Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 04, 2024, 06:36:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Според вас - Дневна или вечерна сватба?
Дневна
Вечерна
Нямам мнение по въпроса

Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Дневна или вечерна сватба?  (Прочетена 239371 пъти)
 
jancen
Любопитен
*
Публикации: 39



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: ноември 17, 2007, 18:58:24 »

определено вечерна сватба е за предпочитане , тъй като предразполага към купон  yahoo
Активен
mirmar
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1128



« Отговор #136 -: ноември 18, 2007, 10:10:57 »

Ние решихме сватбата ни да е вечерна. Радвам се,че успях да убедя милото. А и все пак като оставим настрана личното ми предпочитание, моите гости ще пътуват 350км., докато се настанят по хотелите и т.н. ще им трябва време. За вечерните сватби обаче изниква проблем- в някои от ресторантите съм чувала, че искат да се намали музиката след 12ч. И представяте ли си във вихъра на веселбата някаква тиха музичка...Не знам как ще го решим този проблем- двата най-вероятни ресторанта, в които ще бъдем, са част от хотели и най-вероятно ще ни поставят такова условие. crazy
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #137 -: ноември 18, 2007, 10:26:55 »

 По-добре направо попитайте в ресторантите. Ние бяхме на едно парти в хотел в Слънчев бряг и музиката гърмеше до сутринта.
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: ноември 18, 2007, 16:54:13 »

Първо питайте и после се притеснявай. На нас никъде не ни поставиха такова условие, а почти само в ресторанти на хотели сме проверявали. Не ми се е случвало по такъв повод да намалят музиката по време на сватба.
Активен
margi
Ентусиаст
**
Публикации: 133



« Отговор #139 -: ноември 18, 2007, 17:22:49 »

ВЕ ЧЕ РНА! Има си своите недостатъци, но вижте от към веселата страна.В тъмнината задръжките падат, танците са луди, емоции на макс, жените изглеждат по-добре.Грима стои по гот на такава светлина, а през деня се вижда всяко малко несъвършенство или размазан грим.Но това е моето мнение.А вашата сватба вие дирижирате.
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #140 -: ноември 19, 2007, 10:08:10 »

 Аз съм за сватба цял ден и нощ goody bouncinggirl goody bouncinggirl Да почне сутринта и да свърши на другата сутрин
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: януари 30, 2008, 17:16:53 »

Аз съм за вечерна.. на дневната тъкмо ти стане весело и хоп... станало е време да си ходиш  sad
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: януари 30, 2008, 17:24:25 »

100% съм за вечерната сватба, има много повече плюсове, дневна само в случай че нямаш избор. Инъче представям си в колко трябва да стана за всичко и изобщо друго си е да продължи веселбата вечерта.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: януари 31, 2008, 17:38:34 »

Аз съм за сватба цял ден и нощ goody bouncinggirl goody bouncinggirl Да почне сутринта и да свърши на другата сутрин
Напълно съм съгласна!!!
Но на другия ден пак ще ти се струва че е отлетяла като един миг  danceg danceg danceg
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: януари 31, 2008, 17:47:39 »

и аз съм за вечерна сватба................
Активен
mishlence
Сватбар
***
Публикации: 165


Госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: януари 31, 2008, 17:50:56 »

С АЗ предпочитам вечерна,но нашата ще е днвна,заради бабите,а и имаме малко дете.Но нищо,само да мине всичко както трябва,пък вечерта ще си купонясваме пак.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: януари 31, 2008, 18:10:30 »

С АЗ предпочитам вечерна,но нашата ще е днвна,заради бабите,а и имаме малко дете.Но нищо,само да мине всичко както трябва,пък вечерта ще си купонясваме пак.
И направо с роклята в дискотеката, ще събереш погледите  danceg chee
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: февруари 01, 2008, 12:53:33 »

Нещо подобно се получи на сватбата на едни наши приятели. Минаха ритуалите през деня, следобяд бяхме на ресторант и към 12.00 вечерта някъде се организирахме по-младите и отидохме на дискотека.. естествено само булката се отби до тях да се преоблече и сватбата продължи чак до сутринта  danceg  yahoo
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: февруари 01, 2008, 13:03:43 »

На мен ми се е случвало в дискотека да виждам сватбари барабар с булката и младоженеца и определено за секунди се превръщат в център на внимание. И мисля, че наистина е хубав завършек на вечерта с по младите приятели, тъй като малко или много на официалната част присъстват колеги, шефове и познати, често и роднините на половинката  пред които все пак трябва да се спазва някакъв етикет на поведение.
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: февруари 01, 2008, 15:53:38 »

Честно казано на мен идеята много ми допада и съм сигурна, че с приятелите ни ще си направим голям купон, но не съм сигурна милото дали ще се навие да "цъфна" с роклята в някоя дискотека  scratch one-s head
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines