Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 19:14:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 7 част  (Прочетена 154944 пъти)
 
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: януари 22, 2009, 11:54:03 »

Цитат
Упсарина е ацетил-салицилова киселина (т.с. аспирин), която е ДОКАЗАНО ТЕРАТОГЕННА!
Уврежда плода! Ако бебеправите, преустанови приема на упсарин веднага.
ОК.Спираме го.А витамин С може ли?
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #196 -: януари 22, 2009, 12:23:32 »

ОК.Спираме го.А витамин С може ли?

Приятеля ти/мъжа ти може да продължи с упсарина, но не и ти. А защо изобщо ги пиете тези витамини? Вит А е последния витамин, за чийто недостиг да се притесняваш. Няма хора с недостиг на витамин А (здрави хора, имам предвид), а предозирането му може да навреди на бременните, както писах по-долу.

Някой друг във форума също беше писал, че взима вит А и С и се чудех защо  crazy, аз ли нещо съм изпуснала...
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: януари 22, 2009, 12:40:50 »

Ами аз понеже преди много работех, без почивен ден и някой ми беше казал за тази комбинация(упсарин и витамини), че освежавала и вдигала тонуса и оттогава.Незнам дали наистина ми действаше или си го внуших, но оттогава всяка сутрин до кафето имаме и витамини.
Е, все още не съм бременна така, че стоп на упсарина
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: януари 22, 2009, 14:22:28 »

Рени,наистина много странно-с толкова напреднала технология да немогат да ти кажат бременна ли си или не...,и изобщо какво ти е,защо ти закъснява...незнам.... crazy
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: януари 22, 2009, 14:39:59 »

Рени аз съм имала случай с дуфастона който пиех по схема единия месец на ми дойде след дуфастона както трябваше на 28 ден а дойде чак на 45 ден.
Дано лекарите установят какво става.И дано да е  PREGQ PREGQ
Според мен трябва да направиш кръвен тест възможно най скоро и да смениш лекарките.Искам да кажа че има лекари които са добри в различни области и това че са следили бременност не значи че са добри в другите области на гинекологията.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: януари 22, 2009, 14:52:22 »

Напълно подкрепям gucci за това че може да разбират от едно ама в друга облас са жива зян пример мога да ти дам с моя док
Що се отнася за пробл ми с ячници и тем подобни е много добра но за следене на бременност през пръсти работа никакво внимание  nea
Час по скоро си направо кръвен тес не ти трябва направления и мнение на док отиди сама и си направи good
Толкова време в невидениене е хубаво пък  не се стои спокойно
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: януари 22, 2009, 15:10:44 »

Здравейте момичета, отдавана не съм писала, но ви наблюдавам от време на време. При мен се получи долу-горе същата ситуация. Закъснява ми вече 4 дена, направих си 2 теста и все отрицателни, но всичките ми симптоми за бременност са налице. Не пия никакви хапчета и просто наистина немога ди си обясня защо така става, дали тестовете не са редовни или аз нещо crazy Посъветвайте ме как да постъпя, моля
Активен
mmagi
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 703



« Отговор #202 -: януари 22, 2009, 15:16:06 »

Кръвният тест не лъже. В почти всяка лаборатория го правят. Успех!
На моята кумичка й показваше негативен тест дори след като докторът й беше видял плодното сакче в 4г.с., но явно при някои хора нивото на човешкия хормон се покачва много бавно.
Активен
Женя Иванова
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 810


най-щастливата жена


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: януари 22, 2009, 15:27:53 »

Благодаря ти миличка за екпедитивния отговор, ще го направя но чак другата седмица, защото мъжът ми има рожден ден утре и няма да имам време, а ми се искаше това да е подаръка му.Ще ви пиша какво е станало.Успех на всички с бебеправенето kiss
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: януари 22, 2009, 17:02:56 »

Женя, а ти кой тест използва? Ще стискам палци за PREGQ
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: януари 22, 2009, 22:30:12 »

KlaraFina много полезна беше отново @}->--Във фитнеса имаме една бременна,която е доста напреднала,но през цялото време си ходеше на сауна и каза,че й понася добре и че лекарката й казала,че при нормална бременност няма проблем :girl_wink:Обаче пък какво тогава ще рече,че висока телесна температура е опасна за повече от 10 мин...та нали ако сме болни(недай боже) температурата си е висока по цял ден,че понякога и повече...Иначе е ясно,че никоя настинка и температура не е добре за бебето,особено в началото.
Много ми е странно това с тестовете-как така при някои не отчита *crazy*За до седмица закъснение разбирам,ама за повече...Май кръвния е най-сигурен.
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: януари 22, 2009, 22:33:14 »

gucci, на мен с Дуфастона си ми идва точно на 28 ден. Не съм имала проблеми вече половин година. Така, че незнам може този път да е така, но стана доста време от 27 ноември. Вече трябваше да ми дойде дори да са 45 дни. И 50 да са пак е така.
preslava_82, проблемът е, че на коремен ехограф и двете лекарки видяха едно и също. Първата каза точица, втората мехурче, а тестовете за бременност, които вече са 4 са отрицателни. Проблемът е и в това, че матката ми е уголемена, но пък хормоналните препарати давали подобна картина на ехографите. Ходих да питам и за кръвен тест. В лабораторията ми казаха да отида най-рано в понеделник, за да се изчисти още малко Дуфастона и да не повлияел на резултата. Не съм ходила само на вагинален ехограф, но ако трябва специално ще отида в Сливен или Стара Загора на такъв ехограф. Затова още се извъртам като в необрано лозе. Решила съм обаче утре да си направя теста на Герганчето със содата. Ще ви пиша какъв е резултата.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: януари 22, 2009, 22:41:40 »

Рени аз мислих,че на вагинален са те гледали...все пак дават най-ясна картина.Дано кръвния тест в понеделник да покаже "добър" резултат good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: януари 22, 2009, 23:21:16 »

Рени,не бързай с вагиналния blush по-добре изчакай за кръвен и тогава вагинален pleasantry
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: януари 23, 2009, 01:42:50 »

Ами то така или иначе се чакам. В края на другата седмица съм отново на доктора, ако дотогава лелката, за която нямам никакви признаци, не се е появила.
Тонитка, да ти призная честно за мен вече най-добрия резултат ще е този, че не е нищо сериозно. Че не се налага да лежа по болници и да правя пак куп изследвания. Стискайте палци за това!!!
« Последна редакция: януари 23, 2009, 09:04:40 от Рени » Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines