Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 06:15:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Според вас - Дневна или вечерна сватба?
Дневна
Вечерна
Нямам мнение по въпроса

Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневна или вечерна сватба?  (Прочетена 252775 пъти)
 
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #270 -: януари 21, 2012, 15:13:14 »

аз като си знам нервичките какви са ми ... crazy
предполагам че ще се събудя още в 6 сутринта и няма да мога да мигна. Та не се знае, въпреки вечерната сватба в каква кондиция ще съм следобяд...
 Ех , ако заменяха срещу заплащане нервна система , отдавна да съм го сторила... Girl_hide
Нощния живот и нощната веселба определено допринасят за "слабите" нерви. От както свят светува се знае, че нощта е за почивка и за сън.Но това всеки сам си го решава. Не случайно хората които работят нощно време получават по голямо възнаграждение. Аз лично до сега съм присъствал като гост само веднъж на вечерна сватба. На останалите дневни сватби не съм разбрал да е имало някакви проблеми свързани с това, че са дневни. Включително моята и на сестра ми, на които съм бил пряко ангажиран с организацията. Така да се каже видял съм нещата не като гост а от "кухнята". В същото време като Дж по-често присъствам на вечерни сватби и виждам разликите. Те са много и са коментирани вече. smile
« Последна редакция: януари 21, 2012, 16:19:03 от AIVEN » Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: януари 21, 2012, 15:53:05 »

аз хич не съм по нощния живот , нито ходя по дискотеки . Но  не съм и от хората които лягат преди 11- 12 вечерта. Та съм си идиот по природа, не е придобито от нощен живот.
А за конкретиката- вечерна сватба или дневна, както знаем е въпрос на личен избор . smile
Активен
Andreina
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 166



« Отговор #272 -: януари 21, 2012, 16:05:13 »

Аз съм за вечерна сватба! Аз също се притеснявам за умората, която може да ме налегне към 00:00, а след това ще запазим клуб за младите гости и трябва да имам енергия поне до 03:00 след полунощ. Мисля да реша проблема с възможно най-късното ставане на самия ден и много добра и организирана програма. Не искам никакви шумотевици и гости от обяд у нас. Смятам, че едно събуждане в 10:30 - 11ч., пиене на кафе и успокояване до 12 ч.  yahoo , прическа и грим до 14:30 и гости в 15:00 е добър график, за да издържа до малките часове  Party time. Вие как мислите?

Според мен програмата ти изглежда съвсем разумна - дава време за спокойна подготовка без нерви и търчане в последния момент... Аз също обмислям подобен вариант. Относно спането... проблем никакъв! Сутрин ми е най - сладкият сън, а и не виждам причина да се нервя от самата сватба. Все пак, цял живот сме мечтали за този ден, нали? Не е изпит или преглед при зъболекар... просто купон е, в крайна сметка:) Пожелавам успешна подготовка и незабравим прзник на всички бъдещи булки:)
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: януари 21, 2012, 16:07:14 »

Андреина, благодаря ти , както го описа ти е, мисля да си повтарям твоите думи като стана твърде емоционална около сватбения ден .
И аз спя най сладко сутрин ( когато ми се отдаде тази възможност де)
Активен
novao
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #274 -: февруари 29, 2012, 22:31:03 »

Твърдо съм ЗА вечерната!
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #275 -: февруари 29, 2012, 23:24:01 »

Предимствата на вечерните сватби са описани доста подробно назад в темата. good
Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: март 01, 2012, 00:23:04 »

Ние бяхме със средна сватба, посрещането на гостите в ресторанта беше в 15 ч. Сватбата беше в неделя, така "удължихме" времето на вечерната сватба и избегнахме ранното ставане на дневната. Получи се чудесно, времето идеално ни стигна за купона и бяхме достатъчно отпочинали за тежката вечер! Към 01:00 някъде си бяхме вече в леглата smile
Активен
Christy
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 758



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: март 01, 2012, 10:15:54 »

Вечерна ще е със сигурност. То пак ще трябва към 11:30 - 12:00 ч. да ме гримират и фризират, т.е. пак няма да мога да се наспя повече от 10 часа. Но си представям да е дневна - в колко да стана, то после е едно недоспало, кисело... в никакъв случай!  angry

А при нас повечето са млади хора! Роднините ни са купонджии и също не мога да кажа, че са възрастни, в смисъл баби и дядовци. Така че няма защо да се тревожа, че ще им дойде късно купона. Напротив. А и вечер ми е далеч по-тържествено.

Въобще един плюс не се сещам за дневна сватба...  huhhuh.gif
Активен
AIVEN
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Мъж
Публикации: 878



« Отговор #278 -: март 02, 2012, 13:34:46 »

Ние бяхме със средна сватба, посрещането на гостите в ресторанта беше в 15 ч. Сватбата беше в неделя, така "удължихме" времето на вечерната сватба и избегнахме ранното ставане на дневната. Получи се чудесно, времето идеално ни стигна за купона и бяхме достатъчно отпочинали за тежката вечер! Към 01:00 някъде си бяхме вече в леглата smile
Много добре сте направили. Втози случай Вие сте спазили нормалните часове за хранене и във Вашия случай - за вечеря. Много често при другите Сватби тези часове не се спазват, което води до сериозно гладуване на гостите. Примерно обяд в 16:30ч. или вечеря в 22:30ч. което е честа практика. И какво става с един гладен човек като глътне две ракии на гладно само с една салатка? При положение, че почти цял ден не се е хранил нормално, защото е пътувал примерно, резултата от двете ракии е angry angry angry
« Последна редакция: март 02, 2012, 13:38:47 от AIVEN » Активен
heruvimche
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 164



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: март 07, 2012, 14:47:30 »

И какво става с един гладен човек като глътне две ракии на гладно само с една салатка? При положение, че почти цял ден не се е хранил нормално, защото е пътувал примерно, резултата от двете ракии е angry angry angry

То затова сигурно ни остана толкова много алкохол, а самото тържество мина с ужасно много танци...  funnytooth Иначе хитрата идея заимствахме от кумувете ни, дано бъде от полза и на други...
Активен
svegest
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 22



« Отговор #280 -: април 22, 2012, 16:15:53 »

привет на всички!
Благодаря за информацията. Така погледнато мисля да се ориентираме кам 16-17 часа.
Хубава Неделя
Активен
_perlichkata
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 459



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: април 22, 2012, 16:58:38 »

Нашата ще е вечерна сватба в събота, ще имаме доста гости от други градове и затова преценихме, че ще им е по удобно няма да бързат, че на другият ден са на работа  smile smile smile
Активен
every_me
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 118


Сутрешна...


Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: май 24, 2012, 08:58:16 »

Сватбата ни ще е вечерна и в неделя. Знам, че в събота щеше да е по-удобно, особено за тези, които ще пътуват от други градове. Датата ни е важна и се радвам, че до момента никой не е отказал, защото в понеделник е на работа.
Активен
estlar
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



« Отговор #283 -: юни 13, 2012, 15:10:02 »

Аз още се колебая. Принципно ставам рано и дори и в почивните дни не мога да спя по-късно от 7-8 часа. Ще имам гости от страната. Не знам как се процедира - т.е кой поема разходите по настаняването, ако се налага хотел. Но който и да поема разходите, това са си разходи, но не знам и кой би шофирал на връщане, ако разчитат на това да тръгнат рано, че да се приберат навреме... На всичкото отгоре не ни се иска да правим компримиси с една конкретна дата, която сме си избрали, а тя е неработен ден, но сряда... sad Като че ли основно ще се съобразим с работещите гости и ще изберем късно-следобедна сватба откъм 15 до полунощ максимум. А неработещите ако имаме желание можем да продължим и след това.
Активен
emmmmmy
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 4265



Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: юни 13, 2012, 15:17:17 »

Естлар, няма задължение да поемете разходите на пътуващите. Има двойки които си казват че нямат тази възможност. Преди да ми кипне и да отменя всичко по венчавката свързано с посрещане на гости  beating, бях им казала че можем да им поемем макс една от две нощувки и една празнична вечеря. Това става дума за обедна венчавка в понеделник.
А за присъствието- който държи на вас и има възможност, разбира се, ще си вземе отпуска и ще дойде и на дневна сватба. good
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines