Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 07:20:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Защо ви обичам?  (Прочетена 9335 пъти)
 
Rodi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1384



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: декември 07, 2008, 11:39:49 »

Обичам ви защото какво и да ме тревожи вие веднага ми помагате да си върна настроението и ме разбирате smile
Активен
mucito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 820


Love to be Loved


Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: януари 17, 2009, 10:08:18 »

Искам да поздравя всички, които въпреки, че вече са казали своето "ДА", за които сватбата е вълнуващ, любим спомен, все още са тук и помагат на всички като мен!...Благодаря Ви, момичета, от все сърце! Bravo give_rose http://uk.youtube.com/watch?v=aS2Fve72AZg girl_in_love
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 20, 2009, 15:39:21 »

Обичам ви, защото вие се превърнахте в неизменна част от моето ежедневие, от празниците и делниците ми!
Обичам ви, защото тук намерих приятели, които макар и виртуално, внасят свежа нотка във всеки мой ден!
Обичам ви, защото тук се научих на много неща, но най-важното от тях е толерантността, умението да приемаш и уважаваш мнението, вкуса и избора на човека отсреща, независимо дали съвпадат с твоите или не! А това за мен е едно от най-важните човешки качества! Искрено вярвам, че то прави всеки един от нас по-добър човек!

Благодаря ви, че ви има  give_rose

Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: май 21, 2009, 22:04:41 »

Обичам ви, защото немога без вас. От вчера съм тръгнала да пиша дипломната ми работа и съм още на седмото изречение. Немога да не погледна тук и да не видя кой какво е писал, какво ново.
Обичам ви, защото вие сте хората на които спокойно мога да си изплача мъката в лоши моменти и да знам, че няма да ме погледнете с онези лоши очи, с които ме гледат други.
Обичам ви, защото в хубавите моменти всички имате смелостта да споделяте радостта на хората.
Обичам ви, защото толкова приятелки на едно място трудно могат да бъдат събрани иначе.
Обичам ви, защото знаете как да дадете усмивка за едно добро начало на деня.
Обичам ви, защото заслужавате.
Обичам ви, защото искрено се надявам и вие да ме обичате  give_rosesmilesmile blum give_rose
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 09, 2009, 20:56:45 »

Обичам ви защото ме дарявате с много положителни емоции. smile
Активен
Страници: 1 [2]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines