Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 23, 2024, 08:53:45

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 7 част  (Прочетена 146608 пъти)
 
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #420 -: януари 31, 2009, 10:49:06 »

Цитат
valka27 изследванията са ти добри освен съотношението ЛХ/ФСх но Мариянка ти е писала за това.Защо не са ти пуснали Тестостерон.След доказана овулация трябва да си пуснеш и Прогестерон и хубаво е да си пуснеш и Естрадиол пак преди овулация за да видиш дали нараства добре.Колко дневен ти е цикъла.
Gucci, бях писала по-напред в темата и Mariana пак помагаше със съвети  give_rose
http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,14956.150.html
Притесняваме микробиологията от изследваниятя на милото изолирана е Ureaplasma urealiticum  и повишени левкоцити(10-12 на поле при реф. граници до 10).От ровене в нета разбрах, че тази бактерия се лекува с антибиотици и най-вероятно тя е причина за увеличения брой левкоцити, но едвали тя има отношение към моето незабременяване.При сладващия преглед и аз ще си пусна микробиология, защото най-вероятно и аз си я нося тази бактерия, цитонамазка също...(майка ми има рак на маточната шийка, жалко, че не откриха по-рано тази ваксина аз вече съм дъртичка...)
Сега съм на етап чакане до следващия преглед.


Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #421 -: януари 31, 2009, 10:55:14 »

valka27 , и на мен ми откриха Ureaplasma urealiticum   и левкоцитите ми бяха толкова sad. Лекувах се наистина с антибиотици, но заедно с мен се лекуваше и мъжо. То се предава по полов път и няма как само единия да има. А вашият лекар още нищо ли не ви е предписал?!
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #422 -: януари 31, 2009, 11:05:06 »

ами след изследванията не сме ходили.Мойта лекарка заминала на няква специализация в чужбина и сега съм си записала час при друга, на 11.02.Нещо немога да случа на лекар, който да приеме присърце моите проблеми cray
Сега ще потърся тази тема с лекарите, как не съм я видяла
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #423 -: януари 31, 2009, 11:12:26 »

Здравейте на всички ,бебеправещи! smile
Искам да ви попитам кои трябва да са първите изследвания,които трябва да си пусна,защото аз изобщо не съм наясно!
Аз се сещам единствено за хламидия и микробиология!А също така ако може да ми кажете кои от изследванията се поемат от здравната каса?
Ще съм ви много благодарна! give_rose
Цитат
(майка ми има рак на маточната шийка, жалко, че не откриха по-рано тази ваксина аз вече съм дъртичка...)
Сега съм на етап чакане до следващия преглед.
Валка,аз последно като бях говорила с моята гинеколожка тя ми каза,че има две ваксини,от която едната е до по-висока възрастова граница включва 3 инжекции и струва към 1000 лв.
« Последна редакция: януари 31, 2009, 11:18:16 от -Ади- » Активен
magynzeto
Новак
*
Публикации: 10



Моят сватбен албум

« Отговор #424 -: февруари 01, 2009, 13:18:08 »

Изследванията са следните: пълна кръвна картина,СУЕ,урина-хим.изследване и седимент,глюкоза,урея,креатинин,общ белтък,албумин,сифилис,СПИН,кръвна група и HBsAg.Това са изследванията при регистриране на бременност. Дано съм била полезна smile
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #425 -: февруари 01, 2009, 14:14:12 »

Здравейте на всички ,бебеправещи! smile
Искам да ви попитам кои трябва да са първите изследвания,които трябва да си пусна,защото аз изобщо не съм наясно!
Аз се сещам единствено за хламидия и микробиология!А също така ако може да ми кажете кои от изследванията се поемат от здравната каса?
Цитат
Изследванията са следните: пълна кръвна картина,СУЕ,урина-хим.изследване и седимент,глюкоза,урея,креатинин,общ белтък,албумин,сифилис,СПИН,кръвна група и HBsAg.Това са изследванията при регистриране на бременност. Дано съм била полезна

Не съм се изказала правилно,имах впредвид изследванията при започване на бебеправене,а не при регистриране на бременност! blush
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #426 -: февруари 01, 2009, 16:53:38 »

Активен
Страници: 1 ... 27 28 [29]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines