Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 16:31:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши 3  (Прочетена 185444 пъти)
 
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #180 -: март 23, 2009, 22:46:56 »

Благодаря ви, дами  smile. Наистина ме убедихте. Веднага като си взема фотоапарата ще пост-на снимки на сладурчетата  nazdrave
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #181 -: март 24, 2009, 02:03:46 »

Момичета, искам да ви задам няколко въпросчета и се надявам да може да ми отоворите!  Wink  Вие имате отговори на всичко  give_rose 1. Знаете ли дали в църквата "Света Петка" в Пловдив може да си ползваме наша чаша? Защото аз си купих, ама не знам дали въобще ще може да я използвам  blush   2. Купихме си и чашите за дома, обаче .... незнам дали на кумовете също трябва, защото нали с тях също си даваме "тост", а за тях не съм купиа чаши. Трябва ли? и 3. Знаетели къде в Пловдив може да ми надпишат чашите (за дома и за църквата)? Те не са кристални или стъклени, а са посребрени. Купихме си тях с идеята да ги надпишем, но дали въобще ще може? Незнам!? Аз единствено се сещам за някакъв бижутериен магазин, но няма как да питам, защото не сме си в България.  Благодаря Ви! good
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #182 -: март 24, 2009, 03:26:55 »

Момичета, искам да ви задам няколко въпросчета и се надявам да може да ми отоворите!  Wink  Вие имате отговори на всичко  give_rose 1. Знаете ли дали в църквата "Света Петка" в Пловдив може да си ползваме наша чаша? Защото аз си купих, ама не знам дали въобще ще може да я използвам  blush   2. Купихме си и чашите за дома, обаче .... незнам дали на кумовете също трябва, защото нали с тях също си даваме "тост", а за тях не съм купиа чаши. Трябва ли? и 3. Знаетели къде в Пловдив може да ми надпишат чашите (за дома и за църквата)? Те не са кристални или стъклени, а са посребрени. Купихме си тях с идеята да ги надпишем, но дали въобще ще може? Незнам!? Аз единствено се сещам за някакъв бижутериен магазин, но няма как да питам, защото не сме си в България.  Благодаря Ви! good
Ели в всяка църква може да си ползвате вашата чаша ! Никой не може да ви задължи да ползвате тяхна ! Това никъде го няма и си е чиста приумица на някои попове ! Проверена информация ! Ритуалните чаши са само за вас 2 бр. на кумовете чаши няма ! И гравирането в Пловдив поне аз знам на едно място в Тракия ! Сигурно има още сто , но навсякъде е еднакво като цена предполагам ! Излиза към 20 лв двете чаши ! Поне това беше цената последно !
Активен
*mama Eli*
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 873


Любов има навсякъде! Само трябва да се огледаме!


Моят сватбен албум

« Отговор #183 -: март 24, 2009, 13:50:15 »

Благодаря nasi за бързая ти отговор.  give_rose  И сега вече мога да се похваля, че си имаме всички необходими чаши.  blum
Активен
snowhite
Ентусиаст
**
Публикации: 72



Моят сватбен албум

« Отговор #184 -: март 24, 2009, 20:49:45 »

Ето ги и моите дългучи  blush

Кристалите са покрая, а стъклото е в бордо. Много ще пасват, защото темата ни е златисто, екрю и бордо.

Мисля си само за 1 панделка да ги свържем и така.

Нямало място тук, тъй че ги вижте в моите снимки.

Наздраве
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #185 -: март 24, 2009, 20:52:01 »

Мммммм - много интересни чаши Bravo
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #186 -: март 24, 2009, 22:02:21 »

Чашите наистина  са много хубави Bravo , ама мислех,че разликата им във височините е по- малка pardon. Ако на теб ти харесват ,друго няма значение . Ползвай си ги със здраве. Връзват се и в концепцията на цялта ти сватба good
Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #187 -: март 24, 2009, 22:06:04 »

аз реших до две седмици да имам чаши
харесах си
проблема е, че не си харесах един вид а няколко и не мога да избера pullpigtails
чакам да спра да работя и събота и неделя и мисля да завлача моята приятелка в магазина да избираме двете
пробвах с милото ама то каза, че искал чашите да ходят на роклята  funnytooth и друго не го интересувало
направо ме разби пет пъти ме пита какъв е цвета на роклята  laugh
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #188 -: март 27, 2009, 17:09:56 »

Здравейте smile
ето и чашите на нашите кумци.
http://media.snimka.bg/2514/011284155.jpg
http://media.snimka.bg/2514/011284168.jpg
Утре е сватбата и е голямо вълнение smile
Украсата е семпла- избрах я в сребристо и бяло- това са цветовете на булката. ( абстрахирайте се от стърчащите сребърни кончета по столчетата на чашите- те ще изчезнат smile ) Дано ви харесват

Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #189 -: март 27, 2009, 17:17:34 »

Украсата на чашите си е напълно достатъчна, много ми харесва. И аз смятам нещо такова да измайсторя след някоя и друга седмица, така че снимката си я запазвам за ръководство, надявам се, нямаш нищо против. А това, на втората снимка върху тях какво е и каква му е функцията? Винаги съм си мислила, че украсата е само по дръжките на чашите

 И, м/у другото, нашите столове в трапезарията са същите, само дамаската е друга good
Активен
merilen
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 745



Моят сватбен албум

« Отговор #190 -: март 27, 2009, 17:18:21 »

Здравейте smile
ето и чашите на нашите кумци.

Страхотни са. Много са стилни  give_rose ros4e, желая Ви утре да направите невероятна и весела сватба и разбира се, много щастие на бъдещото семейство smile
Активен
ros4e
Сватбар
***
Публикации: 162



Моят сватбен албум

« Отговор #191 -: март 27, 2009, 18:03:52 »

радвам се, че ви харесват smile
pebbles , това в/у чашите на 2-та снимка е панделата за шампанското smile
хехе, Bravo столовете ни милото ги избира преди време- дамаската трябваше да е кремава - едноцветна, но той решил, че на цветя било по-интересно... аз полудях, но вече им свикнах и даже си ги харесвам smile
  merilen , благодаряя  give_rose
« Последна редакция: март 27, 2009, 18:07:16 от ros4e » Активен
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #192 -: март 27, 2009, 20:50:16 »

ros4e и на мен много ми хареса украсата, и аз искам нещо семпло и изчистено  Bravo
Активен
¤ Enigma ¤
Професор
****
Публикации: 401



Моят сватбен албум

« Отговор #193 -: април 01, 2009, 10:06:09 »

Вече имам и чаши, точно каквито исках - нещо по-семпло и изчистено:



Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #194 -: април 01, 2009, 10:42:06 »

Момичета имам 2 въпроса относно чашите-Ясно ми е за двете чаши за нас,но нали и за кумовете трябва да има за ритуалната и за ресторанта???И другото което се чудя е къде в софия иа голям избор на чаши??
Активен
Страници: 1 ... 11 12 [13] 14 15 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines