Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 16:49:26

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подаръци за 8-ми март!!!!  (Прочетена 150107 пъти)
 
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #540 -: март 10, 2009, 20:07:14 »

Браво на Ваня  Bravo всичко е много красиво give_rose
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #541 -: март 10, 2009, 21:18:12 »

Страхотни подаръци, момичета  Bravo

Аз все още си чакам моя  Girl_sing
Активен
viki2007
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 38



Моят сватбен албум

« Отговор #542 -: март 10, 2009, 21:51:35 »

viki миличка съжалявам че не писах, но просто нямах никакво време да се разпиша. А относно подаръка ти съм направо на 7-мото небе. Когато дойде куриера пред вкъщи направо неможех да си намеря място от вълнение. И като отворих подаръка направо неможах да повярвам, какво имаше там. Значи точно 10 мин. преди да дойде подаръка с милото се оправяхме да излизаме за да ми купува една книжка за 8-ми март.... и познай книжката беше на Джеймс Ролинс и не коя да е , а точно тази която беше в подаръка, бях направо изумена. Нямаш си напредстава колко щастлива ме направи. А сега за останалите момичета да кажа , че имаше още една книжка Крилати фрази за любовта (мисля че всеки трябва да има тази книга страхотна е), и две невероятни чашки от които си пием вече кафето и две мартенички. В момента нямам възможност да пратя снимка понеже съм в Бургас , но като се прибера веднага ще пратя. Още веднъж благодаря на viki , изненадата беше пълна, а деня ми започна по възможно най-хубавия начин.
много се радвам че всичко ти е харесало-бях се притеснила yahoo
това дава и още по голяма наслада от реализирането на идеята с подаръците-чак вече нямам търпение да го направим пак good
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #543 -: март 11, 2009, 11:58:51 »

Днес няма ли подаръци blush Аз още си чакам моя sad и нямам вече търпение да го получа,като гледам вашите какви емоции ви носят.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #544 -: март 11, 2009, 12:01:37 »

Моят трябваше да дойде днес, обаче диспечерката от Спиди ме "зарадва", че може би ще е утре  diablo beating
Активен
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« Отговор #545 -: март 11, 2009, 12:30:16 »

Ей момичета страхотни сте, всички са с много хубави подаръци give_rose
Аз не знам с моя подарък от петък каво се случи crazy куриер - никакъв , дано поне са се свързали с подателката , че  beating nea diablo
Леле, Дани как може такова нещо - много се ядосах!  diablo Особено, че в понеделник не си извела детето на слънцето заради тях, а те не са дошли! То бива, бива, но чак пък толкова.  diablo
Днес няма ли подаръци blush Аз още си чакам моя sad и нямам вече търпение да го получа,като гледам вашите какви емоции ви носят.
И аз чакам с нетърпение да разглеждам какви подаръци са получили всички, а и като "организатор"  pleasantry искам да знам, че всеки е получил подарък и всички са доволни!  Girl_hide good
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #546 -: март 11, 2009, 12:52:17 »

Марииче, аз вече се отчаях с тези подаръци, все има някаква издънка cray
С коледните стана едно недоразумение , сега и тук някакви проблеми  sad
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #547 -: март 11, 2009, 13:32:11 »

Аз получих моя днес  danceg
След разправия в пощата, разбира се  beating ...след като вчера ми казаха, че няма нищо за мен ...днес пак ходих и ...имало за мен при това от понеделник  crazy

Както и да е ... подаръкът ми е от Ели .  и много й благодаря, защото е много сладък, но снимки довечера отвкъщи .

Имам си много симпатичен комплект от две лилави чашки за кафе със стойчица, един албум за снимки, едно мъничко животинче с магнитчета в ръцете и крачетата / и заема всякакви пози   sarcastic/  и хубава картичка  yahoo

За съжаление виждам, че моя още не е пристигнал  shok....  надявам се до края на деня да дойде  angry
Активен
tanianikolova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167


на мама златото


Моят сватбен албум

« Отговор #548 -: март 11, 2009, 13:59:29 »

Днес времето е хубаво и излязох с малкия и точно като отидохме на площадката и малкия се заигра с приятелчетата си ми се обадиха от куриерската фирма че човека е пред блока и ми казаха че ако не съм отидела до 5 мин трябвало да отида след 18ч да си го взема от офиса им. Нямам търпение милото да се прибере от работа и да отидем да си взема подаръка.
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #549 -: март 11, 2009, 21:28:14 »

Имам си подарък tease yahoo едно голямо благодаря на Роси Pisetata give_rose Не мога да  повярвям още че тя ми подарява на мен,ама че съвпадение.Мила подаръка ти е страхотен не мога да му се нардвам.
Подаръка се състои от една страхотна книга за бремени *YAHOO*чаша-която е много сладка,с удоволствие ще си пие  кафето в нея и един страхотен албум(впрочем албумите са два),които ще си пазя за първата ни рожба(дано и това стане скоро)ето и снимка:                                                                                                                                                                            ОЩЕ веднъж благодаря ти
« Последна редакция: март 11, 2009, 21:37:31 от radinka » Активен
tanianikolova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167


на мама златото


Моят сватбен албум

« Отговор #550 -: март 11, 2009, 22:48:02 »

И аз вече си имам подарък yahoo. С милото отидохме до Ин таим за да си го взема. Да си призная нямах търпение да го видя и го отвори още в колата. Denitsa благодаря много за подаръка.Малкия като видя играчката направо ми я отскубна от ръцете. А албума е страхотен.


* DSC05137.JPG (68.01 KB, 406x336 - видяно 1876 пъти.)
Активен
tanianikolova
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 167


на мама златото


Моят сватбен албум

« Отговор #551 -: март 11, 2009, 22:50:50 »

ето и още една


* DSC05138.JPG (35.16 KB, 314x215 - видяно 1846 пъти.)
Активен
dgudge
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1007


Щастлива съпруга и майка


Моят сватбен албум

« Отговор #552 -: март 11, 2009, 23:07:37 »

много готини подаръчета, аз се заинтригувах от животинчето с магнитчето blush ще чакам да го видя blush
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #553 -: март 11, 2009, 23:08:24 »

Юпииии, юпиииии! smile

Таня, много се радвам ако ти е допаднал подаръка.

Знам, че темата беше 8-ми март, но като влизам във форума и винаги когато гледам твои постове, в главата ми оставаше усмивката на твоя хубавец. И онзи ден като видях мечето, просто само за тази усмивка се сетих. Тъй че твоят подарък не е най-впечатляващ, но исках да те зарадвам не само като дама, но и като мама.  И отново - извинения за лекото закъснение.  give_rose
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #554 -: март 12, 2009, 09:38:30 »

Юхууууу и аз си имам вече подарък  banana banana
И той е невероятен, чудесен и много красив  yahoo
Искам да кажа едно ОГРОМНО БЛАГОДАРЯ на Niksha, която беше моята Мартенка  danceg
Имам страхотен и огормен албум за снимки, точно както бях написала като си казвахме желанията - беше предвиден за снимки от сватбата, на която кумувахме. Обаче на мен толкова ми харесва, че може и за нашата да си го оставя  blush
Имам също страхотно миришешта свещ в чашка и много мила картичка  Girl_hide
Довечера или утре ще гледам да ви пусна снимки.
Още веднъж да кажа Благодаря на Niksha - мила, подаръкът много ми харесва  give_rose
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines