Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 18:06:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Анкета
Въпрос: Използвахте ли професионален гримьор?
Да good
Не, доверих се на приятелка Wink
Сама се гримирах Curtsey

Страници: [1] 2 3 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Гримът! - 3 част  (Прочетена 160950 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: януари 02, 2009, 23:22:28 »

Активен
prosto_kuma
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #1 -: януари 03, 2009, 21:31:06 »

Момичета,много се вълнувам и притеснявам. ohah
Бъдещата булка ме помоли аз да я гримирам. Ходила на два пробни грима при две гримьорки и никой не й харесал. Като ме видя мен за едно събитие как се бях гримирала,ми заяви директно,че иска аз да я гримирам за сватбата.
А аз съм пълна,с кестенява коса и кафяви очи,а тя е точно обратното-висока,слаба, руса и със сини очи.Никога не съм гримирала друг човек,освен себе си и тотално нямам идея какво подхожда на такова излъчване. Как да се престраша да гримирам приятелката си и то за такова събитие като сватбата й?   blush
И друго. За грима ще пробвам няколко пъти и може и да се справя. Но в самия ден на сватбата просто няма как да стане,защото в гражданското трябва да сме в 11,30ч.,което значи,че младоженеца ще ни вземе от нас около 9ч.А аз също ще трябва да се понаглася, гримирам,фризьор и прочие.Ако трябва да ходя и до нея, ще трябва да стана по нощите.  crazy

Всъщност исках да ви помоля за съвет. Роклята на булката е цвят шампанско,както казах по-горе тя е руса със сини очи. Ще й подхождат ли златисти сенки,а по-тъмния цвят мислех да е златисто-кафяво. Ама се колебая дали ще й подхождат на сините очи. scratch one-s head
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: януари 04, 2009, 18:21:25 »

Бъдеща кума, както ми описваш роклята и цвета и аз мисля като теб.Смятам, че карамелено-шоколадовата гама ще й отива. Зависи обаче и с какъв лак и букет ще бъде.Ще има ли тен?
Попитай я за цветовете по букета и лака?
Имам някои идейки за рокля в цвят шампанско;)
Активен
prosto_kuma
Любопитен
*
Публикации: 49



« Отговор #3 -: януари 04, 2009, 23:05:38 »

Агент Т, маникюра й ще е френски,безцветен, букета говорихме,че ще е от малки чаени рози.
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: януари 07, 2009, 15:30:16 »

при мен след фризьора на който бях, се бях уговорила гримьорката да дойде в нас, защото така и на двете ни беше по- лесно и удобно, комшийка ми е на долния етаж  pardon а относно маникюра- аз бях с френски и на дясната ръка на безименния пръст беше леко изрисуван... грима ми съвпадна с цвета на букета а той беше с розови и бели рози получи се много ефектно и красиво  yahoo
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: януари 07, 2009, 16:15:20 »

Аз не бях ходила на пробен грим и да си призная доста се притеснявах как ще изглеждам.Момичето което ме гримира дойде заедно с фризьорката в къщи в деня на сватбата и аз и споделих че искам грим който да подчертае очите ми и мисля че доста добре се справи.А що се отнася до маникюра –и аз като сиси_петрова бях с френски маникюри  само с разликата че имах нарисувани нежни бели цветя на всички пръсти
Активен
Agent T
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 611



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: януари 07, 2009, 16:39:11 »

Аз също не съм ходила на пробен грим и бях малко притеснена, но гримъорката се слави с добро име и имах доверие.Мисля, че се получи страхотно.
Бъдеща кума, исках да ти покажа примерни снимки за грим на твоята приятелка, но явно има проблем, защото когато се опитам да ги прикача изписва, че няма достатъчно място и трябва да се обърна към администратора. Съжалявам! huhhuh.gif
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: януари 07, 2009, 16:54:42 »

аз ходих на пробен грим, беше ми безплатен, но в деня на сватбата беше друг...
Моята гримьорка си ме гримира на бала и сега на сватбата. Имам и огромно доверие защото е професионалистка.
Активен
ERan
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 648



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: януари 10, 2009, 14:14:37 »

Аз чувам отлични отзиви за гримьор на име Слави от Пловдив. Някой да има негови координати?
Доколкото зная се справя перфектно и ходи по домовете в деня на сватбата!
Благодаря предварително!
Активен
jiveto81
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 81


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: януари 10, 2009, 22:16:05 »

Аз чувам отлични отзиви за гримьор на име Слави от Пловдив. Някой да има негови координати?
Доколкото зная се справя перфектно и ходи по домовете в деня на сватбата!
Благодаря предварително!


Мен ще ме гримира едно момиче,което се казва Боряна.Два пъти ме е гримирала тя и съм много доволна.Също ходи по домовете.Не работи към някой салон и затова взима по-евтино от другите.Дори е завършила точно това-грим и перуки.
Активен
deskatap
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 187



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: януари 10, 2009, 23:01:10 »

Здравейте момичета, и аз да се впиша при вас за тази темичка. За моят грим доста търсих. Бях говорила с гримьорката, в салона където си правих маникюра тя да ме "навапца", но когато отидох на проба, все едно някой ми беше сложил цимент на лицето, въобще не се харесах. А да не говоря, че и нямаше нищо в светлата гама като сребристо, бяло или нещо подобно и ме гримира на едното око с кафяво, а др. - зелено. Аз самата се постреснах като се видях  sarcastic . И от там като започна едно ходене за избор на гримьор 2 дни преди сватбата (защото пробата беше 4 дни преди събитието), едвам намерих човек - едната не работи в събота след 12ч на обяд (сватбата беше вечерна лятото, и докато започне всичко 100 пъти щях да се разтеча и отпадна); др-та не правела проби, защото била много заета, а не исках да рискувам, след като вече видях на какво бих могла да заприличам ( а и не ми хареса отношенито й към мен - супер надувка). Абе направо ужас, а в нашето градче човек няма кой знае какъв избор. Накрая попаднах съвсем случайно на едно момиче, което ми каза, че ще ми направи пробния дори на момента, нямаше проблем с цветовете, дори  нямаше точният цвят и ми каза, че ще го купи за денят. Направо нямам думи, наистина останх много доволна. Момичето си свърши перфектно работата.
« Последна редакция: януари 10, 2009, 23:04:07 от deskatap » Активен
elinora
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 143



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: януари 11, 2009, 11:26:55 »

Няколко седмици преди нашата сватба станахме кумове на наши приятели и тогава моята фризиорка предложи и да ме гримира.Това може и да го броим за пробен грим,останах доволна от резултата.Ето как бях на нашата сватба:


* DSC01457.jpg (51.06 KB, 1417x1063 - видяно 505 пъти.)
Активен
Kristinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 649


Just a Wife


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: януари 15, 2009, 20:07:07 »

Момичета, да попитам някой има ли координати на Джулия Ангелова, Мис Бони или Кирчо 4алъков?
А ако някоя от вас се е гримирала при тях, би ли споделила мнение?
Благодаря предварително! give_rose
Активен
ralichka___
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 513



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: януари 16, 2009, 22:12:18 »

Видях въпрос в старата тема за Светлана Арсова - тя ме гримира на бала ми и е много готина! Само че лицето ми лъщеше... мисля да ме гримира и на сватбата, но този път ще я предупредя за блясъка. Иначе определено е много добра гримьорка. Гримира ме точно както й казах - не много тежък, но забелязващ се грим и тя това и направи.
Активен
Lisa82
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 29



« Отговор #14 -: януари 19, 2009, 20:29:51 »

момичета, помагайте.
Някой от вас да е намерил вече къде ще си прави грима или фризьор.
моля за съвети, не познавам нито един гримьор, при който мога да отида дори на пробно.
Благодарq ви предварително
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines