Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 08, 2024, 21:44:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Има ли приятелство между мъж и жена!  (Прочетена 249659 пъти)
 
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: май 29, 2007, 08:52:18 »

Аз смятам че може да има приятелство между мъж и жена без задни мисли.Всичко е въпрос на хора.Има такива които имат задни мисли и такива които нямат и не виждам защо трябва да ги слагаме в една обща графа.Аз имам много добри приятели мъже и съм 100% сигурна че нямат задни мисли.Тедиемо явно ти попадаш само на такива мъже които имат.Мисля че е правилно да характеризирате мъжете като някакви животни които се интересуват само от секс.Всичко е въпрос на интереси.Защо смятате че единственото което мъжа вижда в жената е сексуален обект.Мисля че всяка жена има какво да предложи различно от секса.Трябва ли непременно да те харесва външно че да общува един мъж с теб.Аз не мисля.А и в много отношения мъжете са по добри и безрезервни и открити в общуването си отколкото жените.
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: май 29, 2007, 09:18:50 »

покрепам gucci, като мога да добавя, че и аз имам приятели - мъже !!!! и приятелството си остава приятелство и то без задни мисли !!! за да има един мъж задни мисли, то той има повод за това !! smile  smile
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: май 29, 2007, 09:20:32 »

за да има един мъж задни мисли, то той има повод за това !! smile  smile

ей това е и моята теза, ако няма повод едно момче няма да се надява да те спечели Dance
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: май 29, 2007, 09:46:39 »

за да има един мъж задни мисли, то той има повод за това !! smile  smile

ей това е и моята теза, ако няма повод едно момче няма да се надява да те спечели Dance
Подкрепям Ви на 100% момичета.Приятелството между мъжа и жената е нещо много хубаво и това че прераства понякога в любов не значи че с всяко приятелство е така и винаги има сексуален мотив.А и мисля че приятелствата прерастнали в връзки са преди всичко не толкова от привличането сексуално а в това че виждаш в този човек нещата които би искала да притежава човека до теб.И това подправено с привличане дава една много стабилна връзка.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: май 29, 2007, 12:15:47 »

Подкрепям Ви на 100% момичета.Приятелството между мъжа и жената е нещо много хубаво и това че прераства понякога в любов не значи че с всяко приятелство е така и винаги има сексуален мотив.А и мисля че приятелствата прерастнали в връзки са преди всичко не толкова от привличането сексуално а в това че виждаш в този човек нещата които би искала да притежава човека до теб.И това подправено с привличане дава една много стабилна връзка.

как хубаво си гоо казала, точно така се случи и с нас,
в началото на приятелството между мен и милото нямаше никакво привличане, ама в последствие се появи силна привързаност, след това страсно желание и 7 години стабилна връзка girl_in_love girl_in_love girl_in_love
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: май 29, 2007, 14:59:44 »

Ами при нас беше същото.все пак ние бяхме доста добри приятелчета.и нещата станаха много изненадващо и въпреки че не съм имала привличане незнам защо една вечер като се напих просто го целунах и той отвърна. И после уж щяхме по взаимно съгласие да си останем приятели ама не стана и сега вече 5 години сме заедно.Като от почти толкова живеем и заедно.мога да му кажа всичко и да разчитем на него.
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: май 29, 2007, 15:07:22 »

gucci, и ние така след първата целувка се бяхме договорили да не си разваляме приятелството, издържахме така още година и после пак целувки и после и повече и накрая пак се уговорихме да останем приятели и уж приятелството било по-ценно, а пък ако сме гаджета е по-преходно.
накрая обаче имахме малко сериозни разговори, защото вече много стряст се беше насъбрала и после той замина за 10 дни в провинцията и пак си говорехме по тел и чат като приятели и аз му споделих, че съм била на един рожден ден и съм се запознала с едно момче и после той ме е изпратил и после ми се е обадил за среща.
Моето мило явно се оплаши, че ще ме изпусне и написа един сърцераздирателен имайл, който завършваше с ОБИЧАМ ТЕ - това беше в далечната 2000година smile smile smile
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: май 29, 2007, 15:16:27 »

gucci, и ние така след първата целувка се бяхме договорили да не си разваляме приятелството, издържахме така още година и после пак целувки и после и повече и накрая пак се уговорихме да останем приятели и уж приятелството било по-ценно, а пък ако сме гаджета е по-преходно.
накрая обаче имахме малко сериозни разговори, защото вече много стряст се беше насъбрала и после той замина за 10 дни в провинцията и пак си говорехме по тел и чат като приятели и аз му споделих, че съм била на един рожден ден и съм се запознала с едно момче и после той ме е изпратил и после ми се е обадил за среща.
Моето мило явно се оплаши, че ще ме изпусне и написа един сърцераздирателен имайл, който завършваше с ОБИЧАМ ТЕ - това беше в далечната 2000година smile smile smile


ооооооооооооооо много сладко и се е усетил навреме !! smile
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: май 29, 2007, 15:18:35 »

да в последния момент:)
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: май 29, 2007, 16:31:20 »

Опреелено подкрепям момичетата който са тезата че иам истинско приятелство между мъж и жена.Смея най-отговорно да твърдя ,ч е най- добрите ми приятели са мъже , и с тях се чуствам някакси по-спокойна.При приятелството между мъж и жена , я няма онази типичната за жените завист ..
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: май 29, 2007, 16:33:22 »

Selvet,
истина е това, което казваш. Дано успяваме да обедим останалите, че е хубаво да имаш приятели мъже give_rose
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: май 29, 2007, 18:28:05 »

Опреелено подкрепям момичетата който са тезата че иам истинско приятелство между мъж и жена.Смея най-отговорно да твърдя ,ч е най- добрите ми приятели са мъже , и с тях се чуствам някакси по-спокойна.При приятелството между мъж и жена , я няма онази типичната за жените завист ..


Това все едно някой го е принтирал директно от мозъка ми. Абсолютно съм съгласна със Selvetgood Особено момента със зависта наистина липсва. И освен това има много по-малък шанс да ти забиаят нож в гърба, което често се случва между момичета.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: май 29, 2007, 18:54:50 »

Опреелено подкрепям момичетата който са тезата че иам истинско приятелство между мъж и жена.Смея най-отговорно да твърдя ,ч е най- добрите ми приятели са мъже , и с тях се чуствам някакси по-спокойна.При приятелството между мъж и жена , я няма онази типичната за жените завист ..


Ох тази завист просто няма граници - женската имам впредвид.И моите най-близки приятели са предимно мъже!Запознаха се с мъжа ми ,станаха приятели и с него,вълнуват се от нашата връзка,танцуваха на сватбата ни ,а сега го чакат с нетърпение заедно с мен.Те просто са едни добри приятели,нищо че са мъже.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #88 -: май 30, 2007, 13:57:59 »

Diavolinkata ,
това е нормално и аз не го отричам, че може едно момче да те "желае" докато сте приятели.
Но вярвай ми това няма общо с приятелството, и ако ти дадеш свобода по някакъв начин на тези негови желания и после ги отблъснеш, тогава се случва, това което разказваш и наистина после определено време не си говорите.
обаче ако не се дава повод - приятелството си просъществува и е много ценно.
Diavolinkata, ти си на възразтта на моето братче, най-хубавите години - завиждам ти благородно, желая ти да изживееш най-прекрасните години, които ти предстоят. girl_in_love

Права си,даже много!Но аз не съм давала на никое от тези момчета надежди,наистина.Или поне аз така си мисля,защото всъщност се е случвало приятелите ми(тези,които ме познават най-добре)да ми кажат,че някои мои постъпки изглеждат по различен начин отстрани и често хората(мъжете в частност)ги тълкуват не както трябва,а както им се иска(може би не съм била достатъчно ясна за тях не разбират какво точно имам в предвид  huhhuh.gif ).Така че може без да искам да съм изглеждала влюбена,знам ли  PREGQ  .....А за годините мерси,много си мила,дано пожеланието ти да се сбъдне,а аз на теб ти желая един много щастлив семеен живот и разбира се-незабравима сватба   Dance !!!!!!
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: май 30, 2007, 14:06:00 »

Така че може без да искам да съм изглеждала влюбена,знам ли  PREGQ  .....А за годините мерси,много си мила,дано пожеланието ти да се сбъдне,а аз на теб ти желая един много щастлив семеен живот и разбира се-незабравима сватба   Dance !!!!!!

да миличка, понякога без да се усетим даваме грешни сигнали, но това няма значение. щом са решили да се сърдят и да се правят на обидени и да не ни говорят след като разберат, че можем да сме им само приятели, няма проблем тяхна работа.
трябва да гледаме напред. Благодаря ти за пожеланията, наистина подобни думи ми трябваха точно в този миг kiss2
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 18   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines