Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 02:54:01

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Нашите недостатъци и как се справят половинките ни с т  (Прочетена 47786 пъти)
 
Gabito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Усмихни се !!!


« -: януари 07, 2009, 10:45:31 »

След като в темата "10-те неща в мъжете, които никога няма да променим" пооплюхме половинките си, нека сега се замислим и върху собствените си недостатъци и да споделим как според нас мъжете ни се справят с тях !  girl_wink

За себе си определено мога да изложа следното :

1. Мрънкам. Много мрънкам. Направо се чудя как ме търпи и до кога ще е така. Опитвам се да се сдържам, ама просто не мога. Задържам го в себе си за малко и в крайна сметка пак в първия удобен случай , когато побеснея за нещо използвам момента да "изстрелям" всичко, което съм пазела в себе  си. Обичам да критикувам, но пък мъжа ми търпи критика или поне така си дава вид.

2. Определено обичам последната дума да е моята. Налагам се, ама... какво да се прави. Мъжа ми се опитва да отстоява мнение, но в един момент му писва и се съгласява. Аз пък като видя, че не потдава започвам да се муся, а ако и тогава не става.... правя една мила муцунка и му вадя душата с памук !  blush  Той май вече се е примирил, че съм магаре и не отстъпвам  Wink
3. Често и много рязко си меня настроението. В единия момент се смея и шегувам, а в следващия се сдухвам и не ми се говори с никого. Не знам дали е от зодията (Близнаци) или поради някаква друга причина, но и най- дребното нещо може да ми развали настроението, а след това са необходими доста усилия, за да вдигна "градуса" отново. В такива моменти той става много мил, нежен и любвеобвилен, а на моменти дори започва да се лигави и... успява !  good

 Лелееееее като се замисля моите недостатъци са по- малко като брой, но пък доста по- страшни от неговите. Понякога се чудя как ме търпи, ама нали си ме обича.... Абе аз да не лежа на тая, че...

Е, девойки, действайте. Погледнете себе си от друг ъгъл.
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: януари 07, 2009, 18:37:55 »

1.Мрънкам.Не много, не често, но пък като замрънкам - наваксвам си.
2.Не търпя да ми е разхвърляно. Неговия навик е да седне на компа и да забрави, че е трябвало да си подреди нещата. Лошото е, че аз виждам винаги първо неговото разхвърляно и след това моето... give_rose ама викам по него, нали се сещате....
3.Храня се бавничко-следователно ми се струва, че той се храни учудващо бързо и викам по него да яде по-бавно.
4.Ядосвам се много лесно и лесно избухвам.....лесно ми минава и много бързо разсейвам облаците, но просто съм много емоционална и мога съвсем лесно да се разплача само с една негова дума, нищо, че до преди малко съм се смяла.
Май това се сещам най-вече. Имам си треските за дялане, ама се старая много да се променя заради него - не мога да очаквам той да се променя, ако и аз не се променям, нали..  blush
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #2 -: януари 12, 2009, 10:19:15 »

Ох, откъде да зпочна....  tease
За да не изпиша цял ферман, само ще посоча казаните от вас  smile
2.Не търпя да ми е разхвърляно. Неговия навик е да седне на компа и да забрави, че е трябвало да си подреди нещата. Лошото е, че аз виждам винаги първо неговото разхвърляно и след това моето... give_rose ама викам по него, нали се сещате....
3.Храня се бавничко-следователно ми се струва, че той се храни учудващо бързо и викам по него да яде по-бавно.
Обичам да критикувам, но пък мъжа ми търпи критика или поне така си дава вид.
2. Определено обичам последната дума да е моята. Налагам се, ама... какво да се прави. Мъжа ми се опитва да отстоява мнение, но в един момент му писва и се съгласява. Аз пък като видя, че не потдава започвам да се муся, а ако и тогава не става.... правя една мила муцунка и му вадя душата с памук !  blush  Той май вече се е примирил, че съм магаре и не отстъпвам  Wink

 Лелееееее като се замисля моите недостатъци са по- малко като брой, но пък доста по- страшни от неговите. Понякога се чудя как ме търпи, ама нали си ме обича.... Абе аз да не лежа на тая, че...
Като гледам, май сме един дол дренки  girl_wink

Други мои кофти черти:
-Много се глезя и очаквам да ми угажда за всичко - но какво да правя като ме е научил така и знам, че ми "минава номера"  blum
-По-добра съм в споренето и винаги мога да извъртя нещата така, че аз да съм права  pardon

Но, да подчератя, че не злоупотребявам с тези си способности, нали си го обичам все пак  good  blum
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #3 -: февруари 04, 2009, 17:22:41 »

Хъммм, имам си доста, че сигурно повечето даже не си ги знам, пардон, виждам.

 - Напоследък все нещо ми има. Тююю, забравих какво е да си здрав. Направо му се чудя на милото как ме трае такава куцукаща и с наколенки като стара баба.

 - Ужасномногобезобразнопрекалено съм бързата. Спиди Гонзалес на квадрат. Милото все ми казва, че като тръгнем по улицата на разходка и го влача като локомотивче вагон.

 - Понеже цял живот за сума неща все съм опъвала сама, се налага милото да ми казва "Ние, съселчето ми, не АЗ, а НИЕ." Хъхъхъ. Ама това е поправимо.

 - Обичам да ям риба, а също така и праз и не ми помагат никакви пасти и води за уста. Спасението е, че лучникът мирише не на праз, а по - скоро на червен пипер.

 - Понякога съм, хъхъхъ, малко инатлива и авторитарна.  blush Решението - гледам да не минавам табелката след която отсрещния да се намръщи или да забележи упорството.  pardon

И още сигурно куп неща, но не се сещам в момента.
Активен
Деница Звездица
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Публикации: 863


Dum spiro, spero!


« Отговор #4 -: февруари 04, 2009, 17:43:08 »

Su_to,

Супер свежо! Накара ме да се усмихна днес!  girl_wink
Активен
Rapunzel
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 393



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: февруари 04, 2009, 20:33:52 »

основно много МРЪНКАМ ама многооо, чак сама не се трая понякога, милото ми е свикнал и май не реагира напоследък  blush
другото е че и аз напоследък съм голямо леке, сякаш ми се е разклатила всяка част по тялото, час по час ми се обаждат всички болежки, и с това се справя геройски милият ми, само ме разтрива, загрява, купува хапове и мехлеми
не стига това че все съм болна, изкълчена и не знам си кво и все съм по доктори, ми мрънкам и да си слагам силикон като че ли малко са ми другите болежки, а милото ми казва: аз като съм те взимал съм видял колко ти е голям бюста и съм преценил че ми стига  funnytooth защо искаш да разваляш това с което съм си свикнал  sarcastic
май съм станала и голяма глезана, ама за това и той си има вина, много ми угажда  blush
както има една приказка: всяка истинска жена страда от главоболие, студени крайници и запек  blush оправдавам напълно приказката
Имам и много половителни черти, но сега като изброих част от недостатъците аз не знам как се трая, милото се справя чудесно
Активен
Jiji_
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 87



« Отговор #6 -: февруари 27, 2009, 00:34:14 »

По принцип мога да се похваля с разбиращ любим!
 И двама общо взето се познаваме, не че няма какво още да откриваме в себи си ( случва се често).
Но и аз като всички *мрънкаме
                                 *глезим се
                                       *искаме последната дума да е нашата
                                                *все нещо ни има и сме недоволни
    И куп други работи. Като прочете човек предишните описания ще каже "Ех жени"
Но важното е да се правят компромиси и да усещаш настроенията на другия!
 give_rose Good luck
                                               
Активен
milenastef
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 90



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 31, 2009, 10:23:24 »

И аз да се запиша в списъка.
И аз подобно на дпугите съфорумки мрънкам доста. Но най-лошото ми качество е, че като психолог имма професионално изкривяване и извъртам думите му. Все намирам в интонацията нещо странно или се захващам за нещо дребно и изречено с друга умисъл. На другия ден се усещам, ама  girl_impossible Добре че мъжът ми ми е свикнал.
Освен това искам постоянно да ми обръща внимание като сме заедно - да ме гушка, да ме целува и т.н. Като малко дете съм, как ли ме търпи tease
Абе сигурно имам и други недостатъци, ама тези са най-често проявяваните. smile
Активен
rosit@
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2042



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: август 08, 2009, 18:33:54 »

Няма как да не се запиша и аз в тази тема,защото само си представете всичките недостатъци взети от всяка една мацка дето е писала тук give_rose това съм аз badgirl
-много мърморя напоследък
-все нещо не ми харесва
-и аз като всички очаквам винаги да ми угажда
-моята дума да е последна
Спирам,защото вече ме е срам да продължа,но с две думи все си я по моята pardon и когато се скараме чак тогава се усещам,че не съм била права blush,но добре,че са нашите половинки да ни търпят такива каквито сме!  good
Активен
uliaulia
Сватбар
***
Публикации: 298



« Отговор #9 -: август 08, 2009, 19:05:10 »

Ами мрънкаме жените -факт. Но като искат готини млади гаджета ще търпят   blum

Иначе и аз не обичам да разхвърля моя, но с викове постигнах успех, вече
си чисти след себе си,  даже онази вечер демонстративно пред мен си изхвърля буклуците и подрежда!
 girl_impossible Но аз му прощавам,защото си ми угажда, редовно го пращам по нощите да ми купи нещо сладичко, много обичам сладичко  Torte
Активен
Боги
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2282


I can't live in a world, where you don't exist...


Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: октомври 15, 2009, 12:10:03 »

Много готина тема tease
ми мрънкам и да си слагам силикон като че ли малко са ми другите болежки, а милото ми казва: аз като съм те взимал съм видял колко ти е голям бюста и съм преценил че ми стига  funnytooth защо искаш да разваляш това с което съм си свикнал  sarcastic


Това за силикона се отнася и за мен funnytooth
Много мрънкам, не знам милото как ме търпи (както той казва, като се жениш бъркаш в каца със змии, и си виждаш късмета, а аз съм била "Пепелус" - кръстоска между пепелянка и усойница blum)
Не обичам да ми е разхвърляно, направо съм в нервна криза, ако нещо не си е на мястото, или не сме си занесли дрехите в коша за пране pardon
А като прибавим и това, че вечно искам да е Моето, все да съм последна, идилията става пълна.
Да ми е жив и здрав милия, да ме търпи, че не знам Wink
Активен
Lionelsa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1616



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: октомври 15, 2009, 15:34:38 »

Да се изповядам и аз :girl_wink:Като гледам, или всички тук сме от една порода, или просто това са типичните женски черти:

*Чистофайник съм. За всяко нещо си има начин и място. Нямам нищо против и друг да каже къде и как, но да се знае ясно.
*Всезнайко съм. Ако може да съм информирана за всичко. Дори и за изненадите.  pardon Милото това не може да го преживе sarcastic Общо взетмо, имам информация за много неща и във всичко се намесвам. Обикновено излизам права, но един мъж трудно преглъща това. laugh И не спестявам реплики от рода: "Аз казах ли ти?!"
*Пряма съм. Дори прекалено. Директно си казвам каквото не ми харесва или харесва. Но пък милото ми отвръща с: "Ех, пак критикуваш". А аз просто констатирам.  pardon
*Мога и сама. Свикнала съм всичко през моите ръце да минава и нямам доверие на никой за нищо. И нали съм си перфекционист....
*Емоционална съм. Да не кажа прекалено. Всичко си изживявам като за последно.
*Мразя диалектите. Не се съобразявам и поправям на момента.

Да не забравяме, че нашите момчета ни  обичат такива каквито сме. Ако не са кусурите ни, как ще оценят качествата ни  girl_wink Милото се справя много добре. Все пак той има много по-големи кускури и ако се противи на някой мой, изваждам негов на показ... funnytooth

Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 26, 2010, 23:55:37 »


*Мога и сама. Свикнала съм всичко през моите ръце да минава и нямам доверие на никой за нищо.
*Мразя диалектите. Не се съобразявам и поправям на момента.

Тук съм и аз. Проблемът е, че не поправям местното наречие, а му се подигравам. Как ме търпи да му говоря за жИна му, ДОДОХТЕ ли, той дали ДОДИ, да напазарЯ, и най, най-любимото ми НИДЕЙТИ ПРАВЕТИ, което трябва да значи не правете.
 А за частта "мога и сама", направо ми се сърди там като не съм се посъветвала с него като отивам да си оправям моята си кола. Тази част малко я попреодоляхме, защото се научих, че се дразни, ама пак имам издънки.
 Аз съм напълно уникална, защото хич не съм чистофайник. Ама ме търпят Ashamed
 И съм малко по-сърдита от здравословното. Ама мойто мъж е весел и за двамата и само казва, че му се е паднал сърдития смърф, ама той си го знае и не се впечатлява толкова.
 А най-лошото е, че съм лоша. И понякога не мога да си сдържа агресията (вербална) и хич не е хубаво това. Ама работя над себе си
Активен
devil_kin
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: ноември 23, 2010, 19:19:02 »

Аз съм напълно уникална, защото хич не съм чистофайник. Ама ме търпят Ashamed
 И съм малко по-сърдита от здравословното. Ама мойто мъж е весел и за двамата и само казва, че му се е паднал сърдития смърф, ама той си го знае и не се впечатлява толкова.
 А най-лошото е, че съм лоша. И понякога не мога да си сдържа агресията (вербална) и хич не е хубаво това. Ама работя над себе си

Просто 1:1 ,ама и той си има неговите косури и ако се оплаче му ги напомням
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #14 -: ноември 25, 2010, 00:47:24 »

Да видим аз какво мога да кажа за себе си тук.  blush

1. Май съм прекалено агресивна на моменти. Обичам да си го изкарам на някой или нещо, за да ми мине, а най-често Той загазва.
2. Емоционална съм. Всичко преживявам, за всичко рева, всичко ми е на сърце и понякога чак ми е тежко, че съм такава и се налага да порева и за това!
3. Имам ужасната нужда постоянно да ми се казва "Обичам те" и когато не дай си Боже заспи преди да ми го е казал съм в стрес и се е случвало да го будя, за да го каже, иначе аз не мога да заспя изобщо.
4. Разхвърляна съм. На пук на всички жени чистофайници, което уж трябва да е вродено усещане у жената, у мен го няма. Не ми пречи да си седя спокойно пред утрупания с дрехи стол, примерно.
5. Много обичам да споря и почти никога да не падам по гръб, дори да усетя, че Той има много повече аргументи от мен, за да ме убеди в истинността на тезата си. И той се ядосва на упоритостта ми.  pleasantry
6. Едно момиче пред мен беше написало, че обича праз, аз пък обичам и праз, и кромид, и чесън... Той милия не яде нито едно от трите и после едва търпи. Постоянно вика, че го упивам с дъха си.
7. Пия много алкохол.

Със сигурност мога да напиша още, но спирам за сега. smile
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: ноември 25, 2010, 11:54:47 »

И аз да се изкажа по въпроса. Като цяло имам половинка, която изключително много проявява разбиране към мен в ''критичните'' ми периоди, които понякога просто преливат. Но прочетох една статия в интернет, която точно описва  женските недостатъци  smile
Първи недостатък.

Жената не знае какво иска. Никога. Нито в един момент от денонощието. В дреболиите (коя рокля да избера – онази червеничката или тази плисираната) и в глобалните въпроси (да се омъжа ли за Петър или да изляза отпуска през август). Жената не разбира тайните си желания, защото има голяма разлика между онова, което се набива в погледа й, и онова, което й трябва в действителност.

Втори недостатък.

Жената мисли, че знае какво иска. На жената й трябва щастие. Това е постоянно в устата й, но ако я попитате: „А какво е щастието, според теб?”, тя веднага се обърква. „Е, как – ще каже тя, – съпруг... любов... красота...” Съпругът обаче не е само серенади на лунна светлина, но и пране на ризи, готвене на супа и гледане на футбол. Любовта е винаги онова, което не достига, а красотата е винаги онова, което е все пак повече у другите. И когато жената получи един или наведнъж всичките компоненти на въображаемото си щастие, тя се чувства излъгана. Защото не е така и не е това.

Трети недостатък.

Жената се поддава на внушение. При правилен подход можете да й втълпите, каквото си поискате. И тя ще ви повярва напълно. А след това опитайте да й внушите противоположното и тя отново ще ви повярва. С други думи казано, жените нямат свое мнение и свои принципи. А безпринципният човек е опасен спътник. Независимо от всичките му възможни плюсове.

Четвърти недостатък.

Жената се смята за привилегирована особа и се опитва да седи на два стола. Тя иска да разполага с всичките плюсове на съвременното равноправие и едновременно с това с кавалерско отношение към нея. В бита това се изразява в следното – тя иска да получава от вас цветя, признание и неопровержими доказателства за отношението ви към нея, но не иска да пере чорапите ви и да ви реже салатата. И само опитайте да й обърнете внимание върху това! Веднага ще ви обясни колко сте недостоен за гордото звание „Мъж”!

Пети недостатък.

Жената смята, че има правото да ви превъзпита и да ви пресъздаде по своя си идеал или като съседа ви, или като колегата си, или като бившия си, или като баща й. Вие не спите, както трябва; не ядете, както трябва; не разговаряте, както трябва; неправилно я ухажвате; не употребявате точните комплименти и не устройвате, както трябва, бита й. И бъдете сигурен, че ще положи титанични усилия, за да унищожи недостатъците ви! Вие сте толкова далече от съвършенството, толкова нищожен, че просто сте длъжен ежедневно и еженощно да падате в краката й и възторжено да й благодарите. А ако не разбирате това, то вие сте нищожество и неудачник.

 

Може би, именно от комбинацията на елементите на тази топлиста произхождат всичките странни постъпки и дразнещо мъжете поведение, за които те обвиняват справедливо (понякога) жените. Както, обаче, е невъзможно да се промени мъжът, така е невъзможно и да се промени жената. Така че или я приемете такава, каквото е, и й се наслаждавайте, или прав ви път към лагера на женомразците! И в двата случая няма да сте прав. По принцип. И винаги.

 girl_haha girl_haha girl_haha
« Последна редакция: ноември 25, 2010, 11:56:45 от ♥Сиси♥ » Активен
devil_kin
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 63



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: ноември 25, 2010, 17:40:14 »

 funnytooth ох намерих се в някой от нещата ,дано милото е все така търпелив.
Активен
Gabito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Усмихни се !!!


« Отговор #17 -: декември 30, 2010, 00:31:22 »

Момичета, като гледам отговорите ви с "учудване" забелязвам, че в голяма степен се припокриват. Продължавайте така и ще влезем в историята- За първи път някой ще успее да опише в пълнота жената  blum
Активен
Mariaid
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 883



« Отговор #18 -: декември 30, 2010, 18:11:17 »

Ооо и аз се открих...най-големият ми недостатък е, че избухвам честичко и за глупости  sad
Активен
InaLutay
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 131



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: януари 24, 2011, 01:34:43 »

Да видим аз какво мога да кажа за себе си тук.  blush

1. Май съм прекалено агресивна на моменти. Обичам да си го изкарам на някой или нещо, за да ми мине, а най-често Той загазва.
2. Емоционална съм. Всичко преживявам, за всичко рева, всичко ми е на сърце и понякога чак ми е тежко, че съм такава и се налага да порева и за това!
3. Имам ужасната нужда постоянно да ми се казва "Обичам те" и когато не дай си Боже заспи преди да ми го е казал съм в стрес и се е случвало да го будя, за да го каже, иначе аз не мога да заспя изобщо.
4. Разхвърляна съм. На пук на всички жени чистофайници, което уж трябва да е вродено усещане у жената, у мен го няма. Не ми пречи да си седя спокойно пред утрупания с дрехи стол, примерно.
5. Много обичам да споря и почти никога да не падам по гръб, дори да усетя, че Той има много повече аргументи от мен, за да ме убеди в истинността на тезата си. И той се ядосва на упоритостта ми.  pleasantry
6. Едно момиче пред мен беше написало, че обича праз, аз пък обичам и праз, и кромид, и чесън... Той милия не яде нито едно от трите и после едва търпи. Постоянно вика, че го упивам с дъха си.
7. Пия много алкохол.

Със сигурност мога да напиша още, но спирам за сега. smile


Това като че ли аз го бях писала.. е без последните 2, де :Д
Ама всичко по - горе се отнася до мен :Д
Активен
alo_madona
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 204



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: февруари 02, 2011, 10:58:26 »

1 Най-големият ми проблем е ,че съм много нервна и лесно се ядосвам..това го подлудява diablo
2 След това идва и песимиста в мен  GROAN GROAN GROAN GROAN
леле.. сама се засрамих като го написах , но си е истина тези нерви са ми голям проблем

Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #21 -: март 13, 2011, 18:35:36 »

Аз имам доста тежък характер, който ми е по наследство.. Понякога наистина се чудя как ме търпи..
Активен
nadelina88
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 681



« Отговор #22 -: март 13, 2011, 22:13:00 »

Тежък характер е всеки!
Активен
happy_lady
Любопитен
*
Публикации: 48



« Отговор #23 -: март 14, 2011, 17:14:24 »

Тежък характер е всеки!
В такъв случай мойто трябва да е нещо повече..
Активен
Monny
Любопитен
*
Публикации: 27



« Отговор #24 -: март 15, 2011, 22:57:47 »

Аз имам ужасния навик да си изкарвам нервите на него.. Но той ми е свикнал и в такива моменти гледа да не ми се впряга много, много..
Активен
Harmony
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #25 -: април 04, 2011, 17:22:40 »

В началото много се дразнеше на моята разпиляност, разсеяност, невнимателност, аз че съм си блейка, блейка съм, но постепенно кат видя че не може да ме промени, започна той да се нагажда и променя спрямо мен, в смисъл спря да ми се нерви за тез неща, сега от време на време ме бъзика че по акъл съм била още непорастнал тийнейджър и че съм била женския еквивалент на Денис белята Wink  insane
Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #26 -: април 16, 2011, 16:12:01 »

Прекрасни темички си имате тук  tease ще започна да спя в този форум понеже милият ме остави са 3 дна сама  Bravo та нека и аз греховната да се изкажа
1. ужасно съм емоционална и си сменям настроенията през 5 мин буквално (мъжът ми ме описва като "да живееш в сапунка по 20 часа в денонощието")
2.Злопаметна съм..Не съм виновна наследство ми е от мама laugh
3.Много говоря ама много и става зле защото моя хубосник не ще да говори все едно ще го убия и трудно се разбираме ... но пък за сметка на това забавно  tease
4.Властна съм ..не че се опитвам да го променя но искам да става на моето и определно много мрънкам като не стане ама то това ряско става понеже моя ме е разглезил ... упс  blush
5.домошарка съм а той горкия не може да ме измукне от нас кото води до много смешни случки
6.Добре де понякога се опитвам да го попипна отсам-оттам ама да негово добро да се осъвършенства малко ...  blush
7. като заключение имам доста грехове по характера както казва мъжа ми но той все още трърди че ме обича и съм наи-добрата... Само на мен ли ми се вижда странно?  huhhuh.gif
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: април 18, 2011, 00:16:48 »

Хайде да се включа и аз с недостатъците си , на първо място съм голям инат , ама понякога прекален , въпреки че се опитвам да се контролирам , не винаги се получава.Също така понякога не доизслушвам , а директно казвам мнението си,понякога мрънкам (рядко ,може би защото аз самата мразя да повтарям),понякога съм прекалено емоционална , като ми докривее да не си около мен , хубаво е че милото си ме знае и не ми се вързва , но понякога и аз му се чудя на търпението. Много упорствам и обяснявайки своята гледна точка , понякога изглежда все едно се опитвам да убедя другият че е най правилната,а не винаги е така blushМай за момента за това се сещам, ама със сигурност ще има с какво още да допълня. Girl_hide
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: април 20, 2011, 11:56:58 »

Да видим аз какво мога да кажа за себе си тук.  blush

1. Май съм прекалено агресивна на моменти. Обичам да си го изкарам на някой или нещо, за да ми мине, а най-често Той загазва.
2. Емоционална съм. Всичко преживявам, за всичко рева, всичко ми е на сърце и понякога чак ми е тежко, че съм такава и се налага да порева и за това!
3. Имам ужасната нужда постоянно да ми се казва "Обичам те" и когато не дай си Боже заспи преди да ми го е казал съм в стрес и се е случвало да го будя, за да го каже, иначе аз не мога да заспя изобщо.
4. Разхвърляна съм. На пук на всички жени чистофайници, което уж трябва да е вродено усещане у жената, у мен го няма. Не ми пречи да си седя спокойно пред утрупания с дрехи стол, примерно.
5. Много обичам да споря и почти никога да не падам по гръб, дори да усетя, че Той има много повече аргументи от мен, за да ме убеди в истинността на тезата си. И той се ядосва на упоритостта ми.  pleasantry
6. Едно момиче пред мен беше написало, че обича праз, аз пък обичам и праз, и кромид, и чесън... Той милия не яде нито едно от трите и после едва търпи. Постоянно вика, че го упивам с дъха си.
7. Пия много алкохол.








Лелеле все едно говориш за мен ,аз съм същата с тази разлика ,че не пия алкохол и не ям праз ,крумид и чесън.Ама всичко останало е едно към едно  shok
« Последна редакция: април 20, 2011, 11:58:36 от panteryx » Активен
cherry_dream
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: април 20, 2011, 12:57:41 »

Прекрасни темички си имате тук  tease ще започна да спя в този форум понеже милият ме остави са 3 дна сама  Bravo та нека и аз греховната да се изкажа
1. ужасно съм емоционална и си сменям настроенията през 5 мин буквално
2.Злопаметна съм..Не съм виновна наследство ми е от мама laugh
4.Властна съм ..не че се опитвам да го променя но искам да става на моето и определно много мрънкам като не стане ама то това ряско става понеже моя ме е разглезил ... упс  blush
5.домошарка съм а той горкия не може да ме измукне от нас кото води до много смешни случки
6.Добре де понякога се опитвам да го попипна отсам-оттам ама да негово добро да се осъвършенства малко ...  blush



Всичките по-горе се отнасят за мен с пълна сила. И да допълня съм най-големия инат на света, ама не можете да си представите колко е зле положението  blush

Активен
fl0r1ta
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 11, 2011, 17:28:11 »



1. Май съм прекалено агресивна на моменти. Обичам да си го изкарам на някой или нещо, за да ми мине, а най-често Той загазва.
2. Емоционална съм. Всичко преживявам, за всичко рева, всичко ми е на сърце и понякога чак ми е тежко, че съм такава и се налага да порева и за това!
3. Имам ужасната нужда постоянно да ми се казва "Обичам те" и когато не дай си Боже заспи преди да ми го е казал съм в стрес и се е случвало да го будя, за да го каже, иначе аз не мога да заспя изобщо.
4. Разхвърляна съм. На пук на всички жени чистофайници, което уж трябва да е вродено усещане у жената, у мен го няма. Не ми пречи да си седя спокойно пред утрупания с дрехи стол, примерно.
5. Много обичам да споря и почти никога да не падам по гръб, дори да усетя, че Той има много повече аргументи от мен, за да ме убеди в истинността на тезата си.



-много мърморя напоследък
-все нещо не ми харесва
-и аз като всички очаквам винаги да ми угажда
-моята дума да е последна



-но като че ли най-лошият ми навик е като мисля какво да готвя и тъй като аз не ям месо все ги измислям едни ...  pardon а милото все ми казва "Мило знаеш че аз искам нещо мръвка"  smile


Като се замисля,аз ако бях на негово място незнам дали щях да се изтърпя   pardon
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: август 08, 2011, 07:45:50 »

Четох ви, за да ми дойдат идеи, че определено и аз не знам как ме търпят!  funnytooth

1. Злопаметна съм - ама много! Мога да натяквам за някаква дреболия, случила се преди не знам си колко години, постоянно!
2. Искам винаги да става моето - но никога, ама никога не си го признавам! За сметка на това, ако не ми хареса неговия избор, се почва с голямото мрънкане и сърдене!
3. Много често не знам какво искам (например за ядене)
4. Мнооого голям инат съм - дори котката не може да се пребори с мен (а както знаете, те могат да бъдат доста инатливи същества).
5. Не знам дали съм разхвърляна - но хем не обичам да чистя и подреждам, хем не обичам да ми е разхвърляно и мръсно - май съм просто мързел! funnytooth
6. Опитвам се да попроменям някои неща в него - например как яде (да не сърба), какви думи използва (например църпа), какви дрехи да си облича и най-вече да си мълчи за някои неща в мое присъствие, че иначе бой! funnytooth

Ако помисля още малко, може и за още да се сетя, ама засега толкова!
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #32 -: август 08, 2011, 12:27:17 »

Моите недостатъци сте ги описали почти всички.
1. Обичам всичко да си е на мястото, а това става рядко напоследък и само вървя след него и мрънкам жестоко.
2.Споря!!! Може да греша, но аз съм права дори когато съм седнала  Wink. Винаги аз знам всичко
3.Не обичам да повтарям. Ако си чул-чул. Не е ли разбрал какво съм казала последиците са за него.
4. Голям инат - и за най-малкото може да се заинатя, а ако не е по моята пак лошо.
5. Прекалено чуствителна съм - и найй-малкото ме разтройва дори разплаква
6.отмъстителна - не точно, но така се завъртат нещата, че не осъзнателно си връщам.
Общо взето не стане ли на моята - лошо. Няма кой да го отнесе освен милото и... иска не иска търпи ама въпроса е до кога smile Това е големия ми недостатък.
Активен
Happylife
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #33 -: август 15, 2011, 16:12:10 »

ами как се справя, търпи търпи и в един момент изригва...
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #34 -: август 15, 2011, 16:40:53 »

ами как се справя, търпи търпи и в един момент изригва...

Въпрос на характер според мен. Аз също съм била от другата страна, но приемах, че всеки човек е различен и има своите недостатъци. С времето се свиква и понякога даже ти липсва непрстанното мрънкане на половинката. Wink
Активен
Happylife
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39



« Отговор #35 -: август 16, 2011, 10:38:10 »


Въпрос на характер според мен. Аз също съм била от другата страна, но приемах, че всеки човек е различен и има своите недостатъци. С времето се свиква и понякога даже ти липсва непрстанното мрънкане на половинката. Wink


хаха, има го и тоз момент lol  Bravo
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #36 -: август 16, 2011, 13:17:10 »

Лелее момичета като ви слушам си правя статистика, че щастливо омъжената жена е властен, агресивен, злопаметен, отмъстителен и вечно мрънкащ инат...  sarcastic sarcastic sarcastic
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #37 -: август 16, 2011, 13:18:16 »

Хм, въпросът е дали наистина е щастливо омъжена...... Но, всеки гледа от собствената си камбанария smile Аз не бих могла да живея с повечето от характерите, които се описаха тук biggrin
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #38 -: август 16, 2011, 13:21:28 »

Хм, въпросът е дали наистина е щастливо омъжена...... Но, всеки гледа от собствената си камбанария smile Аз не бих могла да живея с повечето от характерите, които се описаха тук biggrin

Ххихиххи мдаа, така е, то чак страх да те хване  Wink

Момичета, а какво харесват половинките ви във вас като повечето сте с ,,лоши,, характери..???
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 17, 2011, 01:10:51 »

Всеки човек си има недостатъци и те не са един или два според хората, които ви познават - бъдете убедени в това! Въпросът е дали вие самите можете да ги видите. Това, че някой осъзнава своите, е достойна постъпка, която само е едно качество в плюс. А това, че някой е изредил свои "недостатъци" не значи, че не може да изреди двойно повече качества.  girl_wink Въпросът е дали ние ще можем да погледнем с положително око на нечие изказване.
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #40 -: август 17, 2011, 10:06:58 »

Monika много правилно го каза.

Момичета, а какво харесват половинките ви във вас като повечето сте с ,,лоши,, характери..???
[/quote]

Мога да отговоря поне за себе си. Това, че аз изредих няколко лоши черти, които са лоши само според мен. Единственият ми недостатък според половинката ми е големият ми инат. И уж се опитваме да го смекчим ама да видим. Но да не забравяме, че и те са хора и те грешат. Никой не е съвършен всеки има своите лоши качества.
Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #41 -: август 17, 2011, 11:37:29 »

Съгласна съм с вас smile Важното е не дали можеш да живееш с хубавите качества на някой човек, а дали можеш да живееш с недостатъците му. Ние в началото na съвместния ни живот щяхме да се избием, и аз не съм лесна biggrin
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #42 -: август 17, 2011, 14:17:54 »

Въпроса според мен е друг, хубаво знаем какви са недостатъците ни,но правим ли нещо за да ги променим.... Аз например бях доста избухлива -  много бързо се ядосвах... видях,че на милото това му идва в повече и ,че дори не е нормално за него такова поведение... Реших да се променя,взимайки пример от него и великото му спокойствие. Мога да се похваля даже, че след година имамх коренна промяна и определено съм по-спокоен човек и не реагирам толкова темпераментно...което се отразява много положително върху мен самата.. smile
Активен
Bibsi8792
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1096



« Отговор #43 -: август 17, 2011, 14:38:03 »

Въпроса според мен е друг, хубаво знаем какви са недостатъците ни,но правим ли нещо за да ги променим.... Аз например бях доста избухлива -  много бързо се ядосвах... видях,че на милото това му идва в повече и ,че дори не е нормално за него такова поведение... Реших да се променя,взимайки пример от него и великото му спокойствие. Мога да се похваля даже, че след година имамх коренна промяна и определено съм по-спокоен човек и не реагирам толкова темпераментно...което се отразява много положително върху мен самата.. smile

Bravo

Все едно гледам себе си !!Но и аз взех пример и съм доволна от промяната си Wink
Активен
Миши
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 405



« Отговор #44 -: август 17, 2011, 16:13:15 »

Даааа стараем се и мога да кажа, че почти сме ги преодоляли поне от моя страна. Само където той още незнае къде се намира гардероба за да си прибере дрехите, но за 2г. съвместен живот само толкоз усмяхме.
Активен
Monikamaria
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1505



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 17, 2011, 16:16:01 »

Осъзнаването и признаването на собствените недостатъци, според мен е първата крачка към контролирането им.  smile Аз мисля, че съм осъзнала своите и се старая да ги контролирам, макар че не винаги успявам.
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 20, 2011, 15:40:13 »

Въпроса според мен е друг, хубаво знаем какви са недостатъците ни,но правим ли нещо за да ги променим.... Аз например бях доста избухлива -  много бързо се ядосвах... видях,че на милото това му идва в повече и ,че дори не е нормално за него такова поведение... Реших да се променя,взимайки пример от него и великото му спокойствие. Мога да се похваля даже, че след година имамх коренна промяна и определено съм по-спокоен човек и не реагирам толкова темпераментно...което се отразява много положително върху мен самата.. smile
Само ми кажи как го постигна?  sad Аз за 12 години връзка все още му се ядосвам и то от сърце. Не мога да се контролирам и интересното е,че само с него съм такава. Може да ме докара до лудост и аз да не остана по назад си го връщам и то качествено.
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #47 -: август 23, 2011, 09:39:57 »

Nina Style
Май в твоя случай и двамата трябва да се промените. Седнете и поговорете, всеки да си каже какво го дразни в другия и от там нататък вече и двамата ще се опитате да контролирате нещата или да промените недостатъците си. А не цял живот да се гледате и държите като котка и куче..
Активен
alex_smart
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #48 -: ноември 18, 2011, 18:34:38 »

Като правят компромиси ама всичко е до време такаче нее зле да се вземем малко в раце и да се стегнем... danceg
Активен
SweetDream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #49 -: ноември 28, 2011, 11:42:29 »

Аз пък си падам инат  Girl_hide в някои случаи даже много голям инат  diablo  започвам да се заяждам с него за дребни неща но просто ми идва отвътре  blush Той си търпи даже си мълчи на моменти  huhhuh.gif нооооо мен започва да ме чопли вътрешно и се питам "Дали  един ден това няма да му писне" и може би ще му понеж всяко търпение си има граници  cray
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines