Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 03:57:55

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Клуб на бебеправещите - 7 част  (Прочетена 146574 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: януари 07, 2009, 18:30:04 »



Интересни и полезни статии:



Успех на всички бебеправещи!

Активен
ina_lemon
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 07, 2009, 18:53:56 »

УСПЕХ И ОТ МЕН


Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 07, 2009, 19:36:17 »

запис
Успех на всичкив клуба PREGQ pqz good give_rose
« Последна редакция: януари 07, 2009, 19:43:04 от radinka » Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: януари 07, 2009, 20:07:37 »

Та след като аз съм на 30 той на 34 и след повече от година опити тръгваме по изследвания, вече направих хормоните, на 21-вия ден от цикъла ще пусна и прогестерон и незнам си какво и вече милото е обещал, че ще дава сперма...колкото и да не му се ще...това е...
ох, олях се в писане ама раната е люта.
 cray

Мила Прогестерон на 21 ден се прави след доказана овулация.След хиляди изследвания и хапчета поне някой неща съм понаучила.
Успех на всички заети с тази тежка и сложна работа.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 07, 2009, 20:10:00 »

Успех и от мен момичета!
Преслава, стискам палци за доктора.  good good
Активен
Рени
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1994


Аз дочаках своето малко чудо*2!


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 07, 2009, 20:47:30 »

Гери (gucci), единствено стимулация на овулация не съм правила, защото по време на лечението, което провеждам всеки месец си имам овулация и то доказана. Ще си записвам час за клиника по репродуктивно здраве в София, която ми препоръча моя приятелка и ще видим какво ще кажат там. Може да направим всички изследвания отново и най-вероятно ще прибегнем до инсеминация.

Днес като отидох в аптеката и поисках да си взема Дуфастон, защото декември ми беше месец за почивка и реших да си предизвикам с него цикъл ми казаха да изчакам още малко или до датата, на която трябва да ми дойде според графика, защото можело при лечение с Дуфастон да покажело по-късно положителен резултат.

Така, че сега ще чакам. Късмет на всички!!! kiss2 kiss2 kiss2 kiss2 kiss2
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 07, 2009, 21:25:52 »

Добре дошла valka27 и успех! @}->--както е казала gucci   прогестерона се изследва на 7-я ден след доказана осулация, а 21-ви ден се пада 7-ми,ако цикълът ти е 28 дни и следователно ову-то ти е на 14-я.Но лекарите масово си го пишат на 21-я ден това изследване и аз не мога да разбера защо :angry:Не само,че не се получават верни и полезни резултати,ами на всичко отгоре те и бодат и даваш и усма пари.Така че моят съвет е първо да разбереш кога ти е ову-то и тогава да правиш изследването!
А за сперматозоидите и спермограмата-не е доказано от какво се получава "кухото яйце" -има много предположения и лекарите казват,че едва след 3-то такова трябва да се търсят причините и да се правят обстойни прегледи,защото за жалост страшно много бременности(предимно първи) по необясними причини са такива :'(Аз също съм на мнение,че не е задължително да се избързва със спермограмата.А и тя не е показателна от един път и зависи и къде е правена(абе като хормоналните изследвания).
Аз искам да ви попитам за ову тестовете.....като е положителен-това какво значи,че си осулация или че тя ще настъпи през следващите от 24 до 48 часа?Че нещо се обърках от написаното Girl_hide blush
Успех на всички!!! give_rose give_rose give_rose
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 07, 2009, 21:54:46 »

Тъй като доста тестове за овулация правих мога да ти отговоря Тони .Положителен тест като трябва да са с еднаква наситеност двете черти означава че в следващите от 24 до 48 часа ще настъпи овулация.По принцип единия ден се появява по бледа а на следващия става по наситена.Ако не си сигурна кога ти е овулацията или си с късна овулация и цикъла ти е нецикличен тогава се почва то първия чист ден тоест като ти свърши до засичане на овулация или до идване на цикъла.Имайте предвид че много момичета имат различна от общоприетата овулация.За пример ще ви дам колежката която има овулация веднага след цикъл тоест на 8 ден от цикъла а аз съм с ову на около 20 ден и затова цикъла ми е по дълъг от нормалните и общоприети 28 дни.
Активен
tonitta
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2429



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 07, 2009, 22:03:34 »

Мерси много gucci и аз така го разбрах,ама викам все пак да питам по-опитните @}->--И аз като теб съм с продължителен цикъл и късна овулация-към 19-21 ден :girl_wink:Но това си го установих преди време именно с БТ.Но понеже нещо не бях сигурна съвсем напоследък кога ми е, защото малко са ми объркани графиките тези месеци реших да направя една проверка и с тестове Girl_hide
Активен
Gergancheto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2366



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 07, 2009, 22:18:36 »

И аз съм тук...ама само да ви чета де  danceg
Активен
Anita81
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 719



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 08, 2009, 07:54:49 »

и аз да се запиша, късмет на всички
Рени, Преслава стискам палци всичко да е наред
Активен
valka27
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1103


http://www.panoramio.com/user/3830585


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 08, 2009, 09:16:49 »

Аз овулацията я следя с тестове, които винаги на 14-тия ден са положителни.При последния преглед (на 10-тия ден) докито каза, че вижда фоликул и след 4 дни ще има ову.
А спермограмата искам да се направи, защото милото е боледувало от туберкулоза и незнам дали такова тежко заболяване не е оказало влияние...
« Последна редакция: януари 08, 2009, 09:21:10 от valka27 » Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 08, 2009, 09:32:29 »

моят цикъл е 28 дни, а спукан фоликул на видеозон имах на 21 ден от МЦ;

успех момичета
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 08, 2009, 10:19:53 »

Привет и от мен smile Днес бях при лекар,гледа ме с вътрешен видеозон и каза,че всичко изглежда нормално.Пуснах и изследвания за хламидия-да видим crazy,в понеделник ще излезнат резултатите.Доктора ми каза,че щом имам редовен цикъл,най-вероятно имам и овулация,но за всеки случай ми каза да взема тест да проверя...Иначе всичко друго е ОК Wink
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: януари 08, 2009, 10:21:42 »

Пуснах си и още няколко изследвания...,на които немога да кажа имената,защото не ги запомних blush,и те ще са готови в понеделник...,а сега навивам милото за спермограма... nea,да го видим и него дали е ок,това е от мен засега...
Успех на всички с бебеправенето give_rose
« Последна редакция: януари 08, 2009, 10:23:22 от preslava_82 » Активен
Страници: [1] 2 3 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines