Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:12:53

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашите недостатъци и как се справят половинките ни с т  (Прочетена 47653 пъти)
 
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 17, 2011, 16:16:01 »

Осъзнаването и признаването на собствените недостатъци, според мен е първата крачка към контролирането им.  smile Аз мисля, че съм осъзнала своите и се старая да ги контролирам, макар че не винаги успявам.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 20, 2011, 15:40:13 »

Въпроса според мен е друг, хубаво знаем какви са недостатъците ни,но правим ли нещо за да ги променим.... Аз например бях доста избухлива -  много бързо се ядосвах... видях,че на милото това му идва в повече и ,че дори не е нормално за него такова поведение... Реших да се променя,взимайки пример от него и великото му спокойствие. Мога да се похваля даже, че след година имамх коренна промяна и определено съм по-спокоен човек и не реагирам толкова темпераментно...което се отразява много положително върху мен самата.. smile
Само ми кажи как го постигна?  sad Аз за 12 години връзка все още му се ядосвам и то от сърце. Не мога да се контролирам и интересното е,че само с него съм такава. Може да ме докара до лудост и аз да не остана по назад си го връщам и то качествено.
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #47 -: август 23, 2011, 09:39:57 »

Nina Style
Май в твоя случай и двамата трябва да се промените. Седнете и поговорете, всеки да си каже какво го дразни в другия и от там нататък вече и двамата ще се опитате да контролирате нещата или да промените недостатъците си. А не цял живот да се гледате и държите като котка и куче..
Активен
alex_smart
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #48 -: ноември 18, 2011, 18:34:38 »

Като правят компромиси ама всичко е до време такаче нее зле да се вземем малко в раце и да се стегнем... danceg
Активен
SweetDream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #49 -: ноември 28, 2011, 11:42:29 »

Аз пък си падам инат  Girl_hide в някои случаи даже много голям инат  diablo  започвам да се заяждам с него за дребни неща но просто ми идва отвътре  blush Той си търпи даже си мълчи на моменти  huhhuh.gif нооооо мен започва да ме чопли вътрешно и се питам "Дали  един ден това няма да му писне" и може би ще му понеж всяко търпение си има граници  cray
Активен
Страници: 1 2 3 [4]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines