Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 14:35:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши 3  (Прочетена 185430 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: април 03, 2009, 08:52:39 »

Момичета, извинявайте, но аз съвсем се оплетох. Двете чаши за шампанско с украсата ще ни трябват ли в ресторанта, ако няма да имаме подписване там? Дали не е по-добре да не ги размъкваме изобщо до там, за да не им се случи случка? Не съм наясно..

По принцип със същите чаши се прави наздравицата при посрещането в ресторанта. Други (купени от вас или дадени от ресторанта) се ползват, когато ще ги чупите. Но това не във всички ресторанти е разрешено.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: април 03, 2009, 08:57:14 »

Аз ще кажа как беше при нас.Понеже нямаше наздравица в началото, а после минавахме по масите, като влязохме заедно с кумовете си казахме наздраве с ритуалните чаши, който после майка отнесе някъде, а за наздравицата с гостите си бяхме с чашите от ресторанта.Да ви кажа в цялата лудница не съм мислила с кой чаши да съм, пък и май никой не забеляза, че не сме с ритуалните.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: април 03, 2009, 09:05:34 »

Блещучка, първия вариант със звездата на мен ми харесва повече. Ние също бяхме заложили на морската тема. Ето ги и нашите морски чаши  pardon



В албума ни има и другите морски сватбени неща, ако искаш хвърли едно око, може да ти хрумне някоя идея  blush
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: април 03, 2009, 09:19:01 »

Аз ще кажа как беше при нас.Понеже нямаше наздравица в началото, а после минавахме по масите, като влязохме заедно с кумовете си казахме наздраве с ритуалните чаши, който после майка отнесе някъде, а за наздравицата с гостите си бяхме с чашите от ресторанта.Да ви кажа в цялата лудница не съм мислила с кой чаши да съм, пък и май никой не забеляза, че не сме с ритуалните.

Маги, аз въобще не се бях сетила, че после при обикалянето се ползват пак тези чаши. То и вероятността да се счупят тогава ми се виджа големичка и може би наистина е по-добре там да се ползват тези от ресторанта.
Ние като кумувахме, младоженците със сигурност обикаляха с други, защото един сервитьор счупи чашата на булката като ги взе след нашата наздравица при влизането cray

И тук - да кажа във връзка с колебанията на telesfora за фините чаши. Техните бяха също доста фини, сестра й ги донесе от Щатите - оцеляха по пътя. И когато този сръчко изтърва чашата - тя се отдели от самото столче, което беше метално. От стъклото се отчупи съвсем малко парченце точно там, където се захваща към столчето. Иначе, самата чашка си остана здрава въпреки всичко. Т.е. нищо, че изглеждаха фини, се оказаха издръжливи, аз при това падане очаквах, че ще стане на сол  nea
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: април 03, 2009, 09:24:18 »

Ние пък през цялото време си пихме от чашите ,правихме си наздравица с гостите пак със същите чаши и сега на всяка годишнина пак пием от същите чаши.Ако се счупят здраве да е,ако ли не ще им се радваме.

Малко  Offtopic ,но понеже при нас кумата ни ги купи ,в деня на сватбата ме излъга ,че ги е забравила в СФ ,а сватбата беше във Велико Търново и пак го приех хладнокръвно.
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: април 03, 2009, 10:35:29 »

 thank you thank you thank you на всички ви! Много сте мили.
Наистина незнам как да постъпя! То ако ще използвам други чаши значи мога и да мина с по евтини.Не ми се иска да се изръся една камара пари и да немога да се похваля с тях  cray cray
 magi_st ако това се случи с мене ще е най лошо,защото самото стебло е пълно с маки кристали на swarovski,то затова са толкова скъпи.ОХХХХХХХХХХХХХ незнам ще се консолтирам и с милото че той още незнае и незнам колко ще ме подкрепи. girl_impossible
Ще ви уведомя  girl_wink
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: април 03, 2009, 10:45:36 »

telesfora, предполагам ето тези чаши си харесала



И аз се бях влюбила в тях, но наистина са доста парички. Тук в България са 640лв, в Гърция пак толкова бяха - 320Е  huhhuh.gif
Активен
bubetodve
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: април 03, 2009, 10:50:22 »

Нашите струват 38лв. ... заради марката ли са толкова скъпи?  huhhuh.gif
С украсата ни излизат 48лв.  pardon
Даже довечера ще кача снимки в галерията ми, да ги видите колко са красиви  Girl_sing
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: април 03, 2009, 10:58:25 »

 yahoo yahoo да точно тези чаши си харесах.Тука при мене струват около 450 лв. Доста по евтини са от БГ.
Донякаде са толкова скъпи заради марката но си мисля,че цената най вече се дига от малките кристалчета,мн са финни и са ръчна обработка.
Активен
valia_diva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1711



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: април 03, 2009, 11:02:35 »

подлеза на Тримонциум открих едно магазинче, в което продават 2 кристални ритуални чаши за 30лв.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: април 03, 2009, 14:08:51 »

Към всички момичета, които търсят изчистени чаши в София. Ходих до една аптека на Раковска днес и се вмъкнах в съседния сувениран магазин, почти на ъгъла на Левски и Раковска се намира. Вътре имаше само един модел, но много изчистени, продълговати чаши 32 лв за двете. Аз търся друг модел, но ако някой иска такива да ходи да ги види. good
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: април 03, 2009, 16:11:01 »

Чашите на Сваровски са скъпи заради кристалите. И аз тях съм харесала, бях ги пускала преди, но в последно време почнах да се отказвам от тях. Доста пари са, могат да се счупят, а и просто някак не държа много на чашите. В крайна сметка ако не са те мисля да си взема съвсем обикновени в същата форма без никакви орнаменти и украси по тях.
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: април 04, 2009, 23:39:43 »

Тези чаши много ми харесаха в един сайт, като чаша за църквата.
Някой виждал ли е в софия по магазините такива
много ми се иска да ги видя на живо, за да не остана разочарована ако ги поръчам и не ми допаднат


* v_MR0401_300.jpg (26.34 KB, 400x447 - видяно 270 пъти.)
Активен
siyana
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 72



« Отговор #223 -: април 06, 2009, 14:19:08 »

Имаше много интересни чаши в Гурме Хаус на Иван Шишман - зад църквата Св. Седмочисленици. И най-вече по-изчистени , каквито аз харесвам. Мисля че всички стоки са германски там.
Активен
Бухтичка
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 361



Моят сватбен албум

« Отговор #224 -: април 06, 2009, 14:35:48 »

Имаше много интересни чаши в Гурме Хаус на Иван Шишман - зад църквата Св. Седмочисленици. И най-вече по-изчистени , каквито аз харесвам. Мисля че всички стоки са германски там.
Точно от там ми пратиха май на мен снимки на чаши и май от тях ще си вземем в крайна сметка, много ми харесаха, наистина са изчистени good
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines