Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 01:55:03

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 7 част  (Прочетена 146561 пъти)
 
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 08, 2009, 17:01:08 »

valka27,на мене днес доктора ми каза,че на нашата възраст (аз съм на 26,а мъжа ми на 31) бебеправенето траело от година до година и половина crazy Интересно...,това незнам някаква статистика ли е? незнам
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 08, 2009, 17:03:34 »

valka27,на мене днес доктора ми каза,че на нашата възраст (аз съм на 26,а мъжа ми на 31) бебеправенето траело от година до година и половина crazy Интересно...,това незнам някаква статистика ли е? незнам

 Oh my ... това пък какво значи  Oh my ...
Не мисля, че е възможно да има такава статистика - по-скоро е някаква негова стакмистика  crazy beating
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: януари 08, 2009, 17:04:29 »

Ами незнам не ми обясни подробно...,може би от негови наблюдения...
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: януари 08, 2009, 22:57:37 »

Преславче,

аз също съм на 26, а мъжът ми е на 33;

наборки сме  Wink

последният доктор, който посетих ме попита колко често бебеправим;

всъщност, в някои случаи честотата също има доста голямо значение;




Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 08, 2009, 23:45:28 »

Незнам дали възрастта има значение,но разбрах,че не било лесно nea,а аз си мислех,че още от първия месец и хоп PREGQ,да ама не...и имам лощото чувство,че с всяка изминала година ще става още по-трудно...Но нека не бъда такава песимистка girl_impossible
Пожелавам на всички да се радвате на едно малко съкровище скоро време give_rose
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: януари 09, 2009, 08:28:05 »

Момичета, аз сигурно съм най-голямата на години в този клуб. Моля ви не го отдавайте на годините, това че все още не сме видели  PREGQ. Какво сега искате като ви чета и да ми става още по-трудно ли? blum blum blum

preslava_82, щом според доктора ти бебеправенето трае година, година и половина на нашите години, то значи аз съвсем скоро ще се класирам на редицата на двете черти. Благодаря му за куража, можеш да го поздравиш от мен! give_rose

Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 09, 2009, 08:46:47 »

Значи, според този доктор трябва вече да сме близо до целта... с повече от година опити heart
И според вас момичета колко често трябва да го правим?
Рени, водя те с една година "по старост"  good
« Последна редакция: януари 09, 2009, 08:51:11 от valka27 » Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 09, 2009, 08:52:41 »

valka27, според мен всеки трябва да го усети колко пъти в седмицата или месеца да го прави. Все пак не се подготвяме за Олимпиада, за да тренираме като спортистите всеки ден. Ако ти чувстваш, че искаш да го правите всяка вечер или през вечер това е вашето решение. Само не го правете с мисълта сега правим бебе. Това е най-стресиращото в цялата ситуация.

Пожелавам ти много късмет и положителен резултат от бебеправенето в най-скоро време!
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 09, 2009, 09:02:37 »

Благодаря ти Рени и да ти се връща...
Съгласна съм с твоето мнение
Аз мисля, че всяка вечер опити е безмислено.След като за направата на спермограма хората искат 5 дни пълно въздържание на мъжа за най-оптимални резултати...значи 1-2 пъти в седмицата е напълно достатъчно.
Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 09, 2009, 09:10:29 »

Незнам дали някой от вас чете в зачатие.орг, но там се казва, че секс всеки ден се прави за удоволствие, а за бебе през ден....
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: януари 09, 2009, 09:14:39 »

За спермограмата искат минимум 3 максимум 5 дни въздържание.И мн често правене на секс не е хубаво но няма да се впускам в подробности.
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 09, 2009, 09:15:28 »

мда... в Зачатие съм повече от година ама и техните схеми не действат при нас nea
Вече спрях да чета техния форум, само ову-календара го ползвам.
На мен ми казаха в клиниката мин. 5 дни
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: януари 09, 2009, 09:22:25 »

Преси, май всички в началото сме мислели, че след първия опит и ще стане. Уви, не е толкова лесно. И после следва депресия, ама защо не стана, ама как така, толкова ли съм смотана....Сега вече съм на етап, че чакането му е майката, та да видим.
И аз знам, че не е хубаво всеки ден да се пробва. Все пак те сперматозоидите живеят доста дълго в нас и няма какво да се притесняваме smile. Пък и да дадем време на мъжете да съберат качествен материал smile.
Хайде, успех на всички!

Колкото да зачатие.орг и аз ползвам само календара им. Малко депресиращо ми идва да гледам лентичките на мацките, дето пише "чакаме те 7г. 5м. и еди колко си дни". Само се моля да не ставам на тяхното място  huhhuh.gif
« Последна редакция: януари 09, 2009, 09:32:35 от danieIa » Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: януари 09, 2009, 09:48:57 »

Незнам дале не е  Offtopic,но някоя от вас правила ли си ПКК(пълна кръъвна картина) ? Какво представлява,смисъл за някакви конкретни заболявания ли се прави или...?
Извинете ме,ако въпроса ми не е за тук give_rose
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: януари 09, 2009, 09:51:34 »

Момичета, ако се отдам на мисълта, че годините имат значение за зачеването на дете, ами то тогава ще оставя половинката ми без наследник, щото излиза, че той вече е на "преклонна" възраст за деца.
За сметка на това обаче си мисля за Крум Савов, който има близнаци, а и той минава в графа "преклонна" възраст. Скоро разбрах, че и Ники Кънчев има близнаци, а и той е на "преклонната" възраст за бебеправене. И повярвайте ми това ми дава много оптимизъм, защото тайничко се надявам за близнаци. И надеждата разбира се се подхранва и от факта, че в рода на половинката ми има близнаци. Каквото и да стане, ние правим любов, ако има бебе няма да го върна я.  blum
 Горе главите момичета и търсете положителното, иначе ...........
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines