Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 25, 2024, 14:24:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените чаши 3  (Прочетена 185403 пъти)
 
anbibian
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1469



Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: април 01, 2009, 10:46:45 »

Момичета имам 2 въпроса относно чашите-Ясно ми е за двете чаши за нас,но нали и за кумовете трябва да има за ритуалната и за ресторанта???И другото което се чудя е къде в софия иа голям избор на чаши??
зависи какви чаши искаш
по магазинчетата на пиротска има много, чух и че в сватбен център в софия има много чаши
ако искаш нещо по изчистено и различно - виж в сувенирния магазин до руски паметник
аз не знаех, че трябват чаши и за кумовете
вярно, трябват ли?
Активен
Рубин
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2491



« Отговор #196 -: април 01, 2009, 10:49:37 »

Благодаря!Ох,не знам,ама нали при първата наздравица в ритуалната си казват наздраве заедно с кумовете-те от къде отпиват?
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: април 01, 2009, 10:52:41 »

Аз до колкото знам наздравицата в ритуалната е само между младоженците. Никога не съм виждала с кумовете да се чукват там.
С тях има наздравица в ресторанта при влизането/посрещането. Тези чаши обикновено ги дават от самия ресторант - поне на нас от там ни дадоха. Дори в случаите, когато се прави ритуала, при който младоженците чупят чашите - обикновено пак ресторанта ги дава, или пък се купуват тогава 4 по-семпли еднакви чаши за 4-мата, а тази от ритуалната зала си ги пазим.
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: април 02, 2009, 18:27:51 »

Момичета, много се нуждая от неутралното Ви мнение, че съвсем се сбърках покрай украсата на тия чаши.. 1-во.. имам проблем със закрепването - тия сатенени панделки така се хлъзгат по столчето на чашата, че не мога да ги застопоря стабилно...
2-ро.. нещо не мога да си реша, как е най-добре.. Не искам да става претрупано, а пък не искам и да простее украсата... и направо.. crazy
Я вижте тук 3-те пробни варианта.. и споделете кое най-ви харесва... На 2-рия - не съм залепила звездата, а просто съм я поставила, за да добиете що годе представа за идеята...


Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: април 02, 2009, 18:57:18 »

Аз съм за тези където е само панделка (даже бих махнала висулките). Нашата украса на чашите ще е от същия тип - само красиво завързана зелена сатенена панделка - много обичам такива просто и семпло украсени неща - стои ми много елегантно!
А между другото и ние си имаме чашии!!!  yahoo Много сме доволни - от магазина за сувенири на Руски паметник (жената там е ужасно мила и отзивчива - даже ще ни помогне за подаръка за кума!) Май скоро някой беше показвал подобни, но я си кажете мнението - харесват ли ви?


Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: април 02, 2009, 18:58:39 »

Аз определено съм за първия вариант. Може и третия, ако смяташ, че е много семпло, но тази панделка е толкова красива и така добре направена, че изобщо не бих я допълвала с каквото и да било. Много ми харесва good
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: април 02, 2009, 19:12:37 »

И аз съм за първия вариант, защото вчера реших да сложа същата сатенена панделка на нашите smile Не ми харесва сегашната ми украса  NO Само че си мисля друго - тъй като столчето ви е по - ниско, смятам, че би било по - добре панделката да седи в долния му край (както на роси09)
Активен
telesfora
Сватбар
***
Публикации: 180



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: април 02, 2009, 21:32:25 »

Здр момичета.Нуждая се от помощ!!!!
Харесалам съм си едни мн готини чаши но са много финни.Та притеснението ми е  дали има вероятност някой по почерпан гост да чукне чашата по силно и да ми я счупи. Доста са скъпички и би ме заболяло сърцето ако нещо се случи с тях.Не че не би ме заболяло и ако са евтини  cray
Та мисълта ми е заслужава ли си да се дават мн пари и каква е вероятноста да се случи да ми ги счупят?
Активен
pebbles
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 763



Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: април 02, 2009, 21:41:45 »

Срещу почерпени гости няма и халба за бира да те спаси. А качествените чаши са фини, но не са по-чупливи от нормалното. Ако много си ги харесала - взимай, пък който е с по-силови наклонности, ще го озаптяваш предварително. Но може и да поразгледаш нещо за по-икономичен вариант.
Активен
niksis
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 98



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: април 02, 2009, 21:45:05 »

Ble6tu4ka  аз също съм за звездичката.Страхотно е - нещо нетрадиционно,според мен не е претрупано,сладурско е..
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: април 03, 2009, 08:03:52 »

Ble6tu4ka, аз съм за първия вариант, дори без висулки. Поздравления за избора на чаши, при целия този кич, който е на пазара, направо си е геройство да намериш такива изискани чаши. Моето мнение е да не ги "товариш" прекалено, тъй като ще им се загуби техния ефект. Wink
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: април 03, 2009, 08:08:09 »

Блещучка аз съм за звездата особенно ако е морска сватбата.

Телесфора, ние в ресторанта за наздравицата минахме с чаши от ресторанта, просто не ми се мислеше че мога да счупя чашата си.
Активен
Marri
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1853


If you want a rainbow, you have to stand the rain.


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: април 03, 2009, 08:11:17 »

Относно закрепването на панделката можеш да използваш двойнозалепващо тиксо. Няма да е голям проблем да го отстраниш по-късно, ако се наложи разбира се. good
Активен
Ble6tu4ka
Професор
****
Публикации: 463



Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: април 03, 2009, 08:42:14 »

Милички, благодаря ви много за мненията и съветите!  heart Много съм щастлива, че тук срещам такива душички като вас! Голям кеф е да се вълнуваш заедно с всички  и да минаваш през подготовката им с всяко едно дребничко нещо, което ги е зарадвало!  give_rose
Сватбата що годе ще я докарам морска, Маги след толкова лутания.. smile
Сега трябва да измисля как да залепя звездата... освен с каноколит - не се сещам с друго.. Тоя топъл силикон нищо не прави.. сатенените панделки хич не му се дават.. Ще се пробвам с каноколит... да видим.. Ако пък не стане - просто ще оставя панделката така.

Гуш за всички ви! smile
Активен
BASTET
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 699


пак съм се размечтала..


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: април 03, 2009, 08:49:14 »

Момичета, извинявайте, но аз съвсем се оплетох. Двете чаши за шампанско с украсата ще ни трябват ли в ресторанта, ако няма да имаме подписване там? Дали не е по-добре да не ги размъкваме изобщо до там, за да не им се случи случка? Не съм наясно..
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15 16 ... 32   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines