Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:19:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Според вас - Дневна или вечерна сватба?
Дневна
Вечерна
Нямам мнение по въпроса

Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневна или вечерна сватба?  (Прочетена 232662 пъти)
 
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юли 31, 2006, 10:53:14 »

И нашата ще е вечерна! yahoo
Бяхме на една много разпокъсана (12.30 подписване, 15.00 Църковен брак и след 19.00 ресторант, ужас)
Ние започваме от 17.00 с подписването, 18.00 Църковния брак и около 19.00 в ресторанта-там до когато искаме!!! dance Dance biggrin
« Последна редакция: август 03, 2006, 13:08:51 от Bulechka_TS » Активен
Paola
Регистриран

Публикации: 6


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 02, 2006, 13:05:58 »

ние пък ще сме нещо средно - 12.30 в ритуалната, 14 - църква и 15.30 - ресторант - а оттам вече не знам...
така, че се получава нещо средно според мен - дневно/вечерна, а да не споменавам, че всичко започва от ранни зори, но какво да се прави - едва си запазихме дата
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #47 -: август 04, 2006, 09:24:17 »

Нашата беше точно както каза meggi, от обяд до 18 ч., после се прибрахме да си отпочинем-аз пих уиски със свекървата, а пък младоженеца дремна даже с неговото спокойствие  tease tease tease, изкъпахме се и после-хайде с младежите на диско  yahoo yahoo yahoo А пък съм била и на вечерна, която беше от 19ч. до 24 ч. и приключи бързо -бързо, защото всички бяха доста уморени, така или иначе приготовленията започват от сутринта и не се спи особено много
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: декември 08, 2006, 09:42:42 »

Всеки с претенциите си;)
Аз съм си за дневна, която става дневно-вечерна, повярвайте  Wink

Абсолютно!Ние започнахме в 11 в съвета ,12  в църквата 13 в ресторанта.Там беше платено всичко до 18 но никой не си тръгваше и ние доплатихме за 1 час още.После си изпратихме гостите - роднини.А ние останахме в младоженският апартамент на хотела , в който бяха отседнали всичките ни приятели.Те ни дадоха половин час почивка  give_rose / а ние се съобразихме/ , взехме душ , обухме дънките набързо и отидохме на вечрна разходка във Велико Търново.Гледахме програмата звук и светлина на Царевец /незнам дали сте ч виждали нещо невероятно е,а и хотела е на близо/ после ободряващо кафенце и имахме резервации за дискотека която е точно до хотела.Така сватбата продължи до 2-3 х през ноща и беше страхоооотно! hiphip *YAHOO*Да не ви казвам че повечето приятели бяха от петък и останаха до неделя и беше голям купон! pleasantry Party time Acquaintance Dance2 Sunshine
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #49 -: декември 08, 2006, 11:26:24 »

ние бяхме категорични и искахме вечерна
поради ред причина обаче,ще бъде дневна,но в крайна сметка това няма значение,важното е че ще има сватбааааааааааа Dance2
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: декември 08, 2006, 12:52:35 »

нашата ще е вечерна,да видим какво ще излезе girl_in_love
Активен
vanis
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1584



« Отговор #51 -: декември 08, 2006, 13:01:15 »

как какво,ще бъде прекрасно....не се притеснявай Christmas tree
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: декември 08, 2006, 15:33:10 »

нашата ще е вечерна,да видим какво ще излезе girl_in_love

picolina, нашата също беше вечерна и беше прекрасно!!! имаше много  girl_in_love kiss2 и много  CHEERS drinks и още повече  kiss Dance

И всички се забавлявахме страхотно!!! Спокойно, не се притеснявай, както казва vanis:

как какво,ще бъде прекрасно....не се притеснявай Christmas tree
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: декември 10, 2006, 13:42:35 »

опасенията ми са само затова,че ще излезем от църквата към 16.30 часа и вече ще е малко тъмно за снимки и незнам какви ще излязат после nea
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: декември 10, 2006, 13:48:20 »

опасенията ми са само затова,че ще излезем от църквата към 16.30 часа и вече ще е малко тъмно за снимки и незнам какви ще излязат после nea

И мен с този довод ме убедиха да е дневна сватбата!Есента и зимата било по-добре дневни сватби!Въпреки че при тая техника вече според мен всичко трябва да може да стане! good
Няма начин да не се получи добре!
Активен
Picolina
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2748



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: декември 10, 2006, 13:50:16 »

да и аз така си мисля.а пък и още повече,че ще има коледна украса из целия град,нали?! би трябвало да се получи добре.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: декември 10, 2006, 13:53:40 »

да и аз така си мисля.а пък и още повече,че ще има коледна украса из целия град,нали?! би трябвало да се получи добре.

Да , сигурно ще е добре осветено! hiphip yahoo 8 dance
Активен
Ита
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 423


в интернет влизам рядко... само по нужда


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: декември 11, 2006, 10:22:41 »

Аз определено предпочитам вечерната сватба! Мисля си, че по този начин магията остава по-дълго. Не се налага да станеш в 5.30 сутринта  angry за да се гримираш, има време да направиш всичко, което си планувала за деня, а празничното настоение продължава до късно вечерта. Трудно ми е да си представя как след като се приберем в 18.00 часа да кажем ,ще съберем сили да излезем отново някъде, било то и на дискотека  nea
А ако празненството в ресторанта свърши към 12.00, продължаваме партито в съседния клуб със сватбените тоалети  Party time
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: декември 11, 2006, 15:10:21 »

Точно така е, Ита!!!  good Само, че ние со купонясвахме до малките часове в ресторанта, бяха ни позволили, а и DJ-я ни беше чудесен,създаде токова настроени, че никой не искаше да тръгва и дансинга не остана нито за миг прзен!!! blum good Dance danceg danceg danceg
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: декември 11, 2006, 21:14:55 »

Аз определено предпочитам вечерната сватба! Мисля си, че по този начин магията остава по-дълго. Не се налага да станеш в 5.30 сутринта  angry за да се гримираш, има време да направиш всичко, което си планувала за деня, а празничното настоение продължава до късно вечерта. Трудно ми е да си представя как след като се приберем в 18.00 часа да кажем ,ще съберем сили да излезем отново някъде, било то и на дискотека  nea
А ако празненството в ресторанта свърши към 12.00, продължаваме партито в съседния клуб със сватбените тоалети  Party time

Аз станах в 8 и не мисля че е проблем да продължиш доколкото си искаш и където си искаш!
Момичета забавляваме се на макс и нищо не може да ни псре нали така?Аз лично нямах нито усещане за време нито за умора! hiphip
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines