Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 28, 2024, 01:18:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 7 част  (Прочетена 155167 пъти)
 
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #285 -: януари 26, 2009, 16:57:32 »

ГЕРИ ,РЕНИ какво ви става момичета?Я се стегнете какво е това,утре другиден-работа всеще си има,я стига сте отлагали и се вземете в раце и на бегом при лекаря да разберете какво става-ако ли не ще ядете бой boxing PUGILISM
УСПЕХ И НА ДВЕТЕ И ДАНО Е PREGQ
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #286 -: януари 26, 2009, 17:11:48 »

fiamaa, ти дуфастона след доказана овулация ли го пиеш? И какво е това другото лекарство? За какво е? Защото аз пия Дуфастон от половин година и то за задържане.
Offtopic  На мен първо ми беше изписан Сиофор-а и то от ендокринолог за лекуване на поликистозата и същевременно да свалям качените килограми, но тъй като лелката не ме навести, гинеколожката ми изписа заедно със Сиофор-а да пия и Дуфастон от 14ден. Какъв ще е резултата идея си нямам, но се надявам положителен. Курса на лечението ми ще е 6м. Дано да го прекратя по-рано с положителен тест за бременност  girl_wink
Успех и на вас сладурки....

Активен
Милето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #287 -: януари 26, 2009, 17:39:10 »

мацки , какво ще кажете аз мисля да пробвам един месец с противозачатъчни и после да спра  crazy
ами то бебето  може и да нестава защото ми е станало фикс идея  cray
« Последна редакция: януари 26, 2009, 22:13:47 от maria_lakova » Активен
cherry_tea
Професор
****
Публикации: 364



« Отговор #288 -: януари 26, 2009, 17:41:22 »

мацки , какво ще кажете аз мисля да пробвам един месец с противозачатъчни и после да спра  crazy

На своя глава ли ще правиш такива опити или по съвет на лекар?
Активен
Милето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #289 -: януари 26, 2009, 17:47:25 »

на своя глава  Girl_hide
Активен
kali_gali
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #290 -: януари 26, 2009, 18:33:57 »

НЕ ГО ПРАВИ...
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #291 -: януари 26, 2009, 19:02:58 »

mileto, аз мисля, че само ще си объркаш цикъла с тези противозачатъчни. Според мен няма смисъл. И се успокой. Знам, че твърде много са три години, но с тази напреднала медицина всичко се постига. Не прави нищо на своя глава.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #292 -: януари 26, 2009, 19:10:25 »

Мацки да ви кажа лекарите като видят липса на цикъл и някоя кистичка и казват поликистоза.Което ми е странно.И аз лекувах поликистоза.Последния път тъй като не можах да посетя моя гинеколог отидох при една гинеколожка.След преглед и след като и казах моите диагнози тя се зачуди.Каза че яйчниците не са ми поликистозни а просто понякога правя кисти от неспукан фоликул и дори и да имам поликистоза тя е много слабо изразена.Вече 6 месеца нямам въобще кисти а спрях да пия хапчета и единственото което пия е от време на време едни билкови чайчета.Сега съм решила да си взема и чайчетата за овулация и да я подсиля.
mileto мисля че при теб нещата са малко на психическа основа щом няма друга медицинска причина.Не смятам че нещо ще постигнещ с пиенето на противозачатъчни един месец.
fiamaa този дуфастон от 14 ден ти подтиска овулацията говори с лекарката да го пиеш на друг период.Аз него съм го пила и по 5 дена от 21 ден на цикъла.
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #293 -: януари 26, 2009, 19:17:38 »

Мили момичета, вече писах в другата темичка, но искам тук да ви благодаря за подкрепата докато бях в тази тема! give_rose За съжаление не мога да ви дам конкретен съвет, защото при нас стана наистина когата не мислих за това. А и като цяло всичко се разви на бързо, така че не можах да си направя дори изследванията преди бебеправенето. То и аз се помотках с тях де  blush Надявам се сега да нямам проблеми. Иначе странно как женската ми интуиция подсказваше за зачеването още седмица след това.
Пожелавам на всички ви спокойни дни изпълнени с любов а бебето си знае кога да дойде !
Благодаря ви още веднъж! give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #294 -: януари 26, 2009, 19:18:18 »

Аз го пия от 16-тия ден само след доказана овулация. Ако до 16-тия ден няма, чакам и тогава пия. Иначе доста ще си постоим в клуба, като си подтискаме овулацията. Гери, какви са тези чайчета за овулация? Препоръчай ми някой от тях, моля!
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #295 -: януари 26, 2009, 19:36:23 »

Ами това са билки които си купувам от една билкова аптека.Изисква доста време за да има резултати защото за билките е нужно да се натрупат в организма.Но поне не се тъпча с хапчетта от които качих доста килограми.
Рени  и Гери надявам се скоро да се махнете от тук още след прегледите.Стига сте чакали и отлагали.Ако има проблем трябва да се лекува а ако има бебче трябва да го пазите така че възможно най бързо вземете мерки.
Мири мила споко и нашето чудо ще стане.
И аз съм абонирана за тази тема но се опитвам да не мисля за такива неща.Без лоши мисли колкото и да е трудно.Просто при някой трябва повече време.
Тонита ми се губи и дано да ни зарадва .
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #296 -: януари 26, 2009, 19:55:10 »

 Offtopic yahoo yahoo yahoo Бравоооо, Дарлинг!!!
Активен
Милето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #297 -: януари 26, 2009, 20:19:52 »

благодаря на всички,няма да пия нищо,май и аз ще се абонирам тук..  nea
« Последна редакция: януари 26, 2009, 20:27:18 от mileto » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #298 -: януари 26, 2009, 20:29:24 »

gucci, а как се казват билките. Така или иначе аз вече четвърти клуб съм тук. Влязох в Клуб на бебеправещите 3, сега сме 7 скоро ще съм и в 12. Така, че имам време да чакам.

mileto, абонаментните места са заети. Приемаме те за малко. Моля, моля без да ти харесва при нас. Може само да ме навестяваш като остана сама да не ми е скучно.  blum
Активен
Милето
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 35



« Отговор #299 -: януари 26, 2009, 20:32:57 »

ее Рени благодаря ти ,но ти  ще ми преостъпиш  твоето място,защото идва твоя край в тази тема,така че ти да не ме забравиш  danceg
Активен
Страници: 1 ... 18 19 [20] 21 22 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines