Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 15:31:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли приятелство между мъж и жена!  (Прочетена 247172 пъти)
 
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #120 -: ноември 03, 2007, 21:25:20 »

 Dance Напълно съм съгласна с jasmine и tanichka. Според мен мъжът може да е истински  приятел с друг мъж, но не и с жена. Рано или късно се появяват чувства от едната или другата страна( пък защо не и от двете). Много от форумките са типичен пример - женят се за най-добрите си приятели weddingday
Активен
Velislava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: ноември 03, 2007, 21:52:17 »

Все някога ще се окаже,че единиятима чуства,случвало ми се е да сме имали връзка и след края и да сме приятели,незнам как става,но е така. smile
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: ноември 29, 2007, 16:16:45 »

blushот личен опит казвам -има!пример сме и аз и приятелят ми<той има и е имал приятелки жени,а аз мъже-без да има нещо между нас>
а и моят приятел е най-близкият ми човек,аз съм на мнение,че приятелството между мъж и жена е много по-силно и искрено отколкото между две жени rains
Активен
Isabel
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 297



« Отговор #123 -: ноември 29, 2007, 19:59:27 »

Dance Напълно съм съгласна с jasmine и tanichka. Според мен мъжът може да е истински  приятел с друг мъж, но не и с жена. Рано или късно се появяват чувства от едната или другата страна( пък защо не и от двете). Много от форумките са типичен пример - женят се за най-добрите си приятели weddingday

И аз съм на това мнение good
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: декември 14, 2007, 14:20:24 »

Ех, наивно мнение е това, че жените и мъжете помежду си могат да са истински приятели. Според мен такова приятелство е малко привидно. Един мъж винаги гледа на една жена като такава  girl_wink , рано или късно това се проявява. Приятели, приятели ама накрая се  wedding , или пък често се случва "НАЙ-ДОБРАТА ПРИЯТЕЛКА" на човека до теб да не те хареса lacnl8 . Защо? Ами простичко - ревнува, а защо ревнува, защото някъде в себе си изпитва нещо повече от приятелство. Сложна тема сте захванали. Прочетох в нея че приятелство на 100% не може да има, май това е най-правилното мнение.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: декември 15, 2007, 17:37:13 »

Момичета не бъдете така категорични.Всеки го гледа от своя собствена гледна точка.Аз имам двама много добри приятели с които не съм имала нищо и никога не е имало и най малък повод за нещо и за съмнение за нещо.Те са страхотни хора и двамата са женени.Аз много добре се разбирам с жените им а съпруга ми с тях.те са едни от най близките ми хора.Това че на Вас не се е случвало да имате такива приятели мъже не значи че не съществуват.това че хората се женят за най добрите си приятели оето и при мен е факт незначи че всеки по близък приятел те харесва или ще се жениш за него.
Активен
tanichka
Сватбар
***
Публикации: 223



« Отговор #126 -: декември 17, 2007, 09:50:21 »

gucci, не отричам приятелството между мъж и жена, а както по-рано писах не мисля, че на 100% се покрива с приятелството между двама мъже и дори с това между две жени. Имам приятели от много години, живяли сме заедно, познаваме се отлично, но знам, че ако имат по-личен проблем, първо ще потърсят помощ от всичките си приятели-мъже и в краен случай ще се обърнат към мен. Не се обиждам от това им поведение, а го разбирам. МИлото ги познава от мен и до втория месец знаеше за тях толкова неща, колкото аз първите две години. Притеснението им идва от това да го споделят с вас, а не толкова че знаете нещо за тях. Когато примерно си споделят нещо по мъжки, го правят с ясното съзнание, че милото ще ми каже под секрет какво става, и не вярват, че не знам за дадения проблем.
Освен вашия собствен мъж, никой друг няма да се отпусне напълно във ваше присъствие и да се покаже такъв какъвто е. Не говоря за някаква поза, а за онова леко внимание за собственото ни поведение пред чуждите хора какво говорим и как се държим.
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: декември 17, 2007, 14:50:34 »

Има до някъде приятелство между мъж и жена, но до някъде.
Ако се виждат всеки ден винаги става нещо повече.
Защото щом са приятели значи най-малкото са си симпатични един на друг и като се поопознаят малко и почнат да посподелят туйти -онуйти и става каша - аз от много опит с приятели знам, все някой се влюбва накрая  pleasantry
Най-добри са приятелства между мъж и жена, когато са по работа или било за едно кафе в седмицата, но той има жена, която е приятелката ви, или той е приятел на мъжа ви ( и пак не е гаранция) Доста е взривоопасно такова приятелство по принцип) Не че аз нямам, но нека всчики си признаем, че трябва да се държат все пак дистанции и определени правила на общуване, не е както с дружката или с брат ви или братовчед ви нали?
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #128 -: декември 17, 2007, 15:02:30 »

най-трудно е когато сте имали чуства или нещо друго  blush как тогава да се виждате и ти да му разкзваш за живота връзките или брака си  pleasantry както и той на теб за сексуалните си преживявания многото жени и така нататък!!все у някого има остатъчни чуства които се подновяват под формата на ревност!а сле нея идва и замислянето и така нататък а колко много бракове са се развалили заради тези уж "невинни приятелски срещички"в един момент зачестяват и става както каза Вяра "взривоопасно" huhhuh.gif и тогава какво се случва не искам и да си мисля защото е страшно наистина
Активен
Вероника
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3502



Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: декември 17, 2007, 15:04:54 »

Има една приказка по повод това Клео:
Приятелството в повечето случай завършва с любов, но любовта с приятелство рядко!!!
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: декември 17, 2007, 15:07:50 »

аз колко хора познавам които след раздялата не само че не са приятели ами не се и понасят мразят се и все гледат да си тровят живота bad убиди гаври абе ужасно е!!!и не е вярно че където е имало огън остава дим!!!не тече където е текло определено не тече  nea
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #131 -: декември 20, 2007, 16:47:53 »

Сладурани и аз да споделя моя опит... приятелство може да има, но не е лесно... Аз съм имала много приятели момчета в повечето случаи е завършвало те да има чувства към мен, но не винаги е така.

Един от най-добрите ми приятели е мъж, на всичкото отгоре и сме били гаджета 3 години и половина преди 100 години... и мога да ви кажа че сега сме като брат и сестра. Моя съпруг също стана много близък с него (чак за кум щеше да го пита!)... така че може, но е рядко  girl_wink
Активен
aniiii8
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 584



« Отговор #132 -: декември 20, 2007, 17:36:50 »

Rou, ти нямаш чувства към този приятел, но откъде си сигурна ,че той няма към теб. Мъжете гледат по друг начин на жените.
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: декември 20, 2007, 18:16:50 »

Добре де дори и да има някакви чувства какво пречи да ти е приятел аз пък това не разбирам.Значи мъжа ми като има и други чувства не ми е приятел ми само съпруг.По вашите приказки има ли чувства край на всички приятелства.
Активен
Rou
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 273



« Отговор #134 -: декември 20, 2007, 18:54:54 »

Има чувства... много силна обич, аз наистина много го обичам този приятел, както и той мен, но съм сигурна че нито аз нито той би искал да има нещо повече, били сме по този път, не е провървял. Доста време мина да сме истински приятели, но сега мога да кажа че наистина сме като брат и сестра.
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines