Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 21:40:32

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Според вас - Дневна или вечерна сватба?
Дневна
Вечерна
Нямам мнение по въпроса

Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневна или вечерна сватба?  (Прочетена 235634 пъти)
 
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #150 -: февруари 01, 2008, 15:57:32 »

Хей, идеята за завършек в дискотека си е супер. good И ние така завършихме, но без да съм в роклята. Така си реших и се преоблякох. НА мен лично ми е селско да видя булката с роклята в дискотека. И да не ми се обижда никой, изказвам лично мнение. tease
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #151 -: февруари 01, 2008, 18:01:40 »

В хотела, в който е нашият ресторант има пиано бар. Евентуално ще продължим в него.

plamik, булчинската рокля наистина не е практична за дискотека (в общия случай), но като знам, че сваля ли я, повече няма да я облека никога и не знам дали ще я сваля, просто няма да искам да свърши.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #152 -: февруари 03, 2008, 10:43:15 »

В хотела, в който е нашият ресторант има пиано бар. Евентуално ще продължим в него.

plamik, булчинската рокля наистина не е практична за дискотека (в общия случай), но като знам, че сваля ли я, повече няма да я облека никога и не знам дали ще я сваля, просто няма да искам да свърши.

Щом всичко ви е на едно няма проблем и да си с роклята - това си го решаваш ти. good
 Аз имах предвид обикалянето от ресторанта в дискотека на другия край едва ли не с роклята. При нас поне имаше вървене пеша и някакси не се виждах с роклята по улиците.  tease
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #153 -: февруари 03, 2008, 10:54:55 »

И аз съм за вечерната сватба, но понякога дневната е по-практична, от гледна точка на това че ако има гости от други градове, така могат да се приберат и няма да им се налага да остават на хотел. Но пък ми изглежда че дневната сватба свършва по-бързо то вечерната  pardon
Активен
Azumi
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 56



Моят сватбен албум

« Отговор #154 -: февруари 03, 2008, 18:25:26 »

Вечерна със сигурност и през лятото.
Активен
kiss вече Краева
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


щастлива съпруга


Моят сватбен албум

« Отговор #155 -: февруари 03, 2008, 20:41:23 »

ЗА вечерната сватба
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #156 -: февруари 03, 2008, 21:14:57 »

Аз също предпочитаам вечерната сватба! Не ми изглежда нормално в 11 часа сутринта всички да са пияни.А и не си представям как гостите ми, включително и аз ще танцувам бурно на обяд.Вечер си е друго, по-предразполагащо е за купон.
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #157 -: февруари 04, 2008, 11:42:16 »

така така аз съм за вечерна сватба винаги съм си мечтала за такава и освен ако не се женя втори път(леле да не дава Бог)няма и да имам вечерна сватба!а така ми се искаше  :(смятам че е по-удобно и за младоженците и за гостите!не настава пълен хаос в 7 сутринта от типа на  "ама къде ми е воалът леле мъжът ми дойде да ме вземе а аз не мога да си закопчая роклята ще закъснеем" и така нататък *THUMBS*всичко е спокойно наспиваме се и ние и гостите ни също няма опасност някой да закъснее защото се е успал(имаше при нас такива случаи)и къпонът продължава колкото ни е кеф а не да си ходим защото има друга сватба (недай си боже) angry
прочетох едно мнение за това ч еможе купонът да се пренесе в някоя дискотека или клуб *THUMBS*и след това колко било селско да отидеш с роклята си O_Oами аз да си кажа аз бях с роклята си кумата също с нейната а кумът и младоженеца с костюмите и се метнахме в първия клуб!беше неделя и нямаше много хора но всички ни се радваха много всеки ме гледаше с ахкащи очи и искаше само да мине покрай мен да ме докосне!да се докоснеш до булка е на късмет!това е същото като те гледат по улиците и ти махат от тротоара докато минавах с булчинската кола и е несравнимо усещането!не съм се чувствала по-щастлива и по важна така да се каже!!!!аз лично малко се убидих от онова мнение но все пак всеки сам си решава какво и как да прави good
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #158 -: февруари 04, 2008, 12:00:52 »

Това за клуба го подхвърлих на милото снощи и той много се смя, сетихме се за абитюрентската преди няколко години - същото  Bravo Bravo Bravo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #159 -: февруари 04, 2008, 12:03:50 »

именно защото нашата сватба беше дневна и за това много ми се искаше някъде да се поразкършим след това а и честно казано не ми стигнаха танците манците в ресторанта таман бях загряла! 8Pкумовете доста пийнали и така!,милото изобщо нямаше желание да ходи!!е аз бях доволна за него не знам tease tease
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #160 -: февруари 04, 2008, 13:36:38 »

Един бърз съвет и от мен. Можеш да помолиш роднини или прияте, които живеят в града да настаниш няколко човека у тях. Аз така мисля да направя с колегите си, т.к. имаме 2 които са от моя град.
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #161 -: февруари 08, 2008, 14:20:36 »

И аз съм за вечерната сватба.Нашата също ще е вечерна, понеже милото ще трябва да измине 140 км. в едната посока за да ме вземе.Предствете си ако е дневна.Сигурно трябва сватбата да започне от 3-4 часа сутринта.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #162 -: февруари 10, 2008, 17:10:54 »

прочетох едно мнение за това ч еможе купонът да се пренесе в някоя дискотека или клуб *THUMBS*и след това колко било селско да отидеш с роклята си O_Oами аз да си кажа аз бях с роклята си кумата също с нейната а кумът и младоженеца с костюмите и се метнахме в първия клуб!беше неделя и нямаше много хора но всички ни се радваха много всеки ме гледаше с ахкащи очи и искаше само да мине покрай мен да ме докосне!да се докоснеш до булка е на късмет!това е същото като те гледат по улиците и ти махат от тротоара докато минавах с булчинската кола и е несравнимо усещането!не съм се чувствала по-щастлива и по важна така да се каже!!!!аз лично малко се убидих от онова мнение но все пак всеки сам си решава какво и как да прави good
Такаааааааа, нека успокоим обидените - ако правилно си прочела мнението ми (защото това за селското е мое изказване), казах, че не целя да обиждам никой, а просто изказвам собствено мнение! В крайна сметка всеки си прави сватбата така както на него му харесва, нали? Щом има момичета, на който им е УДОБНО (най-вече) да са с роклите си в дискотека - така да бъде! На мен не ми допада и не бях!
А на мен ми стана обидно от това "прочетох едно мнение" - поне ми цитирай мнението правилно!  Offtopic
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #163 -: февруари 10, 2008, 19:55:26 »

Аз пък вече тук съм се разписвала,но пак.Нашата сватба беше дневна и имаше и дискотека след това.Първо не съм станала в 5 часа и в 7 не съм си търсила воала.Всичко си беше супер точно,аз и милото бяхме много доволни,роднините също.Който иска да си ляга рано си тръгна.Имахме и гости които пътуваха,а не им се искаше да останат до късно.За останалите продължихме с разходки,кафета и дискотека разбира се.Имахме време да се преоблечем да си вземем по душ и цялата банда ,които си бяхме в хотела продължихме да се веселим,така че всичко е въпрос на виждане.
Нашата сватба беше ноемвримесец и най-много се съобразихме с времето,че през деня имаше повече възможност за снимки,а и не е толкова студено.Пък и не бяха останали много свободни часове в гражданското така,че ......дневна сватба в края на краищата....... tease yahoo
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #164 -: април 04, 2008, 13:33:14 »

и аз съм за вечерна сватба,мисля че имаш повече време да се приготвим,да се съберем всички гости.Също и от гледна точка и че не ми се иска към 5 часа от ресторанта да ни изгонят/по-светло/ beating
А пък и на вечерна сватба не пречи да отидеш на клуб или дискотека след това danceg
Активен
Страници: 1 ... 9 10 [11] 12 13 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines