Ние затова мислим да си направим снимки разбира се още докато е светло, все пак лятото се стъмнява по-късно, а наистина и аз съм виждала супер вечерни снимки. Така че в това отношение не се притеснявам за снимките.  good А за времетраенето наистина е кофти, ако в разгара на купона  се наложи да си тръгваме, защото след нас има друга сватба.  Girl_sing
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #126 -: юли 13, 2007, 18:06:06 »

Ето и малко нощни сватбени снимки както бях обещала

Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юли 13, 2007, 18:12:44 »

Ето и още една по здрач.

Активен
vlyubeni
Любопитен
*
Публикации: 22



Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: септември 26, 2007, 16:53:20 »

Ние предпочетохме дневна сватба, защото искахме красива градинска сватба, със снимки на естествен цветен декор. Все пак според нас сватбата е романтично преживяване,което е веднъж в живота на човек. Купони е имало и ще има по всякакви поводи, но сватбения ден е неповторим и неговата тържественост не е в това да е тъмно , а в много други неща....
Активен
verdad
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 151


But baby...you're the right kind of wrong


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: октомври 18, 2007, 11:11:13 »

Аз съм за вечерна сватба през лятото. Тогава се стъмва късно и има време за фотосесия.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #130 -: ноември 02, 2007, 20:51:25 »

 Сватбата-дневна или вечерна все си е хубава. Аз лично предпочитам вечерните сватби. Така ще имам време преди сватбата да се оправя. Не искам да ставам в 4 h за да ходя на фризьор, гримьор ... sleeping
 Пък и вечер повечето гости ще могат по-лесно да се отпуснат и да се забавляват. Бях на дневна сватба на една колежка на приятеля ми и  в ресторанта беше много светло, никак не ме предразполагаше да танцувам
Активен
pbizart
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:2 Прегръдка


« Отговор #131 -: ноември 03, 2007, 11:48:29 »

Смятам, че няма никаво значение дали е дневан или вечерна, вжното е да е весело и да бъде наистина най-щастливият ден за младоженците  DANCE heart Dance
Активен
Tanche
Любопитен
*
Публикации: 20


« Отговор #132 -: ноември 07, 2007, 17:18:46 »

Нашата беше дневна, за да имат време след това да се приберат гостите от провинцията. Но и вечерната също ми допада.
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: ноември 12, 2007, 14:23:02 »

Моята сватба е вечерна.  Радвам се, че по този въпрос бяхме единодушни с мъжа ми. И двамата сме били на дневни сватби  и някакси не можем да се отпуснем - нито да пийнеш посред бял ден, нито да танцуваш, а най-неприятното беше, че от едната сватба ни изгониха, защото от 17.30 имаше друга сватба и трябваше да чистят. А и ми се иска да мога спокойно да се приготвя в сватбения си ден без да ми се налага да ставам много рано и да бързам.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #134 -: ноември 13, 2007, 09:02:48 »

gadamer4e, напълно съм съгласна с теб. И аз бях на такава сватба дето към 5-6h DJ спря музиката,  опакова си нещата и си тръгна, а сервитьорите започнаха да прибират по масите.  *crazy*Ние станахме и си тръгнахме ,а тъкмо започваше да става весело.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines