Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 18:45:49

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 7 част  (Прочетена 146657 пъти)
 
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: януари 29, 2009, 21:47:59 »

Мацки, едно малко отчетче от мен. Бях при доки, каза че хормоналните изследвания( от миналия месец) всички са ми в нормалните  граници  и засега няма повод за притеснение, яено просто съм си изпускала овуто smile Изследванията за инфекции още не са готови каза след около 2 месеца.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: януари 29, 2009, 22:00:48 »

anita81 , какви са тия изследвания, за които чакаш толкова дълго? Дано и следващите ти са добри  good!
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: януари 29, 2009, 22:09:31 »

Ами мила, това са изследвания за инфекции- предполагам че цитонамазка има предвид доктора, защото ми взе влагалищен секрет и го прати за изследвания. Понеже живея в Канада и комуникирам на английски с доктора, та той каза "изследване за инфекции", затова не знам какво точно е, но чакам толкова дълго, защото тук здравната им система е много зле и е много мудна, за едни хормонални изследвания, които направих на 16.12, чак днес си научих резултатите, ужасна им е системата ама кво да се прави, ще чакам, пък дано са добри и те smile
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: януари 29, 2009, 22:16:26 »

Ужас, а аз се ядосвам, че вчера ми взеха материал за такива изследвания и ми казаха към вторник да се обадя!
Пак ти пожелавам хубави резултати!
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: януари 30, 2009, 08:48:51 »

анита предполагам, че става дума за микробиологично изследване, така както го описваш. То е различно от цитонамазката като идея. Изследват се микроорганизмите във влагалището и на какви антибиотици реагират. И аз се присъединявам към пожеланията на Даниела, да са ти наред изследванията.
сори за  Offtopic , но пък съм чувала много да хвалят здравната им система - абсолютно всичко било безплатно. Може би това е "цената".
Активен
diavalo
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 283



Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: януари 30, 2009, 10:23:57 »

Момичета ако има някои от Варна да помага с добър гинеколог.Аз искам да си направя профилактичен преглед.Ходила съм тук в една частна клиника в центъра, но нещо не ми допадат лекарите, обслужването и нещо nea. Благодаря ви предварително.
Активен
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: януари 30, 2009, 13:55:17 »

Мила за клиника във Варна ти препоръчвам клиника Олимед на Тракия и там при доктор Цветкова, аз ходих при нея преди да видя двете черти и имах проблеми и тя и помогна. Ако искаш координати ще ти пиша на лични
Активен
angel4e
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1058


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: януари 30, 2009, 15:16:20 »

Вие,от Варна,чува ли ли сте за д-р Уалид?Имате ли впечетления от него?
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: януари 30, 2009, 15:57:31 »

Момичета отклонявате се от темата. За лекарите си има отделна тема - Нашият лекар-акушергинеколог. Моля пишете там
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: януари 30, 2009, 16:03:44 »

Момичета, да си кажа и аз какво се случи днес при лекарката. Започваме всичко отначало. Всички изследвания на хормони, ТАТ, МАТ, спермограми, фоликулометрия и т.н. Изпратиха ме при един лекар в Стара Загора, ама нещо говорих с една приятелка каза, че само вторник и събота приемал пък на мен тези дни хич не са ми удобни. Задействах малко връзки в Сливен да видим какво ще стане. така, че засега оставам. Искаше да ми изписва противозачатъчни за три месеца, ама аз отказах. Предложи ми и хомеопатия crazy
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: януари 30, 2009, 16:20:41 »

Рени а установи ли се странната точка зад матката
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: януари 30, 2009, 16:24:28 »

Ами било хормонална картина. каквото и да означава това. Сега като не пия хапчетата, които ми бяха изписали и организма ми се е изчистил се виждаше всичко нормално. От това, което рабзбрах от лекарката съм нямала овулация тези два месеца. незнам как го реши това, но като отида другата седмица при този лекар или при познатата на вуйчо ми в Сливен ще кажа какво става.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: януари 30, 2009, 16:41:28 »

Нали щеше даходиш в София  при твоя приятелка какво стана аз те саветвам да се насочиш на там но пробвай и в Сливен
АА да разбирам ли че не си бременна със сигорност и продължавали да не ти идва
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: януари 30, 2009, 16:44:59 »

Точно това разбирай.

Аз в София пак ще отида, но часът ми е в края на февруари. Мога ли да чакам дотогава според теб? Отговорът със сигурност и твоя и моя е НЕ
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: януари 31, 2009, 02:02:39 »

анита предполагам, че става дума за микробиологично изследване, така както го описваш. То е различно от цитонамазката като идея. Изследват се микроорганизмите във влагалището и на какви антибиотици реагират. И аз се присъединявам към пожеланията на Даниела, да са ти наред изследванията.
сори за  Offtopic , но пък съм чувала много да хвалят здравната им система - абсолютно всичко било безплатно. Може би това е "цената".
извинявам се за офф-а
мила, не знам от къде си го чула, но не всичко е безплатно. А ако питаш мен аз предпочитам да си платя ако е необходимо и да ми се обърне внимание и да се предприеме навременно лечение, вместо да не плащам и да чакам по 3-4 месеца за час за зъболекар, гинеколог и всякакъв друг по-специализиран лекар, които дори не те приемат без направление от личен лекар. Не е нормално според мен човек със счупен крак да седи в спешното цяла нощ и лекаря да му каже "не ти е спешен случая, може да чакаш", нито пък е нормално да идеш при гинеколог и да няма видеозон, а да те праща в някаква клиника за видеозон, или пък бременна да чака 1 месец за час при гинеколог, за да види дали всичко с бременността е наред. Случаите са ужасно много. Де да можех и аз когато си поискам  да мога да ида на гинеколог, а не да си планувам часовете с месеци напред, а недай си Боже да ти дойде лелката точно тогава и да се наложи да си откажеш часа, ами отидоха още 3 месеца чакане. А за 6 месеца какъвто и да е проблема определено би могъл да стане много сериозен. Та налага се постоянно да си запазвам часове, защото не се знае след 3 месеца какво ще стане. Нямате си представа колко напред е българската здравна сисетма в сравнение с канадската.
отново се извинявам за офф-а, но насам са се запътили ужасно много българи, ако има такива в този форум по-добре е да са подготвени за това Wink
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines