Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 13:06:58

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашите недостатъци и как се справят половинките ни с т  (Прочетена 47762 пъти)
 
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 25, 2010, 11:54:47 »

И аз да се изкажа по въпроса. Като цяло имам половинка, която изключително много проявява разбиране към мен в ''критичните'' ми периоди, които понякога просто преливат. Но прочетох една статия в интернет, която точно описва  женските недостатъци  smile
Първи недостатък.

Жената не знае какво иска. Никога. Нито в един момент от денонощието. В дреболиите (коя рокля да избера – онази червеничката или тази плисираната) и в глобалните въпроси (да се омъжа ли за Петър или да изляза отпуска през август). Жената не разбира тайните си желания, защото има голяма разлика между онова, което се набива в погледа й, и онова, което й трябва в действителност.

Втори недостатък.

Жената мисли, че знае какво иска. На жената й трябва щастие. Това е постоянно в устата й, но ако я попитате: „А какво е щастието, според теб?”, тя веднага се обърква. „Е, как – ще каже тя, – съпруг... любов... красота...” Съпругът обаче не е само серенади на лунна светлина, но и пране на ризи, готвене на супа и гледане на футбол. Любовта е винаги онова, което не достига, а красотата е винаги онова, което е все пак повече у другите. И когато жената получи един или наведнъж всичките компоненти на въображаемото си щастие, тя се чувства излъгана. Защото не е така и не е това.

Трети недостатък.

Жената се поддава на внушение. При правилен подход можете да й втълпите, каквото си поискате. И тя ще ви повярва напълно. А след това опитайте да й внушите противоположното и тя отново ще ви повярва. С други думи казано, жените нямат свое мнение и свои принципи. А безпринципният човек е опасен спътник. Независимо от всичките му възможни плюсове.

Четвърти недостатък.

Жената се смята за привилегирована особа и се опитва да седи на два стола. Тя иска да разполага с всичките плюсове на съвременното равноправие и едновременно с това с кавалерско отношение към нея. В бита това се изразява в следното – тя иска да получава от вас цветя, признание и неопровержими доказателства за отношението ви към нея, но не иска да пере чорапите ви и да ви реже салатата. И само опитайте да й обърнете внимание върху това! Веднага ще ви обясни колко сте недостоен за гордото звание „Мъж”!

Пети недостатък.

Жената смята, че има правото да ви превъзпита и да ви пресъздаде по своя си идеал или като съседа ви, или като колегата си, или като бившия си, или като баща й. Вие не спите, както трябва; не ядете, както трябва; не разговаряте, както трябва; неправилно я ухажвате; не употребявате точните комплименти и не устройвате, както трябва, бита й. И бъдете сигурен, че ще положи титанични усилия, за да унищожи недостатъците ви! Вие сте толкова далече от съвършенството, толкова нищожен, че просто сте длъжен ежедневно и еженощно да падате в краката й и възторжено да й благодарите. А ако не разбирате това, то вие сте нищожество и неудачник.

 

Може би, именно от комбинацията на елементите на тази топлиста произхождат всичките странни постъпки и дразнещо мъжете поведение, за които те обвиняват справедливо (понякога) жените. Както, обаче, е невъзможно да се промени мъжът, така е невъзможно и да се промени жената. Така че или я приемете такава, каквото е, и й се наслаждавайте, или прав ви път към лагера на женомразците! И в двата случая няма да сте прав. По принцип. И винаги.

 girl_haha girl_haha girl_haha
« Последна редакция: ноември 25, 2010, 11:56:45 от ♥Сиси♥ » Активен
devil_kin
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 25, 2010, 17:40:14 »

 funnytooth ох намерих се в някой от нещата ,дано милото е все така търпелив.
Активен
Gabito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Усмихни се !!!


« Отговор #17 -: декември 30, 2010, 00:31:22 »

Момичета, като гледам отговорите ви с "учудване" забелязвам, че в голяма степен се припокриват. Продължавайте така и ще влезем в историята- За първи път някой ще успее да опише в пълнота жената  blum
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #18 -: декември 30, 2010, 18:11:17 »

Ооо и аз се открих...най-големият ми недостатък е, че избухвам честичко и за глупости  sad
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 24, 2011, 01:34:43 »

Да видим аз какво мога да кажа за себе си тук.  blush

1. Май съм прекалено агресивна на моменти. Обичам да си го изкарам на някой или нещо, за да ми мине, а най-често Той загазва.
2. Емоционална съм. Всичко преживявам, за всичко рева, всичко ми е на сърце и понякога чак ми е тежко, че съм такава и се налага да порева и за това!
3. Имам ужасната нужда постоянно да ми се казва "Обичам те" и когато не дай си Боже заспи преди да ми го е казал съм в стрес и се е случвало да го будя, за да го каже, иначе аз не мога да заспя изобщо.
4. Разхвърляна съм. На пук на всички жени чистофайници, което уж трябва да е вродено усещане у жената, у мен го няма. Не ми пречи да си седя спокойно пред утрупания с дрехи стол, примерно.
5. Много обичам да споря и почти никога да не падам по гръб, дори да усетя, че Той има много повече аргументи от мен, за да ме убеди в истинността на тезата си. И той се ядосва на упоритостта ми.  pleasantry
6. Едно момиче пред мен беше написало, че обича праз, аз пък обичам и праз, и кромид, и чесън... Той милия не яде нито едно от трите и после едва търпи. Постоянно вика, че го упивам с дъха си.
7. Пия много алкохол.

Със сигурност мога да напиша още, но спирам за сега. smile


Това като че ли аз го бях писала.. е без последните 2, де :Д
Ама всичко по - горе се отнася до мен :Д
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 02, 2011, 10:58:26 »

1 Най-големият ми проблем е ,че съм много нервна и лесно се ядосвам..това го подлудява diablo
2 След това идва и песимиста в мен  GROAN GROAN GROAN GROAN
леле.. сама се засрамих като го написах , но си е истина тези нерви са ми голям проблем

Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #21 -: март 13, 2011, 18:35:36 »

Аз имам доста тежък характер, който ми е по наследство.. Понякога наистина се чудя как ме търпи..
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #22 -: март 13, 2011, 22:13:00 »

Тежък характер е всеки!
Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #23 -: март 14, 2011, 17:14:24 »

Тежък характер е всеки!
В такъв случай мойто трябва да е нещо повече..
Активен
Monny
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #24 -: март 15, 2011, 22:57:47 »

Аз имам ужасния навик да си изкарвам нервите на него.. Но той ми е свикнал и в такива моменти гледа да не ми се впряга много, много..
Активен
Harmony
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #25 -: април 04, 2011, 17:22:40 »

В началото много се дразнеше на моята разпиляност, разсеяност, невнимателност, аз че съм си блейка, блейка съм, но постепенно кат видя че не може да ме промени, започна той да се нагажда и променя спрямо мен, в смисъл спря да ми се нерви за тез неща, сега от време на време ме бъзика че по акъл съм била още непорастнал тийнейджър и че съм била женския еквивалент на Денис белята Wink  insane
Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #26 -: април 16, 2011, 16:12:01 »

Прекрасни темички си имате тук  tease ще започна да спя в този форум понеже милият ме остави са 3 дна сама  Bravo та нека и аз греховната да се изкажа
1. ужасно съм емоционална и си сменям настроенията през 5 мин буквално (мъжът ми ме описва като "да живееш в сапунка по 20 часа в денонощието")
2.Злопаметна съм..Не съм виновна наследство ми е от мама laugh
3.Много говоря ама много и става зле защото моя хубосник не ще да говори все едно ще го убия и трудно се разбираме ... но пък за сметка на това забавно  tease
4.Властна съм ..не че се опитвам да го променя но искам да става на моето и определно много мрънкам като не стане ама то това ряско става понеже моя ме е разглезил ... упс  blush
5.домошарка съм а той горкия не може да ме измукне от нас кото води до много смешни случки
6.Добре де понякога се опитвам да го попипна отсам-оттам ама да негово добро да се осъвършенства малко ...  blush
7. като заключение имам доста грехове по характера както казва мъжа ми но той все още трърди че ме обича и съм наи-добрата... Само на мен ли ми се вижда странно?  huhhuh.gif
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 18, 2011, 00:16:48 »

Хайде да се включа и аз с недостатъците си , на първо място съм голям инат , ама понякога прекален , въпреки че се опитвам да се контролирам , не винаги се получава.Също така понякога не доизслушвам , а директно казвам мнението си,понякога мрънкам (рядко ,може би защото аз самата мразя да повтарям),понякога съм прекалено емоционална , като ми докривее да не си около мен , хубаво е че милото си ме знае и не ми се вързва , но понякога и аз му се чудя на търпението. Много упорствам и обяснявайки своята гледна точка , понякога изглежда все едно се опитвам да убедя другият че е най правилната,а не винаги е така blushМай за момента за това се сещам, ама със сигурност ще има с какво още да допълня. Girl_hide
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 20, 2011, 11:56:58 »

Да видим аз какво мога да кажа за себе си тук.  blush

1. Май съм прекалено агресивна на моменти. Обичам да си го изкарам на някой или нещо, за да ми мине, а най-често Той загазва.
2. Емоционална съм. Всичко преживявам, за всичко рева, всичко ми е на сърце и понякога чак ми е тежко, че съм такава и се налага да порева и за това!
3. Имам ужасната нужда постоянно да ми се казва "Обичам те" и когато не дай си Боже заспи преди да ми го е казал съм в стрес и се е случвало да го будя, за да го каже, иначе аз не мога да заспя изобщо.
4. Разхвърляна съм. На пук на всички жени чистофайници, което уж трябва да е вродено усещане у жената, у мен го няма. Не ми пречи да си седя спокойно пред утрупания с дрехи стол, примерно.
5. Много обичам да споря и почти никога да не падам по гръб, дори да усетя, че Той има много повече аргументи от мен, за да ме убеди в истинността на тезата си. И той се ядосва на упоритостта ми.  pleasantry
6. Едно момиче пред мен беше написало, че обича праз, аз пък обичам и праз, и кромид, и чесън... Той милия не яде нито едно от трите и после едва търпи. Постоянно вика, че го упивам с дъха си.
7. Пия много алкохол.








Лелеле все едно говориш за мен ,аз съм същата с тази разлика ,че не пия алкохол и не ям праз ,крумид и чесън.Ама всичко останало е едно към едно  shok
« Последна редакция: април 20, 2011, 11:58:36 от panteryx » Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 20, 2011, 12:57:41 »

Прекрасни темички си имате тук  tease ще започна да спя в този форум понеже милият ме остави са 3 дна сама  Bravo та нека и аз греховната да се изкажа
1. ужасно съм емоционална и си сменям настроенията през 5 мин буквално
2.Злопаметна съм..Не съм виновна наследство ми е от мама laugh
4.Властна съм ..не че се опитвам да го променя но искам да става на моето и определно много мрънкам като не стане ама то това ряско става понеже моя ме е разглезил ... упс  blush
5.домошарка съм а той горкия не може да ме измукне от нас кото води до много смешни случки
6.Добре де понякога се опитвам да го попипна отсам-оттам ама да негово добро да се осъвършенства малко ...  blush



Всичките по-горе се отнасят за мен с пълна сила. И да допълня съм най-големия инат на света, ама не можете да си представите колко е зле положението  blush

Активен
Страници: 1 [2] 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines