Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 19:26:42

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 7 част  (Прочетена 154982 пъти)
 
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: януари 20, 2009, 22:46:09 »

goldi, радвам се, че една от нас повлече крак. дано и ние скоро те последваме!!! Честито!!! Останалото от мен в другата темичка Wink
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: януари 21, 2009, 09:33:01 »

Goldi, Цинк и Селен като два отделни медикамента ли са ? Извинявайте ако вече сте го коментирали ! blush
И имаш предвид че помага за по-лесно зачеване  или преодоляване на проблеми след това ?
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: януари 21, 2009, 09:36:03 »

darling, можеш да си вземеш комбинирани витамини на центрум вътре има и цинк и селен. Знам че nelkata когато забременя също каза, че са и помогнали цинка и селена. Късмет и на теб в забременяването give_rose
Активен
darling
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1371


....братска обич.....


Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: януари 21, 2009, 09:40:01 »

Благодаря ти Рени ! Връщам ти пожеланията двойно по-силни ! smile
Аз пия в момента калмацин, заради проблеми с ноктите.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: януари 21, 2009, 09:44:19 »

darling, благодаря ти мила. Ние с теб май сме се уговорили да пием калмацин. И аз го пия в момента. Дано пък цинка ни помогне Wink
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: януари 21, 2009, 10:13:37 »

Да ви разкажа как стана моето забременяване. Моя мъж беше болен и му бяха изписали витамини CETEBE . На мен пък вече ми беше писнало от бебеправенето, а и ми започваха изпитите, и си правихме секс за кеф, без изобщо да мисля тоя път за забременяване. И няколко дена преди да ми дойде се чувствах страшно изморена, но нямах други симтпоми, и в деня, в който трябваше да ми дойде викам я да си направя един тест. И направих и тъкмо да го хвърля, че беше една чертичка се появи и втората. И съм забременяла с позата аз отгоре, без да лежа тоя път по гръб, с възглавничка и не знам си как. После Нелката като каза, че и те пиели Селен и Цинк и ми стана много подозрително. Просто Цинка повишава скоростта на сперматозоидите, и може би това помага. Успех на всички, просто понякога не знаеш какво може да ти помогне, колкото и странно да звучи
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: януари 21, 2009, 11:11:59 »

Според мен щем няма никакви здравословни проблеми каквото и да се пие си излишно става си от самосебе си не че някакви си витамини са помагали
Господ си знае работата
И както си казала правете любов за кеф а не за бебеправене good това е формулата
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: януари 21, 2009, 11:47:50 »

девойки  пожелавам Ви от сърце това което вчера ме сполетя,видях малкия бебок в -3-4та г.с. и бях много щастлива.Стискам палци на всяка една от Вас по-скоро да напуснете клуба и да сте щастливи мами  give_rose
Късмет-за мен всичко е късмет,по едно време и аз бях отчаяна,първи отрицателен,втори отрицателен ....и т.н.и ми писна да ги правя,докато дойде момента в който и при мен се появиха изненадващо без да очаквам двете черти,наистина бях изненадана и се разплаках като малко дете.Късмет момичета!
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: януари 21, 2009, 13:17:49 »

ато спомена Голди че мъжа ипиел Цетебе витамините и аз се замислих че и аз в месеца в които забременях бях почнала да ги пия- може да има нещо в тях което да помага
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: януари 21, 2009, 14:18:15 »

Момичета, ние и двамата с мъжа ми пиехеме седмица или две цинк и селен, селенът беше на таблетки+бета каротен, а цинкът си беше само цинк. Не знам има ли ефект, няма ли, но предишните 2-3 месеца просто не се пазехме, нищо не пиехме и не ставаше. А от третия опит стана. Точно във форума бях чела за селена и цинка, в "Бременлийски отчет", или тук, но наистина - ускорява скоростта на сперматозоидите и поддържа половите функции  good Успех
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: януари 21, 2009, 14:21:12 »

ние с милото пием всякя сутрин упсарин и разтворими мултивитамини"Актив".Това е още преди да почнем с бебеправенето.Да ги сменям ли? crazy crazy crazy
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: януари 21, 2009, 15:02:26 »

Момичета, аз днес ходих на лекар ей така за мое успокоение, преди да отида на контролния преглед в края на месеца. Лекарката видя същото, което видя и нейната колежка - уголемена матка с точица, но теста, които напарвихме беше отрицателен. crazy crazy crazy. Вече незнам какво да си мисля. Нямам никакви симптоми, че ще ми дойде или че няма да ми дойде. Да взема и аз да пия селен и цинк ли? Четвърти отрицателен тест, а лелката я няма. И хапчета за предивзикване пих. Сега чакам, но няма и няма. Случвало ли се е на някоя от вас подобно нещо? Помогнете ми, моля ви!!!
Активен
mariana
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1535



« Отговор #177 -: януари 21, 2009, 15:04:57 »

Рени според мен е крайно време да пуснеш кръвен тест  good Уринните не винаги показват точно.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: януари 21, 2009, 15:09:11 »

Ох, Рени, много кофти ситуация, за съжаление не мога да ти помогна.
Стискам палци скоро всичко да се оправи.

Ами и ние ще ги пробваме тия витамини.Намерих няколко варианта, ама кой е най-... crazy
http://www.framar.bg/prepor_product.php?id=18002975&page_special_title=%D1%D3%CF%D0%C0%C2%C8%D2++ACE+%2B+Zn+%2B+Se+%F2%E0%E1%EB.%2A+20
http://abx-2008.com/produkti/vitamini.html
http://weider-bulgaria.com/products/5/30
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: януари 21, 2009, 15:10:08 »

no4ko24, goldi  -честито момичета! Дано повлечете крак и скоро всички се похвалят с  PREGQ . Леко бременеене и още по-леко раждане!  give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines