Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 01, 2024, 01:46:56

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Според вас - Дневна или вечерна сватба?
Дневна
Вечерна
Нямам мнение по въпроса

Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневна или вечерна сватба?  (Прочетена 252716 пъти)
 
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #210 -: юли 29, 2011, 10:12:28 »

Вечерна разбира се, да се наспиш спокойно, да има време за прическа,грим...Пък и гостите да са с една нощувка,да не ги ангажираме с повече..
Активен
pink_panther
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 350



Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юли 29, 2011, 14:04:54 »

За мен никога не е стояла тази тема като въпрос! За мен партито и истинската веселба са си вечерта. Така просто го виждам аз! Не че нямам против да почнем от сутринта, та до другата сутрин да го празнуваме!  danceg
Активен
fl0r1ta
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: август 03, 2011, 12:10:16 »

И аз съм за вечерна  good Да имаш време за всичко,а и вечер става истинския купон  danceg
Активен
irena_popova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 458



Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: август 04, 2011, 10:24:16 »

Здравейте и от мен,
аз също мисля, че и двата варианта си имат своите плюсове и минуси, но в нашия вариант ако е дневна, то все едно сме излезнали на кафе smile ние няма да имаме църква и затова времето ще бъде по - кратко smile мислим за изнесен ритуал и се получава така, че след взимането на булката (мен)  *YAHOO*да отидем направо в ресторанта:)
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #214 -: август 05, 2011, 10:55:09 »

при всеки е различно, но вечерната сватба според мен е най-удобна. имаш възможност да се наспиш сутринта, спокойно да отидеш на фризьор, гримьор, да си посрещнеш гостите, да им обърнеш внимание..да пиеш едно кафе smile и изобщо целия ден е пред теб smile ритуал към 3-4 следобед, след това 5часа в църквата,  и 6-7 в ресторанта smile идеално. много е важно, когато си правите графика за деня да предвидите достатъчно време между ритуалите. и за придвижване, и за снимки, и просто за застраховка smile ако нещо непредвидено се случи.. пък и защо да се притеснявате и да бързате  Wink
Активен
Medeia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 95



« Отговор #215 -: август 05, 2011, 15:05:20 »

И аз съм за вечерна сватба. Имаш достатъчно време за грим, прическа и т.н. Ако е дневна, сигурно ще трябва още в 5 часа трябва да започна с подготовката. Пък и си мисля, че такива тържества е по-добре да са вечерни...някак си по-официално е.
Активен
armira
Любопитен
*
Публикации: 29


« Отговор #216 -: август 05, 2011, 15:09:06 »

Нашата беше вечерна,имах време за всичко.Дори се наспах едно хубаво и спокойно и хвърлих в потрес родата как спокойно си спинкам. blum
Активен
mishuga
Любопитен
*
Публикации: 21



« Отговор #217 -: август 06, 2011, 10:29:11 »

Нашата сватба беше дневна. Вярно си е, че приготовленията за Деня започнаха за мен супер рано- в 6.30 бях на фризьор, след това грим, обличане и всичко мина супер бързо и като насън. Но аз и така искаш в началото, да не е супер разтегнато и провлачено всичко:) А вечерта след сватбата имахме време само за нас двамата:)
Активен
mimi1809
Професор
****
Публикации: 481


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: август 19, 2011, 07:16:11 »

Нашата сватба беше дневна вярно е това със ставането рано но пък за сметка на това купона продължи до два часа през нощта така че бях и дневна и вечерна.
Активен
Susito
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131


Ще ставам госпожа :-)


« Отговор #219 -: август 20, 2011, 15:25:48 »

Аз винаги съм била твърдо за вечерна сватба. Винаги си съм мислила, че ще бъде съботна, а то какво стана - неделна при това вечерна сватба. По едно време имах доста притеснения дали това няма да откаже повечето гости, но разпитах най-близките и ме успокоиха. Сега съм на принципа, че който ни уважава ще се постарае да дойде, за да ни уважи.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: август 20, 2011, 15:36:22 »

Susito много точно си го казала. Който ви уважава, ще дойде независимо дали е в събота,неделя,дневна или вечерна. За едно такова събитие за никой не би трябвало да е важно дали на другия ден е на работа и няма да може да се наспи или кога, ще се прибере.  good Вие не правите всяка седмица сватба за да ви притеснява деня или времето.
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #221 -: август 21, 2011, 13:32:37 »

Хора, дневната сватба си е голямо прецакване. Ставате рано, булката в 3 , а може и да не си легне. В ресторанта влизате наобед. Хората тъкмо се развеселят около 6 чака и ви изгонят , сватбата свърши. В неделя също стават супер вечерни сватби, който иска ще ви уважи, или ще си вземе един ден отпуска, или ще си тръгне малко по рано и пак всичко ще е наред.
Активен
emocia_wa
Професор
****
Публикации: 399



« Отговор #222 -: август 22, 2011, 20:25:14 »

Хора, дневната сватба си е голямо прецакване. Ставате рано, булката в 3 , а може и да не си легне. В ресторанта влизате наобед. Хората тъкмо се развеселят около 6 чака и ви изгонят , сватбата свърши. В неделя също стават супер вечерни сватби, който иска ще ви уважи, или ще си вземе един ден отпуска, или ще си тръгне малко по рано и пак всичко ще е наред.
да.. Доста минуси има дневната сватба - наистина се става рано.. и за ресторанта - вярно е..хората тъкмо са се развеселили и трябва да си ходят..особено ако има друга сватба след вашата.. много неприятно се получава..дори и да искате да си платите не може.  sad
ако все пак сте решили, че това е вашия вариант помислете за продължението на сватбата - ако се е получило добре всички ще искат да продължат купона. потърсете приятен пиано бар, или някакво заведение, което е подходящо за гостите и предложете да се преместите там. даже направо може да резервирате  good другия вариант е да отидете вкъщи, но можете ли да поберете много хора?  nea и все пак трябва да ги "посрещнете" подобаващо - пиене, ядене..тичане си е. pardon една приятелка булка режеше мезета с булчинската рокля у дома  sarcastic
Активен
_InLoVe_
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 8



« Отговор #223 -: август 23, 2011, 16:33:26 »

И аз съм за вечерна сватба,а и ако мъжът ми реши дневна сватба направо я отменям  ROFL или ще ми правят прическа и грим докато спя. ROFL
Активен
JANET_1
Професор
****
Публикации: 314



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: август 23, 2011, 17:09:56 »

И аз съм твърдо за вечерна сватба  weddingday girl_wink
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines