Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 02:15:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Използвахте ли професионален гримьор?
Да good
Не, доверих се на приятелка Wink
Сама се гримирах Curtsey

Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът! - 3 част  (Прочетена 160930 пъти)
 
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: януари 19, 2009, 22:31:30 »

Lisa82, извинявай предварително, защото може би вече е станало дума някъде, но ти от къде си? За кой град става дума?
Активен
Lisa82
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #16 -: януари 20, 2009, 09:10:21 »


Извиняваай, може и да не съм споменала:) girl_impossible
Става въпрос за София. От София съм, но наистина никога не съм ползвала такива услуги, винаги сама си се гримирам, но за този ден не мога да разчитам, щото ще съм нервна и няма да стане както го искам:)) crazy Затова търся ако някой има опит или е ходил, да ми препоръчате. Също така и за фризьoр, защото, косата ми е до кръста и е мнооооого гъста Makeup, затова ми трябва добър фризьор
Предварително Вы благодаря момичета, за отзивчивостта!!!
Лек и приятен ден на всички!!! blum
Активен
sisitu
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #17 -: януари 20, 2009, 09:53:29 »

Лиса, бих ти препоръчала моята гримьорка, една позната ме свърза с нея дни преди сватбата и съм супер доволна. Работи с най-качествените продукти, а с грим се занимава от 15г. Учила е при гримьора на Слави (Коклин, ако не се лъжа), прави и професионални фотосесии. Казва се Мария Христова - 0897880587. Кажи й, че имаш тел. от Силвана. За пробен дори не взимаше пари, но след него честно казано не можех да си представя някой друг да ме гримира.
Активен
Lisa82
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #18 -: януари 20, 2009, 10:48:36 »

Силвана  - Супер си, много ти благодаря . good give_rose give_rose
ще и се обадя непременно и ще кажа разбира се, че си ми я препоръчала. А да те помоля за някаква снимка, ако имаш да видя (sorry, ако съм ти досадна) pardon
Още веднъж благодаря!!! girl_wink

P.S
В същност сватбата ни е в края на април,може да се струва рано ама нне е ли по-добре от рано да си знам, и да отмятам задачките, щото грима и прическата наистина ме притесняват много
Активен
Lisa82
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #19 -: януари 20, 2009, 10:58:54 »


Силвана,а нещо за цени да кажеш, е примерно поне, отново благодаря. Girl_hide
Активен
sisitu
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #20 -: януари 20, 2009, 11:21:06 »

За сватбения грим ми взе 70лв. и направих леко проучване след това, защото мислех, че леко съм се прецакала от бързане, но се оказа че толкова взимат и почти всички останали, повечето от които работят с по-евтина козметика и нямат този опит. Пробния беше без пари (това през Септември 2008).
На този компютър не държа лични неща по обясними причини. Дай мейл на ЛС и от вкъщи ще пробвам да ти пратя снимка. Иначе това, което ми допадна най-много беше, че грима беше в много нежни нюанси, като че ли точно за мойта кожа и някакси подчертаваше красивите черти на лицето ми без да е натрапчив.
Мисля, че и за фризьор може да те ориентира, но не съм сигурна.
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: януари 20, 2009, 13:55:54 »

Момичета, а колко време преди сватбата трябва да започнем да търсим гримьор и фризьор - моята е на 25.07.2009г., имам време, но все пак да не се окаже месец преди денят, че всички добри са заети
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: януари 20, 2009, 22:35:00 »

tsvety_t, според мен имаш време. Аз си намерих гримьор 1 седмица преди сватбата, да не казвам и по-малко, но и при мен нещата стояха малко различно, че бях по това време и студентка последна година в друг град и малко и не ми оставаше време. Нашата сватбена дата е един ден след вашата (без годината разбира се lol - 26.07.2008г. Но те съветвам и да не чакаш толкова много като мен, защото пък и цялото това напрежение и притеснение са доста неприятни. А за прическата нямах проблем - косата ми я прави фризьорката, при която си ходя от 5-6 години. Тя си ме прави и за бала, след това и за годежа. Имаш доста време, за да можеш да обиколиш малко и да си избереш, спокойно  girl_wink
Активен
rosi09
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 147



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: януари 21, 2009, 12:37:35 »

 tsvety_t, на една дата сме! Bravo
За мен тя беше много важна и съм много щастлива че успяхме всичко да нагласим за нея (бях се запънала, че ако не е тази дата няма да има сватба  blum ). Както и да е - аз мисля да си търся гримьорка около 2-3 месеца преди сватбата, а отнасно фризьорката - ще бъде моята ми фризьорка, аз ходих при нея ден след годежа и й казах, така че тя вече ми е уредена...
а ти от къде си?
Активен
tsvety_t
Сватбар
***
Публикации: 172


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: януари 21, 2009, 13:40:16 »

От София, тъй като е много отпускарски сезон не съм сигурна колко по-рано да търся гримьор, иначе и фризьорката ще си е моята. Още не съм говорила с нея, нали всеки казва има време.......
Активен
ninchetopl
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #25 -: януари 24, 2009, 19:00:54 »

Здравейте,аз съм една бъдеща булка от Плевен Bravo Сватбата ще ми е през август. Вече си имам фризьор, който ме е правил и за други поводи и ще се доверя и този път на него. Но не мога да си намеря гримьор  girl_impossible.Някои може ли да ми препоръча такъв. Предварително ви благодаря.
Активен
leni_beni_
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2061



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: януари 26, 2009, 01:00:34 »

ninchetopl , здравей ! Поздравления за предстоящото събитие  Bravo . Лично аз немога да ти помогна, но ще те посъветвам да прегледаш темата за булките от Плевен. Предполагам , че там ще намериш полезни неща. Успех  good
Активен
Lisa82
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #27 -: януари 29, 2009, 12:47:01 »

За сватбения грим ми взе 70лв. и направих леко проучване след това, защото мислех, че леко съм се прецакала от бързане, но се оказа че толкова взимат и почти всички останали, повечето от които работят с по-евтина козметика и нямат този опит. Пробния беше без пари (това през Септември 2008).
На този компютър не държа лични неща по обясними причини. Дай мейл на ЛС и от вкъщи ще пробвам да ти пратя снимка. Иначе това, което ми допадна най-много беше, че грима беше в много нежни нюанси, като че ли точно за мойта кожа и някакси подчертаваше красивите черти на лицето ми без да е натрапчив.
Мисля, че и за фризьор може да те ориентира, но не съм сигурна.

sisitu  моля за помощ.
Дали имаш някакъв дрруг телефон на Мария Христова, защотто няколко пъти зв$ннах на този дето ми го даде, ама за съжаление нqма връзка с този номер:(((, МОЛЯ
Активен
sisitu
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 7



« Отговор #28 -: януари 30, 2009, 13:18:03 »

На визитката има и друг, но не съм го ползвала никога, защото е м-тел 0887 542 371
Активен
dani_xxx
Любопитен
*
Публикации: 33


г-жа Петрова


Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: февруари 01, 2009, 09:25:36 »

Благодарение на една съфорумка попаднах на страхотен гримьор в Пловдив,направихме грима направо в деня на сватбата без пробен и мисля,че се получи ugly много добре
« Последна редакция: февруари 01, 2009, 09:46:59 от dani_xxx » Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines